ελληνική μουσική
    305 online   ·  210.873 μέλη
    billy_cobham_2005
    01.09.2006, 19:39
    Το μέλος uNick στις 01-09-2006 στις 19:20 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 01-09-2006 στις 19:11 έγραψε...
    Παράθεση:

    H NET εχει σε επαναληψη τον αγωνα αυτη τη στιγμη...
    RATED Χ (λογω σκηνών με ....σεξουαλικο περιεχόμενο)

    Λες να τους.............. ξανακερδίσουμε????? 2 φορές σε μια μέρα?????



    Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaaaaaa

    Eleos re man!!!! Oxi allo karvouno!!!!
    Spotlight_Dancer
    01.09.2006, 19:43
    Τιρινιιιινιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τιρινινινιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι,τιρινιιιιιινιιιιιιι τιρινινινινινιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....
    spiroos
    01.09.2006, 19:50
    Αφιερωμένο εξαιρετικά τα "Η μοναξιά της Αμερικής" και "Τα χρυσά παιδιά του Γκάλη'' του Διονύση Σαββόπουλου, από το δίσκο Χρονοποιός; Προφήτης....;

    Καπνίζουν γύρω του οκλαδόν
    Κάτι παιδιά των λουλουδιών
    Παιδιά του Μάη, πρωθυπουργοί
    Μια πίπα όλο υποταγή....

    και.....


    Λάμπουν μεσ' τον ουρανό τους
    Μέρες προπάντος σαν κι αυτές
    Δεν ξεπερνουν τον διπλανό τους
    Μα τον εαυτό τους οι αθλητές

    Η ζωή αλλάζει δίχως να κοιτάζει τη δικιά σου μελαγχολία

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : spiroos στις 01-09-2006 19:54 ]


    billy_cobham_2005
    01.09.2006, 19:59
    Xaxaxaxaxaxaaxaxaxaxaxaxaxa!!! ntirini niiiiii ni nti ri ni ni ni nti ri niiiii ni nti ri ni ni ni ni ni nti ri ni nti ri ni ni ni ntiri ni ni ntrini ni ni ni ni ntirini ntirini ni ni ni ni ni ni ntiri ni ni ni!!!!!!
    alexia-vicky
    01.09.2006, 20:02
    Τί να πω????? Ότι και να πω είναι λίγο...ότι και να πω αυθόρμητα μου βγαίνει "'Ελα μβρή Ελλαδάρα..."

    Χαμός στο κέντρο σήμερα...Ήμουν από τους άτυχους που δεν το είδαν (αχ αυτή η εξεταστική, που έπρεπε να βρίσκομαι στη σχολή) , αλλά το άκουγα στο ραδιόφωνο, μέσα στο μετρό ο κόσμος καλωδιωμένος και να ανταλλάσσει απόψεις...Βγαίνω έξω στριγγλίζοντας στην παρέα και βλέπω κόσμο στα γαλάζια , σημαίες και αυτοκίνητα να κορνάρουν στην Πανεπιστημίου!!!!!!

    Μπαίνω στη Νομική και όλοι ήταν στημένοι γύρω από μια τηλεόραση και έρχομαι και λέω

    ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ!!!!


    manblaz
    01.09.2006, 20:56
    Οτι και να πουμε εμεις θα ειναι λιγο. Ενα μεγαλο ευχαριστω στον Παναγιωτη Γιαννακη σε ολους τους συνεργατες του και στους 12 παιχτες της Εθνικης Ομαδας.

    Την καλυτερη δηλωση την εκανε ο απιστευτος Θοδωρης Παπαλουκας "θα ειναι η πρωτη κυριακη που το μεσημερι δεν θα υπαρχει κανενας Ελληνας στις παραλιες...."


    ageras
    01.09.2006, 21:06
    Θα ήθελα να στείλω ένα μύνημα στους U.S.Aδες και στους Ισπανούς............



    alexia-vicky
    01.09.2006, 21:08

    manblaz
    01.09.2006, 22:12
    Κατα 99% θα απουσιασει απο τον τελικο το μεγαλο αστερι των Ισπανων Πο Γκασόλ που υποφερει απο ενα βαρυ διαστρεμμα...


    jorge
    01.09.2006, 22:55
    Μήπως είναι ισπανικό κόλπο για να μας πιάσουν στον ύπνο;
    manblaz
    01.09.2006, 23:00
    Το μέλος jorge στις 01-09-2006 στις 22:55 έγραψε...
    Παράθεση:

    Μήπως είναι ισπανικό κόλπο για να μας πιάσουν στον ύπνο;



    Και να ειναι δεν υπαρχει περιπτωση να την "πατησει" ο δρακος

    δυστυχως για τον Γκασολ υπαρχει φοβος για καταγμα στο μεταταρσιο (ειχε ξαναχτυπησει πριν 2 χρονια στο ιδιο σημειο και εμεινε 2 μηνες εκτος αγωνιστικης δρασης)

    απο sportfm...

    "Κάταγμα η ράγισμα στο αριστερό μετατάρσιο(αστράγαλος) ήταν οι πρώτες ενδείξεις για τον Πο Γκασόλ, αμέσως μετά την λήξη του ημιτελικού με την Αργεντινή που βρήκε τους Ισπανούς νικητές με 75-74. Ο Ισπανός σταρ των Μέμφις Γκρίζλις δεν προλαβαίνει ούτε με θαύμα το τελικό, αλλά το ιατρικό τιμ αφήνει μια πολύ μικρή πιθανότητα να αγωνιστεί, καθώς περιμένουν να δουν τι θα δείξουν οι εξετάσεις που θα υποβληθεί ο παίκτης του Σάββατο.

    Ο Γκασόλ ήταν από τους κορυφαίους στην νίκη επί της Αργεντινής, ωστόσο μια επιθετική του προσπάθεια τρία μόλις λεπτά πριν την λήξη και του τέταρτου δεκαλέπτου, όταν φάνηκε να στραβοπάτησε και βρέθηκε στο έδαφος να σφαδάζει από τους πόνους θα του στερήσει την συμμετοχή του κόντρα στην Ελλάδα. Ο πάγος που έβαλε πάνω στο πόδι του απάλυνε προσωρινά τον πόνο του, τα δάκρυα του όμως μαρτυρούσαν ότι και ο ίδιος είχε καταλάβει πως δεν τίθεται θέμα συμμετοχής στου στον τελικό. "


    Συνέχισε να προσπαθείς, χάνει μόνο όποιος σταματάει...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : manblaz στις 01-09-2006 23:09 ]


    rory166
    01.09.2006, 23:31
    Το μέλος ageras στις 01-09-2006 στις 21:06 έγραψε...
    Παράθεση:

    Θα ήθελα να στείλω ένα μύνημα στους U.S.Aδες και στους Ισπανούς............






    καλα...πως κιτρινισες εσυ ετσι.......??
    uNick
    02.09.2006, 02:01
    Το μέλος ageras στις 01-09-2006 στις 21:06 έγραψε...
    Παράθεση:

    Θα ήθελα να στείλω ένα μύνημα στους U.S.Aδες και στους Ισπανούς............




    ....και τον δικό μου, και τον δικό μου!!!!!!! SmileyCentral.com

    rory166
    02.09.2006, 02:23
    αα,εγω δεν μπορω...ντρεπομαι!!
    prochatz
    02.09.2006, 02:42
    Το μέλος jorge στις 01-09-2006 στις 22:55 έγραψε...
    Παράθεση:

    Μήπως είναι ισπανικό κόλπο για να μας πιάσουν στον ύπνο;



    E, δεν το πιστεύω... Να βγει έξω ο super star των Ισπανών τη στιγμή που οι Αργεντινοί είχαν πλησιάσει στο σκορ μου φαίνεται λίγο δύσκολο... Πόσο μάλλον όταν η διαφορά έφτασε στον ένα πόντο. Συν τις άλλοις, ο Γκασόλ έφυγε υποβασταζόμενος από το παρκέ. Οι τελευταίες πληροφορίες μιλούν για διακομιδή του παίκτη στο νοσοκομείο.Τώρα αν όλα αυτά είναι προσχεδιασμένα... τι να πω?

    Από την άλλη πλευρά βέβαια, στο replay δε φάνηκε πουθενά το πόδι του Γκασόλ να "γυρνάει". Αν λένε ψέματα σε κάτι, αυτό θα είναι στο είδος του τραυματισμού. Η αλήθεια είναι ότι με διάστρεμμα ο παίκτης θα μείνει σίγουρα εκτός τελικού.
    billy_cobham_2005
    02.09.2006, 09:46
    Σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες ο Pau Gasol, έχει βαρύ διάστρεμα στον αριστερό αστράγαλο, και είναι πλέον δεδομένο πως δεν θα λάβει μέρος στον μεγάλο τελικό της Κυριακής!!! Χαράς Ευαγγέλιον!!! Τέλος στα εύκολα "pick 'n' roll", στην κίνηση απο τη weak side, στα ευκολα καλάθια από ποστάρισμα... Πάει το φόβητρο!!! Οι Ισπανοί δεν έχουν ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΥΧΗ!!! Ελλαδάρα το Χρυσόόόόόόόόόόόόόό Φέρτο για να τρελαθώώώώώώώώώώώώώώώ, Να Φτάσω ως τον ουρανόόόόόόόόό και όόόόόόόόόόόλα να τα δώώώώώώώώώώώώ!!!!!
    heartbreak-kid
    02.09.2006, 12:17
    Κάταγμα στο τρίτο μετατάρσιο ο Γκασόλ σύμφωνα με πληροφορίες που έχω από την γιατρό της Εθνικής Ισπανίας
    billy_cobham_2005
    02.09.2006, 12:22
    Το μέλος heartbreak-kid στις 02-09-2006 στις 12:17 έγραψε...
    Παράθεση:

    Κάταγμα στο τρίτο μετατάρσιο ο Γκασόλ σύμφωνα με πληροφορίες που έχω από την γιατρό της Εθνικής Ισπανίας



    Περαστικά του!!! Θα μας λείψει πολύ!! Θα του στείλω ευχετήρια κάρτα για ταχεία ανάρωση μια φωτογραφία από το βαρύτιμο!!! Ετσι για να 'χει να λέει!!!
    SteliosG
    02.09.2006, 15:46
    Ξέρει κανείς κανένα site με βιντάκια της Εθνικής από το MudoBasket??? Επίσης, δεν είδα καθόλου τι έπαθε ο Ν.Ζήσης γιατί έλειπα???!!!!???!!! Έμαθα τα χειρότερα!!! Τι έγινε ρε παιδία???
    heartbreak-kid
    02.09.2006, 15:52
    από sport24.gr:
    Συντετριμμένος από τη δυσάρεστη αυτή εξέλιξη για τον εαυτό του την Εθνική Ισπανίας και τους Μέμφις Γκρίζλις, ο Γκασόλ δήλωσε: "Θα προσπαθήσω να βρίσκομαι δίπλα στους συμπαίκτες μου για ό,τι με χρειαστούν, αλλά αυτό που με πονάει περισσότερο είναι ότι δεν μπορώ να τους βοηθήσω στον τελικό για να παλέψουμε όλοι μαζί όπως κάναμε σε όλη τη διοργάνωση" δήλωσε κατά την έξοδό του από το νοσοκομείο καταβεβλημένος ο Ισπανός και πρόσθεσε: "Έχω απόλυτη εμπιστοσύνη στους συμπαίκτες μου και είμαι σίγουρος για την κατάκτηση του χρυσού μεταλλίου, το οποίο θα γεμίσει όλους μας με μεγάλη χαρά. Μπορεί να είμαι απογοητευμένος από τον τραυματισμό μου, αλλά η ικανοποίηση της πρόκρισης στον τελικό θεραπεύει τα πάντα."

    Σε ερώτηση για την πρόβλεψή του αναφορικά με την έκβαση του τελικού Ισπανία-Ελλάδα, ο Γκασόλ σχολίασε: "Περιμένω ένα πολύ μεγάλο παιχνίδι. Δεν έχουμε να ζηλέψουμε τίποτα από την ελληνική ομάδα, γιατί φτάσαμε με εξαιρετικές εμφανίσεις ως εδώ και πλέον έρχεται η ώρα να ξεπεράσουμε τα όρια μας. Το χρυσό μετάλλιο στο λαιμό θα απαλύνει τον πόνο που νιώθω."

    τώρα θέλει περισσότερη προσοχη...οι ισπανοί,όπως και κάθε άνθρωπος που παίζει ΚΑΙ για κάποιον άλλον,θα είναι πολύ επικίνδυνοι...ο δράκος ξέρει τι σημαίνουν όλα αυτα,όπως και κάθε άνθρωπος με την καρδιά του παναγιώτη γιαννάκη...
    τρια καλοκαιρια,μια χούφτα ανθρώπων έχει κάνει άνω κάτω όλο τον κόσμο...10 εκατομμύρια ανθρωποι βγάζουν την γλώσσα σε όλους τους ισχυρόυς και τους προκαλούν...γιατί το χουν στο DNA τους από πολύ παλιά.γιατί αυτή η καταραμένη φυλή αναγεννάται ως εκ της τέφρας της...
    είμαστε μαζύ σας παιδιά ακόμα κι αν δεν φέρετε το χρυσό!χρυσοί είστε ήδη!και πιο πολύ από όλους,ο νικολάκης ο ζήσης που παρακολουθεί ως το θηρίο στο κλουβί.αν όλα πάνε καλά,ο νικολάκης μπορεί να φορέση την φανέλλα και να κάνη αυτός το μπιζάρισμα στο τέλος στους ισπανούς...τον περιμένουμε