ελληνική μουσική
    798 online   ·  210.851 μέλη

    Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη στις 11 Απριλίου-εντυπώσεις

    Fler
    14.04.2007, 17:43
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 14-04-2007 στις 17:25 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Fler στις 13-04-2007 στις 01:12 έγραψε...

    Το κέφι άρχισε γρήγορα να φουντώνει όταν τη σκυτάλη ανέλαβαν ο ageras και ο rapsodos. Πολύ όμορφη στιγμή κι εγώ προσωπικά τους ευχαριστώ πολύ, έστω και μέσα από εδώ!




    Ζήλεψα τώρα!



    Κοίτα να δεις που, τελικά, δυο λέξεις είναι αρκετές για να δώσεις στους άλλους να καταλάβουν τι ακριβώς εννοείς..Αλλά εν προκειμένω δεν ήταν και πολύ δύσκολο..Μάλλον πολλοί το έπιασαν το νόημα..έτσι??



    pastella
    15.04.2007, 14:11
    Και εν αναμονη των φοβερων φωτογραφιων (καποιες δεν θα δημοσιευτουν εννοειται γιατι θα γινουμε ρομπες μερικοι αφτεραδες), να πω και εγω καποια πραγματακια για αυτην την φοβερη συναντηση(θυμηθηκα μετα απο 4 μερες).

    Χαρηκα πολυ που ειδα μελη που ειχα να δω πολυ καιρο, που γνωρισα νεα, και γενικα η ατμοσφαιρα ηταν πολυ καλη. Κι ενω στην αρχη μας κερδισε σε φασαρια το reunion της παρεας διπλα (μαλλον συμμαθητες ηταν) , με τη μουσικη ξεσηκωσαμε τους παντες στο μαγαζι (τα γνωστα μετα, παραγγελιες στην υγεια σας παιδια κ τετοια).

    Fler, πλεον η μια κιθαριστρια των συναντησεων. Εγω παραιτουμαι! Να ζησουν τα τσ***κια
    Αντωνη, την επομενη φορα πιο πολυ και με ρεπερτοριο
    Μανος και Γιωργος...τι να λεμε, τα εχουμε ξαναπει. Ευχαριστω για το γερο-Μαθιο
    Μπαμπη χαρηκα πολυ που σε ξαναειδα μετα απο 2 χρονια.Αντε να μας ξαναρθεις!
    Δημητρη, εισαι πολυ κακη επιρροη για τα αφτερ, μεχρι τωρα εγω και η Φλερυ ειμαστε 2 αθωες κοπελες...

    Και φυσικα, οπως και μετα απο καθε συναντηση, η υποσχεση ειναι μια, η επομενη να μην αργησει πολυ

    ΥΓ: Το μαγαζι λεγοταν "Σπιτι του Πασα", τα αφτεραδικα "Στοα" και "goldfish". Εννοειται πως κατεβασαμε ρολλα σε ολα με Φλερυ και Δημητρη. Το μπουγατσατζιδικο μονο δεν κλεισαμε γιατι ειναι 24/7 μαγαζι
    Fler
    15.04.2007, 17:12
    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 15-04-2007 στις 14:11 έγραψε...

    Και εν αναμονη των φοβερων φωτογραφιων (καποιες δεν θα δημοσιευτουν εννοειται γιατι θα γινουμε ρομπες μερικοι αφτεραδες), να πω και εγω καποια πραγματακια για αυτην την φοβερη συναντηση(θυμηθηκα μετα απο 4 μερες).


    Έεεετσι!!Θα δημοσιευθούν αυστηρώς οι πιο...light γιατί θα μας πάρουν στο ψιλό..και δεν κάνει..έχουμε και ένα Α' image ντε!!(τσ, τσ!!) Οι υπόλοιπες..στο αρχείο μας!



    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 15-04-2007 στις 14:11 έγραψε...


    Fler, πλεον η μια κιθαριστρια των συναντησεων. Εγω παραιτουμαι! Να ζησουν τα τσ***κια


    Ξεχνάς, αγαπητή μου, ότι ΜΑΖΙ την κάναμε τη..διασκευούλα...Ένας=κανένας
    Και δε σηκώνω κουβέντα!!!!



    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 15-04-2007 στις 14:11 έγραψε...
    Δημητρη, εισαι πολυ κακη επιρροη για τα αφτερ, μεχρι τωρα εγω και η Φλερυ ειμαστε 2 αθωες κοπελες...


    Ακριβώς!!Άλλωστε όλοι ξέρουν ότι εκείνος μας παρέσυρε..Εγώ - θυμάμαι - νύσταζα..


    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 15-04-2007 στις 14:11 έγραψε...
    Και φυσικα, οπως και μετα απο καθε συναντηση, η υποσχεση ειναι μια, η επομενη να μην αργησει πολυ



    Το'χουμε...το'χουμε...


    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 15-04-2007 στις 14:11 έγραψε...
    Εννοειται πως κατεβασαμε ρολλα σε ολα με Φλερυ και Δημητρη. Το μπουγατσατζιδικο μονο δεν κλεισαμε γιατι ειναι 24/7 μαγαζι



    Και εις άλλα με υγεία...
    KIT_KAT
    15.04.2007, 19:06
    Έλα βρε Στέλλα 4 μέρες δεν είναι πολύ... εγώ θα κάνω περισσότερο... θα γράψω όμως (και θα επισυνάψω εννοείται!) μόλις βρω χρόνο! Και τότε ποιος σας σώζει...!
    pastella
    15.04.2007, 19:20
    Κατερινα δεν φοβαμαι για τις δικες σου φωτογραφιες, δεν εχεις αυτές απο μετά
    Fler
    15.04.2007, 19:26
    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 15-04-2007 στις 19:20 έγραψε...

    Κατερινα δεν φοβαμαι για τις δικες σου φωτογραφιες, δεν εχεις αυτές απο μετά






    Λίγα λόγια, Στέλλα...Λίγα λόγια..Τόσα υπονοούμενα που έχουμε πετάξει θα αρχίσουν όλοι να αναρωτιούνται (και με το δίκιο τους, δηλαδή)...:
    "Μα τι στην ευχή έγινε μετά ??"
    KIT_KAT
    15.04.2007, 19:51
    Θα τα γράψω εγώ όλα... και τα πριν και τα μετά... τα μετά δε χρειάζονται πολύ φαντασία αν αναλογιστεί κανείς πόσο πιωμένες ήσασταν (καλά πλάκα κάνω, αλλά απ'ό,τι έμαθα δεν απείχε και πολύ )
    pastella
    15.04.2007, 20:47
    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 15-04-2007 στις 19:51 έγραψε...

    Θα τα γράψω εγώ όλα... και τα πριν και τα μετά... τα μετά δε χρειάζονται πολύ φαντασία αν αναλογιστεί κανείς πόσο πιωμένες ήσασταν (καλά πλάκα κάνω, αλλά απ'ό,τι έμαθα δεν απείχε και πολύ )



    Μίλα για τον εαυτό σου...
    Στο μπουγατσατζίδικο ανοίξαμε φιλοσοφική συζήτηση, που τράβηξε μέχρι...πρωίας.
    sea_like_eyes
    15.04.2007, 20:53
    εγω παλι στο after που πηγα...μουσικη στην τσιτα...με τα ματια μιλουσαμε εκει μεσα... τι θα γινει με τις φωτο...????????
    santourman
    15.04.2007, 21:03
    Ξεκινώ εγώ με 2-3 απο το κουνητό μου!

    dijo + ageras



    επισυναπτόμενα: MH-8esniki07-.jpg 
    santourman
    15.04.2007, 21:05
    Αυγομαχίες!!!



    επισυναπτόμενα: MH-8esniki05-.jpg 
    santourman
    15.04.2007, 21:08
    Γεια σου ΠαΣτέλλα!!!



    επισυναπτόμενα: MH-8esniki09-.jpg 
    santourman
    15.04.2007, 21:11
    Για τις πιο ...προσωπικές, αποστείλατε e-mail !!!
    Επειδή θα στείλουν κι άλλοι φωτος , μήπως να ανοιχτεί αλμπουμάκι ;
    sea_like_eyes
    15.04.2007, 21:19
    ...λεεεεεεες?
    pastella
    15.04.2007, 23:19
    Ω θεοι! Μπαμπη! βγαλατε και τους κανιβαλισμους μου στη φορα???
    Οπωσδηποτε αλμπουμ, χορχε πλιζ κανε ενα...

    Φλερυ ξεχασα να σε διορθωσω σχετικα με τα αυγα πως το δικο σου κερδισε στα "σημεια", το δικο μου και της Κατερινας εγιναν ομελετα

    Fler
    15.04.2007, 23:48
    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 15-04-2007 στις 23:19 έγραψε...

    Φλερυ ξεχασα να σε διορθωσω σχετικα με τα αυγα πως το δικο σου κερδισε στα "σημεια", το δικο μου και της Κατερινας εγιναν ομελετα





    Κι εγώ που ήμουνα..????Ε, καλά..αφού το λες...
    (μπορεί να το είδα από άλλη..γωνία! - φτηνές δικαιολογίες για να καλύψω τα ακάλυπτα;;;)
    rapsodos
    16.04.2007, 09:23
    Βρηκα μερικα λεπτα καιρο ...επιτέλους.
    Παιδιά χάρηκα πολύ που τα ξαναείπαμε. Χάρηκα επίσης που μετά απο καμιά 10ρια χρόνια ξανα έπαιξα με τον Μανο (agera) και θυμηθήκαμε τα παλιά . Δεν μπορώ να αναφερθώ περισοτερο σε πρόσωπα και καταστάσεις - δεν με πέρνει ο χρόνος - και θα ήταν άδικο να περιοριστώ. Τους ευχαριστώ όλους και ελπίζω την επόμενη φορά να δω και αυτούς που δεν πρόλαβα να δω .
    dijo
    17.04.2007, 02:32
    Παράθεση:
    Δημητρη, εισαι πολυ κακη επιρροη για τα αφτερ, μεχρι τωρα εγω και η Φλερυ ειμαστε 2 αθωες κοπελες...



    Παράθεση:
    Ακριβώς!!Άλλωστε όλοι ξέρουν ότι εκείνος μας παρέσυρε..Εγώ - θυμάμαι - νύσταζα..


    Δε θα προσπαθήσω να απαντήσω στη λάσπη σας... Άλλωστε τα ντοκουμέντα μιλούν από μόνα τους! (Το ότι βάζω μόνο τις πιο "light" φωτογραφίες, το κάνω εκτιμώντας το γεγονός ότι είχα παρέα μέχρι που να φύγει το τρένο )

    Ιδού λοιπόν, "2 αθωες κοπελες" στις 4:30 π.μ. στο goldfish:



    επισυναπτόμενα: DSCI0098.JPG 
    dijo
    17.04.2007, 02:49
    Ας επιστρέψουμε όμως στην ορθή χρονολογική σειρά:

    Από αριστερά οι: Christine, gazakas, sea_like_eyes, matthias16, Kit-kat, santourman, Fler, και το μόνιμο "συν" των συναντήσεων Εύα.







    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : dijo στις 17-04-2007 02:53 ]


    επισυναπτόμενα: DSCI0001.JPG 
    sea_like_eyes
    17.04.2007, 02:56
    "2 αθωες κοπελες"....ααααααααριστερα λοιπον ημουν εγω....κι ευτυχως που ο φιλος μου δεν εβγαλε καμια φωτο γιατι.... .....