ελληνική μουσική
    403 online   ·  210.894 μέλη

    Καλωσόρισμα και γνωριμία νέων μελών!

    gate
    28.08.2005, 16:50
    Καλώς ήρθες Ίρις
    Να περάσεις καλά
    ageloudaki
    28.08.2005, 17:12
    ΗΙ!!! Είμαι η Βικτώρια ή αλλιώς αγγελουδάκι αλλά περισσότερο σαν διαβολάκι είμαι,είμαι 15 χρονών
    και το μεγάλο μου πάθος είναι ο Χατζηγιάννης!!!

    Brokenchord
    28.08.2005, 17:53
    Εγω παλη παιδια ειμαι ο Φώτης απο θεσσαλονικη μενω καλαμαρια και ειμαι 16 ετων και εδω και ένα χρονο κανω μαθηματα κλασικης κιθάρας πραγμα το οποιο το χροστάω στο musicheaven και στην παρέα του που βρηκα τον δρομο
    μου. Στη αρχη ενιωθα σαν χαμένω περιστεράκι στον παγομένο βορεια αλλα βρισκοντας την ζεστη σας παρέα κολλησα με logo στηγμης. Γιατι το κολλημα ηταν κεραβνοβόλο χαιρετω και καλοσορίζω τους καινουριους χερομαι που ξαναβρισκω τους παλιους ειμαι παλια καραβανα απλα χριαστικε να κανω καινουριο λογαριασμο.

    Κάπου εδω μένω



    επισυναπτόμενα: KALAMARIA.GIF 
    iris-the-black
    28.08.2005, 20:30
    Quote:

    Το μέλος gate στις 28-08-2005 στις 16:50 έγραψε:

    Καλώς ήρθες Ίρις
    Να περάσεις καλά




    Ήδη περνάω ΤΕΛΕΙΑ!!!Είστε φοβερή παρέα παιδιά!!!Η καλύτερη!!!
    DARCKANGEL
    29.08.2005, 01:10
    Εμενα με λενε Ειρηνη... ειμαι 16... λατρευω την μουσικη.... και εχω μια ιδιετερη αδυναμια.... στην κλασικη rock.... και στη metal...!!!
    iris-the-black
    29.08.2005, 10:42
    Quote:

    Το μέλος DARCKANGEL στις 29-08-2005 στις 01:10 έγραψε:

    Εμενα με λενε Ειρηνη... ειμαι 16... λατρευω την μουσικη.... και εχω μια ιδιετερη αδυναμια.... στην κλασικη rock.... και στη metal...!!!




    Mαζί σου Ειρήνη!Καλώς ήρθες και καλή παραμονή.Κι εγώ την ίδια αδυναμία έχω...Και την κιθάρα φυσικά!
    Brokenchord
    29.08.2005, 14:59
    Κορίτσια μια από τα ίδια για τα μουσικά γούστα. Και το ότι μαθαίνω κλασική κιθάρα δεν σημαίνει και απαραίτητα ότι αντιπαθώ την Ροκ μουσική ίσα ίσα που την λατρεύω. απλά θέλω να την υπηρετώ όσων το δυνατόν καλύτερα γιατί μέσα από τις εναλλαγές και τα κόλπα τον κλασικών κομματιών εξασκούνται τα δάχτυλα
    πράγμα που σε βοηθάει παρά πολύ στα solo και στους αυτοσχεδιασμούς . Εμένα δεν θα με χαιρετίσει κανένας μπουχουχου χου

    manblaz
    30.08.2005, 13:31
    Τα νεα μελη μαλλον δεν εχουν δει αυτο το τοπικ με αποτελεσμα να μην μπορουμε να τα γνωρισουμε και να τα καλωσορισουμε..

    Ας κανω εγω λοιπον την αρχη και ας καλωσορισω στον μουσικο παραδεισο δυο νεα μελη την ismini79 και την Vania.

    Υ.Γ μην ντρεπεστε να γραψετε για εσας....(απευθυνομαι προς ολα τα νεα μελη)


    Frida
    30.08.2005, 17:53
    Geia sas moysikofiloi!
    Na sustu8w ki egw loipon, mias kai egina melos simera. Onomazomai Alexia, teleiwsa elliniki filologia, alla i megali moy agapi einai i moysiki kai idiaitera to tragoydi! Paizw piano kai exw kanei kapoia ma8imata klasikoy tragoydiou. pros to paron menw stin Kypro, alla den vlepw tin wra na r8w Ellada gia na asxolei8w pio sovara me ti moysiki...filodoxies megales to xerw, alla an den eixame oneira de 8a xe omorfia i zwi mas!
    Ayta poy lete, 8a xarw poly na ta poyme me opoio melos 8elei! episis sygxairw tin omada tou music heaven gia tin katapliktiki doyleia poy kanei!
    Filakia
    Alexia
    a na min ksexasw na kalwsorisw ola ta nea meli, elpizw na ta poyme! kala na pernate

    Η μουσική είναι η γλώσσα της ανθρώπινης ψυχής..


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Frida on 30-08-2005 17:59 ]
    adespoto
    04.09.2005, 01:40
    Γεια και από εμένα. Είμαι καινούριο μέλος και σκέφτηκα να ξεκινήσω από αυτο το θέμα! Είμαι 20 χρονών και μπαίνω στο τρίτο έτος του φυσικού. Εεεεε, αυτά τώρα τι άλλο να γράψω, δε μού'ρχεται κάτι
    vouliakis
    04.09.2005, 02:02
    Kαλωσορίσατε στο Music Heaven, παιδιά!




    nightwalker
    04.09.2005, 16:27
    Και εγω ειμαι καινουριος-ασχετως αν εχω εγγραφει απο τον φεβρουαριο-γιατι πριν περιπου πεντε μερες ανακαλυψα ποσο ωραιο ειναι να συμμετεχεις σε αυτο το φανταστικο site και ετσι ξεκινησα να postαρω συνεχεια(γι αυτο εξηγουνται και τα 80καμποσα μηνυματα μου).Με λενε Θαναση(προτιμω το νασος) και ειμαι και εγω αλλος ενας "κολλημενος" με την μουσικη.Περυσι ξεκινησα μαθηματα κλασσικης κιθαρας,αν και αρχικα δεν τρελαινομουν γιατι θα ηθελα να μπορουσα να μαθω τα παντα για την κιθαρα και να παιζω τελεια κατευθειαν(πραγμα φυσικως αδυνατον!).Ειμαι εθισμενος με την μουσικη και δεν μπορω να ζησω χωρις αυτην.
    agiristo-kefali
    07.09.2005, 01:14
    Γεια χαρά!Είμαι ο Άγγελος,24 απο Παλλήνη,είμαι μάγειρας και παράλληλα διδάσκω αγγλικά.Μπήκα σ'αυτό το site εξαιτίας του Μ.Πασχαλίδη και του Παυλάκου,αλλά απ'οτι φαίνεται δεν είναι ένα απο τα ψευτοχαρούμενα site της οκάς αλλά ενα πολύ καλό μερος που αγαπάει το καλό ελληνικό τραγούδι και ιδίως τους δημιουργούς του.Πολλά είπα,ε;Εν τέλει,χάρηκα-ειλικρινά-!
    paramithi
    07.09.2005, 01:17

    PITSIKOYLIS_NEKTARIOS
    09.09.2005, 18:01
    ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΠΟ (ΙΜΗ)ΧΙΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 19 ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΧΙΟ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΑΠΟΣΠΑΤΕ ΣΤΟΝ ΕΥΡΟ ΤΕΛΟΣ ΣΥΓΓΝΟΜΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΙΣΟΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΣΑΣ
    Kiriaky
    12.09.2005, 01:54
    Γειά σας παιδιά!Με λένε Κυριακή,είμαι απο Μυτιλήνη και ακούω ρόκ και κυρίως μπαλαντοειδές ροκ,αλλά ξεχωρίζω πολλά κομμάτια απο άλλα είδη.
    Χάρηκα,που είμαι εδώ μαζί σας!Φιλάκια απο Μυτιλήνη!
    Sofia
    12.09.2005, 12:23
    Καλώς ορίσατε!!
    istoxastis
    12.09.2005, 18:00
    Καλωσόρισες, στο Μουσικό Παράδεισο (παράρτημα Λέσβου), Κυριακή. Καλά να περνάς. Α, δεν σου είπα έχουμε κι άλλη Κυριακή, Dominique αυτή, στον Lesvos_MusicHeaven!
    Voltage
    12.09.2005, 19:30
    Να πω , με τη σειρά μου ένα "καλώς σας βρήκα" ! Και γιά το καλό...
    Frida
    13.09.2005, 19:13