ελληνική μουσική
    663 online   ·  210.857 μέλη

    Πως μπορώ να ρίξω κορίτσι ή γυναίκα;

    delta66
    18.01.2011, 20:08

    Πως πεφτουν οι γυναικες?

    Δες απο το 0'.38" στο παρακτω βιντεο


    PaNaYiGiOrGoS
    10.02.2011, 14:23

    Παιδια ειμαι 12 χρονων αγαπω ενα κοριτση ειμαι τρελα εροτευμενος μαζι της

    αλλα εκινει αγαπα αλλω πως να την κανω να με αγαπηση οπως την αγαπω και

    εγω  δεν ειμαι και πολι ομορφος

     


    Kinezes_trexoun_gimnes
    10.02.2011, 14:35

    Παράθεση:

    Το μέλος PaNaYiGiOrGoS στις 10-02-2011 στις 14:23 έγραψε...

    Παιδια ειμαι 12 χρονων αγαπω ενα κοριτση ειμαι τρελα εροτευμενος μαζι της

    αλλα εκινει αγαπα αλλω πως να την κανω να με αγαπηση οπως την αγαπω και

    εγω  δεν ειμαι και πολι ομορφος

     



     

    Ξεκίνα από εδω...


    kwstakisch
    10.02.2011, 15:57

    Χαχαχααχχαχααχ!!!!Απίστευτος!!!!!!!{#emotions_dlg.lol}


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    jj7
    11.02.2011, 15:47
    μικρε μαλλον δεν σου τις βρεχουν καλα σπιτι σου ε..μαθε να μιλας και μετα ξαναλα απο δω..
    PaNaYiGiOrGoS
    11.02.2011, 17:11
    το σπιτι μου να το αφησεις στον τοπο του
    kwstakisch
    11.02.2011, 17:27

    Παράθεση:

    Το μέλος Pentatonikos στις 11-02-2011 στις 17:25 έγραψε...

    Εσύ θα μας αφήσεις στον τόπο με αυτά που γράφεις...! {#emotions_dlg.eek}



     

    Χαχχαχαχαχαχ!!!!Μας εχει ήδη αφήσει.....{#emotions_dlg.lol}


    PsycheLovesDragonflies
    11.02.2011, 17:39

    PaNaYiGiOrGoS, εμένα μ' έριξες, πάντως!


    mindfall
    11.02.2011, 18:32

    φιλε PaNaYiGiOrGoS δε θα σχολιασω τα ορθογραφικα σου λαθη (αλλωστε στην ηλικια σου εκανα και εγω μερικα)ομως...             {#emotions_dlg.nono}       μαθε πρωτα να εχεις χιουμορ και να το δεχεσαι, και μετα κοιτα να ριξεις καμια κοπελα! ξερεις το χιουμορ ειναι πολυ βασικο για οποιαδηποτε μορφη σχεσης!Wink


    antwnispatra
    11.02.2011, 20:10

    Σωστός...


    cobal
    11.02.2011, 20:22
    Βραζει το αιμα του πιτσιρικου.... Ειναι ερωτευμενο το παιδι μην το αποπαιρνετε
    PaNaYiGiOrGoS
    14.02.2011, 19:29
    σηφονο μαζι σου cobal οι αλλοι δεν καταλαβενουν τπτ
    ORFEASMIRSINIS
    15.02.2011, 00:27

    Λεβέντη μου ... προχώρα με αυτοπεποίθηση και το κορίτσι είναι δικό σου.Σε θέλω όμως λίγο πιο cool και να μην αρπάζεσαι τόσο εύκολα.Στα κορίτσια άλλωστε,αρέσουν οι ... cool τύποι!


    ApostolisArmagos
    15.02.2011, 01:54
    Μπορείς να φας τζατζικι ή σκορδαλιά.(Ίσως μπορείς μετα να το σωσεις με 'μερέντα' αλλά μπορει να χρειαστεις επειτα πλύση στομάχου).
    DonGeo
    06.03.2011, 02:38

    Διαβαζω αυτο το τοπικ απο περσυ συνεχια αλλα επειδη δεν παιζω μουσικη δεν εκανα εγγραφη αλλα πηρα πρωτοβουλια και τωρα ισως με βοηθησετε...

    Λοιπον ειναι πολλα αυτα που θελω να πω....

    Παω 2α γυμνασιου και απο περσυ μου αρεσει καποια απο το τμημα μου....απο την πρωτη ματια ομως.....

    Περσυ προσπαθησα να παω πολυ κοντα της μιλαγαμε αρκετα και εγω προσωπικα ενοιωθα ανετα μαζι της.... αυτη δεν εδειξε ΤΕΡΑΣΤΙΟ ενδιαφερον αλλα με εκανε παρεα και γενικα της ειχα κανει καλη εντυπωση πιστευω...

    Φετος εμαθα το κινητο της και μιλαμε ακομα με μηνυματα και εμαθα πως τα ειχε για μια βδομαδα (ΕΛΕΟΣ!) με ενα παιδι απο το τμημα, με το οποιο κανω μαζι σκειτ και κανουμε λιγακι παρεα... οταν μιλισα με την κοπελια και μιλησαμε ετσι για πιο προσωπικα θεματα, μου ειπε πως τον αγαπαει.... τωρα τελευταια ομως ουτε καν που τον κοιταζει....

    Καθεται κοντα μου στην ταξη και την βοηθαω σε οτι θεμα μπορω τοσο μεσα στην ταξη, οσο και εξω απο την ταξη....

    Γενικα δεν ξερω πως να την φερω ΠΟΛΥ κοντα μου και εχω κομπλαρει γιατι την γουσταρω τρελα, να το πω και ετσι....

    Αυτο που ξερω πως της αρεσει ειναι να ειναι το γυμνασμενο σωμα στον αντρα.... εγω το εχω πετυχει αυτο εδω και πολυ καιρο και μερικες φορες μου λεει να της δειχνω κοιλιακους κλπ.... κ μου αρεσει το αντικειμενο γιατι της ελκυω το ενδιαφερον.... αλλα τι αλλο να κανω;

    ΕΧΩ ΚΟΜΠΛΑΡΕΙ!!!!

    Για πειτε και σεις τιποτα ρε παιδια.... μπας και κανω τιποτα κοντεβουν 2 χρονια που την εχω ερωτευτει....

    {#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.inlove}

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : DonGeo στις 06-03-2011 02:41 ]


    cobal
    06.03.2011, 03:48
    Ριξτα αντρικια και σταρατα και βαλε και λιγο δουλεμα..... Γουσταρουν οι γκομενες...... (Ας μη παρεξηγηθω απο τα κοριτσια του ΜΗ)
    XeniaRodo
    09.03.2011, 23:32
    Kinezas έγραψε πάλι....
    Katergaris
    01.05.2011, 15:15

    Παράθεση:

    Το μέλος g30rge στις 13-06-2009 στις 23:30 έγραψε...

    να ρωτησω κατι και εγω ??

     

    λοιπον ειμαι 14 και μου αρεσει ενα κοριτσι (ειμαι τρελα ερωτευμενος:))αλλα οι φιλοι μου την θεορουν πουτ... γιατι κανει παρεα με ενα κοριτσι που ειναι καινουργιο και το θεορουν και αυτο πουτα.. για τον τροπο που ντυνετε

    αλλα αλο ειναι το θεμα με αυτο το κοριτσι μιλαμε και ειμαστε κατα καποιο τροπο φιλοι και σε μια εκδρομη μου εδοσε το κινητο της και τωρα της στελνω υνηματα και μιλαμε και νομιζω εχει καταλαβει πως μου αρεσει αλλα τι να κανω? πως να της τα ζητησω και αν πρεπει να της τα ζητησω /?σε σχεση με τους φιλους μου (εγω ξερω πως δεν ειναι πουτ.. γιατι εχω μιλησει μαζι της αλλα ντρομε να το πω στους φιλους μου )




    Λοιπον ακουστε και την δικη μου γνωμη που πιανει...φτανει να`χεις τα αρ...α ... Αρχικα κατσε διπλα της και μετα πες τι νεα..? και οταν απαντησει της λες θες να φιλιθουμε? και θα σου πει ναι λογικα αφου πιστευεις οτι ειναι τσιμπιμενη μαζι σου... :P Δοκιμασε το και πες μου το αποτελεσμα :D