ελληνική μουσική
    747 online   ·  210.861 μέλη

    Beach Party στα Ψακούδια Χαλκιδικής (5 Ιουλίου)

    Angelofdeath1990
    07.07.2008, 14:09

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 07-07-2008 στις 13:05 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος seras στις 07-07-2008 στις 01:09 έγραψε...

    Μπράβο στην Pastella για την οργάνωση..

    Επίσης ένα μεγάλο thanks στον sitzoune που μας άντεξε και στο πήγαινε και στο έλα αλλά και στην συνάντηση...





    Πλακα με κανεις ντινε............... ρε μακαρι 10 σαν κι εσας να μπορουσα να 'χα στ' αμαξι, τι λες τωρα.....

    αφου ειστε και γ*μω τα παιδια, μην τα ξαναλεμε Wink

    Εγω θα πρεπε να σας ευχαριστησω και ιδιαιτερα τον Angelofdeath1990 (a.k.a. Αντζελικα{#emotions_dlg.tt2}) που ενω σε καποια φαση το κοντερ εγραφε 190χλμ/ωρα , αυτος "κοιτουσε τα χωραφια" απ το παραθυρο, μαλλον θα 'κανε τον κινεζο για να μη μου χαλασει την υπερτατη ευχαριστηση της ταχυτητας!!!!! δεν εξηγειται αλλιως!!! χαχαχαχαχαχαχα{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}



    Πρώτον thnx σε όλους και σε όλα περάσαμε πολύ ωραία....και τώρα η απάντηση μου στον φίλτατο Νίκο......Αγαπητέ απλώς μου έδειξες οτί το κατέχεις το αμάξι σου και οτί ξέρεις μέχρι που σε παίρνει γι αυτό ειλικρινά δεν με πείραξε καθόλου που πάτησες 190 και ναι το είδα αλλά οκ χαλαρά.....δεν είμαι και τόσο χ**της όσο νομίζουν κάποιοι........


    pastella
    07.07.2008, 14:09

    Παράθεση:

    Το μέλος Spotlight_Dancer στις 07-07-2008 στις 11:26 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 07-07-2008 στις 10:45 έγραψε...

    καλά ρε, ολόκληρο beach party κάνατε. και αντί να βγάζετε τα μαγιώ σαςWink, βγάζατε τις καδένες σας??{#emotions_dlg.rolleyes}

    Εσυ μη μιλας που μου λεγες "θα παμε και θα παμε" και τελικα μου λες"Σποτ...δεν ειμαι ετοιμος ακομα...".

    Δηλώσεις πομπώδεις με στυλ και ύφος. Τελικά... Μόνο λόγια είστε και οι 2 σας {#emotions_dlg.whistling}

     

    Παίδες, αρκετά με τα συγχαρητήρια στην πάρτη μου. Σε όλα τα υπόλοιπα άτομα που τρέξανε (Κατερίνα,Φλέρυ, Αριάδνη, Λευκή -αν και δεν κατάφερε να μας έρθει, κάτι έκανε κι αυτή- και φυσικά τον Φώτη) δεν θα πούμε τίποτα; Αν δεν ήταν όλοι αυτοί δεν θα γινόταν πάρτυ. Αφού με άντεξαν... {#emotions_dlg.blush}


    -----------------
    Άντε &του χρόνου πάλι Χαλκιδική

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 07-07-2008 14:13 ]


    Brokenchord
    07.07.2008, 14:17

    Να γνωστοποιήσω επίσης ότι έπλυνα την αγνώστου ταυτότητος πετσέτα και είναι ότι τώρα είναι καθαρή και στεγνώνει μαζί με την δικιά μου {#emotions_dlg.whistling} και το μαγίο!


    Aiolos_m
    07.07.2008, 15:50

    Φωτογραφίες δεν βλέπω


    heartbreak-kid
    07.07.2008, 16:35

    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 07-07-2008 στις 14:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Spotlight_Dancer στις 07-07-2008 στις 11:26 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 07-07-2008 στις 10:45 έγραψε...

    καλά ρε, ολόκληρο beach party κάνατε. και αντί να βγάζετε τα μαγιώ σαςWink, βγάζατε τις καδένες σας??{#emotions_dlg.rolleyes}

    Εσυ μη μιλας που μου λεγες "θα παμε και θα παμε" και τελικα μου λες"Σποτ...δεν ειμαι ετοιμος ακομα...".

    Δηλώσεις πομπώδεις με στυλ και ύφος. Τελικά... Μόνο λόγια είστε και οι 2 σας {#emotions_dlg.whistling}

     


     

     

     


    Brokenchord
    07.07.2008, 18:14

    {#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.thumbup} Τρελάρα ε τρελάρα!!!


    Oceanborn
    07.07.2008, 20:30

    Μπράβο στην Pastella αλλά και γενικώς σε όλους όσους πήραν στα χέρια τους την οργάνωση του πάρτι, αν και η βροχή πήγε να μας κάνει σπάσιμο ευτυχώς δεν τα κατάφερε. Χίλια ευχαριστώ στον ninja της παρεας για τα χρέη ταρίφα και που μας άντεξε για λίγο και μετά το party!!

    See you next time Cool 


    Dimis53
    08.07.2008, 06:53

    Γειά σε όλους.

    Σχόλια:Προσέλευση Μελλών:Τι να πώ,βούλιαξε η παραλία των Ψακουδίων (οχι απο ποσότητα αλλά απο ποιότητα).Πάντως, περάσατε καλά κι εμείς που ακούγαμε και βλέπαμε ακόμα καλύτερα!

    Pastela, μου φάνηκες λιγο αγχωμένη.Μάλλον θα φταίγανε τα ξύλα.

    Τι έγινε ρε παιδιά, είχαμε μουσικές ασυμφωνίες; Νεοκυμματάδες και ροκάδες. Εμένα μου αρέσατε και οι δυό,ειδικά οταν πήρε η Φλαίρη το όργανο... (κάποια σχέση με τη Νταντωνάκη,μήπως;;).

    Άντε και του χρόνου καλύτερα!!!


    thaliey
    08.07.2008, 10:06

    maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan μου τι λεει καλε ο στεφανος ρε τρελε 190 πατησες???{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.eek}ετσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.happycrazy}


    Spotlight_Dancer
    08.07.2008, 11:17

    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 07-07-2008 στις 14:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Spotlight_Dancer στις 07-07-2008 στις 11:26 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 07-07-2008 στις 10:45 έγραψε...

    καλά ρε, ολόκληρο beach party κάνατε. και αντί να βγάζετε τα μαγιώ σαςWink, βγάζατε τις καδένες σας??{#emotions_dlg.rolleyes}

    Εσυ μη μιλας που μου λεγες "θα παμε και θα παμε" και τελικα μου λες"Σποτ...δεν ειμαι ετοιμος ακομα...".

    Δηλώσεις πομπώδεις με στυλ και ύφος. Τελικά... Μόνο λόγια είστε και οι 2 σας {#emotions_dlg.whistling}

     

     



    ...και πιο συγκεκριμενα,με μποεμ διαθεση,φοιτητικη κουλτουρα και σαλλονικιωτικο αερα.


    sitzoune81
    08.07.2008, 11:28

    ....και οι φωτογραφιες, ακομα να ανεβουν.....!{#emotions_dlg.whistling}  {#emotions_dlg.laugh}


    thaliey
    08.07.2008, 11:42

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 08-07-2008 στις 11:28 έγραψε...

    ....και οι φωτογραφιες, ακομα να ανεβουν.....!{#emotions_dlg.whistling}  {#emotions_dlg.laugh}



    {#emotions_dlg.confused1}


    pastella
    08.07.2008, 12:17

    Παράθεση:

    Το μέλος Dimis53 στις 08-07-2008 στις 06:53 έγραψε...

    Pastela, μου φάνηκες λιγο αγχωμένη.Μάλλον θα φταίγανε τα ξύλα.

    Ανυπομονουσα να ψησω τα λουκανικα {#emotions_dlg.blush}


    thaliey
    08.07.2008, 12:55

    ρε σεις η λευκη κ ο σεα δεν ηρθαν????δεν ηταν να πατε καλε????!!!


    sitzoune81
    08.07.2008, 14:15

    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 08-07-2008 στις 12:17 έγραψε...

    Ανυπομονουσα να ψησω τα λουκανικα {#emotions_dlg.blush}


    ...και τι λουκανικαρες, ετσι?!?!?! χαχαχαχα!!!! ΚΟΡΥΦΑΙΑ!! ΕΥΓΕ ΕΥΓΕ!!

    ηταν οτι επρεπε για ενα ευγευστο διαλλειμα μεταξυ κοκκινης Leffe και "πανεμορφης" Absolut {#emotions_dlg.thumbup}


    Peace18
    09.07.2008, 14:55

    Να πω κι εγώ;

    Λοιπόοοοοοοοον!!!

    Ξεκινήσαμε ένα χαρούμενο παρεάκι με το ΚΤΕΛ το μεσημέρι του Σαββάτου (ενώ είχαμε φορτώσει όλα τα πράγματα στο Pastell-mobil!) και φτάνοντας εκεί κάναμε μια ωραιότατη ηλιοθεραπεία ενώ το μέλος brokenchord έπαιζε κιθάρα (μπας και πάρουμε κανα ψιλό αλλά οι Ψακουδιώτες δεν εκτιμούν την υψηλή τέχνη!!!!)... Μην πλατιάζω... Φτάσαμε στην παραλία που διαλέξανε τα μέλη Pastella & Fler! Οργανωθήκαμε και μαζευτίκαμε σιγά σιγά...

    Πέσαν τα 1α σφηνάκια, τα 1α κοκτέιλ, τα 1α τραγούδια και.... οι 1ες ψιχάλες επίσης! Ταμπουρωθήκαμε για λίγο στα αυτοκίνητα αλλά ο καιρός δεν μας πτόησε!!! Βγήκαμε από το Pastell-mobil που είχαμε μπει με Sagra, Pastella & Fler και μετατρέψαμε την παραλία σε μαγαζί της παραλιακής (προς δυσαρέσκεια της Φλέρυς!) τραγουδώντας και χορεύωντας Μακρόπουλο, Γονίδη και άλλα νταχτιρντί!!

    Η στροφή στην ποιότητα συνεχίστηκε και αργότερα όταν καθησμένοι όλοι γύρω από τη φωτιά και αγναντεύοντας ρομαντικά τη θάλασσα με συνοδεία γλυκά ευαίσθητα έντεχνα τραγουδάκια διακόπηκαν από 3 ορεξάτα μέλη που τραγουδούσαν ότι λαϊκό είχαν στο πρόγραμμα!!!

    Τελικά σε γενικες γραμμές καλά περάσαμε! Αλλά επειδή είμαι και ξενέρωτη εγώ θέλω να δηλώσω ότι καλό θα ήταν να ήμασταν όλοι μαζί μία παρέα και όχι πηγαδάκια!

    Άντε και του χρόνου... Με περισσότερα άτομα και χωρίς περίεργα καιρικά φαινόμενα!!!! Innocent


    seras
    09.07.2008, 15:03

    Παράθεση:

    Το μέλος Peace18 στις 09-07-2008 στις 14:55 έγραψε...

     

     

    καλό θα ήταν να ήμασταν όλοι μαζί μία παρέα και όχι πηγαδάκια!

     



    Tha mporousa na po polla gia auto...

    apo to oti me prosvalane to proigoumeno vradi mexri to oti katsane me plati mprosta mou eis diploun..

    tespa..


    Kali
    09.07.2008, 15:55

    καλα...

    απο ριψη ευθηνών άλλο τιποτά!!!!!!

    αχάριστα!!!!!περιμένατε μεσα σε ολόκληρο mh να τεριαξουν όλοι μεταξύ τους?????

    πόσο μαλλον τα ακούσματά τους?????έλεος και ξανά μανά έλεος!!!!!

    τα "πηγαδάκια" έγινάν αφού γνωριστίκαμε όλοι και ειδαμε προς τα που κλίνει ο καθείς!!!!!!

    τεσπά!!!!

    πρωσοπικά χαίρομαι που είμασταν όλοι εμείς που είμασταν και απόλαυσα εξίσου τα κομμάτια του εκάστοτε "πηγαδιού"...

     


    Kali
    09.07.2008, 16:00

    Παράθεση:

    Το μέλος Kali στις 09-07-2008 στις 15:55 έγραψε...

    καλα...

    απο ριψη ευθηνών άλλο τιποτά!!!!!!

    αχάριστα!!!!!περιμένατε μεσα σε ολόκληρο mh να τεριαξουν όλοι μεταξύ τους?????

    πόσο μαλλον τα ακούσματά τους?????έλεος και ξανά μανά έλεος!!!!!

    τα "πηγαδάκια" έγινάν αφού γνωριστίκαμε όλοι και ειδαμε προς τα που κλίνει ο καθείς!!!!!!

    τεσπά!!!!

    πρωσοπικά χαίρομαι που είμασταν όλοι εμείς που είμασταν και απόλαυσα εξίσου τα κομμάτια του εκάστοτε "πηγαδιού"...

     



    τα ορθογραφικά ασχολίαστα παρακαλώ!


    Peace18
    09.07.2008, 20:31

    Άλλος με τη βάρκα μαααααααααααας....

    Άλλος με τη βάρκα μαααααααααααας....!!!!

    {#emotions_dlg.whistling}