ελληνική μουσική
    776 online   ·  210.851 μέλη
    uNick
    28.08.2006, 11:24
    Το μέλος billy_cobham_2005 στις 27-08-2006 στις 20:07 έγραψε...
    Παράθεση:

    Και τώρα που τσακίσαμε την Κίνα, φέρτε μας και τους πελάτες τους Γάλλους να τους μάθουμε πώς αποκλείονται από την τετράδα του παγκοσμίου, όπως τους μάθαμε πέρσι πώς αποκλείονται από τον τελικό!!!


    O προπονητής των Γάλλων (αυτός ο..... πανέμορφος - δεν θυμάμαι το όνομά του) δήλωσε ότι μας περιμένει πώς και πώς, γιατί θέλει εκδίκηση για τον περσινό αποκλεισμό!!!!! Εεεεε ρε πλάκα που έχουν οι πελάτες!!!!!!!
    billy_cobham_2005
    28.08.2006, 11:33
    ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜχχχαααααααααααααααααα Πεεεεεελαααααααααααααααατεεεεεςςςςςς μουουουουουουουουουουυυυ!!!!! Τετάρτη 10:30 το πρωί!!! Τα Γαλλάκια έχουν 13 συνεχόμενες ήττες από την Ελλαδάρα σε επίσημες διοργανώσεις!!! Έχω να κάνω μια πρόταση!! Όποιος θέλει να οργανώσουμε εξέδρα, να δούμε τον αγώνα σπίτι μου, ας επικοινωνήσει!!!! Περιμένω!!!!
    Pucca
    28.08.2006, 11:39
    Το μέλος jorge στις 28-08-2006 στις 11:15 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος XeniaRodo στις 28-08-2006 στις 11:07 έγραψε...
    Παράθεση:

    (τι ώρες είναι αυτές ρε γμτ? όσοι δουλεύουμε χάνουμε τα παιχνίδια....)



    Στο Πλαίσιο και στο eshop θα βρεις USB κάρτες τηλεόρασης



    Ναι και θα καλέσει και το διευθυντη/ρια να το δουν παρεάκι....!
    uNick
    28.08.2006, 11:44
    Το μέλος billy_cobham_2005 στις 28-08-2006 στις 11:33 έγραψε...
    Παράθεση:

    Έχω να κάνω μια πρόταση!! Όποιος θέλει να οργανώσουμε εξέδρα, να δούμε τον αγώνα σπίτι μου, ας επικοινωνήσει!!!! Περιμένω!!!!

    Billy, η ιδέα είναι πολύ καλή αλλά μόνο στη θεωρία... Στην πράξη, εκτός του ότι θα έπρεπε να σηκωθούμε χαράματα για να έρθουμε στα Γλυκά Νερά (τουλάχιστον όσοι είμαστε στην άλλη μεριά της Αττικής), το πιο λογικό είναι ότι οι περισσότεροι θα δουλεύουν στις 10:30 το πρωί...... Κρίμα βέβαια, γιατί θα είχε πολύ χαβαλέ η όλη υπόθεση...

    billy_cobham_2005
    28.08.2006, 11:52
    Το μέλος uNick στις 28-08-2006 στις 11:44 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος billy_cobham_2005 στις 28-08-2006 στις 11:33 έγραψε...
    Παράθεση:

    Έχω να κάνω μια πρόταση!! Όποιος θέλει να οργανώσουμε εξέδρα, να δούμε τον αγώνα σπίτι μου, ας επικοινωνήσει!!!! Περιμένω!!!!

    Billy, η ιδέα είναι πολύ καλή αλλά μόνο στη θεωρία... Στην πράξη, εκτός του ότι θα έπρεπε να σηκωθούμε χαράματα για να έρθουμε στα Γλυκά Νερά (τουλάχιστον όσοι είμαστε στην άλλη μεριά της Αττικής), το πιο λογικό είναι ότι οι περισσότεροι θα δουλεύουν στις 10:30 το πρωί...... Κρίμα βέβαια, γιατί θα είχε πολύ χαβαλέ η όλη υπόθεση...




    Εγώ φίλτατε uNick έριξα τον κύβο!!! Βάζω την T.V. τους καφέδες τις Ρωσσιδ........ εεεεεε συγγνώμη παραφέρθηκα!!! Όποιος ψήνεται τον περιμένω!!! Και αν παίξει καλή παρέα, μετά πάμε και για κανα μπανάκι!!! όπου και αν μένεις, αν έχεις αυτοκίνητο, σε 30-40 λεπτά το πολύ μέσω αττικής οδού έφτασες!!! Αλλιώς, από το σημείο που βρίσκεται μακρύτερα από οποιοδήποτε άλλο, τον Ασπρόπυργο, χρειάζεται κανείς με τη συγκοινωνία μάξιμουμ 1ώρα και 50 λεπτά!
    uNick
    28.08.2006, 11:59
    Φίλτατε Billy, δεν παίρνεις τις Ρωσσίδ....... εεεεεεεε, τους καφέδες ήθελα να πω.... να έρθεις στο μαγαζί μου??? Δεν μπορώ να το κλείσω..... αλλά μπορώ να δω τον αγώνα εδώ...... Και το μεσημέρι που κλείνουμε, πάμε και για μπανάκι και ό,τι άλλο θέλουμε (πχ Ρωσσίδ..... ουπς, για καφέ εννοούσα...).
    heartbreak-kid
    28.08.2006, 12:20
    Το μέλος billy_cobham_2005 στις 28-08-2006 στις 11:33 έγραψε...
    Παράθεση:

    ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜχχχαααααααααααααααααα Πεεεεεελαααααααααααααααατεεεεεςςςςςς μουουουουουουουουουουυυυ!!!!!



    έλιωσα λεμεεεεεεεεεεεε.....
    heartbreak-kid
    28.08.2006, 12:22
    Το μέλος uNick στις 28-08-2006 στις 11:59 έγραψε...
    Παράθεση:

    Φίλτατε Billy, δεν παίρνεις τις Ρωσσίδ....... εεεεεεεε, τους καφέδες ήθελα να πω.... να έρθεις στο μαγαζί μου??? Δεν μπορώ να το κλείσω..... αλλά μπορώ να δω τον αγώνα εδώ...... Και το μεσημέρι που κλείνουμε, πάμε και για μπανάκι και ό,τι άλλο θέλουμε (πχ Ρωσσίδ..... ουπς, για καφέ εννοούσα...).



    έχω ακούσει να μπερδεύουνε ρωσσίδες με βότκα,ρωσσίδες με ουίσκι ακόμα και με ρωσσίδες με ούζο...αλλά ρωσσίδες με καφέ,πρώτη φορά με συμβαίνει!!!μήπως ξυπνάω πολύ αργά τελικά???
    pastella
    28.08.2006, 12:24
    Το μέλος heartbreak-kid στις 28-08-2006 στις 01:50 έγραψε...
    Παράθεση:

    αν καθαρίσουμε τους πουρκουάδες,πεφτουμε στον ημιτελικο με ΗΠΑ...αυτό σημαίνει με την 2η καλλιτερη ομάδα του μουντομπασκετ,θεωρητικα(η πρώτη ειναι η αργεντινη),με όσα ισχυαν πριν αρχιση το τουρνουα.εκει ο δράκος θα δείξη στους διθνείς τί σημαίνει να μην σαρεση να χάνης ουτε στην προπόνησι...ελπίζω να το καταλάβουν



    Να κανω μια ερωτηση... Οι Λιθουανοι η οι Αργεντινοι εβαλαν στη...θεση τους τους αμερικανους στο τελευταιο παγκοσμιο??? Γιατι θυμαμαι ειχαν παρει τον....
    uNick
    28.08.2006, 12:30
    .......τον Πουλόπουλο!!!!!!!!!!

    heartbreak-kid
    28.08.2006, 12:32
    Το μέλος Christine στις 28-08-2006 στις 12:24 έγραψε...
    Παράθεση:


    Γιατι θυμαμαι ειχαν παρει τον....



    ποιόν??
    billy_cobham_2005
    28.08.2006, 13:03
    H Αργεντινή ήταν στους ολυμπιακούς του 2004 που τσάκισε τους Αμερικάνους στην ημιτελική φάση!!!! Μιλάμε για φανταστικό ματς!!
    billy_cobham_2005
    28.08.2006, 13:06
    Το μέλος Christine στις 28-08-2006 στις 12:24 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 28-08-2006 στις 01:50 έγραψε...
    Παράθεση:

    αν καθαρίσουμε τους πουρκουάδες,πεφτουμε στον ημιτελικο με ΗΠΑ...αυτό σημαίνει με την 2η καλλιτερη ομάδα του μουντομπασκετ,θεωρητικα(η πρώτη ειναι η αργεντινη),με όσα ισχυαν πριν αρχιση το τουρνουα.εκει ο δράκος θα δείξη στους διθνείς τί σημαίνει να μην σαρεση να χάνης ουτε στην προπόνησι...ελπίζω να το καταλάβουν



    Να κανω μια ερωτηση... Οι Λιθουανοι η οι Αργεντινοι εβαλαν στη...θεση τους τους αμερικανους στο τελευταιο παγκοσμιο??? Γιατι θυμαμαι ειχαν παρει τον....



    ΑΑΑΑΑΑΑΑ τι κουβέντες κακές είναι αυτές!!!! πιπέρι στο στόμα!!!!
    billy_cobham_2005
    28.08.2006, 13:09
    Το μέλος heartbreak-kid στις 28-08-2006 στις 12:22 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 28-08-2006 στις 11:59 έγραψε...
    Παράθεση:

    Φίλτατε Billy, δεν παίρνεις τις Ρωσσίδ....... εεεεεεεε, τους καφέδες ήθελα να πω.... να έρθεις στο μαγαζί μου??? Δεν μπορώ να το κλείσω..... αλλά μπορώ να δω τον αγώνα εδώ...... Και το μεσημέρι που κλείνουμε, πάμε και για μπανάκι και ό,τι άλλο θέλουμε (πχ Ρωσσίδ..... ουπς, για καφέ εννοούσα...).



    έχω ακούσει να μπερδεύουνε ρωσσίδες με βότκα,ρωσσίδες με ουίσκι ακόμα και με ρωσσίδες με ούζο...αλλά ρωσσίδες με καφέ,πρώτη φορά με συμβαίνει!!!μήπως ξυπνάω πολύ αργά τελικά???



    Οι Ρωσσίδες πάνε παντού και με τα πάντα!!! Καφές είναι αυτός ποτό λέγεται? φαγητό? Basket??? Πάνε με όλα και συμφέρουν!!!
    alexia-vicky
    28.08.2006, 14:47
    Το μέλος billy_cobham_2005 στις 28-08-2006 στις 11:52 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 28-08-2006 στις 11:44 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος billy_cobham_2005 στις 28-08-2006 στις 11:33 έγραψε...
    Παράθεση:

    Έχω να κάνω μια πρόταση!! Όποιος θέλει να οργανώσουμε εξέδρα, να δούμε τον αγώνα σπίτι μου, ας επικοινωνήσει!!!! Περιμένω!!!!

    Billy, η ιδέα είναι πολύ καλή αλλά μόνο στη θεωρία... Στην πράξη, εκτός του ότι θα έπρεπε να σηκωθούμε χαράματα για να έρθουμε στα Γλυκά Νερά (τουλάχιστον όσοι είμαστε στην άλλη μεριά της Αττικής), το πιο λογικό είναι ότι οι περισσότεροι θα δουλεύουν στις 10:30 το πρωί...... Κρίμα βέβαια, γιατί θα είχε πολύ χαβαλέ η όλη υπόθεση...




    Εγώ φίλτατε uNick έριξα τον κύβο!!! Βάζω την T.V. τους καφέδες τις Ρωσσιδ........ εεεεεε συγγνώμη παραφέρθηκα!!! Όποιος ψήνεται τον περιμένω!!! Και αν παίξει καλή παρέα, μετά πάμε και για κανα μπανάκι!!! όπου και αν μένεις, αν έχεις αυτοκίνητο, σε 30-40 λεπτά το πολύ μέσω αττικής οδού έφτασες!!! Αλλιώς, από το σημείο που βρίσκεται μακρύτερα από οποιοδήποτε άλλο, τον Ασπρόπυργο, χρειάζεται κανείς με τη συγκοινωνία μάξιμουμ 1ώρα και 50 λεπτά!



    To σημείο που βρίσκεται μακρύτερα απο οποιοδήποτε άλλο..

    Τελικά, βρίσκομαι "πίσω από τον ήλιο" που λένε???

    1 ώρα και 50 λεπτά??? Τί συγκοινωνία είναι αυτή???
    XeniaRodo
    28.08.2006, 14:54
    Λοιπόν επειδή με την παλιατζούρα υπολογιστή που έχω δεν υπάρχει περίπτωση να δω TV βρήκα τον τρόπο. Στη σελίδα της EPT στο λινκ ραδιόφωνο υπάρχει η EPA σπορ όπου αν κάνεις κλικ ακούς κανονικά....
    άλλη μια φορα που είχα δοκιμάσει δε δούλεψε, σήμερα το κατάφερα. Πιστεύω την Tετάρτη να τα καταφέρω πάλι...
    billy_cobham_2005
    28.08.2006, 14:58
    Το μέλος alexia-vicky στις 28-08-2006 στις 14:47 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος billy_cobham_2005 στις 28-08-2006 στις 11:52 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 28-08-2006 στις 11:44 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος billy_cobham_2005 στις 28-08-2006 στις 11:33 έγραψε...
    Παράθεση:

    Έχω να κάνω μια πρόταση!! Όποιος θέλει να οργανώσουμε εξέδρα, να δούμε τον αγώνα σπίτι μου, ας επικοινωνήσει!!!! Περιμένω!!!!

    Billy, η ιδέα είναι πολύ καλή αλλά μόνο στη θεωρία... Στην πράξη, εκτός του ότι θα έπρεπε να σηκωθούμε χαράματα για να έρθουμε στα Γλυκά Νερά (τουλάχιστον όσοι είμαστε στην άλλη μεριά της Αττικής), το πιο λογικό είναι ότι οι περισσότεροι θα δουλεύουν στις 10:30 το πρωί...... Κρίμα βέβαια, γιατί θα είχε πολύ χαβαλέ η όλη υπόθεση...




    Εγώ φίλτατε uNick έριξα τον κύβο!!! Βάζω την T.V. τους καφέδες τις Ρωσσιδ........ εεεεεε συγγνώμη παραφέρθηκα!!! Όποιος ψήνεται τον περιμένω!!! Και αν παίξει καλή παρέα, μετά πάμε και για κανα μπανάκι!!! όπου και αν μένεις, αν έχεις αυτοκίνητο, σε 30-40 λεπτά το πολύ μέσω αττικής οδού έφτασες!!! Αλλιώς, από το σημείο που βρίσκεται μακρύτερα από οποιοδήποτε άλλο, τον Ασπρόπυργο, χρειάζεται κανείς με τη συγκοινωνία μάξιμουμ 1ώρα και 50 λεπτά!



    To σημείο που βρίσκεται μακρύτερα απο οποιοδήποτε άλλο..

    Τελικά, βρίσκομαι "πίσω από τον ήλιο" που λένε???

    1 ώρα και 50 λεπτά??? Τί συγκοινωνία είναι αυτή???



    Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα!!! Βασικά, δεν είσαι εσύ μακρυά! Έγώ είμαι μακρυά από τον πολιτισμό!! Εδώ είναι σαν χωριό καμία σχέση με κέντρο! Πάντως αν ενδιαφέρεσαι να 'ρθεις τώρα που λείπει ο πολλής ο κόσμος και δεν έχει ακόμα την τρελλή κίνηση, με τη συγκοινωνία θές κανα 20λεπτο λιγότερο!!!

    Τελευταία φορά που κατέβηκα ασπρόπυργο πριν κανα μήνα 1:50 λεπτα έκανα!!
    alexia-vicky
    28.08.2006, 15:04
    Πριν πόσο καιρό ήταν αυτή η τελευταία φορά?? Δ ε νομίζω πως θα ήθελες να το ξαναδοκιμάσεις σύντομα...1 ώρα και 50 λεπτά ...να παίρνεις και φαγητό για το δρόμο

    Όσο για την Τετάρτη, δε ξέρω καν αν θα έχω ξυπνήσει τέτοια ώρα ...μάλλον θα δω τον αγώνα προς το τέλος!
    KAKOFONIKS
    30.08.2006, 11:51
    10 ποντάκια μπροστά η εθνικάρα! 8
    WHEN LIFE HANDS YOU LEMON ,MAKE LEMONADE !!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KAKOFONIKS στις 30-08-2006 11:53 ]


    uNick
    30.08.2006, 11:56
    Αν και με το basket δεν τρελαίνομαι, τους Γάλλους γουστάρω να τους πατήσουμε... Όχι τίποτε άλλο, αλλά τις προηγούμενες ημέρες δήλωσαν ότι θέλουν εκδίκηση για την περσινή μας νίκη την οποία θεώρησαν τυχερή και άδικη... Να τους λιώσουμε τους σωβινιστές, έτσι για να το βουλώσουν επιτέλους!!!!!