ελληνική μουσική
    943 online   ·  210.853 μέλη

    Οι Guns N Roses στην Ελλάδα (2006)

    seras
    21.10.2008, 20:52

    Βασικά το τοπικ είναι για ένα πιθανό live που θα γινόταν το 2006...νομίζω για το cd που θα βγει υπάρχει είδη τοπικ...

    Εγω πάντως προτιμώ να μην βγει αυτό το cd και να βάλει ένα τέλος στους guns ο axl...


    tsibitos
    22.10.2008, 00:40

    Παράθεση:

    Το μέλος seras στις 21-10-2008 στις 20:52 έγραψε...

    Βασικά το τοπικ είναι για ένα πιθανό live που θα γινόταν το 2006...νομίζω για το cd που θα βγει υπάρχει είδη τοπικ...

    Εγω πάντως προτιμώ να μην βγει αυτό το cd και να βάλει ένα τέλος στους guns ο axl...



     

    Βασικα... Καλησπερα σας... Το "πιθανο" Live εγινε στις 10/07/06 στο Rockwave. Για το cd δεν υπαρχει μονο ένα αλλά πολλά παραπάνω τοπικ στο Musicheaven γιατι ο καθένας ανοιγεί χωρις να ψάξει.

     

    Τώρα για να πάμε λίγο στην ουσία. Το cd αυτό το περιμένουν εκαταμμυρια fans των παλιών Guns (η του Axl, οπως θες πες το..) περίπου 15 χρόνια τώρα...

    Θα μ'αρεσε να ακούσω μια τεκμηριώμενη απόψη σου για τους Guns (και γιατι δεν πρέπει να βγάλουν cd klp.) Παρά αυτο το ξερό : "Εγω πάντως προτιμώ να μην βγει αυτό το cd και να βάλει ένα τέλος στους guns ο axl" οπως λες... Αν και ότι και να πεις (και ότι και να πω και γω) μην νομιζεις οτι θα τα ακουσει ποτε ο axl..

     


    tsibitos
    22.10.2008, 10:36

    Παράθεση:

    Το μέλος revelation στις 21-10-2008 στις 15:47 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος tsibitos στις 01-10-2008 στις 02:24 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος rompa στις 30-09-2008 στις 23:44 έγραψε...

    Έφτασε η ώρα για το 'Chinese Democracy' των Guns N' Roses.

     

    Απ' ότι φαίνεται πλησιάζει επιτέλους η ώρα για το 'Chinese Democracy' των Guns N' Roses μιας και, σύμφωνα με ξένα site, αναμένεται να κυκλοφορήσει στις 25 Νοεμβρίου.



     

    Εγώ θα το πιστέψω μόνο όταν θα το κρατήσω στα χέρια μου (αν γίνει ποτέ..)...

     



    To βλέπω {#emotions_dlg.biggrin}.

    ""ΚΑΤΩΧΥΡΩΘΗΚΕ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ. ΣΤΙΣ 25/11/08 ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ALBUM ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ!!!!

     

     

    ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟ-ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ BEST BUY""

     



     

    Για να το λέει ο tsibitos φαντάσου πόσο σίγουρο είναι...

     

    Σημέρα Θα στάλει και το πρωτο  single με το ομότιτλο τραγούδι σε όλους τους μεγάλους ραδιοφωνικούς σταθμους της Αμερικης.....