ελληνική μουσική
    383 online   ·  210.908 μέλη
    fireroc
    29.08.2008, 17:11

    Παράθεση:

    Το μέλος marching-girl στις 29-08-2008 στις 13:20 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος lady-in-black στις 29-08-2008 στις 10:56 έγραψε...

    ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΚΡΗΤΕΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ.....

    ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ...........................

    ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΕΚΡΟΦΙΛΗ ΠΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΕΝΑ ΝΕΚΡΟ???????{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}

    ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ),ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ,ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΝΕΚΡΕΣ "ΠΕΛΑΤΙΣΕΣ",ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΠΑΘΕ ΣΥΨΑΙΜΙΑ.....

    ΑΝ Ο ΤΥΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑΣΜΑ,ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ???????



    kai egw to exw akousei...! mpliaaaaaaxxxxxxxxxxxxxx



    μπλιαχ δε λεει τιποτα................ {#emotions_dlg.blink} σοκαριστικο ............. τι να πει καποιος ......... το ελαχιστο ανομαλια.............


    marching-girl
    29.08.2008, 19:07

    nomizw oti einai h megaliterh anwmalia...........h mallon oxi......h paidofilia einai h megaliterh anwmalia sto kosmo.....amesws meta akolou8oun oi nekrofiloi.....{#emotions_dlg.wacko}


    fireroc
    29.08.2008, 21:54

    στους νεκρικους διαλογους ( νομιζω του ηροδοτου) περιγραφεται μια τετοια κατασταση ( νεκροφυλια)!οταν ενας τυρανος αφου παιθανε η γυναικα  του βιασε τα λειψανα της! κατι τετοιο στην αρχαιοτητα μαλιστα θεορουταν μεγαλη ασεβια!και αυτοι που  εκαναν κατι τετοιο τιμορουντουσταν  πολυ αυστηρα! ελεος πια τι ανομαλια ! ουτε που θελω να το σκεφτομαι! η μεγαλυτερη ασεβεια σε εναν νεκρο!
    -----------------
    Κρατάω το στόμα μου κλειστό τα χείλη μου ματώσανε κι αυτοί που μας προδώσανε ανέραστοι να μείνουν κουφάλες δεν ξοφλήσαμε αυτό έχω μόνο να τους πω τα όνειρα των εραστών δε σβήνουν

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fireroc στις 29-08-2008 21:56 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fireroc στις 29-08-2008 22:38 ]


    gioreta
    30.08.2008, 18:30

    Οντως δεν υπαρχει μεγαλυτερη ανωμαλια!!Τη βρισκουν ετσι..καλα να παθουν..φαινεται πως δεν αξιζαν την προσοχη των ανθρωπων ή τουλαχιστον δεν εκαναν αυτοι κατι για να την κερδισουν,και το μονο που καταφερνουν με αυτο ειναι να κερδιζουν ολο και περισσοτερη αποστροφη..δεν ειναι σωστο να επικρινουμε το ξερω αλλα τετοια πραγματα δεν γινεται να σχολιαζονται και με τον καλυτερο τροπο..ειναι οντως μπλιαααααααααχ!!!