ελληνική μουσική
    317 online   ·  210.908 μέλη
    thaliey
    05.05.2008, 01:21

    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 04-05-2008 στις 20:38 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 04-05-2008 στις 20:05 έγραψε...

    Κατηγορια = Κωμικοtrash-ικα . . .

     

    Θέμα = Προσωπικές ανησυχίες δίχως ροη και λόγο . . . δίχως δάκρια και πόνο . . . διχως χαρά και λύπη . . . (ή αλλιώς)τι μου λείπει . . . τι μου λείπει . . .

     

     



    Πάλι έγραψες!!

    Συγνώμη αλλά το τόπικ είναι....Έλεος!!!



    γεια σου ε seaaaaaaaaaaaaa το χεις...ελεοοοοοοος πραγματι πως σ ρθε αυτο ρε για θεμα κ τ γραψες???{#emotions_dlg.confused1}(ασχετο ποσα ποστ στη σειραεκανα αλλα τι να κανω που χετε δικιο)


    incomplete_angel
    05.05.2008, 01:39

    Παράθεση:

    Το μέλος etsiaplakelly στις 04-05-2008 στις 22:59 έγραψε...

    Παρουσαααααα....Αυτοπροσωπως!!!!!



     

    Ε?  {#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}


    etsiaplakelly
    05.05.2008, 13:17

    Παράθεση:

    Το μέλος incomplete_angel στις 05-05-2008 στις 01:39 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος etsiaplakelly στις 04-05-2008 στις 22:59 έγραψε...

    Παρουσαααααα....Αυτοπροσωπως!!!!!



     

    Ε? {#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}



     

    τι δεν καταλαβαινεις? ειπα παρουσα!! και δν καταλαβαινω γιατι κοροιδευεται κατι τετοιο...ενταξει μπορει να μην ειναι  συνηθισμενο αλλα εμας μας αρεσει.. ειναι ενας τροπος διασκεδασης και καλυψης του ελευθερου χρονου...ειδικα αν το μελετησετε λιγο  πασρουσιαζει πολυ ενδιαφερον....δεν εμμενουμε μονο στις συνηθειες που αναφερατε...προχωραμε σε βαθυτερη μελετη των πραγματων....


    VoodooChild
    05.05.2008, 14:02

    Παράθεση:

    ειδικα αν το μελετησετε λιγο  πασρουσιαζει πολυ ενδιαφερον....δεν εμμενουμε μονο στις συνηθειες που αναφερατε...προχωραμε σε βαθυτερη μελετη των πραγματων....



    Δηλαδη??


    etsiaplakelly
    05.05.2008, 14:53

    εμεις οι νεκροφιλοι ειμαστε παρεξηγημενα ατομα....ο Deathnick ειμαι σιγουρη οτι θα συμφωνησει...στην πραγματικοτητα προκειται για επιστημη...νεκρολογια η θανατολογια..μελεταμε το θανατο και χαιρομαστε οταν η μελετη μας παιρνα απο τη θεωρεια στην πραξη..


    Fanatiko
    05.05.2008, 14:59

    Πως ακριβώς περνάει από τη θεωρία στην πράξη?


    etsiaplakelly
    05.05.2008, 15:28

    Παράθεση:

    Το μέλος Fanatiko στις 05-05-2008 στις 14:59 έγραψε...

    Πως ακριβώς περνάει από τη θεωρία στην πράξη?



    '

    με την επαφη με τους νεκρους...εμεις ειμαστε ολη η οικογενεια ετσι...οποτε και το σπιτι μας ειναι αναλογα διαμορφωμενο....


    RoCkLiViN2
    05.05.2008, 15:33

    Δηλαδη κοιμαστε σε νεκρακασες και συνουσιαζεστε( για λογους ban...axaxa) με νεκρους ???? Ο Χριστος και η Παναγια....Τι αλλο θα ακουσω...


    tolaruba
    05.05.2008, 16:00

    Εγώ είμαι της άποψης πως ο καθένας κάνει αυτό που τον ικανοποιεί χωρίς όμως να προσβάλλει τους άλλους και να τους στερεί τα δικαιώματα τους(δε ξέρω τι ακριβώς παίζει στη νεκροφιλία και για αυτο δε μπορώ να πω συγκεκριμένα αν γίνεται προσβολλή ηθών).Η νεκρολογία ή θανατολογία όπως είπε και το μέλος πιο πάνω ίσως μου προκαλούσε ένα ενδιαφέρον αλλά με τίποτα δε θα μπορούσα να φύγω από τη θεωρία στη πράξη απλά επειδή κατά τα δικά μου πάντα δεδομένα είναι αρρωστημένο.{#emotions_dlg.thumbdown}

    etsiaplakelly μπορείς να μας δώσεις παραπάνω λεπτομέρειες?Smile


    etsiaplakelly
    05.05.2008, 16:19

    καλα, τωρα εγω θα το συνεχιζα αλλα πνιγομαι στο διαβασμα και δν προλαβαινω..λοιπον ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΝΕΚΡΟΦΙΛΗ..ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...και ουτε πιστευω οτι υπαρχουν τετοια ατομα εδω στην Ελλαδα...για το εξωτερικο εχω ακουσει κι εγω...αλλα σε ενα μουσικο τοπικ δεν νομιζω οτι στεκει να περιμενει κανεις ανταποκριση σε ενα τετοιο τοπικ...αν παρατηρησατε ολες οι απαντησεις ηταν καθαρα αρνητικες και απορριπτικες...ετσι ειναι και η δικια μου...και δν παιζει να βρεθει κανεις να πει κατι διαφορετικο...εξου και η πλακα...

    αλλλα δν εχει μελλον το τοπικ..ειναι ακαιρο και ατοπο...!!!


    incomplete_angel
    05.05.2008, 21:22

    Δεν είναι απορριπτικές με τον τρόπο που το εννοείς.

    Δεν είναι και το πιο φυσιολογικό πράγμα στον κόσμο να έρχεσαι σε επαφή με τους νεκρούς με τέτοιο τρόπο...

    Ξέρω περιστατικά που μου έχουν σηκώσει την τρίχα κάγκελο!! Αλλά ας μην επεκταθούμε..

    Είναι επιλογή του καθενός αλλά εκ των πραγμάτων είναι παραφύση...


    StavmanR
    15.05.2008, 10:56

    Νεκρόφιλοι είναι και εκείνοι που ηδονίζονται στην ιδέα του νεκρού ανθρώπου. Από δαύτους έχει γεμίσει ο τόπος...

    -Πόσοι δε χαίρονται στην ιδέα της αυτοκτονίας του Ιούδα ή του Εφιάλτη;

    -Πόσοι δεν ερωτεύτηκαν την ιδέα της νεκρής Μαριέττας Γιαννάκου (διάβασα αρκετά ποστς σε διάφορα σάιτς);

    -Πόσοι δεν θέλουν τον Μπους νεκρό, ασχέτως αν περιμένουν από άλλους να το πράξουν;

     

    Αυτά είναι 3 "κραχτά" παραδείγματα του τί εστί νεκροφιλία, σε επίπεδο όχι ψυχολογικής κατάστασης και σεξουαλικής "ιδιαιτερότητας", αλλά εκείνο της πνευματικής έκπτωσης.

     

    Φτάσαμε σε σημαίο να θέλουμε νεκρό τον ιδεολογικό μας αντίπαλο. Και όχι απλά να το θέλουμε, αλλά να νιώθουμε ανυπέρβλητη ευχαρίστηση στην ιδέα του θανάτου του. Φτάσαμε σε σημείο να φονεύουμε "εν ψυχρώ" τον φίλαθλο της αντίπαλης ομάδας και να "σέρνουμε" το πτώμα του σε όλο το ίντερνετ για να αναδείξουμε την μοναδική επιτυχία μας.

     

    Ζούμε σε μία κοινωνία που η δική μου ιδέα είναι πιο σημαντική από τη δική σου ζωή. Κατεχόμαστε, με άλλα λόγια, από νεκροφιλικές ιδεοληψίες.

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : StavmanR στις 15-05-2008 10:57 ]


    musicathy
    28.08.2008, 16:08

    {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}


    fireroc
    28.08.2008, 17:51

    Παράθεση:

    Το μέλος StavmanR στις 15-05-2008 στις 10:56 έγραψε...

    Νεκρόφιλοι είναι και εκείνοι που ηδονίζονται στην ιδέα του νεκρού ανθρώπου. Από δαύτους έχει γεμίσει ο τόπος...

    -Πόσοι δε χαίρονται στην ιδέα της αυτοκτονίας του Ιούδα ή του Εφιάλτη;

    -Πόσοι δεν ερωτεύτηκαν την ιδέα της νεκρής Μαριέττας Γιαννάκου (διάβασα αρκετά ποστς σε διάφορα σάιτς);

    -Πόσοι δεν θέλουν τον Μπους νεκρό, ασχέτως αν περιμένουν από άλλους να το πράξουν;

     

    Αυτά είναι 3 "κραχτά" παραδείγματα του τί εστί νεκροφιλία, σε επίπεδο όχι ψυχολογικής κατάστασης και σεξουαλικής "ιδιαιτερότητας", αλλά εκείνο της πνευματικής έκπτωσης.

     

    Φτάσαμε σε σημαίο να θέλουμε νεκρό τον ιδεολογικό μας αντίπαλο. Και όχι απλά να το θέλουμε, αλλά να νιώθουμε ανυπέρβλητη ευχαρίστηση στην ιδέα του θανάτου του. Φτάσαμε σε σημείο να φονεύουμε "εν ψυχρώ" τον φίλαθλο της αντίπαλης ομάδας και να "σέρνουμε" το πτώμα του σε όλο το ίντερνετ για να αναδείξουμε την μοναδική επιτυχία μας.

     

    Ζούμε σε μία κοινωνία που η δική μου ιδέα είναι πιο σημαντική από τη δική σου ζωή. Κατεχόμαστε, με άλλα λόγια, από νεκροφιλικές ιδεοληψίες.

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : StavmanR στις 15-05-2008 10:57 ]



    ολους αυτους που ανεφερες καποιο τους θελουν νεκρους! μονο αυτο! δεν θελουν να ερθουν σε επαφη λειψανα τους! εχει διαφορα! και αλλο να ειδονζεσαι με τον θανατοκαι αλλο να θελεις να ξεφορτωθεις τετοια ατομα! δηλαδη η 17 νοεμβρη οταν σκοτονε τους φασιστες στα προτα της βηματα(στα προτα της το τονιζω αυτο !μετα παρατραβηκε λιγο) ηταν νεκροφλοι???????


    fireroc
    28.08.2008, 20:01

    Παράθεση:

    Το μέλος fireroc στις 28-08-2008 στις 17:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος StavmanR στις 15-05-2008 στις 10:56 έγραψε...

    Νεκρόφιλοι είναι και εκείνοι που ηδονίζονται στην ιδέα του νεκρού ανθρώπου. Από δαύτους έχει γεμίσει ο τόπος...

    -Πόσοι δε χαίρονται στην ιδέα της αυτοκτονίας του Ιούδα ή του Εφιάλτη;

    -Πόσοι δεν ερωτεύτηκαν την ιδέα της νεκρής Μαριέττας Γιαννάκου (διάβασα αρκετά ποστς σε διάφορα σάιτς);

    -Πόσοι δεν θέλουν τον Μπους νεκρό, ασχέτως αν περιμένουν από άλλους να το πράξουν;

     

    Αυτά είναι 3 "κραχτά" παραδείγματα του τί εστί νεκροφιλία, σε επίπεδο όχι ψυχολογικής κατάστασης και σεξουαλικής "ιδιαιτερότητας", αλλά εκείνο της πνευματικής έκπτωσης.

     

    Φτάσαμε σε σημαίο να θέλουμε νεκρό τον ιδεολογικό μας αντίπαλο. Και όχι απλά να το θέλουμε, αλλά να νιώθουμε ανυπέρβλητη ευχαρίστηση στην ιδέα του θανάτου του. Φτάσαμε σε σημείο να φονεύουμε "εν ψυχρώ" τον φίλαθλο της αντίπαλης ομάδας και να "σέρνουμε" το πτώμα του σε όλο το ίντερνετ για να αναδείξουμε την μοναδική επιτυχία μας.

     

    Ζούμε σε μία κοινωνία που η δική μου ιδέα είναι πιο σημαντική από τη δική σου ζωή. Κατεχόμαστε, με άλλα λόγια, από νεκροφιλικές ιδεοληψίες.

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : StavmanR στις 15-05-2008 10:57 ]



    ολους αυτους που ανεφερες καποιο τους θελουν νεκρους! μονο αυτο! δεν θελουν να ερθουν σε επαφη λειψανα τους! εχει διαφορα! και αλλο να ειδονζεσαι με τον θανατοκαι αλλο να θελεις να ξεφορτωθεις τετοια ατομα! δηλαδη η 17 νοεμβρη οταν σκοτονε τους φασιστες στα προτα της βηματα(στα προτα της το τονιζω αυτο !μετα παρατραβηξ

    ε λιγο) ηταν νεκροφλοι???????




    lady-in-black
    29.08.2008, 10:56

    ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΚΡΗΤΕΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ.....

    ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ...........................

    ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΕΚΡΟΦΙΛΗ ΠΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΕΝΑ ΝΕΚΡΟ???????{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}

    ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ),ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ,ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΝΕΚΡΕΣ "ΠΕΛΑΤΙΣΕΣ",ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΠΑΘΕ ΣΥΨΑΙΜΙΑ.....

    ΑΝ Ο ΤΥΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑΣΜΑ,ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ???????


    musicathy
    29.08.2008, 12:25

    Παράθεση:

    Το μέλος lady-in-black στις 29-08-2008 στις 10:56 έγραψε...

    ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ),ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ,ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΝΕΚΡΕΣ "ΠΕΛΑΤΙΣΕΣ",ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΠΑΘΕ ΣΥΨΑΙΜΙΑ.....

    ΑΝ Ο ΤΥΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑΣΜΑ,ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ???????



     

    {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}

     

     


    BAGRATION
    29.08.2008, 12:54

    ΕΕΕΕΕΕΕΔΩ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΦΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

    ΠΑΡΕ ΠΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!


    marching-girl
    29.08.2008, 13:20

    Παράθεση:

    Το μέλος lady-in-black στις 29-08-2008 στις 10:56 έγραψε...

    ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΚΡΗΤΕΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ.....

    ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ...........................

    ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΕΚΡΟΦΙΛΗ ΠΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΕΝΑ ΝΕΚΡΟ???????{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}

    ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ),ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ,ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΝΕΚΡΕΣ "ΠΕΛΑΤΙΣΕΣ",ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΠΑΘΕ ΣΥΨΑΙΜΙΑ.....

    ΑΝ Ο ΤΥΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑΣΜΑ,ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ???????



    kai egw to exw akousei...! mpliaaaaaaxxxxxxxxxxxxxx


    StavmanR
    29.08.2008, 17:00

    Παράθεση:

    Το μέλος fireroc στις 28-08-2008 στις 17:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος StavmanR στις 15-05-2008 στις 10:56 έγραψε...

    Νεκρόφιλοι είναι και εκείνοι που ηδονίζονται στην ιδέα του νεκρού ανθρώπου. Από δαύτους έχει γεμίσει ο τόπος...

    -Πόσοι δε χαίρονται στην ιδέα της αυτοκτονίας του Ιούδα ή του Εφιάλτη;

    -Πόσοι δεν ερωτεύτηκαν την ιδέα της νεκρής Μαριέττας Γιαννάκου (διάβασα αρκετά ποστς σε διάφορα σάιτς);

    -Πόσοι δεν θέλουν τον Μπους νεκρό, ασχέτως αν περιμένουν από άλλους να το πράξουν;

     

    Αυτά είναι 3 "κραχτά" παραδείγματα του τί εστί νεκροφιλία, σε επίπεδο όχι ψυχολογικής κατάστασης και σεξουαλικής "ιδιαιτερότητας", αλλά εκείνο της πνευματικής έκπτωσης.

     

    Φτάσαμε σε σημαίο να θέλουμε νεκρό τον ιδεολογικό μας αντίπαλο. Και όχι απλά να το θέλουμε, αλλά να νιώθουμε ανυπέρβλητη ευχαρίστηση στην ιδέα του θανάτου του. Φτάσαμε σε σημείο να φονεύουμε "εν ψυχρώ" τον φίλαθλο της αντίπαλης ομάδας και να "σέρνουμε" το πτώμα του σε όλο το ίντερνετ για να αναδείξουμε την μοναδική επιτυχία μας.

     

    Ζούμε σε μία κοινωνία που η δική μου ιδέα είναι πιο σημαντική από τη δική σου ζωή. Κατεχόμαστε, με άλλα λόγια, από νεκροφιλικές ιδεοληψίες.

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : StavmanR στις 15-05-2008 10:57 ]



    ολους αυτους που ανεφερες καποιο τους θελουν νεκρους! μονο αυτο! δεν θελουν να ερθουν σε επαφη λειψανα τους! εχει διαφορα! και αλλο να ειδονζεσαι με τον θανατοκαι αλλο να θελεις να ξεφορτωθεις τετοια ατομα! δηλαδη η 17 νοεμβρη οταν σκοτονε τους φασιστες στα προτα της βηματα(στα προτα της το τονιζω αυτο !μετα παρατραβηκε λιγο) ηταν νεκροφλοι???????



     

    fireroc, με τον ίδιο τρόπο που ο ηδονοβλεψίας θεωρείται σεξουαλικά διαταραγμένη προσωπικότητα, έτσι και εκείνος που θέλει να "βλέπει" το συνάνθρωπό του νεκρό εμπίπτει σε νεκροφιλική κατάσταση, κατά την προσωπική μου εκτίμηση. Και οι δύο ηδονίζονται με τη θέα "αντικειμένου".

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : StavmanR στις 29-08-2008 17:03 ]