ελληνική μουσική
    511 online   ·  210.881 μέλη

    Συνάντηση - Γενέθλια Musicheaven στη Θεσσαλονίκη

    andri14
    02.02.2005, 23:15
    ...αν δεν είναι και ο ίδιος ήδη σε αυτο!!!(αλλά Jorge μην ανυσυχείς καθόλου, θα σου κανω παρέα!!!)χαχαχαχχαχα!!!
    gazza21
    03.02.2005, 00:25
    ....ίσως την επόμενη φορά πρέπει να γίνει ΜΗ weekend...έτσι γιατί οι μεσημερινές συναντήσεις τελειώνουν γρήγορα........
    gazza21
    03.02.2005, 00:29
    ....μόλις τώρα πρόσεξα οτι χαρακτηρίζομαι "υπό προσαρμογή".....ποιός;....εγώ ο απροσάρμοστος......
    ....καλή τύχη στον "προσαρμογέα".....who ever he is........
    Orfeus
    03.02.2005, 00:43
    Quote:

    Το μέλος gazza21 στις 03-02-2005 στις 00:25 έγραψε:

    ....ίσως την επόμενη φορά πρέπει να γίνει ΜΗ weekend...έτσι γιατί οι μεσημερινές συναντήσεις τελειώνουν γρήγορα........





    Γρηγόρη αυτή είναι μία ιδέα .....ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!!!

    Ας πιούμε....


    rapsodos
    03.02.2005, 09:38
    Γρηγορη , απο περισυ λεμε να το κανουμε αυτο σε ενα καμπινκ αλλα ναυαγησε... Φετος ομως ... Ολοι στο Πηλιο ...να μοιρασουμε την αποσταση.
    MariannaP
    03.02.2005, 10:22
    Καλέ τι σε έπιασε τώρα εσένα με την απόσταση;;;
    Εγώ προτείνω να πάμε ακόμη πιο μακριά από τη Θεσσαλονίκη...
    Τι λέτε για το Φεστιβάλ του Αρδα;;;
    jorge
    03.02.2005, 10:34
    Quote:

    Το μέλος orpheus στις 03-02-2005 στις 09:38 έγραψε:

    Γρηγορη , απο περισυ λεμε να το κανουμε αυτο σε ενα καμπινκ αλλα ναυαγησε... Φετος ομως ... Ολοι στο Πηλιο ...να μοιρασουμε την αποσταση.





    Camping στο Πήλιο λοιπόν!
    Orfeus
    03.02.2005, 15:40
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 03-02-2005 στις 10:34 έγραψε:

    Camping στο Πήλιο λοιπόν!





    Οργανωμένο φαντάζομαι!!!

    Για να 'χει και .....

    Hastaroth
    03.02.2005, 22:33
    Φυσικά θα έχη και....

    Διότι,όπως έλεγε και ο καθηγητής Γουώρντεν "ξέρεις πόσες πρόσθετες μέρες μπορείς να αντέξης στη ζούγκλα με μιά βολική εγκατάσταση και ένα φλυτζάνι καφέ;"


    gia
    03.02.2005, 22:55
    1. Μέχρι να γίνει η συνάντηση camping στο Πήλιο, ας προταθούν κι άλλες συναντήσεις. Ακούστηκε για Άρδα. Υπάρχουν κιάλλα ποτάμια που γίνονται τέτοιες εκδηλώσεις.

    2. Στα γενέθλια κάποιοι έβγαζαν φωτογραφίες. Δεν έχω καμμία. Θα δημοσιευτούν μερικές απ αυτές; (εγω ακόμα δεν επεξεργάστηκα το video).
    Hastaroth
    03.02.2005, 23:13
    1.Προφανώς το camping και ο Αρδας θα γίνουν το καλοκαίρι,που θα έχει καλό καιρό και όχι κρύο.Ενδιάμεσα σίγουρα θα γίνουν και άλλες συναντήσεις.Μιά πρόταση δική μου είναι γιά το τριήμερο τής 25ης Μαρτίου (ξεκινά από την Παρασκευή 25/3).Μπορούμε μάλιστα να ορίσουμε ώς τόπο συνάντησης την Λάρισα,που είναι εύκολο να πάμε και οι Αθηναίοι και οι Θεσσαλονικείς.

    2.Ως ένας εκ τών φωτογράφων,επειδή τα αρχεία (.jpg) τών φωτογραφιών που έβγαλα είναι μεγάλα σε μέγεθος,έστειλα κάποια στην vick γιά να τα μικρύνη ώστε να μπορούν να ανεβούν στο site.Θα στείλω και στον jorge κάποιες γιά τον ίδιο σκοπό.Δυστυχώς ο viewer μου δέν μετατρέπει αρχεία εικόνων σε μέγεθος κατάλληλο γιά web....


    KIT_KAT
    03.02.2005, 23:24
    Quote:

    Το μέλος Hastaroth στις 03-02-2005 στις 23:13 έγραψε:

    Μιά πρόταση δική μου είναι γιά το τριήμερο τής 25ης Μαρτίου (ξεκινά από την Παρασκευή 25/3).Μπορούμε μάλιστα να ορίσουμε ώς τόπο συνάντησης την Λάρισα,που είναι εύκολο να πάμε και οι Αθηναίοι και οι Θεσσαλονικείς.




    Η δική μου πρόταση είναι Αθήνα, μεταξύ 17 και 22 Φλεβάρη. Θα φέρω και guest-star
    jorge
    03.02.2005, 23:38
    Παράκληση: Αν κάποιος θέλει να βάλει σε αυτό το topic φωτογραφίες:

    1. Ρωτάει προσωπικά τους υπόλοιπους που εμφανίζονται στη φωτογραφία αν συμφωνούν να δημοσιευθεί
    2. Πηγαίνει στο PhotoHeaven και κάνει Προσθήκη
    3. Όταν την περάσει ο admin, τότε την βλέπουμε όλοι




    Παρακαλώ για άλλες συναντήσεις οχι σε αυτό το topic.
    Καλύτερα είναι να ζούμε το παρόν, επομένως προτείνω να συνεχίσουμε να γράφουμε εντυπώσεις από τη βραδιά εκείνη...

    Zoitsa πως πάνε οι δημόσιες σχέσεις; Θυμάμαι τους έρμους της διπλανής παρέας να προσπαθούν να καταλάβουν όλα αυτά περί site, μουσικής, κοινότητας κλπ. Ελπίζω να έγιναν μέλη και να μη μας πέρασαν για τίποτα ... μασώνους :)

    KIT_KAT
    04.02.2005, 09:39
    Εχεις δίκιο Jorge.

    Όσο για τους... των διπλανών τραπεζιών, ή δεν είχαν καμία σχέση με το ίντερνετ και δεν κατάλαβαν τίποτα, ή είναι εδώ ανάμεσά μας και ντρέπονται να πουν ότι... έπεσαν από τον προσηλυτισμό της zoitsas!
    Οπότε
    jorge
    04.02.2005, 09:46
    Δηλαδή η τρίτη περίπτωση να μας έγραψαν στα παλιά τους τα παπούτσια δεν υπάρχει ε;; Χεχε, σωστή!
    KIT_KAT
    04.02.2005, 09:52
    Τσουκ, βέβαια!!
    MariannaP
    04.02.2005, 10:44
    Λοιπόν, έχω να θέσω ένα σοβαρό θέμα...
    Η Αρετή, μετά από 2 συναντήσεις που έχει παρευρεθεί, θέλει να γίνει μέλος αλλά δεν έχει Internet...
    Της είπα ότι εκτός από συναντήσεις, κάνουμε και ανθρωποθυσίες για να την μεταπείσω αλλά δεν έπιασε!
    Τι να κάνωωωωωω;;;;;;

    Κατερινάκι αυτό το μαλλί σου πάει πολύ, χι χι χι!
    Orfeus
    04.02.2005, 13:09
    Quote:

    Το μέλος KIT_KAT στις 04-02-2005 στις 09:39 έγραψε:

    Εχεις δίκιο Jorge.

    Όσο για τους... των διπλανών τραπεζιών, ή δεν είχαν καμία σχέση με το ίντερνετ και δεν κατάλαβαν τίποτα, ή είναι εδώ ανάμεσά μας και ντρέπονται να πουν ότι... έπεσαν από τον προσηλυτισμό της zoitsas!
    Οπότε





    Μήπως δεν μιλάνε επειδή τους επέβαλα σιωπή και δεν την πήρα πίσω;


    KIT_KAT
    04.02.2005, 13:14
    Quote:

    Το μέλος Aggelina στις 04-02-2005 στις 10:44 έγραψε:

    Κατερινάκι αυτό το μαλλί σου πάει πολύ, χι χι χι!





    Βρίσκεις Μαριάννα? Πάντως η φωτό είναι από την αντίδρασή μου μόλις κοίταξα τον εαυτό μου στον καθρέφτη....
    Hastaroth
    04.02.2005, 23:59
    Quote:

    Το μέλος Aggelina στις 04-02-2005 στις 10:44 έγραψε:

    Λοιπόν, έχω να θέσω ένα σοβαρό θέμα...
    Η Αρετή, μετά από 2 συναντήσεις που έχει παρευρεθεί, θέλει να γίνει μέλος αλλά δεν έχει Internet...
    Της είπα ότι εκτός από συναντήσεις, κάνουμε και ανθρωποθυσίες για να την μεταπείσω αλλά δεν έπιασε!
    Τι να κάνωωωωωω;;;;;;





    Δοκίμασες καθόλου τον υπνωτισμό;Είναι αποδεδειγμένη μέθοδος,την χρησιμοποιούσε και ο Φροϋντ...