ελληνική μουσική
    319 online   ·  210.907 μέλη

    Ραδιοφωνική κάλυψη του 6ou Live

    pastella
    07.02.2011, 21:16

    Βρε παιδιά, χαλαρώστε! Είναι δυνατόν 6 μέρες πριν το λάιβ να διαβάζουμε τέτοια πράγματα; Ας μην μπούμε στο τρυπάκι ποιος θα το κάνει. Ας είναι και παραπάνω από 1 άτομο, αρκεί να το κάνει με μεράκι.

     

    Επί της ουσίας, ποια μέλη θέλουν και μπορούν να κάνουν την κάλυψη;


    sympetheros
    07.02.2011, 21:19

    Παράθεση:

    Το μέλος AlfaWolf στις 07-02-2011 στις 21:07 έγραψε...

    Σ ευχαριστώ Δημήτρη μου για τα λόγια σου

    αλλά μην λες τέτοια γιατί ...

    1ον Φορτίζεις περισσότερο τους εμπαθείς απέναντι μου

    και 2ον θα μπεις κι εσύ στο στόχαστρο τους και δεν λέει .

     



    Εδώ είμαστε μια παρέα που αγαπάμε την επικοινωνία μέσα απ τη μουσική και αυτό δεν μπορεί να το αλλάξει κανένας όση προσπάθεια κι ανα καταβάλει.

    Για το συγκεκριμένο προκείται για παρεξήγηση και τίποτα αλλο.Ο δημήτρης είχε καλή πρόθεση σίγουρα.

    Αλλο κίνητρο απ την επικοινωνία δεν υπάρχει λεφτά δεν υπάρχουνε έτσι κι αλλιώς(μην ακούτε το Γιώργο) οπότε δεν μας έμειναν...παρα μόνο τα λουλούδια η θάλλασσα και''κανά δυό τραγούδια''που λέει και η Αφροδίτη!

    Επιμένω.....:)


    AlfaWolf
    07.02.2011, 21:31

    Ο Δημητρης ισως και να ειχε καλη προθεση δεν επιμενω.

    δεν το ειπα για εκεινον.

    :)


    sympetheros
    07.02.2011, 21:37

    Παράθεση:

    Το μέλος AlfaWolf στις 07-02-2011 στις 21:31 έγραψε...

    Ο Δημητρης ισως και να ειχε καλη προθεση δεν επιμενω.

    δεν το ειπα για εκεινον.

    :)



     

    Καλώς επέστρεψες λοιπόν και πάλι στις επάλξεις!

    Τελος η ψυχανάλυση των προθέσεων

    ολα ειν ωραιαααααααααααααααααα!


    AlfaWolf
    08.02.2011, 06:38

    Ας περιμένουμε να δούμε συμμετοχές…

    Αν δεν βρεθεί κάποιος  μια λύση είναι ότι:

     θα μπορούσαν οι παρουσιαστές του event Deos & Pastella να απευθύνονται παράλληλα με το κοινό και στους ακροατές μας

    όσο για τον εξοπλισμό θα διαθέσω ευχαρίστως τον δικό μου αποτελούμενο απο :

    laptop

    μεικτή

    ακουστικά

    επαγγελματικό πυκνωτικό μικρόφωνο με αράχνη και φίλτρο 

    Eίναι δοκιμασμένος εξοπλισμός και δουλεύει άρτια το μόνο που θα χρειαστεί είναι ένας γερανός γιατί ο δικός μου είναι σταθερός δεν μεταφέρετε


    -----------------
    Η πραγματική Ευτυχία δεν κρύβεται στον προορισμό αλλά στον τρόπο που ταξιδεύεις. http://blogs.musicheaven.gr/alfawolf http://www.musicheaven.gr/live/101

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 08-02-2011 06:42 ]


    PHILIPPOSSM
    08.02.2011, 08:58
    Εδώ που τα λέμε ο Νικολας είναι ο πλέον κατάλληλος για να το κάνει......
    jorge
    08.02.2011, 10:30
    Σήμερα το βράδυ το θέμα πρέπει να κλείσει, οπότε αν υπάρχει κανένας άλλος, ας μας πει. Αλλιώς το αναλαμβάνουν ο Άρης Πορτοσάλτε και ο Μπάμπης Παπαδημητρίου.
    antreas_dr
    08.02.2011, 11:16

    Να φέρουμε τον Νίκο Μαστοράκη!


    kwstakisch
    08.02.2011, 11:26

    Eγω λέω να δώσουμε τη δουλεια στο Χατζηνικολάου !!! Μονο αυτός θα δώσει την απαιτούμενη βαρύτητα και σοβαρότητα στο γεγονός!!!{#emotions_dlg.tt2}


    koukz
    08.02.2011, 11:44

    χαχα ωραίο kwstaskich, πληροφορίες θέλουν πάντως τον πρόεδρο της δημοκρατίας να ορίζει με προεδρικό διάταγμα ποιοι θα αναλάβουν...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : koukz στις 08-02-2011 11:45 ]


    Kinezes_trexoun_gimnes
    08.02.2011, 12:37

    Τα βρήκατε βλέπω....κρίμα...και μόλις έβαλα αυτόματη ενημέρωση στο topic…!


    antwnispatra
    08.02.2011, 12:38

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 08-02-2011 στις 10:30 έγραψε...

    Σήμερα το βράδυ το θέμα πρέπει να κλείσει, οπότε αν υπάρχει κανένας άλλος, ας μας πει. Αλλιώς το αναλαμβάνουν ο Άρης Πορτοσάλτε και ο Μπάμπης Παπαδημητρίου.

    Αν δεν έχει και τον Αποστόλη να λέει για τις περιπέτειες του Μπομπ του σφουγγαράκη που προκαλεί με τόσες τρύπες πάνω του,εγώ δεν ακούω.


    sillia
    08.02.2011, 14:02

    Ωραίος και ο χαβαλές δεν λεω{#emotions_dlg.rolleyes} μα το live πλησιάζει και μήπως θα έπρεπε να τοποθετηθούμε σοβαρά απέναντι στην ερώτηση ποιός είναι διαθέσιμος και μπορεί να καλύψει την όμορφη αυτή συνάντηση των μελών και φίλων του μουσικού μας παράδεισουSmile


    kwstakisch
    08.02.2011, 14:05

    Eγω λεω να την κάνει ο Νικόλας!!!Αφου δεν έχουμε και άλλες συμμετοχές...ασε που πιστεύω πως είναι ένας απο τους πιο "επαγγελματίες" παραγωγούς του σταθμού μας!!!

    Αν υπάρξουν και αλλες συμμετοχές βέβαια θα μπορούσε να γίνε κατι σαν συμπαραγωγή...


    sillia
    08.02.2011, 14:09
    σωστόςςςς:)
    jorge
    09.02.2011, 00:14
    AlfaWolf και Aron το αναλαμβάνετε; :)
    AlfaWolf
    09.02.2011, 02:19

    Ευχαρίστως !!!

    {#emotions_dlg.biggrin}
    -----------------
    Η πραγματική Ευτυχία δεν κρύβεται στον προορισμό αλλά στον τρόπο που ταξιδεύεις. http://blogs.musicheaven.gr/alfawolf http://www.musicheaven.gr/live/101

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 09-02-2011 02:20 ]


    AR-ON
    09.02.2011, 02:59

    Ευχαρίστως Jorge θα βοηθήσω τον Alfawolf όπου με χρειαστεί. Άλλωστε η δική του συμβολή θα είναι αναμφισβήτητα η σπουδαιότερη και η πιο καθοριστική αν καταφέρουμε να φέρουμε σε πέρας την αναμετάδοση, ενώ είμαι απόλυτα σίγουρος ότι θα συμφωνεί τα μικρόφωνα να είναι ανοιχτά σε όποιον άλλο παραγωγό του ΜΗ Radio επιθυμεί να συμμετέχει στην παρουσίαση.

    Νίκο, στείλε μου ΠΜ αν χρειάζεσαι να φέρω συμπληρωματικά ένα ακόμη πυκνωτικό mic με τη βάση του, ένα μικρό μείκτη, ακουστικά, ίσως και το laptop μου (για εφεδρικό). Θα τα πούμε φαντάζομαι και στη συνάντηση του Σαββάτου, πάντως θα είμαστε έτσι κι αλλιώς στην Αυλαία από νωρίς, να βρούμε κατάλληλη θέση να στήσουμε, να δούμε και πως θα μπορέσουμε να πάρουμε έξοδο από την κονσόλα του ηχολήπτη για να φτάνει η μουσική καθαρή στους ακροατές, κλπ.


    ilio
    09.02.2011, 14:33

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}'Αντε βρε παιδιά μπράβο!!!!Κάντε κάτι και για μας που δεν θα μπορέσουμε

    τελικά να ρθούμε.


    mary_omikron
    09.02.2011, 14:44

    Νικόλα και Χάρη, ευχαριστούμε για την προθυμία και την καλή σας διάθεση{#emotions_dlg.beer}