ελληνική μουσική
    553 online   ·  210.907 μέλη

    Ραδιοφωνική κάλυψη του 6ou Live

    sympetheros
    14.02.2011, 20:44



    οι πρωταγωνιστές της μετάδοσης σε δράση!

    Η φωτογραφία ολοκληρωμένη!Τα κατάφερα ευτυχώς!

     

     




     





    επισυναπτόμενα: heaven2.JPG 
    EffieKakaflika
    14.02.2011, 20:56

    μπράβο παιδιά, ιδιαίτερα επαγγελματική δουλεια, πάντα τέτοια!  Ελπίζω να ακούσουμε τη εκπομπή ηχογραφημένη.

    Ευχαριστούμε πολύ


    cineboy
    14.02.2011, 21:02
    Εχω μιά απορία.....άραγε πόσοι περίπου ακροατές παρακολουθούσαν την εκπομπή χθες βράδυ στην διάρκεια του live;
    dimitris1965
    14.02.2011, 21:10
    μεχρι την ωρα που ακουγα εγω 35-37...................
    dimitris1965
    14.02.2011, 21:12

    Παράθεση:

    Το μέλος sympetheros στις 14-02-2011 στις 20:44 έγραψε...



    οι πρωταγωνιστές της μετάδοσης σε δράση!

    Η φωτογραφία ολοκληρωμένη!Τα κατάφερα ευτυχώς!

     

     




     






    επιτελους και μια φωτογραφια καθαρη  :) :) :)


    AR-ON
    15.02.2011, 01:09

    Καλά Νικόλα, αυτό το παπιγιόν το φορούσες συνέχεια; Καλά, πως και δεν το πήρα χαμπάρι;;; Μιλάμε, είναι όλα τα λεφτά, γι ' αυτό ήταν τόσο επαγγελματική η μετάδοση του live!!! {#emotions_dlg.clap}

    Εν τω μεταξύ, ακούω αυτή τη στιγμή Radio-MH με τ' ακουστικά, μας βλέπω κι εδώ με τ' ακουστικά, και κάτι δεν μου κολλάει...
    Χμμμ...
    Το βρήκα! Φεύγοντας μπέρδεψα τα ακουστικά και πήρα τα δικά σου, τα AKG! Sοrry, ελπίζω να γίνει με το καλό μια νέα συνάντηση γρήγορα, να επιστρέψει το κάθε ζευγάρι {#emotions_dlg.walkman} στο σωστό του κάτοχο!


    AlfaWolf
    15.02.2011, 08:19

    Ευχαριστουμε τον Δημήτρη (Sympetheros) για την φωτογραφία ελπιζω να υπαρχουν φωτο και με τους ΟΝΟΜΑ απο το stage εν ωρα δρασης γιατι οπως παντα... φροντιζοντας για διαφορα ξεχνω τα φροντισω τα δικα μου :)

    Χαρη θα σου τα προσεχω τα ακουστικα σου  εγω δεν το ειχα καταλαβει ακομα :) γιατι εχω κι ενα ζευγαρι philips .

    οσο για το παπιγιον ειναι σταμπα γιαυτο ισως δεν το προσεξες :)


    AlfaWolf
    15.02.2011, 08:22

    Παράθεση:

    Το μέλος EffieKakaflika στις 14-02-2011 στις 20:56 έγραψε...

    μπράβο παιδιά, ιδιαίτερα επαγγελματική δουλεια, πάντα τέτοια!  Ελπίζω να ακούσουμε τη εκπομπή ηχογραφημένη.

    Ευχαριστούμε πολύ



    Εφη συντομα θα ξερουμε το πότε θα γινει η εκπομπη αφιερωμα στο 6ο Live Festival ΜΗ :)


    ilio
    15.02.2011, 08:50

    Ήταν λες και είμασταν εκεί!!!{#emotions_dlg.clap}Έυχαριστούμε πολύ γι αυτήν την ραδιοφωνική

    αναμετάδοση παιδιά!!

    Πολλά μπράβο στον Χάρη (AR-ON) και στον Νικόλα (Alfawolf ) για την προθυμία τους,

    τον επαγγελματισμό τους, την προσφορά τους,το μεράκι τους,το κλίμα που κατάφεραν να "περάσουν"

    σε όλους εμάς που δεν τα καταφέραμε να είμαστε στην "Αυλαία".{#emotions_dlg.thumbup}

    Ο ήχος ήταν πολύ καθαρός, μολονότι υπήρξαν και κάποια μικρά προβληματάκια,δεν μας

    επηρέασαν όμως ούτε στο ελάχιστο για να μείνουμε συντονισμένοι!! (Ως τις 23.30 που

    έμεινα συντονισμένη άκουγαν  35-37 άτομα )Smile.

    Επίσης πολλά συγχαρητήρια στον ηχολήπτη της βραδιάς για αυτό εξαιρετικό ηχητικό αποτέλεσμα

    παρ'όλη την δυσκολία που παρουσίαζε το όλο εγχείρημα με τα τόσα διαφορετικά συγκροτήματα να εναλλάσσονται πάνω στην σκηνή{#emotions_dlg.thumbup}

    Επίσης,μπράβο στον παπαράτσι της βραδιάς (sympethero) για αυτήν την ιστορική στιγμή της {#emotions_dlg.thumbup}αποθανάτισης του ραδιοφωνικού διδύμου της αναμετάδοσης!!

    Τουλάχιστον τώρα τους βλέπουμε κιόλας!


    antwnispatra
    16.02.2011, 14:16

    Ευχαριστούμε τους παραγωγούς για την πολύωρη και σημαντική αυτή εκπομπή που κάλυψε όσους δεν μπόρεσαν να είναι εκεί.Περιμένουμε "κονσέρβα" για να έχουμε και εμείς τα ενθύμια μας.

    Μοναδική παραφωνία ήταν ο κύριος...Νεκταρίνι αλλά ο Λάμπρος(ηχολήπτης) δεν άντεξε και σύμφωνα με πληροφορίες από το δελτίο ειδήσεων του STAR,ο κύριος αυτός πήρε δρόμο σύντομα.





    επισυναπτόμενα: Radio@live.jpg 
    mary_omikron
    16.02.2011, 14:38

    Παράθεση:

    Το μέλος AR-ON στις 15-02-2011 στις 01:09 έγραψε...

    Καλά Νικόλα, αυτό το παπιγιόν το φορούσες συνέχεια; Καλά, πως και δεν το πήρα χαμπάρι;;; Μιλάμε, είναι όλα τα λεφτά, γι ' αυτό ήταν τόσο επαγγελματική η μετάδοση του live!!! {#emotions_dlg.clap}

    Εν τω μεταξύ, ακούω αυτή τη στιγμή Radio-MH με τ' ακουστικά, μας βλέπω κι εδώ με τ' ακουστικά, και κάτι δεν μου κολλάει...
    Χμμμ...
    Το βρήκα! Φεύγοντας μπέρδεψα τα ακουστικά και πήρα τα δικά σου, τα AKG! Sοrry, ελπίζω να γίνει με το καλό μια νέα συνάντηση γρήγορα, να επιστρέψει το κάθε ζευγάρι {#emotions_dlg.walkman} στο σωστό του κάτοχο!



    Ούτε το κόκκινο παπιγίόν που φορούσε στην ουρά είδες? Μπέρδεψες και τα ακουστικά... αχ..Χαρούλη...κάτι δεν πάει καλά{#emotions_dlg.whistling}

    (απίστευτοι και τέλειοι και οι δύο στην φωτό...σας καμαρώνω!!!)


    rouli726
    16.02.2011, 15:34

    Παράθεση:

    Το μέλος antwnispatra στις 16-02-2011 στις 14:16 έγραψε...

    Ευχαριστούμε τους παραγωγούς για την πολύωρη και σημαντική αυτή εκπομπή που κάλυψε όσους δεν μπόρεσαν να είναι εκεί.Περιμένουμε "κονσέρβα" για να έχουμε και εμείς τα ενθύμια μας.

    Μοναδική παραφωνία ήταν ο κύριος...Νεκταρίνι αλλά ο Λάμπρος(ηχολήπτης) δεν άντεξε και σύμφωνα με πληροφορίες από το δελτίο ειδήσεων του STAR,ο κύριος αυτός πήρε δρόμο σύντομα.






     

    Τί έχεις πάθει κ επιτίθεσαι στο νεκταρίνι ΜΟΥ????κακέεεε

    υ.γ.είχα ξεχάσει ότι είχες βγάλει κ αυτή τη φωτό χαχα.

    Μπράβο κι απο μένα καταρχήν στο χόρχε που είχε την ιδέα της κάλυψης χωρίς να φοβηθεί άλλο ένα μπελά στο κεφάλι του ,καθώς και τους παραγωγούς που το υλοποίησαν,και φυσικά το Λάμπρο που ανέχθηκε όλα τα καπρίτσια των διοργανωτών ,που εκτός από τα..λίγα σχήματα που ήθελαν να κουμαντάρει ηχιτικά του έδωσαν και μια ζωντανή μετάδοση!!

    Και του χρόνουυυυυ

    Περιμένουμε σύντομα την εκπομπή αφιέρωμα!