ελληνική μουσική
    838 online   ·  210.851 μέλη

    θελω να ξανακούσω το...

    AlfaWolf
    30.04.2010, 21:26

    Το Wolf On Air

    Δίνει Μικρόφωνο Στους Δημιουργούς...

    και την ευκαιρία στους ακροατές να ξανακούσουν τα αγαπημένα τους τραγούδια από τον 2ο διαγωνισμό τραγουδιού του ΜΗ

    Στiς Προγραμματισμένες  κάθε τέταρτη 18:00 – 20:00 αλλά και στις έκτακτες εκπομπές μας

    Ανάμεσα σε γνωστά τραγούδια θα ακούγονται τα τραγούδια που εσείς ζητάτε εδώ

    απο τα οποία τα περισσότερα είναι προλογισμένα από τους ίδιους τους δημιουργούς

    Περιμένω  τις επιθυμίες σας ως ακροατές και οι δημιουργοί που θέλετε να ακουστείτε από την εκπομπή  στείλτε μου  pm

     

    Έλατε να αποδείξουμε ότι η μουσική ενώνει ...και τα μικρόβια σκοτώνει {#emotions_dlg.biggrin}

     

     

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 10-05-2010 14:29 ]


    sexygirl123
    01.05.2010, 15:43

    Ολα τα τραγουδια ηταν υπεροχα απλα εχω μια αδυναμια σε καποια......

    Θα ηθελα να ακουσω ξανα  : ΧΡΩΜΑΤΑ , ΓΡΙΛΙΕΣ , Μ'ακους και το Για σενα!!!

    Ευχαριστω πολυ!!!

    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ


    jorge
    01.05.2010, 18:14
    Θα σ' ακούμε :) Εγώ θα ήθελα να ακούσω την μπαλάντα Για Σένα
    Cenio
    01.05.2010, 21:04

    Δρ. Alfawolf, θα ήθελα να παρασκευάσεις ένα μουσικό εμβόλιο-cocktail με τις επιτυχίες "Πέταγμα", "Κυρά του χορού" και "Όποιος δεν ξέρει ν' αγαπά". Και για tonic βάλε από τα εκτός 20άδος τη "Στιγμή" και "Της ανάμνησης ο πόνος" (χε,χε, σε βλέπω εξάπαντος με 3ωρη εκπομπή...)

    {#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.walkman} {#emotions_dlg.beer} {#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.thumbup}


    AlfaWolf
    01.05.2010, 23:23

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 01-05-2010 στις 18:14 έγραψε...

    Θα σ' ακούμε :) Εγώ θα ήθελα να ακούσω την μπαλάντα Για Σένα

     

    Χόρχε υπάρχουν 3 τραγουδια με τον ιδιο τιτλο

    ποιο ειναι αυτο που θελεις ?? ? {#emotions_dlg.biggrin}

    Για σένα (ερμηνεία: Ανδρέας Κανέλλος, μουσική: Ανδρέας Κανέλλος, στίχοι: Ανδρέας Κανέλλος, μέλος andrew35678)

    Για σένα (ερμηνεία: Χρύσα Σιόγκα, μουσική: Ντρούγκας Άγγελος, στίχοι: Χρύσα Σιόγκα, μέλος hitch)

    Για σένα (ερμηνεία Ευδοκία Ράπτη μουσική Νίκος Χιώτογλου   στίχοι Χρήστος Παπάζογλου μέλος: nikchiot)

     


    AlfaWolf
    01.05.2010, 23:27

    Παράθεση:

    Το μέλος Cenio στις 01-05-2010 στις 21:04 έγραψε...

    Δρ. Alfawolf, θα ήθελα να παρασκευάσεις ένα μουσικό εμβόλιο-cocktail με τις επιτυχίες "Πέταγμα", "Κυρά του χορού" και "Όποιος δεν ξέρει ν' αγαπά". Και για tonic βάλε από τα εκτός 20άδος τη "Στιγμή" και "Της ανάμνησης ο πόνος" (χε,χε, σε βλέπω εξάπαντος με 3ωρη εκπομπή...)

    {#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.walkman} {#emotions_dlg.beer} {#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.thumbup}



     

    Εμ !!!

    Μονο για τα δικά σου ειναι 3ωρη {#emotions_dlg.tt2}

    νασαι καλα και να πινεις πάντα τοσο ''Εκλεκτά'' κοκτειλ {#emotions_dlg.biggrin}


    KRISTHESS
    02.05.2010, 00:06

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΤΟ "ΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΤΑ ΜΕΛΤΕΜΙΑ" ΚΑΙ ΤΟ "ΚΑΙ ΣΕ ΖΗΤΩ.."ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ !! ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΠΟΛΥ!!{#emotions_dlg.rolleyes}


    jorge
    02.05.2010, 02:17

    Παράθεση:

    Το μέλος AlfaWolf στις 01-05-2010 στις 23:23 έγραψε...

    Χόρχε υπάρχουν 3 τραγουδια με τον ιδιο τιτλο

    ποιο ειναι αυτο που θελεις ?? ? {#emotions_dlg.biggrin}

    Για σένα (ερμηνεία: Ανδρέας Κανέλλος, μουσική: Ανδρέας Κανέλλος, στίχοι: Ανδρέας Κανέλλος, μέλος andrew35678)

    Για σένα (ερμηνεία: Χρύσα Σιόγκα, μουσική: Ντρούγκας Άγγελος, στίχοι: Χρύσα Σιόγκα, μέλος hitch)

    Για σένα (ερμηνεία Ευδοκία Ράπτη μουσική Νίκος Χιώτογλου   στίχοι Χρήστος Παπάζογλου μέλος: nikchiot)

     



    Της Ευδοκίας Ράπτη βέβαια :)

    Το Νο 19: http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=MusicContest&file=final_results&cid=2


    reteos
    02.05.2010, 08:23

    Τα τραγούδια που ακούσαμε εγώ σε όλο αυτό χρονικό διάστημα ήταν πάρα πολύ καλά . Συγχαρητήρια και πάλι σε όλους του παράγοντες . Αποτέλεσμα : δύσκολα σήμερα σε αντίθεση με τα παλαιότερα χρόνια , να ξεχωρήσεις κάποια από αυτά . Τα πάντα λοιπόν κρίνονται στη λεπτομέρεια και στο γούστο της πλειοψηφίας του "κοινού".

    Επειδή έχω "αδυναμία" στα παραδοσιακού τύπου τραγούδια θα παρακαλούσα -αν είναι  δυνατόν-, εκτός από αυτά που ζήτησαν τα σεβαστά μέλη ,να ακούσω το "αποχαιρετισμός" .

     


    Patzourikos
    02.05.2010, 22:15

    Θα ηθελα να ξανακουσω το '' Και σε ζητω'', ΄΄Οποιος δεν ξερει ν' αγαπα''


    sillia
    03.05.2010, 14:09

    "Οδυσσέας " του Θοδωρή Παυλάκου 24η θέση και το "μες στις σκιές" με τους Πέρα βρέχει που πήρε την 33η θέση .Πολύ όμορφα{#emotions_dlg.walkman}

    ευχαριστώSmile


    emmanuella
    05.05.2010, 03:04

    Θα ήθελα να ξανακούσω το υπέροχο "Μην μου μιλάς" του Κωνσταντίνου Κόλιζα!

    {#emotions_dlg.walkman}


    PHILIPPOSSM
    08.05.2010, 14:09

    ....και αφού όλοι εσείς θέλετε (και καλά κάνετε) να ξανά ακούσετε τα τραγούδια του Διαγωνισμού, γιατί δεν πάτε απλά να τα ακούσετε στην σελίδα του;

    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=MusicContest&file=final_results&cid=2

    Ποιος ο λόγος ύπαρξης αυτού του topic στο forum του Διαγωνισμού;

    Και αν είναι για την ακροαματικότητα της εκπομπής του φίλτατου AlfaWolf θα έπρεπε να είναι σε διαφορετικό forum (σε αυτό του Ραδιοφώνου).


    AlfaWolf
    08.05.2010, 18:45

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 08-05-2010 στις 14:09 έγραψε...

    ....και αφού όλοι εσείς θέλετε (και καλά κάνετε) να ξανά ακούσετε τα τραγούδια του Διαγωνισμού, γιατί δεν πάτε απλά να τα ακούσετε στην σελίδα του;

    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=MusicContest&file=final_results&cid=2

    Ποιος ο λόγος ύπαρξης αυτού του topic στο forum του Διαγωνισμού;

    Και αν είναι για την ακροαματικότητα της εκπομπής του φίλτατου AlfaWolf θα έπρεπε να είναι σε διαφορετικό forum (σε αυτό του Ραδιοφώνου).



     

    Όσοι έγραψαν εδώ το τραγούδι που θέλουν να ξανακούσουν δεν  είναι τόσο χαζοί όσο τους κάνεις με τα λεγόμενα σου να φαίνονται

    απλά σκέψου ότι στο link που έδωσες μπορούν να ακούσουν μόνο τα 21 πρώτα για τα υπόλοιπα?

    Ένα λόγος ύπαρξης είναι αυτός

    Λυπάμαι που σ ενόχλησα φίλιππε

    και να ξεκαθαρίσω ότι ότι κάνω στο μουσικό μας Παράδεισο το κάνω με ομαδικό πνεύμα για όλους

    όχι για την ακροαματικότητα  της εκπομπής μου όπως αντιλαμβάνεσαι

    εσύ

    είμαι μόνο ένα μήνα σχεδόν ενεργό μέλος στο ΜΗ αν και έχω γραφτεί από 2007

    ενεργός δεν ήμουν ποτέ

    Σ αυτό τον μήνα μέσα έχω βοηθήσει αρκετούς παραγώγους με ότι μέσο έχω (Avatar , Spot klp) και με ότι δυνατότητα και έχω εισπράξει και πολύ βοήθεια από παράγωγους.

    Δεν είμαστε σε διαφορετική ομάδα φίλτατε Φίλιππε μια ομαδα ειμαστε και μια γροθια

    Λυπάμαι που το έλαβες έτσι το τοπικ αυτό

    αν νομίζουν και οι υπόλοιποι ότι δεν έχει λόγο ύπαρξης η ότι πρέπει να μετακινηθεί…

    στο χέρι τους είναι

    και πάλι συγγνώμη για όποιον ενόχλησα ,(Αν ενόχλησα)

    δεν είχε τέτοιο σκοπό το Τόπικ .


    sillia
    08.05.2010, 19:30

    Παράθεση:

    Το μέλος AlfaWolf στις 08-05-2010 στις 18:45 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 08-05-2010 στις 14:09 έγραψε...

    ....και αφού όλοι εσείς θέλετε (και καλά κάνετε) να ξανά ακούσετε τα τραγούδια του Διαγωνισμού, γιατί δεν πάτε απλά να τα ακούσετε στην σελίδα του;

    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=MusicContest&file=final_results&cid=2

    Ποιος ο λόγος ύπαρξης αυτού του topic στο forum του Διαγωνισμού;

    Και αν είναι για την ακροαματικότητα της εκπομπής του φίλτατου AlfaWolf θα έπρεπε να είναι σε διαφορετικό forum (σε αυτό του Ραδιοφώνου).



     

    Όσοι έγραψαν εδώ το τραγούδι που θέλουν να ξανακούσουν δεν  είναι τόσο χαζοί όσο τους κάνεις με τα λεγόμενα σου να φαίνονται

    απλά σκέψου ότι στο link που έδωσες μπορούν να ακούσουν μόνο τα 21 πρώτα για τα υπόλοιπα?

    Ένα λόγος ύπαρξης είναι αυτός

    Λυπάμαι που σ ενόχλησα φίλιππε

    και να ξεκαθαρίσω ότι ότι κάνω στο μουσικό μας Παράδεισο το κάνω με ομαδικό πνεύμα για όλους

    όχι για την ακροαματικότητα  της εκπομπής μου όπως αντιλαμβάνεσαι

    εσύ

    είμαι μόνο ένα μήνα σχεδόν ενεργό μέλος στο ΜΗ αν και έχω γραφτεί από 2007

    ενεργός δεν ήμουν ποτέ

    Σ αυτό τον μήνα μέσα έχω βοηθήσει αρκετούς παραγώγους με ότι μέσο έχω (Avatar , Spot klp) και με ότι δυνατότητα και έχω εισπράξει και πολύ βοήθεια από παράγωγους.

    Δεν είμαστε σε διαφορετική ομάδα φίλτατε Φίλιππε μια ομαδα ειμαστε και μια γροθια

    Λυπάμαι που το έλαβες έτσι το τοπικ αυτό

    αν νομίζουν και οι υπόλοιποι ότι δεν έχει λόγο ύπαρξης η ότι πρέπει να μετακινηθεί…

    στο χέρι τους είναι

    και πάλι συγγνώμη για όποιον ενόχλησα ,(Αν ενόχλησα)

    δεν είχε τέτοιο σκοπό το Τόπικ .



    ΝΟΜΊΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 21 ΘΕΣΕΙΣ.

    ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΦΙΛΙΠΠΕ ΜΟΥSmile

    ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΠΟΙΑ ΖΗΤΑΝΕ ΟΙ ΑΚΡΟΑΤΕΣ{#emotions_dlg.walkman}

     


    -----------------
    OΤΑΝ σταματήσεις να παριστάνεις ΚΑΤΙ , τότε γίνεσαι KΑΤΙ..!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sillia στις 08-05-2010 19:34 ]


    AlfaWolf
    08.05.2010, 20:08

    Παράθεση:

    Το μέλος sillia στις 08-05-2010 στις 19:30 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος AlfaWolf στις 08-05-2010 στις 18:45 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 08-05-2010 στις 14:09 έγραψε...

    ....και αφού όλοι εσείς θέλετε (και καλά κάνετε) να ξανά ακούσετε τα τραγούδια του Διαγωνισμού, γιατί δεν πάτε απλά να τα ακούσετε στην σελίδα του;

    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=MusicContest&file=final_results&cid=2

    Ποιος ο λόγος ύπαρξης αυτού του topic στο forum του Διαγωνισμού;

    Και αν είναι για την ακροαματικότητα της εκπομπής του φίλτατου AlfaWolf θα έπρεπε να είναι σε διαφορετικό forum (σε αυτό του Ραδιοφώνου).



     

    Όσοι έγραψαν εδώ το τραγούδι που θέλουν να ξανακούσουν δεν  είναι τόσο χαζοί όσο τους κάνεις με τα λεγόμενα σου να φαίνονται

    απλά σκέψου ότι στο link που έδωσες μπορούν να ακούσουν μόνο τα 21 πρώτα για τα υπόλοιπα?

    Ένα λόγος ύπαρξης είναι αυτός

    Λυπάμαι που σ ενόχλησα φίλιππε

    και να ξεκαθαρίσω ότι ότι κάνω στο μουσικό μας Παράδεισο το κάνω με ομαδικό πνεύμα για όλους

    όχι για την ακροαματικότητα  της εκπομπής μου όπως αντιλαμβάνεσαι

    εσύ

    είμαι μόνο ένα μήνα σχεδόν ενεργό μέλος στο ΜΗ αν και έχω γραφτεί από 2007

    ενεργός δεν ήμουν ποτέ

    Σ αυτό τον μήνα μέσα έχω βοηθήσει αρκετούς παραγώγους με ότι μέσο έχω (Avatar , Spot klp) και με ότι δυνατότητα και έχω εισπράξει και πολύ βοήθεια από παράγωγους.

    Δεν είμαστε σε διαφορετική ομάδα φίλτατε Φίλιππε μια ομαδα ειμαστε και μια γροθια

    Λυπάμαι που το έλαβες έτσι το τοπικ αυτό

    αν νομίζουν και οι υπόλοιποι ότι δεν έχει λόγο ύπαρξης η ότι πρέπει να μετακινηθεί…

    στο χέρι τους είναι

    και πάλι συγγνώμη για όποιον ενόχλησα ,(Αν ενόχλησα)

    δεν είχε τέτοιο σκοπό το Τόπικ .



    ΝΟΜΊΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 21 ΘΕΣΕΙΣ.

    ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΦΙΛΙΠΠΕ ΜΟΥSmile

    ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΠΟΙΑ ΖΗΤΑΝΕ ΟΙ ΑΚΡΟΑΤΕΣ{#emotions_dlg.walkman}

     


    -----------------
    OΤΑΝ σταματήσεις να παριστάνεις ΚΑΤΙ , τότε γίνεσαι KΑΤΙ..!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sillia στις 08-05-2010 19:34 ]



    Και να συμπληρώσω ότι το Τόπικ αυτό απευθύνετε και τους Δημιουργούς

    που ‘έχουν έτσι την  ευκαιρία να ακουστούν από το Ράδιο του ΜΗ Smile

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 09-05-2010 00:44 ]


    PHILIPPOSSM
    08.05.2010, 23:28

    Φίλτατε alfawolf δεν με ενόχλησε το θέμα άλλα η θέση του topic και δεν θεωρώ ότι κάποιοι είναι "χαζοί" για να ζητήσουν να ξανά ακούσουν ένα τραγούδι.(πράγμα που μάλλον εσύ προσπαθείς να κάνεις)

    Αν αυτό κατάλαβες εσύ τότε....... Και τώρα το άλλο περί ακροαματικότητας που έγραψες, γιατί δεν αναφέρεσαι σε όλες τις εκπομπές που αναπαράγουν τα τραγούδια και έγραψες μόνο για την δική σου;

    Δεν θα επεκτείνω άλλο αυτήν την "κουβέντα" γιατι θα ξεφύγω απο τα πλαίσια της λογικής μου και δεν θελω.
    Οσο για την sillia και την  Alkyoni, η ερώτηση μου στον alfawolf περι τι καταλαβατε απο αυτο που εγραψα ισχυει και για εσάς........

    Άντε να παω να ανοίξω τότε και εγω ενα topic για να διαφημίσω  και την δικη μου εκπομπή  τα τραγούδια του 2ου Διαγωνισμού με την original ιδεα, του προλογισμου των τραγουδιών απο τους δημιουργούς τους.


    jorge
    08.05.2010, 23:36

    Και τι σε πειράζει αν "διαφημίζει" την εκπομπή του Φίλιππε; Μήπως αυτό έπρεπε να κάνουν όλοι;

    Μήπως θα βγάλει λεφτά ή θα φάει τη δουλειά κάποιου άλλου; Τι λογικές είναι αυτές;

    Προωθεί την ιδέα του Διαγωνισμού και μετά το τέλος του.

    Τι καλύτερο από αυτό; Είναι άξιος συγχαρητηρίων.

    Και το αν βρίσκεται στην κατάλληλη κατηγορία, άσε να το αποφασίζουν οι mods.


    PHILIPPOSSM
    09.05.2010, 00:02

    Περι άμιλλας δεν υπάρχει πρόβλημα jorge, αν είναι άξιος συγχαρητηρίων το κρίνουμε όλοι και δεν λέει κάνεις το αντίθετο, την άποψη μου όμως θα την λέω πάντα σε οτι δημοσιεύεται στην κεντρική σελίδα.
    Αν βρίσκεται στο σωστό σημείο είναι όπως λες  θέμα δικό σας, απλά προσπαθώ από το 2006 που είμαι μέλος να καταλάβω που γράφεται, τί και πότε.


    Ότι έχει δηλαδή σχέση με τον Διαγωνισμό εμεσα ή άμεσα θα γράφεται εδώ; ακόμα και αν διαφημίζω την εκπομπή μου η το blog μου;
    Και τέλος, αν άκουγες και την δίκη μου εκπομπή και του sympetherou και του dimitri1965 και της sillia κ.α θα άκουγες ότι δεν είναι ο alfawolf μόνο που προωθεί τον Διαγωνισμό και άξιοι συγχαρητηρίων είναι και άλλοι χωρίς να "δανείζονται" ιδέες άλλων.

    Καλό βράδυ

     

     


    AlfaWolf
    09.05.2010, 00:08

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 08-05-2010 στις 23:28 έγραψε...

    Φίλτατε alfawolf δεν με ενόχλησε το θέμα άλλα η θέση του topic και δεν θεωρώ ότι κάποιοι είναι "χαζοί" για να ζητήσουν να ξανά ακούσουν ένα τραγούδι.(πράγμα που μάλλον εσύ προσπαθείς να κάνεις)

    Αν αυτό κατάλαβες εσύ τότε....... Και τώρα το άλλο περί ακροαματικότητας που έγραψες, γιατί δεν αναφέρεσαι σε όλες τις εκπομπές που αναπαράγουν τα τραγούδια και έγραψες μόνο για την δική σου;

    Δεν θα επεκτείνω άλλο αυτήν την "κουβέντα" γιατι θα ξεφύγω απο τα πλαίσια της λογικής μου και δεν θελω.
    Οσο για την sillia και την  Alkyoni, η ερώτηση μου στον alfawolf περι τι καταλαβατε απο αυτο που εγραψα ισχυει και για εσάς........

    Άντε να παω να ανοίξω τότε και εγω ενα topic για να διαφημίσω  και την δικη μου εκπομπή  τα τραγούδια του 2ου Διαγωνισμού με την original ιδεα, του προλογισμου των τραγουδιών απο τους δημιουργούς τους.



    Είχα να σου πω πολλά  πάνω σε αυτά που έγραψες

    Φιλιππε

    Αλλά με καλύπτει η θέση του Jorge και δεν θα το συνεχίσω το θέμα γιατί θα είναι spam

    Να επισημάνω μόνο ότι το μέλος Sillia σχολίασε πιο πάνω

    κι όχι το μέλος  Alkyoni

    τις οφειλεις μια συγγνωμη (γνώμη μου) αλλά... εσυ σίγουρα ξέρεις καλυτερα Smile