ελληνική μουσική
    627 online   ·  210.886 μέλη

    Πως μπορώ να ρίξω κορίτσι ή γυναίκα;

    Foidel
    29.06.2011, 09:40

    Ναι αλλά δεν γράφουμε greeklish!!!!!!!!!Κάνε επεξεργασία το μηνυμα σου.Πρέπει να βγω θα σου απαντήσω αργότερα...


    stratos1997
    29.06.2011, 09:43

    Ενταξει.... ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ....{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}


    Foidel
    29.06.2011, 12:47

    Mην γίνεσαι παρορμητικός.Η καλύτερη λύση είναι να της τα ζητήσεις στα ίσια.Kαι να της τραγουδήσεις κάτι του τύπου "Ερωτικό για 2 Αγγέλους"...


    stratos1997
    29.06.2011, 18:45

    Βρήκα! Αυτή ακούει το ραδιόφωνο...οποτε :) εχω και μικρόφονο... Ωραία....αλλα πως να το πω βρε παιδια!


    stratos1997
    30.06.2011, 17:14

    Φιλέ μου την εχώ δει την ταινία...Πιο είναι το ιστορικό διδαγμα; Να κανω διαφήμηση και να λέω Αχ μαρίνα? xD Εμπάς περιπτώση έχεις ένα δίκαιο!


    Foidel
    01.07.2011, 10:10

    Τι του λες βρε και εσύ!;!Με αυτή την λύση μέχρι να τα φτιάξει με την Μαρίνα (Κούλα) θα πρέπει να περάσει από τον αντίζηλο(Κυριάκος).Η καλύτερη λύση κατά την γνώμη μου είναι να της ζητήσεις να γραφτεί στο MusicHeaven.Αν δει αυτό το Topic θα υπάρξουν δύο πιθανές αντιδράσεις.

     

    1η αντίδραση:Θα σε ρωτήσει ποια είναι αυτή η Μαρίνα με πονηρό χαμόγελο(καλό σημάδι)

    2η αντίδραση:Δεν θα σου ξαναμιλήσει ποτέ...(κακό σημάδι)


    stratos1997
    01.07.2011, 17:21

    Παιδια την έχασα {#emotions_dlg.crying}.... Λεει πως δεν θελει να τα χει με εναν ''αγνωστο''.... Τι να κάνουμε μαζευουμε τα κομμάτια μας και πρωχοράμε! Κανωντας όνειρα μαθένεις τι σημαίνει ζωή...{#emotions_dlg.crying}

     

    Καλή επιτυχία στους υπόλοιπους

     


    -----------------
    Μ΄αρέσει η δουλειά. Μ' ενθουσιάζει. Μπορώ να κάθομαι επί ώρες και να την κοιτάω.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : stratos1997 στις 01-07-2011 17:26 ]


    Agia
    01.07.2011, 22:14

    Kαι αν δεν πιασουν τα παραπανω , Strato, δοκιμασε και αυτο...

     


    https://www.youtube.com/watch?v=RZ_JVBAYb-U">Link

    {#emotions_dlg.blush}


    -----------------
    Α, ρε, χρόνε αλήτη π' ανθρώπους κι αγάπες σκορπάς.......

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Agia στις 01-07-2011 22:16 ]


    Foidel
    01.07.2011, 22:22

    Σου είπα πως οι αληθινοί έρωτες δεν γεννιούνται μέσω Skype και Facebook αλλά εσύ όχι μόνο αγνόησες την προειδοποιηση μου αλλά έγινες και παρορμητικός κάτι για το οποίο σου είχα μιλήσει.

    Αφού δε με αγαπάς και μου φέρεσαι αλλιώτικα
    αφού στις ντισκοτέκ μου κουνιέσαι με νησιώτικα
    αφού με ένα σου κλικ με βυθίζεις στο παράπονο
    για πες μου γιατί εγώ σαν τον τρελό εννοώ

    Να πέφτω σαν δραχμή στη σχισμή που 'χεις στο στήθος σου
    να κλέβω τραγουδάκια μονάχα από τον κήπο σου
    να κάνω τον κομπέρ στα θεάματα της νύχτας σου
    κι εσύ να μη με κοιτάς να μη μιλάς του τρελού

    Με διαμάντια και ρουμπίνια τη μιζέρια και τη γκρίνια
    θα σου στολίσω
    και μ' ελληνικά ψηφία της καρδιάς σου την μαφία
    θα ξεκληρίσω

    Αφού με ξεπουλάς με κασέτες στην Ομόνοια
    αφού δεν ξεχωρίζεις τ' αγκάθι απ' την μπιγκόνια
    αφού και το φεγγάρι το βγάζεις σε λογάριθμους
    για πες μου γιατί εγώ σαν τον τρελό προσπαθώ

    Να φτιάξω ένα γοβάκι που να χωράει το πόδι σου
    μια πίστα να χορεύεις να χαίρεται ο Ηρώδης σου
    τεράστιους προβολείς να φωτίζουν τη σπατάλη σου
    κι εσύ να μη με κοιτάς να μη μιλάς του τρελού

    Με διαμάντια και ρουμπίνια τη μιζέρια και τη γκρίνια
    θα σου στολίσω
    και μ' ελληνικά ψηφία της καρδιάς σου την μαφία
    θα ξεκληρίσω

    Κι ας μη με αγαπάς κι ας μου φέρεσαι αλλιώτικα
    κι ας θες στις ντισκοτέκ να κουνιέσαι με νησιώτικα
    θα πέσω σαν δραχμή στη σχισμή που 'χεις στο στήθος σου

    (Δεν σου ταιριάζει τίποτα άλλο)


    -----------------
    Tα χρέη, το άδικο, o εαυτός σου, ο χρόνος τελικά υπάρχει μόνο ένας τρόπος να τουs ξεφύγεις, εκτός φυσικά απ’ το τρέξιμο: η άνευ όρων εμπιστοσύνη στην απόλυτα δική σου τρέλα.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Foidel στις 01-07-2011 22:28 ]


    Agia
    01.07.2011, 22:29

    Παράθεση:

    Το μέλος Foidel στις 01-07-2011 στις 22:22 έγραψε...

    Σου είπα πως οι αληθινοί έρωτες δεν γεννιούνται μέσω Skype και Facebook αλλά εσύ όχι μόνο αγνόησες την προηδοποίηση μου αλλά έγινες και παρορμητικός.Ποιο είναι το συμπερασματικό δίδαγμα;Εγώ το λέω εγώ τ'ακούω



     

    Ευγε μικρε μου Foidel!!!! μας εχεις "βαλει τα γυαλια" μερες τωρα!!! Συγχαρητηρια σε σενα και στους γονεις σου!!{#emotions_dlg.thumbup}


    Foidel
    01.07.2011, 22:50

    Μόλις κοκκίνισα...(Και εγώ φοράω γυαλιά ούτως ή άλλως)Cool


    George97
    02.07.2011, 00:14
    re paidia 3ifigate :P dite to 8ema. sas rwtaei kati. apadiste. kai ama 8elete na milisete na bite sto chat tou musicheaven
    Foidel
    02.07.2011, 00:22
    Έχεις να κάνεις κάποια ερωτηση εσύ. Εγώ το βοηθησα οσο μπορούσα το οσο μπορούσα το παλικάρι.Αν έχεις κάποια ερωτηση κάνε την αλλιώς σταμάτα τις παρατητησεις...
    Foidel
    02.07.2011, 00:33
    Αγαπητέ μου Spartan-Werewolf τα παραπάνω τραγούδια τα ξέρω. Αν και με σιγουριά ξεχωρίζω το Dance Me To The End of love. Πάντα με ενέπνεε η Folk...
    inkve
    02.07.2011, 06:25
    εγω παντως με ροπαλο τα εριχνα τα κοριτσια παλιοτερα....τωρα τελευταια ομως ψαχνω να βρω δακρυγονα για να τα κανω να δακρυζουν απο την συγκινηση!!!
    Foidel
    02.07.2011, 09:25

    Ρε παιδιά 13 είμαι!Ρώτα και τον MikeGnR που με έχει δει από κοντά!


    Foidel
    02.07.2011, 11:38

    Πράγματι τα ξέρω αυτά τα τραγούδια και δενθα επιδίωκα ποτέ να σε κολακεύσω.Απλά πάντα με ενθουσίαζαν τα παλαιότερα τραγούδια.Άλλωστε και να μην μου άρεσαν ο μεγάλος μου αδερφός είναι μουσικός και ακούει τέτοιου είδους τραγούδια.Άρα και να μην ήθελα θα τα ήξερα γιατί τα ακούω από πεντάχρονο...


    stratos1997
    02.07.2011, 13:38

    Τωρα νευρίασα! Τελίωσε αυτό ηταν δεν θα κάτσω να την παρακαλάω την κυρία! Ουτε θα δεχτώ αν αλλάξει γνώμη...Μου είναι αγνωστη...

    Δε θέλω να μου μιλάς,
    δε θέλω να με κοιτάς,
    δε θέλω να σε ξέρω,
    δε θέλω να μ' αγαπάς!



    Foidel
    02.07.2011, 14:44

    Δεν ξέρω γιατί αλλά περίμενα μια ανάλογη αντίδραση.{#emotions_dlg.beer}

     

    Υ.Σ.

    Και έχει δίκιο ο Pentatonikos,σβήσε τα στοιχεία της κοπέλας.


    Foidel
    02.07.2011, 14:48

    Τώρα που τσέκαρα το προφίλ της ξέρεις τι συνειδητοποίησα;Οτί είστε το μέλλον απ'το παρελθόν.

    Αυτή ακούει Bieber και εσύ Mπλε...Tσέκαρε το τραγούδι για να καταλάβεις τι εννοώ.

     

    Αλλά όπως είπε και μια μεγάλη Rock προσωπικότητα(δεν λεώ ονόματα) Νever Say Goodbye και I'll Be There For You
    -----------------
    Tα χρέη, το άδικο, o εαυτός σου, ο χρόνος τελικά υπάρχει μόνο ένας τρόπος να τουs ξεφύγεις, εκτός φυσικά απ’ το τρέξιμο: η άνευ όρων εμπιστοσύνη στην απόλυτα δική σου τρέλα.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Foidel στις 02-07-2011 14:50 ]