ελληνική μουσική
    362 online   ·  210.857 μέλη
    billy_cobham_2005
    04.11.2006, 16:20
    Στεγνά:



    OXI OXI OXI OXI OXI OXI---------OXI--------------OXI------OXI----------OXI
    OXI OXI OXI OXI OXI OXI----------OXI------------OXI-------OXI----------OXI
    OXI --- OXI-----------OXI----------OXI--------OXI----------OXI
    OXI --- OXI------------OXI-------OXI----------OXI----------OXI
    OXI --- OXI-------------OXI----OXI------------OXI----------OXI
    OXI --- OXI--------------OXI-OXI--------------OXI----------OXI
    OXI --- OXI----------------OXI-OXI----------OXI
    OXI --- OXI--------------OXI-OXI--------------OXI----------OXI
    OXI --- OXI------------OXI----OXI-------------OXI
    OXI OXI OXI OXI OXI OXI----------OXI-------OXI------------OXI----------OXI
    OXI OXI OXI OXI OXI OXI---------OXI---------OXI-----------OXI----------OXI

    Mountains all around me reaching out to Heaven...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : billy_cobham_2005 στις 04-11-2006 16:39 ]


    renabill
    22.09.2007, 00:16
    Δεν μπορώ να πω ότι είμαι και φανατική αλλά κάποια πράγματα τα πιστεύω, όπως τα χαρακτηριστικά των ζωδίων, και κάποιες συμπεριφορές εξηγούνται πολλές φορές από αυτά, που δεν μπορείς παρά να ενδώσεις μερικες φορές
    Conspiratus
    22.09.2007, 12:55
    Δεν λεω........εχει πολυ πλακα να τα διαβαζεις........ειναι ενας διασκεδαστικος τροπος απασχολησης......
    Παντως προσωπικα μαρεσει να τα διαβαζω........αλλα ποτε δεν τα ακαλουθω ή δεν βασιζομαι σε αυτα ετσι ωστε να παρω π.χ. μια αποφαση ή να μην κανω παρεα με καποιον μονο και μονο επειδη ειναι Παρθενος(τυχαιο ζωδιο).........και μιας και μιλησα για τον Παρθενο....εχω γνωρισει στην μικρης διαρκειας ζωη μου 2 διαφορετικους τυπους ανθρωπων του συγκεκριμενου ζωδιου.....ο ενας μοιαζει λιγο στα "χαρακτηριστικα" του ζωδιου(οπως αυτα αναφερονται σε sites ή περιοδικα) ενω ο αλλος καθολου...........και μονο απο αυτο καταλαβαινεις ποσο ασφαλης ειναι η τυφλη καθοδηγηση σου απο τα ζωδια!!!

    Εγω ειμαι Τοξοτης.........Εχω 2 κολλητες οι οποιες ειναι και αυτες Τοξοτες(και οι ημερομηνιες γεννησεων μας ειναι σχετικα κοντα η μια στην αλλη....12/12,15/12 και 19/12).Το θεμα ειναι οτι και οι 3 μας διαφερουμε σε πολλα θεματα...δεν ειμαστε ιδιες επειδη εχουμε το ιδιο ζωδιο.......Τωρα αν λετε οτι ταιριαξαμε επειδη εχουμε το συγγεκριμενο ζωδιο, εμενα με αφηνει καπως αδιαφορη....απλως εχουμε παρομοια ιδιοσυγκρασια και εχουμε να δωσουμε πολλα η μια στην αλλη............

    punkster
    22.09.2007, 13:00
    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 22-09-2007 στις 12:55 έγραψε...

    ........αλλα ποτε δεν τα ακαλουθω ή δεν βασιζομαι σε αυτα ετσι ωστε να παρω π.χ. μια αποφαση ή να μην κανω παρεα με καποιον μονο και μονο επειδη ειναι Παρθενος(τυχαιο ζωδιο).........


    Εντελως τυχαιο ομως!!!!!!!!!!!!!

    Α ρε Κωστα Κωστα Κωστα.......
    fanis_diathesopoulos_
    22.09.2007, 13:14
    ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
    πολυ...

    Conspiratus
    22.09.2007, 13:21
    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 22-09-2007 στις 13:00 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 22-09-2007 στις 12:55 έγραψε...

    ........αλλα ποτε δεν τα ακαλουθω ή δεν βασιζομαι σε αυτα ετσι ωστε να παρω π.χ. μια αποφαση ή να μην κανω παρεα με καποιον μονο και μονο επειδη ειναι Παρθενος(τυχαιο ζωδιο).........


    Εντελως τυχαιο ομως!!!!!!!!!!!!!

    Α ρε Κωστα Κωστα Κωστα.......



    Heyyyyyyyyyyy....εσενα τι σε εχουμε εδω....?Για διερμηνεα??????

    punkster
    22.09.2007, 13:32
    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 22-09-2007 στις 13:21 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 22-09-2007 στις 13:00 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 22-09-2007 στις 12:55 έγραψε...

    ........αλλα ποτε δεν τα ακαλουθω ή δεν βασιζομαι σε αυτα ετσι ωστε να παρω π.χ. μια αποφαση ή να μην κανω παρεα με καποιον μονο και μονο επειδη ειναι Παρθενος(τυχαιο ζωδιο).........


    Εντελως τυχαιο ομως!!!!!!!!!!!!!

    Α ρε Κωστα Κωστα Κωστα.......



    Heyyyyyyyyyyy....εσενα τι σε εχουμε εδω....?Για διερμηνεα??????




    Δεν μπορεσα να κρατηθω!!!!!!
    Stroumfita456
    26.09.2007, 21:44
    Δεν τα πολυπιστευω τα διαβαζω για να περασει η ωρα.....
    renabill
    27.09.2007, 14:19
    Ναι καλά όχι ότι θα βάλουμε τη γάτα μας να κλαίει αν ο Ερμής είναι ανάδρομος και κάτι τέτοια κουλά που δεν τα καταλαβαίνω....
    Stroumfita456
    06.10.2007, 22:46
    Παράθεση:

    Το μέλος renabill στις 27-09-2007 στις 14:19 έγραψε...

    Ναι καλά όχι ότι θα βάλουμε τη γάτα μας να κλαίει αν ο Ερμής είναι ανάδρομος και κάτι τέτοια κουλά που δεν τα καταλαβαίνω....





    Σωστηηηηηηηη σε βρισκω..........
    kamelia8
    28.01.2008, 22:30
    Σοβαρά, λυπάμαι υπερβολικά όσους κάθονται και διαβάζουν τα ζώδια με προσοχή!

    Μα, είναι δυνατόν να πιστεύεις ότι θα πάει χάλια η μέρα σου, γιατί ο Κρόνος είναι πίσω από τον Άρη;

    Ελάτε ρε παιδιά, κάθε νοήμων άνθρωπος το καταλαβαίνει.

    Το ότι η Αφροδίτη είναι σήμερα μπλε και αύριο λίγο πιο πίσω απ' τον Ερμή δεν καθορίζει ούτε τη μέρα σου και πόσο μάλλον τη ζωή, το χαρακτήρα και τις αποφάσεις σου!
    ilias-nekt
    28.01.2008, 23:53
    Σωστη σε βρισκω Camelia8!!Ασε που,για παραδειγμα,ο πατερας μου ειναι το ιδιο ζωδιο με τον αδερφο του κ' θειο μου.Ειναι γεννημενοι μαλιστα την ιδια μερα,αλλα διαφορετικη χρονολογια!Στον χαρακτηρα ομως,ειναι η μερα με την νυχτα!Δεν εχουν,σχεδον,τιποτα κοινο!Αυτο δε σημαινει κατι;..Γιατι δεν προβλεπουν,ας πουμε,τις εκλογες η,επ'ευκαιρια,τον νεο Αρχιεπισκοπο;..
    konvoulis
    28.03.2008, 19:39
    δεν πιστευω στα ζωδια