ελληνική μουσική
    608 online   ·  210.923 μέλη

    Γρηγόρης Πετράκος....

    Kinezes_trexoun_gimnes
    11.09.2007, 12:58
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 11-09-2007 στις 12:16 έγραψε...

    Εγώ 2 πράγματα δεν έχω καταλάβει:

    1. Γιατί δεν κανονίζετε να βρεθείτε κάπου οι 2 σας... να τα πείτε... να τα χώσει όποιος θέλει στον άλλον... να τσακωθείτε... να πέσει και καμιά ψιλή?...
    ...μην χαλάτε το topic του τρισμέγιστου Γρηγόρη... Κάποιοι από εμάς το βλέπουμε... θοβαρά το θέμα!

    2. Εμένα γιατί με πήρε η μπάλα?... Έχεις κάποιο πρόβλημα, Chinese boy, που δεν γουστάρω τον Ακατονόμαστο? Δεν τον γουστάρω ρε! Κι ας τσαντίζεται ο... ανηψιός του!...




    Α! Και για να μην θεωρηθεί εντελώς off-topic το post μου...
    ...τον Πετράκο τον έχω ακούσει και η εντύπωση που μου άφησε ήταν... ούτε κρύο ούτε ζέστη...
    Για ντουετάκια με την Τάμτα είναι ok. Για κάτι παραπάνω... πρέπει να προσπαθήσει να μας πείσει...



    Νικόλα με συγχωρείς που σε πήρε η μπάλα.....δεν είχα εύκαιρο τον Dimitrio_en_MH....
    και πάλι συγνώμη...
    Astron
    11.09.2007, 13:00
    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 11-09-2007 στις 10:34 έγραψε...
    Αγαπητέ βλέπω με θλίψη ότι με την καταχώρηση αυτή δεν είχατε σκοπό πείτε την γνώμη σας για τον Πετράκο αλλά την γνώμη σας για μένα και για άλλο μέλος του ΜΗ για το οποίο δεν θα απαντήσω εγώ....
    Αυτό κάνει την κουβέντα από δω και πέρα off topic αλλά αφού από δω ξεκίνησε από δω το βλέπω να συνεχίζει...


    Δε θα μπω στη μεταξύ σας διαμάχη, αλλά πάνω σε αυτό που λες η κουβέντα έχει βγει δυστυχώς off topic προ πολλού και όχι με το post του kid.
    Αν η κριτική σας για έναν καλλιτέχνη είναι όλη κι όλη ο τρόπος που λέει το σίγμα μεταξύ διαφόρων αστεϊσμών, τότε φυσικά δίνετε κάθε δικαίωμα στους αναγνώστες να κρίνουν ...την κριτική σας!
    Θα πρέπει να είστε προετοιμασμένοι γι' αυτό.
    Kinezes_trexoun_gimnes
    11.09.2007, 13:11
    Παράθεση:

    Το μέλος Astron στις 11-09-2007 στις 13:00 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 11-09-2007 στις 10:34 έγραψε...
    Αγαπητέ βλέπω με θλίψη ότι με την καταχώρηση αυτή δεν είχατε σκοπό πείτε την γνώμη σας για τον Πετράκο αλλά την γνώμη σας για μένα και για άλλο μέλος του ΜΗ για το οποίο δεν θα απαντήσω εγώ....
    Αυτό κάνει την κουβέντα από δω και πέρα off topic αλλά αφού από δω ξεκίνησε από δω το βλέπω να συνεχίζει...


    Δε θα μπω στη μεταξύ σας διαμάχη, αλλά πάνω σε αυτό που λες η κουβέντα έχει βγει δυστυχώς off topic προ πολλού και όχι με το post του kid.
    Αν η κριτική σας για έναν καλλιτέχνη είναι όλη κι όλη ο τρόπος που λέει το σίγμα μεταξύ διαφόρων αστεϊσμών, τότε φυσικά δίνετε κάθε δικαίωμα στους αναγνώστες να κρίνουν ...την κριτική σας!
    Θα πρέπει να είστε προετοιμασμένοι γι' αυτό.



    ""άνθρωποι που πάνε συχνά ταξείδια στην Άπω Ανατολή και αλλού και έχουν γίνει premium bloggers, με ένα premium με χαμένο νόημα(βλέπε εξαγγελίες premium) και με βαριά κληρονομιά τις κουραστικές, πλήν συμπαθείς στους "εντός φιλικής λίστας" δηλώσεις τους για πετρέλη, μαργαρίτη κ.ο.κ. ""

    Βλέπεις πουθενα κριτική στην κριτική μου?.... ή βλέπεις κάτι άλλο? βοήθησέ με λίγο....
    Πες μου που βλέπεις κριτική στην κριτική.... γιατι εγώ βλέπω ότι ειναι πιο προσωπικό....

    Κόλλησες και σύ στο σίγμα??? λυπάμαι .... για να γίνεις μαθηματικός πρέπει να ξέρεις να κάνεις μια πρόσθεση....( τα βασικά δηλαδη...) ... για να γίνεις τραγουδιστής πρέπει να λες το σίγμα....( πάλι τα βασικά...) δεν καλαβαίνω...σας έριξα από τα σύννεφα που το είπα????????

    koukou-tsa
    11.09.2007, 13:23
    Αγαπητέ heartbreak-kid

    α) τα ταξίδια στην Αμερική πολλοί μίσησαν, στην Άπω Ανατολή ουδείς .

    β) δεν καταλαβαίνω που χάθηκε το νόημα των premium….
    Μήπως για σένα εν χριστό αδελφέ έχει άλλο νόημα από αυτό που έχει για μας ???
    Μήπως θεωρείς ότι για να γίνεις premium κάνεις αίτηση στο υπουργείο και ότι με κάθε καταχώρηση στο premium blog σου μπαίνουν αυτόματα σε λογαριασμό 250 euro ή θεωρείς ότι στους κύκλους του music heaven υπάρχει μια φατρία (βλέπε φιλική λίστα) που προωθεί –αναδεικνύει – επιβάλει μέλη
    για δικούς της πονηρούς και ύποπτους σκοπούς ???

    γ)υπάρχουν άνθρωποι που έχουν βγάλει ένα τραγούδι ,υπάρχουν άνθρωποι που έχουν βγάλει 5 cd και υπάρχουν και άλλοι άνθρωποι που την δισκογραφία τους θα την ζήλευε κι ο Νταλάρας ,χωρίς να παίρνω κι όρκο για το τελευταίο …
    Το συγκεκριμένο τραγουδάκι στο οποίο αναφέρεσαι περιέχεται σε ένα cd με άλλα 10 τραγουδάκια ,όμως δεν μπήκες στον κόπο όχι να τα αγοράσεις (φιλική συμβουλή :1ον για να κρίνεις πρέπει να έχεις σφαιρική εικόνα και 2ον τα σάβανα δεν έχουν τσέπες)αλλά ούτε καν να τα κατεβάσεις, κι όμως με ύφος 17.886.565.065.456.404 καρδιναλίων κάνεις Προσωπική επίθεση … Περαστικά σας αγαπητέ !!!

    δ)τα ”προσόντα” μου δεν τα ξέρεις εκτός κι αν σε λένε Ευλαμπία και είσαι απ το Κολωνό …. γι αυτό
    «μη με συγκρίνεις μάτια μου, δε γίνομαι ,δε μοιάζω» που έλεγε και η Καιτούλα….

    ε)δεν κρίνουμε τις απόψεις των άλλων …Τον Πετράκο κρίνουμε σαν καλλιτέχνη ….
    Και νομίζω ότι εσύ δίνεις «άλλη» βαρύτητα σ’ αυτά που λέγονται ….δεν κρίνουμε κανένα προσωπικά ,τη γνώμη μας λέμε για την δουλειά του …
    Συζήτηση κάνουμε και διαφωνούμε ή συμφωνούμε πάνω στο θέμα που συζητάμε .
    Και για να συζητήσεις αγαπητέ δεν χρειάζονται ούτε περγαμηνές ούτε βιογραφικά σε μέγεθος τόμου ούτε άδεια απ τον Πάπα , γκε γκε ???
    Τώρα αν οι απόψεις οι δικές μου ή του “kinezes” μπορούν να επηρεάσουν την κοινή γνώμη ,την ζωή ή την καριέρα του Γρηγόρη …
    να πάω να κάνω (για πρώτη και τελευταία φορά στη ζωή μου)κανένα ευχέλαιο !!!!!

    Υ.Γ.1
    Παρακαλώ τους συντονιστές του forum να επαναφέρουν στην τάξη τον
    Φίλο μας τον heartbreak-kid γιατί είπε την κακιά λέξη Μ….Λ…Σ και μάλιστα ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ !!!!!

    Υ.Γ. 2
    Άντε βρε ,για να μην νοιώθεις παραπονεμένος και στην απ’ έξω
    θα σε βάλω κι εγώ στην φιλική μου λίστα !!!
    1ον για να σου αποδείξω πως δεν υπάρχει καμία φατρία
    2ον γιατί μοιραστήκαμε τόσα πολλά και ήρθαμε τόσο κοντά μετά από αυτή την πολιτισμένη ΣΥΖΗΤΗΣΗ που σε νοιώθω….σχεδόν….φίλο μου….
    και
    3ον για να μην νοιώθεις παραπονεμένος και να βγάλεις επιτέλους
    τον εαυτό σου απ την φιλική σου λίστα .Ντροπή πια…..

    Υ.Γ.3
    Βρε συ heartbreak-kid ,αν υπάρχει κανένα «παραθυράκι» στο Music Heaven και μπορώ (αν ποτέ γίνω και εγώ premium) να παίρνω κι εγώ το επίδομα στείλε μου ένα Π.Μ. με αναλυτικές οδηγίες παραπλάνησης του jorge γιατί περνάω λίγο δύσκολα τον τελευταίο καιρό…..

    Kinezes_trexoun_gimnes
    11.09.2007, 13:31
    Παράθεση:

    Το μέλος koukou-tsa στις 11-09-2007 στις 13:23 έγραψε...

    Αγαπητέ heartbreak-kid

    α) τα ταξίδια στην Αμερική πολλοί μίσησαν, στην Άπω Ανατολή ουδείς .

    β) δεν καταλαβαίνω που χάθηκε το νόημα των premium….
    Μήπως για σένα εν χριστό αδελφέ έχει άλλο νόημα από αυτό που έχει για μας ???
    Μήπως θεωρείς ότι για να γίνεις premium κάνεις αίτηση στο υπουργείο και ότι με κάθε καταχώρηση στο premium blog σου μπαίνουν αυτόματα σε λογαριασμό 250 euro ή θεωρείς ότι στους κύκλους του music heaven υπάρχει μια φατρία (βλέπε φιλική λίστα) που προωθεί –αναδεικνύει – επιβάλει μέλη
    για δικούς της πονηρούς και ύποπτους σκοπούς ???

    γ)υπάρχουν άνθρωποι που έχουν βγάλει ένα τραγούδι ,υπάρχουν άνθρωποι που έχουν βγάλει 5 cd και υπάρχουν και άλλοι άνθρωποι που την δισκογραφία τους θα την ζήλευε κι ο Νταλάρας ,χωρίς να παίρνω κι όρκο για το τελευταίο …
    Το συγκεκριμένο τραγουδάκι στο οποίο αναφέρεσαι περιέχεται σε ένα cd με άλλα 10 τραγουδάκια ,όμως δεν μπήκες στον κόπο όχι να τα αγοράσεις (φιλική συμβουλή :1ον για να κρίνεις πρέπει να έχεις σφαιρική εικόνα και 2ον τα σάβανα δεν έχουν τσέπες)αλλά ούτε καν να τα κατεβάσεις, κι όμως με ύφος 17.886.565.065.456.404 καρδιναλίων κάνεις Προσωπική επίθεση … Περαστικά σας αγαπητέ !!!

    δ)τα ”προσόντα” μου δεν τα ξέρεις εκτός κι αν σε λένε Ευλαμπία και είσαι απ το Κολωνό …. γι αυτό
    «μη με συγκρίνεις μάτια μου, δε γίνομαι ,δε μοιάζω» που έλεγε και η Καιτούλα….

    ε)δεν κρίνουμε τις απόψεις των άλλων …Τον Πετράκο κρίνουμε σαν καλλιτέχνη ….
    Και νομίζω ότι εσύ δίνεις «άλλη» βαρύτητα σ’ αυτά που λέγονται ….δεν κρίνουμε κανένα προσωπικά ,τη γνώμη μας λέμε για την δουλειά του …
    Συζήτηση κάνουμε και διαφωνούμε ή συμφωνούμε πάνω στο θέμα που συζητάμε .
    Και για να συζητήσεις αγαπητέ δεν χρειάζονται ούτε περγαμηνές ούτε βιογραφικά σε μέγεθος τόμου ούτε άδεια απ τον Πάπα , γκε γκε ???
    Τώρα αν οι απόψεις οι δικές μου ή του “kinezes” μπορούν να επηρεάσουν την κοινή γνώμη ,την ζωή ή την καριέρα του Γρηγόρη …
    να πάω να κάνω (για πρώτη και τελευταία φορά στη ζωή μου)κανένα ευχέλαιο !!!!!

    Υ.Γ.1
    Παρακαλώ τους συντονιστές του forum να επαναφέρουν στην τάξη τον
    Φίλο μας τον heartbreak-kid γιατί είπε την κακιά λέξη Μ….Λ…Σ και μάλιστα ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ !!!!!

    Υ.Γ. 2
    Άντε βρε ,για να μην νοιώθεις παραπονεμένος και στην απ’ έξω
    θα σε βάλω κι εγώ στην φιλική μου λίστα !!!
    1ον για να σου αποδείξω πως δεν υπάρχει καμία φατρία
    2ον γιατί μοιραστήκαμε τόσα πολλά και ήρθαμε τόσο κοντά μετά από αυτή την πολιτισμένη ΣΥΖΗΤΗΣΗ που σε νοιώθω….σχεδόν….φίλο μου….
    και
    3ον για να μην νοιώθεις παραπονεμένος και να βγάλεις επιτέλους
    τον εαυτό σου απ την φιλική σου λίστα .Ντροπή πια…..

    Υ.Γ.3
    Βρε συ heartbreak-kid ,αν υπάρχει κανένα «παραθυράκι» στο Music Heaven και μπορώ (αν ποτέ γίνω και εγώ premium) να παίρνω κι εγώ το επίδομα στείλε μου ένα Π.Μ. με αναλυτικές οδηγίες παραπλάνησης του jorge γιατί περνάω λίγο δύσκολα τον τελευταίο καιρό…..




    Ρε συ... αντε θα τον βάλω και γω στη φιλική μου λίστα ... (τουλάχιστον μέχρι να βγάλει τον εαυτό του.... )

    moufidis
    11.09.2007, 13:42
    "Το υπέρτατο ελάττωμα είναι το να πιστεύει κανείς ότι κατέχει την απόλυτη αλήθεια."

    Προς τους "τα ξέρω από την από μέσα εγώ φίλε", κλπ κλπ κλπ

    Τα σχόλια για τον καλλιτέχνη που συζητείται στο παρόν τόπικ, είναι το ελάχιστο ΑΝΤΙΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΚΑ, καθώς απ'όσο έχω αντιληφθεί κινείστε στον ίδιο χώρο.

    Το ίδιο φαινόμενο που παρατηρείται και ξαναπαρατηρείται εναντίον κάποιων εύκολων στόχων, σε συνδυασμό με το ανήλικο χιούμορ, μπορεί να είναι οκ για κατ'ιδίαν συζητήσεις με τα φιλαράκια, αλλά (γνώμη μου) δεν πιστεύω ότι ταιριάζει σε ένα site που διαβάζουν τόσοι άνθρωποι.

    Χαλαρώστε και ο έχων ώτα ακούειν ακουέτω.

    Δεν περιμένει κανείς από την κριτική κάποιων φωστήρων για να αποκτήσει κρίση, ξέρετε...

    *

    Keep it rockin', keep it real

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : moufidis στις 11-09-2007 17:29 ]


    koukou-tsa
    11.09.2007, 13:53
    "Χαλαρώστε και ο έχων ώτα ακούειν ακουέτω."

    Χαλαροί ήμαστε…άλλωστε έχουμε να κάνουμε κοιλιακούς πάνω από 2 χρόνια….

    "Δεν περιμένει κανείς από την κριτική κάποιων φωστήρων για να αποκτήσει κρίση, ξέρετε..."

    Μάλλον εσείς μας παίρνετε πολύ στα σοβαρά…δεν θέλουμε να σα εξελίξουμε ,
    δεν δημιουργούμε συνειδήσεις ,δεν κινούμαστε στον ίδιο χώρο με τον Γρηγόρη ούτε με τον Μακρόπουλο ούτε με τον Μαργαρίτη!!!δεν σας προσβάλαμε ποτέ…θα σας παρακαλέσουμε το ίδιο να κάνετε κι εσείς !!!!!!!!
    …δεν…δεν…δεν θα ασχοληθώ άλλο με το θέμα σας …είσαστε off topic

    alex3
    11.09.2007, 14:01
    Frankly, who by the name of good Lord, is Petrakos anyway...???
    margo
    11.09.2007, 14:04
    βρε alex...με πρόλαβες!!
    Ποιος είναι αυτός ο Πετράκος επιτέλους
    dimko
    11.09.2007, 14:13
    Η χωρίς όρια ειρωνική δήθεν πλακίτσα κατά τη γνώμη μου δείχνει κάτι...

    Όσον αφορά τώρα στο συγκεκριμένο καλλιτέχνη, είναι άξιος συγχαρητηρίων, για τον τρόπο που προσπαθεί να καθιερωθεί, διατηρώντας ένα χαμηλό προφίλ, και φτιάχνοντας τραγουδάκια χαμηλών τόνων, τα οποία δεν ζητούν να προσβάλουν την αισθητική μας αντίληψη, ώστε να γίνουν χιτάκια της μιας μέρας.

    Το σίγμα του είναι πταίσμα μπροστά σε ένα σωρό άλλους τραγουδιστές και τραγουδίστριες, οι οποίοι λαρυγγίζουν ασύστολα, χρησιμοποιούν ηλίθιο και ανοικονόμητο βιμπράτο, αλλά παρόλα αυτά έχουν καθιερωθεί ως οι ελπίδες και σύμβολα του σύγχρονου Ελληνικού τραγουδιού, (και τους οποίους εγώ προσωπικά ποτέ δε βγήκα να κοροϊδέψω γι αυτό) ...
    biologist80
    11.09.2007, 14:17
    Καλά είσαστε τρομεροί όλοι!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα..........Ρε φιλαράκια μην τσακωνόσαστε....Αν το ήξερα απο την αρχή ότι θα προκληθεί ένα τέτοιο κομφούζιο δεν θα το έβαζα ποτέ αυτό το τόπικ.........ειρήνη ρε παιδιάαααααααααααααα.......................
    Εδώ μιλάμε για ένα νέο καλλιτέχνη που ακόμη δεν πρόλαβε να πατήσει καλά καλά στα πόδια του.......Μην μπλέκουμε μέσα Αμερική και Ασία......χαχαχαχα φιλιάαααα
    alex3
    11.09.2007, 14:21
    Εγώ, λόγω τιμής, δεν ξέρω ποιός είναι...sorry...αλλά με τέτοια φασαρία για πάρτη του...θα φροντίσω να μάθω...
    Kinezes_trexoun_gimnes
    11.09.2007, 14:48
    Το μέλος moufidis στις 11-09-2007 στις 13:42 έγραψε...

    "Το υπέρτατο ελάττωμα είναι το να πιστεύει κανείς ότι κατέχει την απόλυτη αλήθεια."
    <<τώρα αυτό το βαρύγδουπο να υποθέσω ότι κάπου ήθελες να το γράψεις τόσο καιρό και δεν έβρισκες ευκαιρία...εδώ πάντως είναι τόσο ελαφρύ το θέμα που δεν πάει... >>

    Προς τους "τα ξέρω από την από μέσα εγώ φίλε", κλπ κλπ κλπ
    << Λυπάμαι ...αν διαβάσεις καλύτερα ότι γραφω θα δεις ότι είμαι μακρυά από τέτοιες φράσεις και νοοτροπίες >>

    Τα σχόλια για τον καλλιτέχνη που συζητάται στο παρόν τόπικ, είναι το ελάχιστο ΑΝΤΙΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΚΑ, καθώς απ'όσο έχω αντιληφθεί κινείστε στον ίδιο χώρο.
    << ναι...ακριβώς στον ίδιο.. και ο Καρατζαφέρης στον ίδιο χώρο είναι με τον Αλαβάνο....πολιτικοί είναι και οι δύο....υπάρχει αντίρρηση?>>

    Το ίδιο φαινόμενο που παρατηρείται και ξαναπαρατηρείται εναντίον κάποιων εύκολων στόχων
    <<ποιός είναι τώρα ο εύκολος στόχος???? να τρελαθώ? ευκολός στόχος είμαστε όλοι εμείς απέντι σε εταιρίες και κανάλια.... βγήκες να υπερασπιστείς τον "ευκολο στόχο Πετράκο? Αυτός είναι ο ευκολος στόχος? με τη Heaven και τον Antenna από πίσω? και μη μου πεις ότι είναι ευκολος γιατι δεν είναι εδώ να μιλήσει.... δόξα το θεό υπάρχουν πολλοί που υποστηρίζουν τους αγαπημένους τους καλυτέχνες στα topic... >> ,

    σε συνδυασμό με το ανήλικο χιούμορ
    << Να ενα ενήλικο επιχείρημα .... θέλετε να πας δώσετε ένα παράδειγμα τι χιουμορ σας αρέσει για να μη σας φέρνουμε σε δύσκολη θέση άμα πούμε τίποτα.... >>

    μπορεί να είναι οκ για κατ'ιδίαν συζητήσεις με τα φιλαράκια, αλλά (γνώμη μου) δεν πιστεύω ότι ταιριάζει σε ένα site που διαβάζουν τόσοι άνθρωποι.
    << και μένα μπορεί να είναι η γνώμη μου ότι το blog και οι απόψεις του μέλους Paparidis δεν ταιριάζουν εδώ... τί να κάνω...>>

    Χαλαρώστε και ο έχων ώτα ακούειν ακουέτω.
    << Νάτααααα.... κι άλλα σατανιστικά...>>

    Δεν περιμένει κανείς από την κριτική κάποιων φωστήρων για να αποκτήσει κρίση, ξέρετε...
    << το ξέρουμε... γιαυτό και δεν μασάμε αυτό που μας σερβίρουν έταιρίες και reality και έχουμε άποψη...>>

    Λοιπόν .... δεν θα είχαμε φτάσει εδώ .... αλλά όταν δέχτηκα προσωπικά σχόλια αναγκάστηκα να απαντήσω.... τι να κάνω δηλαδη....
    Περίμενα να το κάνει κάποιος διαχειριστής αλλά ο Αstron δεν κατάλαβε ότι η καταχώρηση είχε στόχο εμένα και όχι την κριτική μου.... ή το κατάλαβε? Τέλος πάντων ούτε σε αυτό θέλω απάντηση...

    Εδώ δε μας έφερε το μέγεθος του καλλιτέχνη αλλά η προσωπικές επιθέσεις κάποιων....

    Αν δεν υπάρχει αντίρρηση το κλείνουμε εδώ...
    alex3
    11.09.2007, 17:13
    Ποιόόόόόόόόόόόςςςςς είναιιιιιιιιιιι ο Πετράκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςς!!!!!!!???

    LIFE IS WHAT'S HAPPENING TO US, WHILE WE'RE HAVIN' OTHER PLANS...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 12-09-2007 17:15 ]


    XeniaRodo
    11.09.2007, 17:45
    Αλέξανδρε πάρε να δεις....




    συγγνώμη, δε βρήκα κάποιο πιο ποπ τραγούδι δικό του στο youtube.... όλο Τάμτα είχε...

    http://www.myspace.com/vradynytypy







    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : XeniaRodo στις 11-09-2007 17:46 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Astron στις 11-09-2007 22:46 ]


    alex3
    11.09.2007, 18:09
    Επιτέλους!!!!!!!!! Ξένια μου, σ' ευχαριστώ!!!!!!!!!

    Τι μωρά ήταν αυτά...!!!!... Παναγίτσα μου...!!! Θα πλήρωνα πολλά για να μου κάνει κάποιος βιντεοκλίπ μαζί τους...Πω, πω...
    heartbreak-kid
    11.09.2007, 22:05
    @ δύο που είχαν την μύγα και μυγιάστηκαν ή είχαν την σφίγγα και...σφίχτηκαν:
    είδατε τί ωραίο που είναι αυτό που κάνετε? φανταστείτε να είχαν την δυνατότητα να απαντήσουν και όλοι όσοι κράζετε

    P.S(κατά τί διορθωμένο): Λαλιώτη, αν-άξιοι οι μαθητές σου.
    sentoni
    11.09.2007, 22:40
    Παράθεση:

    Το μέλος dimko στις 11-09-2007 στις 14:13 έγραψε...

    Η χωρίς όρια ειρωνική δήθεν πλακίτσα κατά τη γνώμη μου δείχνει κάτι...

    . . . είναι άξιος συγχαρητηρίων, για τον τρόπο που προσπαθεί να καθιερωθεί, διατηρώντας ένα χαμηλό προφίλ, και φτιάχνοντας τραγουδάκια χαμηλών τόνων, τα οποία δεν ζητούν να προσβάλουν την αισθητική μας αντίληψη, ώστε να γίνουν χιτάκια της μιας μέρας.
    ...



    . . . συγνώμη αλλά τα συγχαρητήρια για ποιόν ακριβώς λόγο τα παίρνει ; Το χαμηλό προφίλ που διατηρεί είναι απο μόνο του χαμηλό , τα τραγουδάκια χαμηλών τόνων δεν πρόκειται ποτέ να ψηλώσουν , δεν ζητούν να προσβάλουν την αισθητική μας γιατί ούτε αυτό δεν μπορεί να κάνει αφού κανείς δεν τα ξέρει και λυπάμαι δεν γίνονται χιτάκια ούτε της μιας μέρας . . . !

    delta66
    12.09.2007, 16:39
    Δεν παρακολουθω ιδιαιτερα την καριερα του Γρηγορη Πετρακου και το μονο που εχω να πω ειναι οτι την τελευταια φορα που εγραφα στο στουντιο με τον Γιωργο Νταλαρα, ηταν και ο Πετρακος μαζι του και παρατηρησα ενα αλληλοσεβασμο μεταξυ τους.
    Το να σεβεται ο Πετρακος τον Νταλαρας μου φαινεται φυσικο αλλα το να σεβεται ο Νταλαρας τον Πετρακο μου λεει οτι πρεπει να μη βιαζομαστε να βγαζουμε συμπερασματα.
    Κατι θα ξερει ο "Θειος" παραπανω.
    Φιλικα delta.
    koukou-tsa
    12.09.2007, 22:57
    σίγουρα θα ξέρει πολλά παραπάνω !!!!
    άλλα απο αυτα που νομιζεις-νομιζω ...αλλά...

    Αγνωστες οι βουλες του "θείου" !!!!