ελληνική μουσική
    1004 online   ·  210.856 μέλη

    Δεύτερη συνάντηση στην Κρήτη Εντυπώσεις φωτογραφίες!

    KAKOFONIKS
    19.04.2007, 11:19
    Ωραία Μιχαλιό λες να το κάνουμε εκεί αλλά θα χρειστούμε "ρόδες".
    Απο ότι κατάλαβα με μηχανάκια δεν πάμε εύκολα εκεί εγώ μπορώ να έχω αυτοκίνητο !Αλλά δεν ξέρω ποιοί άλλοι θα μπορούν να έχουν!
    Zefuros
    19.04.2007, 12:49
    Εξαιρετικά ομορφη ιδέα, και ελπιζω να καταφερω να ξεκλεψω λιγο χρονο για να ερθω. Αλλωστε, ειχα πει πως θα ερχομουν Κρητη τον ΜΑϊο καποια στιγμη.

    Μονο παιδιά, αποφασιστε συντομα σε μια ημερομηνια για να οργανωθούμε.


    MichPah
    19.04.2007, 13:27
    Παράθεση:

    Το μέλος KAKOFONIKS στις 19-04-2007 στις 11:19 έγραψε...

    Ωραία Μιχαλιό λες να το κάνουμε εκεί αλλά θα χρειστούμε "ρόδες".
    Απο ότι κατάλαβα με μηχανάκια δεν πάμε εύκολα εκεί εγώ μπορώ να έχω αυτοκίνητο !Αλλά δεν ξέρω ποιοί άλλοι θα μπορούν να έχουν!



    Αν αντέχεις και έχεις συνηθίσει το κρυο της μηχανή πας δεν είναι πολύ μακριά από το Ηράκλειο. Δεν είναι απαραίτητο να πάμε εκεί , εγώ έκανα μια πρόταση με κριτήρια το χώρο που μου αρέσει, το πολύ καλό φαγητό και τιμές καλές εξαρτάται τι θα πάρεις και δεν είναι και μικρό(δεν θα στριμωχτούμε).Επίσης δεν το θεωρώ ιδιαίτερα φθηνό αλλά ούτε και ακριβό ωστέ να πεις δεν ξαναπάω.
    Αυτά.

    Υ.Γ εσύ που έχεις αυτοκίνητο μπορεί να πάρεις ας πούμε 4-5 άτομα και να έρθεις. Στο τέλος της βραδιάς μπορώ να πάρω εγώ 4-5 για Ηράκλειο αν καποιοι έρθουν πχ με ταξί.
    Αλλά ας κάνουμε ότι κανουμε γρήγορα διότι υπάρχει ενδιαφέρον και απο μέλη εκτός νησιού απ'ότι βλεπω και πρέπει να ενημερωθούν γρήγορα τα παιδιά και να έχουμε και μια εικόνα του πόσοι θα είμαστε ώστε να κλείσουμε τραπέζι όπου κι αν είναι αυτό.!!!!

    Καλημέρεεεεεεεςςςςς
    swkraths
    19.04.2007, 14:45
    Κι εγώ δεν έχω πρόβλημα όπου και να γίνει.Και στην πρόταση του Μιχάλη με βρίσκετε σύμφωνο.Αν συμφωνούν και οι υπόλοιποι να πουν ποιοί και τι μέσο διαθέτουν(εγώ δεν έχω)

    MagicaDeSpell
    19.04.2007, 15:12
    ΝΑι βρε παιδια κανονιστε για να ξερουμε κι εμεις που σκεφτομαστε να ερθουμε εγω προσωπικα θα μπορεσω μονο αυθημερων σχεδον αν καταφερω τελικα



    Emilia_
    19.04.2007, 15:17
    Εχω να πω το εξής....αν κ ακούγεται πολυ καλο το μαγαζι, κ η ιδεα να κανονίσουμε με τα αυτοκίνητα κτλ να παμε, δεν σκεφτήκαμε το γεγονος της επιστροφης...? Κατα καποιο τροπο υπαρχει η πιθανοτητα, οπως κ στην προηγούμενη συνάντηση, να φύγουμε αλλες ωρες ο καθενας μας κ εκει ισως υπάρξουν προβληματάκια μετακίνησης....

    Προσωπικά λοιπον, θα πρότεινα καλύτερα ενα μερος στο κεντρο του Ηρακλειου, οπου εχουμε πανω κατω ολοι προσβαση....οσο για να προτείνω ποιο...δυστυχώς δεν μενω Ηρακλειο κ δεν εχω ιδεα για καποιο πιθανο μαγαζακι...

    Αυτα......

    pkamno
    19.04.2007, 16:33
    Εγω ψηφιζω για μουσικη βραδυα ή συναντηση αλλα με τα οργανα μας οσοι θελουν!

    Riniw
    19.04.2007, 23:47
    θα συμφωνησω με την Emilia_.

    προσωπικα δεν θα μπορεσω να ερθω στο μαγαζι που προτεινει ο Μιχαλης λογω ελειψης μεταφορικου μεσου..

    γι'αυτο θα προτεινα καποιο μερος πιο κεντρικα που ισως βολευει και τους περισσοτερους..

    αν ομως τελικα αποφασισετε να γινει εκει η συναντηση....

    ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!
    MichPah
    19.04.2007, 23:52
    Βρε παιδιά δεν έχει γίνει ακόμα επιλογή μαγαζιού. Αυτό που είπα εγώ ήταν απλά μια πρόταση, δεν θα πάμε ντε και καλά εκεί, αφού δεν βολεύει τους περισσότερους το ξεχνάμε, δεν βλέπω όμως και κανένα να προτείνει κατι άλλο. Εγώ δεν βγαίνω συνήθως στο Ηράκλειο σε τέτοια μαγαζιά(συνήθως εκτός Ηρακλείου πάω) για αυτό δεν ξέρω να σας πω κανένα άλλο.

    tago
    20.04.2007, 00:47
    Χαίρομε που μπαίνουμε πάλι σε διαδικασία να βρεθούμε. Το κακό είναι πως δεν μπορώ να προεξοφλήσω από τώρα για το αν θα μπορώ να είμαι εκεί. Όπως και να έχει βρείτε μέρος και θα κάνω τα ανθρωπίνως δυνατά για να είμαι εκεί.
    tago
    20.04.2007, 00:48
    Παράθεση:

    Το μέλος tago στις 20-04-2007 στις 00:47 έγραψε...

    Χαίρομε που μπαίνουμε πάλι σε διαδικασία να βρεθούμε. Το κακό είναι πως δεν μπορώ να προεξοφλήσω από τώρα για το αν θα μπορώ να είμαι εκεί. Όπως και να έχει βρείτε μέρος και θα κάνω τα ανθρωπίνως δυνατά για να είμαι εκεί.
    Πάντως, αν έρθω, υπάρχει αυτοκίνητο και μπορώ να βοηθήσω στη μεταφορά αν το μαγαζί είναι έξω από τη πόλη.

    KAKOFONIKS
    20.04.2007, 10:48
    Λοιπόν μέχρι τέλος της εβδομάδας θα έχω βρει το μαγαζί θα το ψάξω εδώ στο Ηράκλειο και θα ειδοποιήσω ! Για την ημερομηνία το μεθεπόμενο Σαββάτο 4/4/2007 τι λέτε?

    MichPah
    20.04.2007, 11:16
    Παράθεση:

    Το μέλος KAKOFONIKS στις 20-04-2007 στις 10:48 έγραψε...

    Λοιπόν μέχρι τέλος της εβδομάδας θα έχω βρει το μαγαζί θα το ψάξω εδώ στο Ηράκλειο και θα ειδοποιήσω ! Για την ημερομηνία το μεθεπόμενο Σαββάτο 4/4/2007 τι λέτε?




    4/5/2007 εννοείς
    Μέσα εγώ...!!!!
    KAKOFONIKS
    20.04.2007, 11:21
    Ναι έχεις δίκιο Μιχάλη 04/05/2007

    Είμαι πολύ πίσω έναν ολόκληρο μήνα
    pkamno
    20.04.2007, 11:45
    Pαιδια κανονισαμε τελικα συναντηση?Εγω ξαναλεω απλα το μαγαζι να σηκωνει και αν θελουμε να παιξουμε κανενα οργανακι αν θελετα βεβαια και αν υπαρχει ορεξη εκεινη την μερα!
    KAKOFONIKS
    20.04.2007, 11:49
    Έλα Παναγή θα το επομιστούμε αυτό το βάρος εμείς μάλλον !
    anna2405
    20.04.2007, 16:49
    Παράθεση:

    Το μέλος MichPah στις 20-04-2007 στις 11:16 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος KAKOFONIKS στις 20-04-2007 στις 10:48 έγραψε...

    Λοιπόν μέχρι τέλος της εβδομάδας θα έχω βρει το μαγαζί θα το ψάξω εδώ στο Ηράκλειο και θα ειδοποιήσω ! Για την ημερομηνία το μεθεπόμενο Σαββάτο 4/4/2007 τι λέτε?




    4/5/2007 εννοείς
    Μέσα εγώ...!!!!



    Σάββατο είναι 5/5 παιδιά... Εγώ είμαι μέσα...Δυστυχώς δεν ξέρω κάποιο μαγαζί να προτίνω..
    KAKOFONIKS
    21.04.2007, 10:49
    Αννούλα έχεις απόλυτο δίκιο είναι Σάββατο 05/05/2007!

    Αυτή είναι η σωστή ημερομηνία!

    Μαγαζί έτσι όπως βαίνουν τα πράγματα μάλλον θα είναι στον κακό τον Λύκο θα ειδοποιηθήτε όταν θα είναι σίγουρο!
    KRITIKOS
    21.04.2007, 19:14
    Την πρωτη συναντηση μπορει να την εχασα αυτην εδω ομως οχι...και γω μεσα παιδια!!!
    swkraths
    21.04.2007, 19:28
    Καλώς να ορίσεις KRITIKOS!!!
    Θα τα πούμε λοιπόν στις 5/5 μάλλον!!Είναι και της Αγίας Ειρήνης.Θα μας κεράσει η Ρηνιώ??