ελληνική μουσική
    784 online   ·  210.857 μέλη

    Ιστορίες Καθημερινής τρέλας!!!

    mnk
    03.05.2008, 22:53

    Παράθεση:

    Το μέλος NIKOSPI στις 03-05-2008 στις 13:02 έγραψε...

    Λολ, όσο και να μην με θέλει, εγώ θα το καβαλάω, αφού δεν θα πάθω τίποτα στην τελική άρα....;)

    -----------------
    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

    Πως να πάθεις Νικολάκη, αφού κάθεσαι στα φτερά του αγγέλου σου;  Ελπίζω νά ΄σαι ελαφρύς.  Innocent


    dionysia7
    03.05.2008, 22:55

    αααχ ρεζιλιαααα.......ειχα παει πατρα και πηγα σ ενα σουπερ μαρκετ με μια φιλη μου για κατι ψωνια...οποτε εκει που κοιταζα τα σαπουνια των πιατων της λεω:  μωρε τι να παρουμε αβα, φαιρι;; δεν μ απαντησε.....μετα εκει στα ιδια ραφια εψαχνα για σαμπουαν, και παλι τη ρωτησα ποιο θελει.....αυτη ομως δεν απαντησε ουτε αυτη τη φορα....οποτε κα γω (σαν χαζη!!!) γυρναω, την ακουμπαω στον ωμο και της λεω γιατι με γραφεις ρε;; μονο που τελικα το πα σε καποια αγνωστηηηηηηη! (ναααα για να μην κοιτας ποιος ειναι διπλα σου!! )εγινα κοκκινη σαν το πατζαρι, πωπω ντροπηηηη, της ζητησα της γυναικας συγγνωμη ποοοσες φορες και αρχισα να ψαχνω την αλλη που τελικα ηταν στις σοκολατες!! ελεος!!


    NIKOSPI
    03.05.2008, 23:00

    Δεν ξέρω να βάζω βιντεάκι

    http://www.hi5.com/friend/video/displayViewVideo.do?videoId=8348626&ownerId=174414867


    -----------------
    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NIKOSPI στις 03-05-2008 23:01 ]


    NIKOSPI
    03.05.2008, 23:04

    MNK   Δεν είμαι ελαφρύς, με δυσκολία με κρατάει.......


    NIKOSPI
    03.05.2008, 23:06

    Παράθεση:

    Το μέλος dionysia7 στις 03-05-2008 στις 22:55 έγραψε...

    αααχ ρεζιλιαααα.......ειχα παει πατρα και πηγα σ ενα σουπερ μαρκετ με μια φιλη μου για κατι ψωνια...οποτε εκει που κοιταζα τα σαπουνια των πιατων της λεω: μωρε τι να παρουμε αβα, φαιρι;; δεν μ απαντησε.....μετα εκει στα ιδια ραφια εψαχνα για σαμπουαν, και παλι τη ρωτησα ποιο θελει.....αυτη ομως δεν απαντησε ουτε αυτη τη φορα....οποτε κα γω (σαν χαζη!!!) γυρναω, την ακουμπαω στον ωμο και της λεω γιατι με γραφεις ρε;; μονο που τελικα το πα σε καποια αγνωστηηηηηηη! (ναααα για να μην κοιτας ποιος ειναι διπλα σου!! )εγινα κοκκινη σαν το πατζαρι, πωπω ντροπηηηη, της ζητησα της γυναικας συγγνωμη ποοοσες φορες και αρχισα να ψαχνω την αλλη που τελικα ηταν στις σοκολατες!! ελεος!!





    Είσαι εντελώς ανισόροπη όμως!!! Χαχαχαχαχα!!!


    gioreta
    04.05.2008, 09:10

    χαχα NIKOSPI....κοιτα να μαθεις εσυ πρωτα να κανεις ισσοροπια  στο ποδηλατο...και μετα μιλα-α-α-α-α{#emotions_dlg.lol}


    evelina-3692
    04.05.2008, 10:05

    χαχαχαχαχαχ{#emotions_dlg.clap}αλλη φορα να προσεχεις που μιλας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!βασικα και εγω εχω παθει κατι παρομιο αλλα οχι σε supermarket......Smile


    NIKOSPI
    04.05.2008, 13:10

    Gioreta σε πληροφορώ ότι ξέρω πολύ καλή ισορροπία(και με χωρίς χέρια, και στρίβω και στροφές με τα χέρια πίσω) απλώς όποιος βιάζεται σκοντάφτει, καλλά εγώ δεν σκόνταψα κάπου αλλά λέμε τώρα;)


    -----------------
    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NIKOSPI στις 04-05-2008 20:13 ]


    dionysia7
    04.05.2008, 13:29

    Ισορροπια με το ποδηλατο μπορει να ξερεις! Η ισορροπια παντως δεν ξερεις πως γραφεται!! {#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.lol} οποτε πριν γραψεις κατι, ψαξ' το λιγο καλυτερα........{#emotions_dlg.tt2}


    gioreta
    04.05.2008, 19:38

    Παράθεση:

    Το μέλος dionysia7 στις 04-05-2008 στις 13:29 έγραψε...

    Ισορροπια με το ποδηλατο μπορει να ξερεις! Η ισορροπια παντως δεν ξερεις πως γραφεται!! {#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.lol} οποτε πριν γραψεις κατι, ψαξ' το λιγο καλυτερα........{#emotions_dlg.tt2}



    χαχα !ΜΗ μασας Διονυσια!!!!!Ετσι!!!!!(βασικα...κι εγω λαθος το εγραφα....αλλα δεν πειραζει...χιχιχι{#emotions_dlg.smartass}


    NIKOSPI
    04.05.2008, 20:16

    Θα κάνω φόνο!!!Λολ, κοίτα να βάζετε και εσείς τόνους, ένας ξένος μπορεί να διαβάζει τα ορθογραφικά λάθη αλλά που θα ξέρει ο καμένος ο άνθρωπος που να τονίζει???{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.oops}


    -----------------
    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NIKOSPI στις 04-05-2008 20:17 ]


    punkster
    05.05.2008, 11:30

    Παντα ξεχναω ρε γαμωτο τα ρεζιλικια που εχω βιωσει....
    Και πιστεψτε με....ειναι πολλα!!! χαχα! Το θεμα ειναι οτι δεν με ενοχλει, γιατι τα παιρνω στην πλακα, μ αρεσει οταν συμβαινουν απροσμενα πραγματα, ασε που μου δινει την ευκαιρια να γελασω με τον εαυτο μου!{#emotions_dlg.tt2}

    Α, τωρα θυμηθηκα κατι.....
    Δεν ειναι ρεζιλικι αλλα..............
    Πως την πατησα ετσι ρε φιλε?
    Ημουν σερβια τωρα στις διακοπες, στους παππουδες μου, και ηθελε ο καλος παππουλης να μου δωσει λεφτουδακια για τα γενεθλια μου (.....τα οποια ηταν τον Φεβρουαριο, αλλα τελος παντων....)! Με φωναζει στο δωματιο του (εγω να ξερω οτι προκειται να παρω money, αλλα το παιζω ηλιθια), βγαζει εναν μικρο πλαστικο φακελο οπου κραταει τις οικονομιες του.
    Και αρχιζει και βγαζει, και βγαζει, και βγαζει.....
    Τελικα γυριζει και μου κανει "Οριστε, αυτο ειναι για τα γενεθλια σου......50.....και 100.....και αλλα 50"! Ευρω, ετσι? Για την σερβια τα 200 ευρω ειναι αρκετα λεφτα, οχι τρελα λεφτα, αλλα αρκετα!
    Οποτε του κανω εγω "Ολα αυτα??? Μα....παππου......ειναι πολλα!"
    Ενταξει, περα απ το οτι ηθελα να το παιξω ευγενικη και καλη, ειχα ξαφνιαστει κιολας γιατι συνηθως μου εδινε 50!
    Και τι κανει ο παππους μου????
    Γυριζει και μου παιρνει τα 50!!!!! χαχαχαχαχα!!!!
    Αυτο ομολογω δεν το ειχα προβλεψει!!!!!!!
    Γιατι συνηθως σε τετοιες φασεις οταν καποιος σου προσφερει κατι και αρχιζεις τα "Μη, δεν χρειαζεται τιποτα" για μην σε περασουν για γαιδαρο, ο αλλος λεει "Οχι, οχι, αυτο ειναι για σενα" και "Σε παρακαλω παρε τα" και τα λοιπα!!

    Εμαθα παντως το μαθημα μου: οταν καποιος σου δινει κατι, παρτο οσο πιο γρηγορα μπορεις πριν αλλαξει γνωμη! Innocent


    NIKOSPI
    05.05.2008, 14:54

    punkster χαχαχαχα λολ:)Smile


    Παιδιά ξανά πήρα τούμπα και πήγα και χάλασα ένα ταξί και ο άνθρωπος τα έπαιξε όταν τοπυ χαμογέλασα και του είπα ότι δεν έπαθα τίποτα, ακόμα δεν το έχει πιστέψει ότι ένα πλάσμα σερνόταν στον δρόμο και πήγε και την έδωσε πάνω στην πόσρτα του, ευτυχώς η ζημιά είναι μικρή αλλά το εγγεφαλικό δεν πιστεύω να το γλιτώσει, ο καμένος ο μπάρμπας είδε και έπαθε, αλλά ναι έιμαι και πάλι σώος και αβλαβής:)


    gioreta
    05.05.2008, 15:35

    Tελικα...μηπως πρεπει να αρχισουν να δινουν και αδειες για τα ποδηλατα.....γιατι αν ειναι να τα καβαλαει οποιος και οποιος....{#emotions_dlg.whistling} 


    NIKOSPI
    05.05.2008, 20:43

    Θα κάνω φόνο εκ προμελέτης, δεν υπάρχει περίπτωση!!!;)


    Moonchild92
    05.05.2008, 20:49

    Ίσως πρέπει να βάζουμε κι ένα σκυλάκι να σέρνει το ποδήλατο, όπως με τους τυφλούς... {#emotions_dlg.lol}


    NIKOSPI
    05.05.2008, 20:52

    Δεν ξανά γράφω ιστορίες με το ποδήλατο........


    Moonchild92
    05.05.2008, 21:51

    Εντάξει, θα περιμένω να πάρεις το δίπλωμα αυτοκινήτου για να επανέλθεις με νέες ιστορίες.....{#emotions_dlg.clap}


    gioreta
    05.05.2008, 22:04

    Παράθεση:

    Το μέλος NIKOSPI στις 05-05-2008 στις 20:43 έγραψε...

    Θα κάνω φόνο εκ προμελέτης, δεν υπάρχει περίπτωση!!!;)



    Δεν περνουν οι απειλες εδω!!!!!!!!!!Τραβα παραπεραα-α-α-α-{#emotions_dlg.tt2}


    Moonchild92
    05.05.2008, 23:14

    Παράθεση:

    Το μέλος gioreta στις 05-05-2008 στις 22:04 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος NIKOSPI στις 05-05-2008 στις 20:43 έγραψε...

    Θα κάνω φόνο εκ προμελέτης, δεν υπάρχει περίπτωση!!!;)



    Δεν περνουν οι απειλες εδω!!!!!!!!!!Τραβα παραπεραα-α-α-α-{#emotions_dlg.tt2}



    Χώσ' του τα, gioreta!