ελληνική μουσική
    559 online   ·  210.872 μέλη
    mmm
    15.04.2005, 10:19
    One more...

    Escape 1

    Αλλο ένα ναυάγιο
    Haroulinda
    15.04.2005, 10:24
    Εγώ ακόμα πίνω... γάλα (Μιλκο παρακαλώ)... θα βάλω και 4 κιλά μέχρι να το τελειώσω... αλλά το απολαμβάνω πολύ... είναι πολύ ωραία τα γκράφικς και σε κάνει να σκέφτεσαι συνέχεια τι να κάνεις μετά...

    Ευχαριστούμε mmm για τα καινούργια! Θα πάρουν σειρά αφού τελειώσω το ...Μίλκο!


    Haroulinda
    21.04.2005, 13:07
    Επιτέλους τελείωσα το Μίλκο... Ηταν πολύ ωραίο... και ατελείωτο! Απο τα πιο ωραία!

    Πάω τώρα στο Escape 1
    Nadinoula
    21.04.2005, 13:14
    Το Escape 1 το τελείωσα πριν λίγες μέρες...Πολύ-πολύ καλό κι αυτό και επίσης τεράααστιο παιχνίδι
    Καλή επιτυχία στην απόδραση Χαρούλα
    Haroulinda
    21.04.2005, 13:24
    Nadinoula??

    δεν μου λες πρέπει να διαβάζω τους διαλόγους που λένε?
    Nadinoula
    21.04.2005, 13:35
    Τις περισσότερες φορές ναι,δυστυχώς...γιατί είναι απαραίτητοι για να ξέρεις πώς θα συνεχίσεις.Είναι αρκετά δύσκολο παιχνιδάκι πάντως...αλλά πολύ ωραίο!Ααα,και να θυμάσαι κάποιες λεπτομέρειες (π.χ ονόματα)γιατί στο τέλος ένα πλασματάκι θα σου κάνει κάτι απίστευτες ερωτήσεις...! εγώ την είχα πατήσει και ξανάρχισα απ'την αρχή για να βρω αυτά που με ρώταγε!
    Konnie
    21.04.2005, 18:12
    Χαρουλα εχω κολλησει στο μιλκο στη σπηλια....τι να καμω?


    Haroulinda
    22.04.2005, 08:35
    Quote:

    Το μέλος Konnie στις 21-04-2005 στις 18:12 έγραψε:

    Χαρουλα εχω κολλησει στο μιλκο στη σπηλια....τι να καμω?







    Konnie,

    αν είναι η σπηλιά με τα σχήματα πάνω στον τοίχο τότε άναψε το φανάρι πάρε ένα stone plate και δύο παλούκια νομίζω έχει και μιλκο πιες και το μίλκο και κοίταξε τα σχήματα στον τοίχο... θα σου χρειαστούν μετά!

    Καλή σου μέρα!
    Haroulinda
    22.04.2005, 13:55

    Hey... Παρασκευή σήμερα,

    έχω ένα παιχνιδάκι εδώ το Shift δεν το έκανα ακόμα... με παιδεύει εδώ και ώρα... και το mouse... Εχει πολύ όμορφα grafics όμως!

    Καλή διασκέδαση!
    daizi
    24.04.2005, 17:47
    Γεια παιδιά. ειμαι καινουρια εδω(πολυ καινουρια ομως) κ εχω παρει ολο το forum απ την αρχη κ παιζω ολα τα παιχνιδια. εχω κολησει στο αρχιπελαγο.(sorry που σας γυρναω τοσο πισω). θελω να με βοηθησετε. please. οποιος μπορει ας μ στειλει ΠΜ
    Konnie
    24.04.2005, 21:35
    Αχ Χαρουλα το swift ειναι πανεμορφο!Απιστευτα graphics!

    thanks για το milko!ειναι δυσκολουτσικο,ε?
    Konnie
    24.04.2005, 21:36
    Καλε τι γλυκουλι νεραιδακι ειν'αυτο!
    Haroulinda
    25.04.2005, 08:31
    ... αχ ναι! Πολύ όμορφο δεν είναι? πολύ σύντομο όμως αλλά μήν ανησιχείς τους έστειλα e-mail να το μεγαλώσουν κι άλλο !

    Απο τα πιο όμορφα, ήρεμα, ρομαντικά γκράφικς που έχω δει... στην ζωή μου!
    Haroulinda
    26.04.2005, 12:53
    Προχωράμε?

    Εχω εδώ ένα... παραμυθάκι! Είναι μία μικρή ιστοριούλα.

    Κάνουμε Click στο σωστό μέρος και η ιστοριούλα προχωρά απο μόνη της. Είναι πολύ σύντομο και εύκολο αλλά πολύ πολύ χαριτωμένο!

    Happy Seed!

    Have fun!

    Γραμμένο και Υπογραμμένο από μένα, την Χαρουλίντα... και για όσους δεν με ξέρετε? TOUGH! Εγώ με ξέρω!


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Haroulinda on 26-04-2005 12:54 ]
    Haroulinda
    27.04.2005, 11:39
    Αφού ήταν τόσο σύντομα τα τελευταία, έχω άλλο τώρα!

    Το έφτιαξε ο ίδιος που έφτιαξε και το TCB - Things Came up to my Brain museum - θυμάστε, εκείνο που έμοιαζε με παλιά ταινία καρτούν!!!

    Ειναι το Treasure Box... και είναι και αυτό σύντομο!!!

    Καλή διασκέδαση !


    daizi
    27.04.2005, 14:24
    Quote:

    Το μέλος mmm στις 15-04-2005 στις 10:19 έγραψε:

    One more...

    Escape 1

    Αλλο ένα ναυάγιο





    Sorry που σας γυρναω λιγουλακι πισω αλλα εχω κολησει στο escape 1.
    εχω παει στο τηλεσκοπιο κ το εκανα να λειτουργησει. βρηκα το
    κλειδι κ ανοιξα την πυλη. αλλα δν μπορω να καταλαβω που ειναι ο
    βραχος με τον καπνο που βλεπω απο το τηλεσκοπιο. μπορει καποιος
    να με βοηθησει?

    Α! και το treasure box πολυ καλο ειναι!


    Haroulinda
    28.04.2005, 14:18
    Καλά μόνη μου παίζω φαίνετε! Δεν πειράζει... όταν έχετε όρεξη θα έχετε παιχνίδια πολλά!

    Λοιπόν εκεί που κοιμόμουνα έφυγε η True Love μου και πρέπει να με βοηθήσετε να την βρώ!!!

    Είναι περιπέτεια όπως το Μίλκο, και έχει να κάνει πάλι με σοκολατα την Λάκτα! Δεν το τελείωσα ακόμη φαίνετε πολύ ωραίο ελπίζω να είναι αρκετά μεγάλο όπως το Μίλκο!

    Λοιπόν έχουμε και λέμε...True Love! και μπορείτε να διαλέξετε γλώσσα Ελληνικά ή Αγγλικά και μάλιστα μπορείτε να διαλέξετε και όνομα για σας και την/τον True Love σας!


    Καλό Πάσχα!
    daizi
    29.04.2005, 21:11
    Haroulinda πραγματι πολυ ωραιο το καινουριο παιχνιδακι. Ευχαριστώ πολύ. Το ξεκινώ τωρα!!!
    daizi
    29.04.2005, 21:43
    ουφ!! help. εχω μεινει κλεισμενη μεσα στο ασανσερ(οχι τιποτα αλλο, εχω
    και κλειστοφοβια), εχω κατεβασει την ασφαλεια αλλα δν μπορω να
    καταλαβω που πρεπει να βαλω το αλουμινοχαρτο( ε,ναι το
    παραδεχομαι, διαβασα και λιγο την βοηθεια, χιχ). δν μπορω να
    καταλαβω τι να κανω το αλουμινοχαρτο. βοηθεια!!! φοβαμαι μεσα
    στο ασανσερ. βοηθεια!!!!!!!
    daizi
    29.04.2005, 21:54
    Αζ ακυρο, ακυρο. εμταξει, βγηκα απο το ασανσερ κ προχορω ακαθεκτη. Γιουπι!!( Τι θελω και τα λεω? Αφου μονη μου τα βλεπω. ολοι πηγατε στον επιταφιο. τσπ.)