ελληνική μουσική
    402 online   ·  210.857 μέλη

    Έχω όρεξη σήμερα να γράψω...

    vero
    09.09.2008, 13:09

    βρε 'σεις, ζήστε με αυτά που έχετε! το σχολείο το πανεπιστήμιο! όλα είνα για καλό για να κάνουμε φίλους, να προχωράμε μπροστά στα δύσκολα! απλα ζήστε!

    sea-like-eyes που λες ότι ο χρόνος δεν είναι εναντίον σου, καντο να είναι εναντίον σου! απλα κάνε πράγματα οσο περισσοτερα θες και μπορεις ώστε ο χρόνος να είναι λίγος! αυτο κάνω και εγω! συνέχεια είναι εναντίον μου ο χρόνος!


    sea_like_eyes
    10.09.2008, 12:57

    "Ξέρω ότι υπάρχουν πολλές δυσκολίες στον κόσμο και αυτό με περιορίζει στο να κάνω όνειρα υλιστικά. Αν προκαλώ δυσαρμονίες και σκέφτομαι κακίες θα είμαι ένας κρίκος δυσαρμονίας. Ο κάθε άνθρωπος πρέπει να εναρμονιστεί με το παγκόσμιο κλίμα δυσκολιών και αν έχει αγάπη στην ψυχή του θα φέρει αρμονία σε παγκόσμιο επίπεδο".

    Κωνσταντινος Βητα

     

    Υ.Γ

    Σου ευχομαι να αγαπας . . . οποιος κι αν εισαι . . . οποια κι αν εισαι . . . σου ευχομαι να αγαπας . . . τιποτα αλλο . . . αυθορμητα . . . αν δεν σε καταλαβουν . . . γ@μΗσΕ τους . . . δεν ειναι για σενα . . . κοιτα παρακατω . . . καντο για σενα . . . και για μενα . . . απλα . . . μη κοιταζεις εμενα . . .

     

    Υ.Γ

    Καλη μας μερα και . . . think positive . . . κατι σας ειπα τωρα . . . χαχαχαχα . . . anyway . . . φασεις ειναι . . . ισως περασουν . . .

    SeA uuuu . . .

     

     


    -----------------
    Es iSt sOWeIt, HabE iCh rEchT ? daRf icH noCh EtWas SaGen ? Ist Es VorBeI ?


     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sea_like_eyes στις 10-09-2008 13:08 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sea_like_eyes στις 14-09-2008 23:50 ]


    επισυναπτόμενα: My_picturewindow.jpg 
    music-fan
    10.09.2008, 13:10

    τραγουδια


    rompa
    10.09.2008, 15:18

    Παράθεση:

    Το μέλος music-fan στις 09-09-2008 στις 12:56 έγραψε...

    γιατι πρεπει να κανουμε κατι στη ζωη μας.αμα επαιρνες συνταξη στα 20 θα μενες απραγος για πολλα χρονια.ειναι ωραιο αυτο??



     

    Δεν είσαι παραγωγικός μόνο όταν δουλεύεις και μάλιστα υπό συνθήκες που άλλοι ορίζουν . παραγωγικός είσαι αν ασχολείσαι με διάφορα αντικείμενα που τυγχάνει να σου αρέσουν πολύ περισσότερο από τη δουλειά σου . Δε νομίζω ότι είναι τόσο ευοίωνο το γεγονός του ότι θα πρέπει να δουλεύεις σαν το σκυλί με ωράριο ό,τι ώρα του καπνίσει του καθενός και με ασφάλιση που μπορεί ανά πάσα στιγμή να σε αφήσει στους 5 δρόμους ... Σκέψου το λίγο ... Η δημιουργικότητα δεν ταυτίζεται με τη ΔΟΥΛΕΙΑ μας .


    gioreta
    10.09.2008, 16:07

    ...τους πάντες...{#emotions_dlg.sad}


    jacamar
    10.09.2008, 16:26

    Παράθεση:

    Το μέλος gioreta στις 10-09-2008 στις 16:07 έγραψε...

    ...τους πάντες...{#emotions_dlg.sad}



     

     

    μπήκα για να γράψω ακριβως το ιδιο πράγμα....{#emotions_dlg.oops}

     


    PashalinaMakia
    10.09.2008, 22:14

    τα ύστερα του κόσμου...

     

    Φοβερή φράση ε?


    musichell
    11.09.2008, 15:39

    δεν εχω ορεξη σημερα να γραψω


    marching-girl
    11.09.2008, 15:47

    ο sea_like_eyes με ψυχοπλάκωσε.....{#emotions_dlg.sad}


    sea_like_eyes
    11.09.2008, 16:01

    Παράθεση:

    Το μέλος marching-girl στις 11-09-2008 στις 15:47 έγραψε...

    ο sea_like_eyes με ψυχοπλάκωσε.....{#emotions_dlg.sad}



     

    . . . think positive . . . βγες μια βολτα , πιες μια μπυρα . . . πες αυτα που ειναι να πεις , σε οσους θες να τα πεις . . . χμμ . . .  πριν κοιμηθεις το βραδυ σκεψου . . . ''τι μερα κι αυτη'' . . . αν πιασεις τον εαυτο σου να χαμογελαει τοτε . . . αξιζε !

     

     

    Υ.Γ δεν είχα σκοπό να ψυχοπλακώσω . . . ειχα σκοπό να με ‘’ψυχαναλύσω ‘’. . . τις τελευταίες μέρες τουλάχιστον ίσως να το έχω ανάγκη περισσότερο απο ποτέ . . . οπως είπα ομως . . . φάσεις είναι . . . έρχονται για να περάσουν . . .

    Y.Γ sea u και . . .  {#emotions_dlg.blush} sorry για το ψυχο-πάπλωμα , το ξερω . . . εξω  εχει  ακομα ζεστη . . . Wink

     


    marching-girl
    11.09.2008, 16:08

    aman vre george xalase kai to air-condition tou dwmatiou mou.....Cool

    kratame pantws ta teleutaia-teleutaia...huhu! Smile


    F_ANGEL
    15.09.2008, 16:18

    Τα νεύρα μου,τα χάπια μου κι ένα ταξί να ΦΥΓΩ


    marching-girl
    15.09.2008, 18:11

    mou leipeis reeeeeeeeeeeeeee......................


    Granna
    15.09.2008, 18:26

    ... oti dn eftaiga s tipota! Prosvolh einai h apopsh ths filhs sou otan einai diaforetikh apo thn dikh sou???? Mila mas k as mn mas agapas!

     


    marakiasteraki
    15.01.2009, 17:10

    ...Στα τούβλα μου λείπεις! Και θα εύχομαι να του πέσει κανένα στο κεφάλι μπας και με θυμηθεί!!!!!!!!


    margo
    26.08.2009, 13:35

    Παράθεση:

    Το μέλος Emaki στις 17-05-2006 στις 10:58 έγραψε...


    Έχω μάθει πώς κάθε μέρα θα έπρεπε να απλώνω τα χέρια μου και να αγγίζω κάποιον
    Οι άνθρωποι λατρεύουν μια ζεστή αγκαλιά ή ένα φιλικό χτύπημα στην πλάτη



     

    Είναι απίστευτο πόσο το έχουμε ανάγκη.

    Κι αν οι αγκαλιές ανοίγουν δύσκολα, πολλές φορές αρκεί και μόνο ένα χαμόγελο .

     


    sea_like_eyes
    26.08.2009, 14:41

    Παράθεση:

    Το μέλος margo στις 26-08-2009 στις 13:35 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Emaki στις 17-05-2006 στις 10:58 έγραψε...


    Έχω μάθει πώς κάθε μέρα θα έπρεπε να απλώνω τα χέρια μου και να αγγίζω κάποιον
    Οι άνθρωποι λατρεύουν μια ζεστή αγκαλιά ή ένα φιλικό χτύπημα στην πλάτη



     

    Είναι απίστευτο πόσο το έχουμε ανάγκη.

    Κι αν οι αγκαλιές ανοίγουν δύσκολα, πολλές φορές αρκεί και μόνο ένα χαμόγελο .

     



     

    καποτε ελεγα 8.000-10.000 καλημερες . . . 8.000-10.000 ευχαριστω . . . κτλ . . . κτλ . . . καθημερινα . . . αλλαξε κατι ??? Ουτε αδεια πηρα . . . ουτε ενα ευρω παραπανω . . . χα!χα!χα!!!!


    vicobubble
    26.08.2009, 17:55

    First cut is the deepest...

    Αλλά it's ok γιατί τελικά ο χρόνος τα γιατρεύει ολα....{#emotions_dlg.blush}


    sea_like_eyes
    28.08.2009, 01:32

    ''. . . Well I'm finding it hard to say
    that I need you twenty times a day
    I feel comfortable so baby why
    don't you feel the same?
    have a doctor come and visit us
    and tell us which one is sane . . . ''

     


    ins2anity
    05.09.2009, 03:40

    υπαρχουμε ακομα...