ελληνική μουσική
524 online   ·  204.262 μέλη

Άλκηστις Πρωτοψάλτη

Soiram
Συγχορδία Μινόρε
Chat
14.01.2009, 10:54

Επ'ευκαιρία της βιτριόλης που έριξε ο freakhood θα ήθελα να κάνω δύο ερωτήσεις ως γνήσιος fanboy της Άλκηστης.

1. Δεδομένου ότι βρίσκομαι στην Γερμανία, γνωρίζει κανείς αν μπορώ κάπως να δώ το αφιέρωμα για την Άλκηστη στο MAD, online; Γνωρίζεται αν θα είναι κάποιες συγκεκριμένες ώρες ή θα είναι καθ'όλη τη διάρκεια της ημέρας;

Όπως πιθανώς να διαβάσατε στο ανάλογο θέμα, η Άλκηστη από 7 Φλεβάρη θα εμφανίζεται στο Gazarte με συνοδεία του Στέφανου Κορκολή στο πιάνο...πιάνο και φωνή! Προσωπικά είμαι ενθουσιασμένος με την ιδέα, μιας και καιρό περίμενα μια τέτοια πιο προσωπική εμπειρία/συναυλία της Άλκηστης. Μακάρι αυτό να είναι δείγμα μιας αλλαγής πορείας. Από ότι μπόρεσα να βρώ από το internet θα δώσει πρώτα 2 ή 3 παρόμοιες συναυλίες στην Κύπρο και μετά θα ανέβει Αθήνα!

2. Έχουμε εδώ fan της Άλκηστης από την Κύπρο...;Θέλω ανταπόκριση!{#emotions_dlg.clap}

3. Γνωρίζει κανείς περαιτέρω πληροφορίες σχετικά με τις εμφανίσεις στην Αθήνα; Σκέφτομαι σοβαρά να έρθω τότε από Γερμανία μεταξύ των άλλων για να δω την Άλκηστη (και τον Max Raabe στο Badminton για όσους τους αρέσει το cabaret!). Ποιές μέρες της εβδομάδας θα εμφανίζεται; Για πόσες παραστάσεις;

Οποιαδήποτε πληροφορία για τα παραπάνω θα είναι ιδιαίτερα ευπρόσδεκτη!

Α, by the way, για τους μηδενιστές...μηδέν και άπειρο μοιάζουν επικίνδυνα πολύ...μήπως μπερδεύεστε;

ΑΛΚΗΣΤΗ ΖΕΙΣ, ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ (λέμε τώρα...{#emotions_dlg.tt2})!

-----------------
"Κράτα τα μάτια σου ανοιχτά γιατί του κόσμου τα πλεχτά τα δείχνουν όλα στη ζωή μας γκρίζα Και τα καλά και τα φριχτά στον κόσμο ετούτο είναι μεικτά Στον ήλιο γίνεται ο καρπός στο χώμα η ρίζα" Λίνα Νικολακοπούλου, Ανθρώπων Έργα(1993)

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Soiram στις 14-01-2009 10:55 ]

GeoMo
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
14.01.2009, 15:23

Την ιδια συναυλια θα τη δωσει και στο Λονδινο τελη Ιανουαριου!

Στην Ελλαδα θα εμφανιζεται Σαββατο,Κυριακη και Δευτερα!

Soiram
Συγχορδία Μινόρε
Chat
14.01.2009, 18:28

Ενημερωμένο σε βρίσκω GeoMo! Μήπως έχεις κάποιο λινκ σχετικά με την εμφάνιση της στο Λονδίνο, μήπως μου έρθει πιο φθηνά να πάω Λονδίνο από Αθήνα?! Πάντως το site της Άλκηστης ως συνήθως πέρα βρέχει...ακόμα λέει για την καλοκαιρινή της περιοδεία, αν και το καινούριο δίσκο/συλλογή της Άλκηστης το έχει βάλει πάνω πάνω στο παραθυράκι...

Αχ θυμάται κανείς άραγε την εποχή που κάποιοι καλλιτέχνες (ονόματα δεν λέμε, οικογένειες δεν θίγουμε) σεβόντουσαν το κοινό τους και επικοινωνούσαν μαζί του μέσα από τον θαυμαστό κόσμο του internet, αντί να χρησιμοποιούν το διαδίκτυο σαν μια ακόμα ταμπέλα διαφημίσεων;! Εγώ το θυμάμαι πάντως και λυπούμαι...{#emotions_dlg.sad}Για να είμαι βέβαια ακριβοδίκαιος (εγώ και ο Σολομώντας{#emotions_dlg.eek}) από συνεντεύξεις της, η Άλκηστη έχει δηλώσει άσχετη με το σπόρ οπότε δεν την κακίζω για την κατάσταση του site της. Το πιο πιθανό είναι ότι το έχουν αναθέσει σε κανέναν κακομοίρη στην Ηeaven και όποτε θυμάται το ενημερώνει το site με τη μέθοδο Vivaldi-Four Seasons (φθινόπωρο, χειμώνα, άνοιξη και καλοκαίρι). Φεύ...

Και για να έχουμε καλό ερώτημα GeoMo που, από ότι φαίνεται, ξέρεις τα πολλά, για πόσες εμφανίσεις θα είναι στο GazArte η Άλκηστη; Βέβαια εξαρτάται από την υποδοχή του κόσμου, αλλά κάποιο πλάνο θα υπάρχει, σωστά;

Ευχαριστώ και συγγνώμη για την λογοδιάρροια! Παροδική είναι θα περάσει...{#emotions_dlg.rockon}

maryap10wc
Περαστική Νότα
Chat
14.01.2009, 21:21

http://apps.facebook.com/ilike/concert/Alkistis+Protopsalti/10245821

Το μόνο σχετικό Link που βρήκα.Γενικά στο facebook υπάρχει μια σελίδα αφιερωμένη στην Άλκηστη που γενικώς είναι κατά πολύ περισσότερο ενημερωμένη από το official site.

http://www.facebook.com/group.php?gid=8502277748

Όπως λέει κ στο παραπάνω link,στο gazARTE θα πραγματοποιηθούν 15 εμφανίσεις που θα ξεκινήσουν από τις 7 Φεβρουαρίου (να εύχεστε να έχει τελειώσει η εξεταστική μέχρι τοτε).

Αυτά προς το παρόν!

Καληνύχτες μελοδικές!

UPDATE:

http://www.cadoganhall.com/showpage.php?pid=864

ο παραπάνω σύνδεσμος περιέχει πληροφοριες για τη παράσταση στο Λονδίνο

-----------------
Life is hard like 6H

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : maryap10wc στις 14-01-2009 23:15 ]

GeoMo
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
15.01.2009, 17:05

Με καλυψε η προλαλησασα! Οντως τις περισσοτερες πληροφοριες της εχω απο το facebook!

Γινε μελος στο group της!

GeoMo
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
22.01.2009, 15:31

Aπό 7 Φεβρουαρίου 2009
Κάθε Σάββατο στις 22.00
Κυριακή και Δευτέρα στις 20.30

Άλκηστις Πρωτοψάλτη - Στέφανος Κορκολής στο gazARTE
Ένα πιάνο-Μία φωνή

Μια φωνή που μας ταξιδεύει στα πιο αγαπημένα μας ακούσματα με τρόπο μοναδικό, ένα πιάνο που με μαεστρία «παίζει» αναπάντεχα μουσικά παιχνίδια και μια τόσο απτή χημεία μεταξύ τους, μεταδοτική και προκλητική, καλεί εμάς, τους θεατές, να μπούμε στο παιχνίδι και να παραδοθούμε στη μαγεία.

Η Άλκηστις Πρωτοψάλτη και ο Στέφανος Κορκολής σε ένα πρόγραμμα λιτό, χωρίς περιτύλιγμα, τολμούν και αγγίζουν την πεμπτουσία της μουσικής και του τραγουδιού και μας χαρίζουν στιγμές μοναδικές αλλά και απόλυτα προσωπικές.

Ένα πραγματικό ρεσιτάλ πιάνου-φωνής όπου τα παλιά μπλέκονται μελωδικά με τα καινούργια, οι μουσικές εκπλήξεις διαδέχονται η μία την άλλη και τα δεδομένα ανατρέπονται κάθε στιγμή. Η Άλκηστις Πρωτοψάλτη και ο Στέφανος Κορκολής αναπολούν, δημιουργούν, πειραματίζονται και, το πιο σημαντικό ίσως, περνάνε καλά και μοιράζονται μαζί μας την χαρά τους, το ταλέντο τους και την απίστευτη ενέργειά τους !!!

στο
gazARTE
Βουτάδων 32-34, Γκάζι. Στάση Μετρό Κεραμεικός
Πληροφορίες 210 34.52.277
http://www.gazarte.gr

Προπώληση εισιτηρίων:
http://www.ticketquest.gr
Βιβλιοπωλεία Ελευθερουδάκης (Αθήνα-Θεσσαλονίκη)
Καταστήματα ACS

Soiram
Συγχορδία Μινόρε
Chat
22.01.2009, 23:38

Σε ευχαριστούμε πολύ GeoMo. Από ότι είδα στη σελίδα που πουλάνε τα εισητήρια, οι παραστάσεις θα κρατήσουν μέχρι και τις αρχές Απριλίου. Μια χαρά...αν πάρουν και μια μικρή παράταση θα παίζουν ακόμα όταν έρθω για το Πάσχα!!! Άντε να δούμε. Ανυπομωνώ πολύ για το τελικό αποτέλεσμα. Άμα είναι έστω και λίγο όπως περιγράφεται στο δελτίο τύπου, θα είναι απλά τέλειο!

Άραγε θα πάει κανείς από εδώ στη συναυλία στο Λονδίνο να μας δώσει ανταπόκριση;;;;{#emotions_dlg.helpsmilie}

GIANNHSKOLLIAKOS
Περαστική Νότα
Chat
27.01.2009, 12:46

ΑΛΚΗΣΤΗ ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΛΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ! ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΤΑΜ.ΚΡΑΟΥΝΑΚΗ ΚΑΙ ΝΙΚΟ ΑΝΤΥΠΑ! ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟΝ GORAN! ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ ΔΗΜΟ ΜΟΥΤΣΗ! ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΣΠΑΝΟ! ΣΤΟΝ ΗΛΙΑ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟ!  ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΤΕΛΕΤΑΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΙΚΟΣ ΔΙΣΚΟΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ''ΥΔΡΟΓΕΙΕΣ ΣΦΑΙΡΕΣ''! ΑΠΟ 'ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.... Η ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΤΗΣ HEAVEN ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΑ! ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΛΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ Α.ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ Δ.ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ''ΠΑΜΕ ΧΑΒΑΗ''. ΑΙΣΧΟΣ! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ! ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΗΣ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΕΞΑΙΡΕΤΟΥ ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΠΑΥΡΙΑΝΟΥ! ''ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΑ ΝΟΥΝΟΥ'' ΚΑΙ ''ΕΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ''! ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ! ΟΛΑ Τ'ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΝ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗ ΔΕΧΟΜΑΙ ΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ! ΦΑΝ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΥΣΤΗΡΟΣ.

GeoMo
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
28.01.2009, 13:20

Δε συμφωνω με τη διατυπωση, αλλα με αυτο που εννοεις συμφωνω απολυτα! 

Soiram
Συγχορδία Μινόρε
Chat
28.01.2009, 19:15

Όντως Γιάννη καλό είναι να μην γράφεις μόνο με κεφαλαίο διότι είναι κουραστικό στο διάβασμα. Από εκεί και πέρα ντροπή δεν είναι τίποτα και ο κάθε καλλιτέχνης κάνει τις επιλογές που τον εκφράζουν την δεδομένη στιγμή.

Από εκεί και πέρα εμένα αυτές οι συναυλίες με τον Κορκολή μου δίνουν ελπίδα για μια στροφή σε κάτι καλύτερο. Για να δούμε...ίσως αυτές οι συναυλίες να είναι προάγγελος του δίσκου που πριν κάποια χρόνια είχε πεί η Άλκηστη ότι θέλει να κάνει σε μουσική του Κορκολή...Δεν έχουμε παρά να αναμείνουμε στο ακουστικό μας και να ελπίζουμε!

Αλήθεια κανένας καλός άνθρωπος που να μένει Λονδίνο και να πήγε στη συναυλία της Πρωτοψάλτη εκεί;;;;

By the way...τέλη Φλεβάρη θα έρθω Αθήνα οπότε θα περάσω και μια βόλτα από το GazARTE να κόψω κίνηση{#emotions_dlg.clap}!

-----------------
"Κράτα τα μάτια σου ανοιχτά γιατί του κόσμου τα πλεχτά τα δείχνουν όλα στη ζωή μας γκρίζα. Και τα καλά και τα φριχτά στον κόσμο ετούτο είναι μεικτά Στον ήλιο γίνεται ο καρπός στο χώμα η ρίζα" Λίνα Νικολακοπούλου, Ανθρώπων Έργα(1993)

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Soiram στις 28-01-2009 19:17 ]

mitskinis
Σολίστ
Chat
28.01.2009, 20:36

{#emotions_dlg.walkman}Σπουδαία τραγουδίστρια.

GIANNHSKOLLIAKOS
Περαστική Νότα
Chat
29.01.2009, 02:19

Οταν παρακολουθείς μια τραγουδίστρια από τα 12 σου χρόνια και έχεις δει την παράσταση του ''ΗΦΑΙΣΤΕΙΟΥ'' σε σκηνοθεσία ΔΗΜΗΤΡΗ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 10 φορές Ε,ΤΟΤΕ ΣΥΓΓΝΩΜΗ αλλά τραγούδια σαν τον ''άγγελο'' και διαφημίσεις για δάνεια μόνο ΑΗΔΙΑ μπορούν να σου προκαλέσουν. και το ξαναλέω ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟ! ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ 1974-2000(Υδρόγειες Σφαίρες) ΤΙ ΔΙΣΚΑΡΑ ΘΕΕ ΜΟΥ! Απο κεί και πέρα δε με αφορά! το οτι είναι σπουδαία το γνωρίζω πολυ καλά χρόνια τώρα... και εννοείται οτι θα πάω GAZARTE δεν ξέρω βέβαια όταν πιάσει να κλαίει(λέει) τον ''άγγελο'' τι θα κάνω, να πνιγώ στα γέλια μου? θα δω! οτι μου βγει... πάντως είναι ακόμα πιο ΘΕΑ οταν δε φωνάζει στα τραγούδια! τι ωραία που ερμηνεύει το ''δικαίωμα'' το ''στις 12'' το ''τρεις αγγελοι'' την ''κιβωτό'' .ΕΙΝΑΙ Θεά επίσης οταν αξίζει να φωνάξει οπως στα ''τσιγγάνικα τραγούδια'' οπως στον ''ΜΙΚΡΟ ΙΕΖΕΚΙΗΛ'' οπως στη ''Δουλεία''κ.α πολλά ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΕΝΟ.  πάντως αισθάνομαι πολύ τυχερός που την εχω δει στις καλύτερές της παραστασεις. ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ αυτές τις υπέροχες βραδιές στο Δημοτικό Θέατρο Πειραία με την παράσταση του ΘΡΥΛΙΚΟΥ ''ΗΦΑΙΣΤΕΙΟΥ''! ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΗΝ <<ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ>> των παραστάσεων,αλλά εκεί είχε ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ-ΑΝΤΥΠΑ   ΔΕΝ ΕΙΧΕ.........(Σσσσσ)   ΠΡΩΤΟ! ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΣΟΥ ΦΙΛΟΙ... από το 2000 μόνο 3 τραγούδια μας έχεις κεράσει ''ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΑ ΝΟΥΝΟΥ''-''ΕΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ'' ΚΑΙ ''Ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΗΣ'' ΤΑ 2 ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ ΣΠΟΥΔΑΙΟΥ ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΠΑΥΡΙΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΗΣ ΜΟΝΑΔΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΑΣ ΛΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ!!!

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ...

-----------------
''ΠΟΙΑ ΠΑΤΡΙΔΑ ΣΕ ΔΙΩΧΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ,ΠΟΙΑ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ,ΠΟΙΑ ΓΗ,ΠΟΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΣΤΑ ΣΤΗΘΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΡΑΝΤΑΖΕΤΑΙ,ΣΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΖΩΝΤΟΣ ΘΕΟΥ ΠΟΥ ΑΡΓΕΙ?'' (Λίνα Νικολακοπούλου)

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : GIANNHSKOLLIAKOS στις 29-01-2009 02:26 ]

Soiram
Συγχορδία Μινόρε
Chat
08.02.2009, 13:59

Καλημέρα σε όλους!

Πήγε καμμιά ψυχή στην πρεμιέρα της Άλκηστης στο GAZArte χτές; Περιμένω πληροφόρηση για το πρόγραμμα, σχόλια, τι ήταν ωραίο, τι δεν ήταν!

GeoMo
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
10.02.2009, 13:53

Το πρόγραμμα ειναι πολυ ωραίο! Η Αλκηστις στα καλυτερά της και ο Κορκολής ειναι εξαιρετικός πιανίστας! Δένουν πολυ ωραία μάζι, υπάρχει χημεία! Θα ήθελα όμως και κάποια τραγούδια επίπλεον να έχει οπως το ''ανθρώπων έργα''΄, '' το σίδερο'' , θεωρώ οτι ειναι τραγούδια που ταιριάζουν απόλυτα στο συγκεκριμένο concept!      

Soiram
Συγχορδία Μινόρε
Chat
10.02.2009, 18:42

Ανυπομονώ να τους ακούσω μαζί! Αλήθεια πήγες ως όρθιος με τα 25 ευρώ ή καθιστός; Σε τι απόσταση από την σκηνή είναι το μπάρ; Είχε κόσμο; Χρειάζεται όντως κράτηση;

emmanuella
MusicHeaven Guru
Chat
10.02.2009, 18:55

Η Άλκηστις είναι πααααρα πολυυυ καλή. Μπορεί να μην παρακολουθώ τη δισκογραφία της και τα τραγούδια και απλά ακούω κάποια τραγούδια που ακούγονται και στα ραδιόφωνα ...

Κάποιος είχε πει ( δεν θυμάμαι ποιος ) ότι η Άλκηστις είναι μια παρουσία που λύπει από το χώρο της όπερας. Θα συμφωνήσω απόλυτα.

Σε μια συναυλία που πήγα το καλοκαίρι ( που ομολογώ δεν πήγα για την ίδια αλλά για το Γιάννη Χριστοδουλόπουλο που εμφανιζόταν μαζί της ) συγκλονίστηκα από το βάθος της φωνής της.

Τον τελευταίο καιρό έχω πάθει τρελό κόλλημα με "Απέραντο Κενό"

{#emotions_dlg.thumbup}

GeoMo
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
11.02.2009, 13:26

Ηταν γεμάτο! Αν πας με τραπέζι χρειάζεται κράτηση! Αν πας στο μπάρ δε χρειάζεται απλά μια ωρα νωρίτερα να πας! Το μπάρ ειναι πολυ κοντά στη σκηνή αρκει να μπορέσεις να κάτσεις μπροστά!

Αυτά!

υ.γ σ'αυτό το πρόγραμμα αποδεικνύει οτι ειναι μεγάλη φωνή!

Soiram
Συγχορδία Μινόρε
Chat
11.02.2009, 23:05

Παράθεση:

Το μέλος GeoMo στις 11-02-2009 στις 13:26 έγραψε...

υ.γ σ'αυτό το πρόγραμμα αποδεικνύει οτι ειναι μεγάλη φωνή!

Τώρα με μπρίζωσες! Ανυπομονώ τρελά να την ακούσω!

konvoulis
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
21.02.2009, 18:08

Εχει τελεια τραγουδια και μαρεσει το Χαβαη!!!

Soiram
Συγχορδία Μινόρε
Chat
18.03.2010, 16:19

Από το γκρούπ της Άλκηστις στο Facebook η πληροφορία ότι αυτή τη Κυριακή, με την εφημερίδα RealNews (που προσωπικά αγνοούσα την ύπαρξη της{#emotions_dlg.blink}), θα κυκλοφορήσει το νέο CD της με τίτλο "Φανερά Μυστικά" (μέσα στη πρωτοτυπία...), σε μουσική Στέφανου Κορκολή και στίχους σε κάποια από τα 12 νέα τραγούδια, της Λίνας Νικολακοπούλου{#emotions_dlg.clap}. Άντε να δούμε τι θα ακούσουν τα αυτάκια μας...!{#emotions_dlg.walkman}