ελληνική μουσική
    897 online   ·  210.851 μέλη
    kifa
    28.03.2005, 23:12
    Νυσταγμένος....
    Hastaroth
    28.03.2005, 23:36
    Ολοι μας νυσταγμένοι ξυπνάμε το πρωϊ φίλτατε

    Οποιος ξυπνάει ξενύσταχτος,μάλλον δέν ξυπνάει το πρωϊ αλλά το μεσημέρι χεχε


    ANDREAZ
    28.03.2005, 23:40
    Στην αρχή ανοίγω τα μάτια μου...Μετά δε θέλω να το σκεφτομαι...
    christine85
    29.03.2005, 02:03
    Με μεγάλη δυσκολία....
    pianopassion
    29.03.2005, 03:06
    Έλα ντε!!...καληνύχτα…
    KIT_KAT
    31.03.2005, 09:50
    Σήμερα μελαγχολικά. Μα πότε θα έρθει ο ήλιος και σ' αυτή την πόλη??
    Ania
    08.05.2005, 20:26
    me to zori
    Hastaroth
    08.05.2005, 23:38
    Ιδού πώς ξυπνάω εγώ το πρωϊ:

    ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ
    Στά όνειρά μου είμαι βασιλιάς
    στό ξύπνιο τήν πατάω
    Πέφτω απ’τά σύννεφα τήν ώρα που ξυπνάω
    Σάν ταξιδιώτης διαστημικός
    που από μακρυά γυρνάω
    απ’τόν Παράδεισο στήν Κόλαση βουτάω

    Ξυπνητήρι,ξυπνητήρι πάψε
    Τήν ρουτίνα μές’στόν ύπνο θάψε

    Σέ κόσμους τρέχω άγνωστους,τρελλούς
    που δέν αγγίζει η σκέψη
    σέ κοινωνίες που τίς έχω εγώ διαλέξει
    μά μές στ’αυτιά μου ήχος τσιριχτός
    σάν σκόνη τούς σκορπάει
    κι’από τό χάος στήν ανία μέ γυρνάει


    ΥΓ 1.Μήν ρωτήσετε ποιανού είναι οι στίχοι
    ΥΓ 2.Εν τούτοις δέν χρησιμοποιώ ξυπνητήρι...
    ΥΓ 3.Πάω γιά ύπνο γιατί αύριο είναι shoemaker's Monday


    "και στο τρελλάδικο με τον ζουρλομανδύα
    θα παίζω τάβλι με τον Μάρξ και τον Φειδία"


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Hastaroth on 08-05-2005 23:39 ]
    mag
    09.05.2005, 00:01
    Το πρωί ξυπνάω και το δέρμα μου είναι κατάλευκο! Επειδή έχω μακριά μαλλιά σπαστά μέχρι τη μέση από το μαξιλάρι έχουν το καλύτερο 'σπάσιμο' εκείνη την ώρα. Πολύ τη γουστάρω αυτή τη φάση

    eneni
    09.05.2005, 00:04
    Quote:

    Το μέλος mag στις 09-05-2005 στις 00:01 έγραψε:

    Το πρωί ξυπνάω και το δέρμα μου είναι κατάλευκο! Επειδή έχω μακριά μαλλιά σπαστά μέχρι τη μέση από το μαξιλάρι έχουν το καλύτερο 'σπάσιμο' εκείνη την ώρα. Πολύ τη γουστάρω αυτή τη φάση






    εγώ γιατί ξυπνάω πρησμένη και με τα μαλλιά ανακατωμένα;
    mag
    09.05.2005, 00:25
    Quote:

    Το μέλος eneni στις 09-05-2005 στις 00:04 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος mag στις 09-05-2005 στις 00:01 έγραψε:
    [i]
    Το πρωί ξυπνάω και το δέρμα μου είναι κατάλευκο! Επειδή έχω μακριά μαλλιά σπαστά μέχρι τη μέση από το μαξιλάρι έχουν το καλύτερο 'σπάσιμο' εκείνη την ώρα. Πολύ τη γουστάρω αυτή τη φάση






    εγώ γιατί ξυπνάω πρησμένη και με τα μαλλιά ανακατωμένα;

    [/I]



    Tην επόμενη φορά που θα ξυπνήσεις θα σκεφτείς, ότι είσαι πολύ ωραία και στάνταρ θα τα δεις όλα διαφορετικά ... (Think Possitive)
    Gute Nacht!!
    eneni
    09.05.2005, 00:30
    Quote:

    Το μέλος mag στις 09-05-2005 στις 00:25 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος eneni στις 09-05-2005 στις 00:04 έγραψε:
    [i]
    Quote:

    Το μέλος mag στις 09-05-2005 στις 00:01 έγραψε:
    [i]
    Το πρωί ξυπνάω και το δέρμα μου είναι κατάλευκο! Επειδή έχω μακριά μαλλιά σπαστά μέχρι τη μέση από το μαξιλάρι έχουν το καλύτερο 'σπάσιμο' εκείνη την ώρα. Πολύ τη γουστάρω αυτή τη φάση






    εγώ γιατί ξυπνάω πρησμένη και με τα μαλλιά ανακατωμένα;

    [/I]



    Tην επόμενη φορά που θα ξυπνήσεις θα σκεφτείς, ότι είσαι πολύ ωραία και στάνταρ θα τα δεις όλα διαφορετικά ... (Think Possitive)
    Gute Nacht!!

    [/I]



    σωστή!
    schlaf gut!
    Melinda
    09.05.2005, 01:44
    Η σωστή ερώτηση δεν είναι "Πώς ξυπνάμε το πρωί" αλλά "'Αν ξυπνάμε το πρωί". Πολύ φοβάμαι ότι αύριο θα χάσω την 1η ώρα στο σχολείο..!

    Ένα έχω να πω... Keep rocking!


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Melinda on 09-05-2005 01:45 ]
    KIT_KAT
    09.05.2005, 10:35
    Μετά από 7 αναβολές στο ξυπνητήρι του κινητού. Και φρόντισα να κοιμηθώ νωρίς χθες!!
    Desmar
    09.05.2005, 15:04
    ... ξυπνάω πάντα πιο αργά από ότι είχα υπολογίσει .. όσα ξυπνητήρια και να βάλω (BTW έχω 3 ξυπνητήρια να βαράνε σε διαφορετικά σημεία του δωματίου ... )

    ... αρνούμαι να ανοίξω τα μάτια μου μέχρι εξαντλήσεως και του τελευταίου λεπτού της τελευταίας παράτασης που θα μου εξασφαλίσει μια σίγουρη χρονική καθυστέρηση ...

    ... στο μεσοδιάστημα από την ώρα που θα αρχίσω να ανακτώ τις αισθήσεις μου σιγά σιγά μέχρι να ανοίξω τα μάτια μου στροβιλίζομαι με το μαξιλάρι αλλάζοντας θέση νωχελικά και απολαμβάνοντας κάθε λεπτό επαναλαμβάνοντας στον εαυτό μου ότι έχω λίγη ώρα ακόμα να χουζουρέψω άπληστα ... (η καλύτερη ώρα)

    ... τώρα αν κάποιος φιλοτιμηθεί να μου φέρει εκείνη την ώρα και τον καφέ μου ζεστό ζεστό ... μμμμμμ πάει να πει ότι θα είναι καλή μέρα!!!

    ... νύσταξα ...
    KicKAnGeL
    09.05.2005, 15:20
    με νευρα και πρισμενα ματια! μετα απο 4 αναβολες στο ξυπνητηρι του κινιτου! καταραμενο ξυπνητηρι με εκανε να μισησω και τα αγαπημενα μου ringtones ετσι οπος χτυπα στα φτια μου! καθε βδομαδα και αλλος ηχος να μισω!

    αφηστε με να κοιμηθωωωωωω
    Despin
    09.05.2005, 16:50
    με δυσκολία, με βαρεμάρα, με τα μαλλιά να πιάνουν BBC (κεραίες)....
    Όλα αυτά και άλλα πολλά μέχρι ν΄ανοίξω το μάτι, το ράδιο και να φτιάξω ζεστό καφέ (μετά τα πράγματα καλυτερεύουν....χιχιχι)
    Hastaroth
    09.05.2005, 22:50
    Quote:

    Το μέλος Desmar στις 09-05-2005 στις 15:04 έγραψε:

    ... ξυπνάω πάντα πιο αργά από ότι είχα υπολογίσει .. όσα ξυπνητήρια και να βάλω (BTW έχω 3 ξυπνητήρια να βαράνε σε διαφορετικά σημεία του δωματίου ... )

    ... αρνούμαι να ανοίξω τα μάτια μου μέχρι εξαντλήσεως και του τελευταίου λεπτού της τελευταίας παράτασης που θα μου εξασφαλίσει μια σίγουρη χρονική καθυστέρηση ...

    ... στο μεσοδιάστημα από την ώρα που θα αρχίσω να ανακτώ τις αισθήσεις μου σιγά σιγά μέχρι να ανοίξω τα μάτια μου στροβιλίζομαι με το μαξιλάρι αλλάζοντας θέση νωχελικά και απολαμβάνοντας κάθε λεπτό επαναλαμβάνοντας στον εαυτό μου ότι έχω λίγη ώρα ακόμα να χουζουρέψω άπληστα ... (η καλύτερη ώρα)

    ... τώρα αν κάποιος φιλοτιμηθεί να μου φέρει εκείνη την ώρα και τον καφέ μου ζεστό ζεστό ... μμμμμμ πάει να πει ότι θα είναι καλή μέρα!!!

    ... νύσταξα ...





    βρέ Δεσποινούλα,τί να πώ εγώ πού ξυπνάω απ'τίς 6 τά χαράματα;
    zappas
    09.05.2005, 22:59
    μια χαρα χωρις προβλημα!!!!
    Desmar
    10.05.2005, 13:53
    Quote:

    Το μέλος Hastaroth στις 09-05-2005 στις 22:50 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος Desmar στις 09-05-2005 στις 15:04 έγραψε:
    [i]
    ... ξυπνάω πάντα πιο αργά από ότι είχα υπολογίσει .. όσα ξυπνητήρια και να βάλω (BTW έχω 3 ξυπνητήρια να βαράνε σε διαφορετικά σημεία του δωματίου ... )

    ... αρνούμαι να ανοίξω τα μάτια μου μέχρι εξαντλήσεως και του τελευταίου λεπτού της τελευταίας παράτασης που θα μου εξασφαλίσει μια σίγουρη χρονική καθυστέρηση ...

    ... στο μεσοδιάστημα από την ώρα που θα αρχίσω να ανακτώ τις αισθήσεις μου σιγά σιγά μέχρι να ανοίξω τα μάτια μου στροβιλίζομαι με το μαξιλάρι αλλάζοντας θέση νωχελικά και απολαμβάνοντας κάθε λεπτό επαναλαμβάνοντας στον εαυτό μου ότι έχω λίγη ώρα ακόμα να χουζουρέψω άπληστα ... (η καλύτερη ώρα)

    ... τώρα αν κάποιος φιλοτιμηθεί να μου φέρει εκείνη την ώρα και τον καφέ μου ζεστό ζεστό ... μμμμμμ πάει να πει ότι θα είναι καλή μέρα!!!

    ... νύσταξα ...





    βρέ Δεσποινούλα,τί να πώ εγώ πού ξυπνάω απ'τίς 6 τά χαράματα;

    [/I]



    Αλμπέρτο μου ... τι να μου πεις ???? Εγώ πρέπει να σου πω .... ΥΠΟΜΟΝΗ ...αρκετά συχνά την ώρα που ξυπνάς .... εγώ κοιμάμαι ....