ελληνική μουσική
    547 online   ·  210.907 μέλη

    Ραδιοφωνική κάλυψη του 6ou Live

    AlfaWolf
    09.02.2011, 21:01

    Εμείς ευχαριστούμε τους  jorge & Deoς για την εμπιστοσύνη

    αλλά κι όλους τους καλοπροαίρετους για όσα είπαν  :)

     


    -----------------
    Η πραγματική Ευτυχία δεν κρύβεται στον προορισμό αλλά στον τρόπο που ταξιδεύεις. http://blogs.musicheaven.gr/alfawolf http://www.musicheaven.gr/live/101

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 09-02-2011 21:02 ]


    Kinezes_trexoun_gimnes
    10.02.2011, 00:05
    Ξεχασες τους συγγενεις σου και τον antenna...
    AlfaWolf
    10.02.2011, 00:13

    Και τους δικου σου συγγενης που υπαρχεις και γελαμε :)

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 10-02-2011 03:28 ]


    kithara-woman
    12.02.2011, 17:23

    Πολυ ωραία η ιδέα της μετάδοσης,για όσους είμαστε μακριά και όσους δεν μπορούν να έρθουν γενικά!{#emotions_dlg.thumbup}

    Ελπίζω μόνο να καταφέρω να ακούσω..

    Στο ράδιο,όσο κι αν το προσπαθώ,δεν μπορώ να ακούσω..Θέλω να ακούσω,πολλές εκπομπές,και δεν έχω ήχο..Εχω ρωτήσει,έχω ξαναρωτήσει,αλλά μάλλον πρόβλημα του Η/Υ μου ειναι,της κάρτας ήχου,γιατί μου κάνει προβλήματα πχ και σε βίντεο στο youtube..Μάλλον η κάρτα μου είναι ..ετοιμοθάνατη..


    jorge
    14.02.2011, 04:14
    Οτι και να πω ειναι λίγο. Μπράβο στον Alfawolf κυρίως, αλλά και τον Aron, για αυτό που οργάνωσαν. Φανταζομαι θα βγηκε πολυ καλο, τουλαχιστον αυτο ακουσα σε καποια πρωτα σχολια.
    dimitris1965
    14.02.2011, 08:26
    Πραγματικα πολυ καλη η ζωντανη μεταδοση του live, μπραβο στα παιδια (Νικο, και Χαρη ) και σε οσους βοηθησαν. :) :) :)
    mary_omikron
    14.02.2011, 09:50

    Συγχαρητήρια Νικόλα και Χάρη για την εξαιρετική κάλυψη και την καλή σας διάθεση να μας την προσφέρετε...


    AlfaWolf
    14.02.2011, 11:57

    Ευχαριστώ τον Χάρη ο  οποίος από το sound check μέχρι και το τέλος ήταν εκεί δίπλα μου κι όχι μόνο την ώρα που ήμουν πάνω στο Stage παρότι βρήκαμε αρκετές δυσκολίες τεχνικές ευτυχώς σε όλες βρήκαμε λύσεις και ο Χάρης με όρεξη αλλά και πρωτοβουλίες έκανε το αποτέλεσμα να μοιάζει ότι ζωντανή μετάδοση κάνουμε κάθε μέρα :) 

     

    Eυχαριστώ τέλος τους γονείς μου που με έκαναν και τον ΑΝΤ!1 για να χαρεί κι ο kinezes :p

     


    Kinezes_trexoun_gimnes
    14.02.2011, 14:51
    χάρηκα όσο δεν παίρνει... :P
    cineboy
    14.02.2011, 15:55
    Νικόλα, η εκπομπή γράφτηκε:
    Kristalo
    14.02.2011, 16:01

    Να συγχαρώ και γω τον Νικόλα με τον Χάρη που ήταν άψογοι στην μετάδοση του live!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!{#emotions_dlg.walkman}


    AlfaWolf
    14.02.2011, 16:02

    Το μεγαλύτερο της μέρος ΝΑΙ

    και θα ετοιμαστεί μαζί με συνεντεύξεις αλλά και σχόλια από παραβρισκόμενους και θα μεταδοθεί

    σύντομα θα γνωρίζετε το πότε :)

     

     


    cineboy
    14.02.2011, 17:03
    Μπράβο παιδιά...ευχαριστούμε πολύ.
    despinakontogianni
    14.02.2011, 17:25
    Έπρεπε να μου πεις ρε Νικόλα πως θα μεταδοθεί αυτό κάποια στιμγή! Έπρεπε να πάρω το καλό μου ύφος! Είδες τι μου κάνεις τώρα..; Πάει το ίματζ μου!
    alkyoni
    14.02.2011, 18:58

    Ευχαριστουμε που υπηρξε η δυνατοτητα να "ειμαστε εκει" στην γιορτη, εστω και μεσω της ακροασης της ζωντανης ραδιοφωνικης μεταδωσης{#emotions_dlg.walkman} (...αφου δε μπορουσαμε δια ζωσης...{#emotions_dlg.crying})
    Μπραβο{#emotions_dlg.thumbup} σε ολους οσους συμμετειχαν σ΄αυτη την ομορφη και δυσκολη προσπαθεια {#emotions_dlg.thumbup} και την επομενη φορα ευχομαι με λιγοτερα απροοπτα προβληματακια {#emotions_dlg.blush} που φυσικο ειναι να εμφανιζονται σε ζωντανες μεταδωσεις. Και εις αλλα με υγειαν!{#emotions_dlg.beer}


    AlfaWolf
    14.02.2011, 19:13

    Παράθεση:

    Το μέλος despinakontogianni στις 14-02-2011 στις 17:25 έγραψε...

    Έπρεπε να μου πεις ρε Νικόλα πως θα μεταδοθεί αυτό κάποια στιμγή! Έπρεπε να πάρω το καλό μου ύφος! Είδες τι μου κάνεις τώρα..; Πάει το ίματζ μου!

    Αν ηταν να μην μεταδωθει... τωτε γιατι το έγραφα? :p

     


    AlfaWolf
    14.02.2011, 19:19

    Παράθεση:

    Το μέλος alkyoni στις 14-02-2011 στις 18:58 έγραψε...

    Ευχαριστουμε που υπηρξε η δυνατοτητα να "ειμαστε εκει" στην γιορτη, εστω και μεσω της ακροασης της ζωντανης ραδιοφωνικης μεταδωσης{#emotions_dlg.walkman} (...αφου δε μπορουσαμε δια ζωσης...{#emotions_dlg.crying})
    Μπραβο{#emotions_dlg.thumbup} σε ολους οσους συμμετειχαν σ΄αυτη την ομορφη και δυσκολη προσπαθεια {#emotions_dlg.thumbup} και την επομενη φορα ευχομαι με λιγοτερα απροοπτα προβληματακια {#emotions_dlg.blush} που φυσικο ειναι να εμφανιζονται σε ζωντανες μεταδωσεις. Και εις αλλα με υγειαν!{#emotions_dlg.beer}



    Σώστα Γιάννα :)

    Το Live ειναι καλύτερο όταν ειναι Live :)))

    Αν εσεις μπορεσατε να μπειτε μεσα στην αυλαια μεσω της αναμεταδωσης ...αυτό για μας ηταν ο στόχος :)

    Smouuuuuats


    aitherovamonas
    14.02.2011, 20:02

    .... εξαιρετική κάλυψη και εξαιρετική διοργάνωση ... μπράβο στους διοργανωτές ... πάντα επιτυχίες εύχομαι, μέσα απο την καρδιά μου ....{#emotions_dlg.thumbup}


    sympetheros
    14.02.2011, 20:11

    Μπράβο στον Νικο και το Χάρη για τη μαραθώνια μετάδοση του live !!

    Κατάφεραν να μεταφέρουν το κλίμα και τη ζωντάνια που υπήρχε στην Αυλαία σε όλο το διαδυκτιακό μας μουσικό σύμπαν!

    Πάντα τετοια!


    sympetheros
    14.02.2011, 20:19

    οι πρωταγωνιστές της μετάδοσης σε δράση!





    επισυναπτόμενα: xarhs nikos.JPG