ελληνική μουσική
    394 online   ·  210.870 μέλη

    Χριστουγεννιάτικη Συνάντηση του MusicHeaven (22/12, Αθηναϊκό Καφενείο)

    capone69
    23.12.2006, 21:21
    Παράθεση:

    Το μέλος Orfeus στις 23-12-2006 στις 21:13 έγραψε...



    Εσένα θα σε δω αργότερα .......Νυχτεριδομαγαζάτορα!!!






    δεν καταλαβες εγω θα δω εσενα αργοτερα.....τραγουδοποιο στοιχειο


    uNick
    23.12.2006, 21:30
    Εξαιρετική βραδιά... Ένα μεγάλο μπράβο όχι μόνο στον Beatlus (που ήταν ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!) αλλά και σε όλα τα παιδιά που μοιράστηκαν με τους υπόλοιπους όλη τους την καλή διάθεση για να βγει αυτό το αποτέλεσμα.

    Γεροί να είμαστε, και να ξαναβρεθούμε έτσι σύντομα!

    eleni
    23.12.2006, 23:25
    Τι να πώ και εγώ....
    Όπου και να γύριζες έβλεπες χαμογελαστές φατσούλες
    Να είμαστε όλοι καλά και του χρόνου καλύτερα
    Υ.Σ. Αυγουστίνα μου, πίνω τσάι απο την κούπα σου...
    eneni
    24.12.2006, 00:58
    Όμορφα, πολύ όμορφα!
    Χαρηκα πολύ που είδα τους φίλους μου αλλά και που γνώρισα καινούρια μέλη, νέα αλλά και παλιότερα που από καιρό ήθελα να γνωρίσω.
    κι από μενα ενα ευχαριστώ στον (Αγιο) Σωτήρη για το μαζεμα και το μοίρασμα των δώρων (μιλάμε ο σάκος ηταν ασήκωτος)
    Παιδια (Angela 77, audioslave, unick, capone69 , vasilis 23) ευχαριστω πάααρα πάααααρα πολύ για την παρέα μετά.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : eneni στις 24-12-2006 01:01 ]


    koini_maria
    24.12.2006, 01:49
    Η αλήθεια είναι πως μέχρι την τελευταία στιγμή σκεφτόμουν να έρθω - όπως είχα αρχικά δηλώσει - μα η διάθεσή μου ήταν αρκετά άσχημη για να άλλαζε με ένα χαμόγελο και θεώρησα πως θα ήταν ''άδικο'' να έρθω , να έχω κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα και να κάθομαι κάπου απομονωμένη χαλώντας την ωραία εικόνα και την ευχάριστη περιρέουσα ατμόσφαιρα ...

    Χαίρομαι πολύ που διαβάζω οτι περάσατε όμορφα !

    Ίσως κάποια φορά καταέρω να προστεθώ και εγώ στην συντροφιά σας ...
    Emilia_
    24.12.2006, 14:33
    Καλησπέρα.. Εχω να πω,ότι πέρασα υπέροχα!! Όπως ειπώθηκε παραπάνω, μπράβο σε όσους συνέβαλαν στην οργάνωση μιας τόσο όμορφης βραδιάς.. Χάρηκα πολύ πολύ που βρεθήκαμε όλοι μαζί, επιτέλους in-flesh που λένε+οι φίλοι μας οι Αγγλοι(νομίζω..?) Giorgos-pleon με το καλό να μας γίνεις "πλεον", ελπίζω να πέρασες όμορφα.. Zefurako οι καμπάνουλες σου θα χτυπάνε πάντα όμορφα στο ζεστό ρυθμό της παρέας μας εδώ.. Σωτήρη ο Aγ.Βασίλης πιστευω πρέπει,ω ναι,να ανησυχεί,υπάρχει νεος ανερχόμενος..Ονόματα δεν λέμε!!χοχο…  Αudioslave ανυπομονώ να δω το dvd,αλλά+το σποτάκι!! Αν όπως είπες κάνω για τηλεόραση,εσυ γλυκιε μου τι κάνεις??!! Φοβερός, δεν το συζητώ Rorakoο χάρηκα πολύ που τα παμε επιτέλους από κοντά!Όπως επίσης+γιατη γλυκιά μας Νεκταρία,ελπίζω ξανάβρεθουμε καλή μου! Βεβαίως βεβαίως, ευχαριστούμε τον Κώστα για την όμορφη εκπληξουλα με τον πολύ αγαπημένο μας Βασίλη Καζουλη! Αiοle μου το δωράκι ήταν κάτι παραπάνω από φοβερο,τα τραγουδάκια είναι όμορφα ένα προς ενα!! Σευχαριστώ πολύ!! Βασιλάκη,Ορφέα+τα υπόλοιπα παιδιά, γιάλλη 1φορά δώσατε μια τόσο όμορφη μουσικη νότα στη βραδιά!Καλη επιτυχία τη Τεταρτη! Ποιον ξεχνάω καλέεεεεε..;!! Χμμμμμ....uΝicκ,Emaki,Xastaroth,Capone,Angela,Deos,Jorge,Ειρηνη χάρηκα.. Πάντα τέτοια! Ναμαστε καλά+θα ξανάμαζευτούν έτσι οι Άγγελοι του μουσικού μας παραδείσου! Σας φιλώ όλους,να εχουμε καλές γιορτές!!***

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Emilia_ στις 24-12-2006 21:38 ]


    angela_77
    24.12.2006, 19:43
    Παράθεση:

    Το μέλος audioslave στις 23-12-2006 στις 20:28 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος capone69 στις 23-12-2006 στις 20:09 έγραψε...

    η μονη που με προσεχει και μου εφερε και το δωρακι μου επειδη εφυγα.




    Ανατριχιαστική λεπτομέρεια που γκρεμίζει όνειρα....! Η Άντζελα το ξέχασε το δώρο σου και έφυγε! Εγώ θυμήθηκα και γυρίσαμε πίσω να το πάρουμε!!! χιχιχι




    μα πως με δινεις ετσι στεγνα βρε βασιλη??? και εγω που σε νομιζα φιλο μου...
    Aiolos_m
    24.12.2006, 19:45
    Τι; Τελείωσε;

    Πολύ χαίρομαι που σου άρεσε το δωράκι

    μ' αλλιώς η μοίρα το βουλήθη
    πρέπει να στρίψεις σε μια κόχη...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Aiolos_m στις 24-12-2006 19:46 ]


    Emilia_
    24.12.2006, 21:41
    ΥΓ: Aiole μου ναι, τελείωσε καλε..…αντε το αλλαξα για να μην παραπονιέστε…

    * Μακια από την Χριστουγεννιατικη Θεσσαλονικηηηηηη!!!!!! *
    audioslave
    25.12.2006, 22:17
    Παράθεση:

    Το μέλος Emilia_ στις 24-12-2006 στις 14:33 έγραψε...

    …  Αudioslave ανυπομονώ να δω το dvd,αλλά+το σποτάκι!! Αν όπως είπες κάνω για τηλεόραση,εσυ γλυκιε μου τι κάνεις??!! Φοβερός, δεν το συζητώ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Emilia_ στις 24-12-2006 21:38 ]





    Ax..me eipe gliko ths to sweatest girl pou gnorisa to 2006.
    Nai nai exeis ton titlo...opos episis eidiko chapter sto DVD pou einai sxedon etoimo!!!
    KwnstantiaDouka
    26.12.2006, 13:09
    Τι να πω το καινουριο???? Σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για τη ζεστασια σας και την παρεα σας...ευχη μου ειναι να ειστε/ειμαστε καλα και να ξαναβρεθουμε.....ισως στο live... θα κανω ο,τι ειναι δυνατο για να ερθω....!!!
    Χαρηκα παρα πολυ που σας γνωρισα απο κοντα ......ΑΧ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΞΕΝΑ!!!!!!
    Παντα τετοια
    qanun
    26.12.2006, 17:04
    ευχομαι σε ολους χρονια πολλα και να διοργανωσετε πολλες τετοιες γιορτες στο μελλον...
    Emilia_
    26.12.2006, 18:45
    Παράθεση:

    Το μέλος audioslave στις 25-12-2006 στις 22:17 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Emilia_ στις 24-12-2006 στις 14:33 έγραψε...

    …  Αudioslave ανυπομονώ να δω το dvd,αλλά+το σποτάκι!! Αν όπως είπες κάνω για τηλεόραση,εσυ γλυκιε μου τι κάνεις??!! Φοβερός, δεν το συζητώ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Emilia_ στις 24-12-2006 21:38 ]





    Ax..me eipe gliko ths to sweatest girl pou gnorisa to 2006.
    Nai nai exeis ton titlo...opos episis eidiko chapter sto DVD pou einai sxedon etoimo!!!




    Πω πω...τι ομορφα λογακια καλε ειναι αυτα...?! Με κανεις και ντρεπομαι!!
    Λοιπον,λοιπον..ποτε θα μπορεσουμε να το δουμε και εμεις ντε???
    P.S : Οταν λες ειδικο chapter τιιι εννοεις..? Χμμμ...
    audioslave
    26.12.2006, 23:06
    Εμιλία είναι έτοιμο...!!! Απόψε ή αύριο θα μπεί σχετική ανακοίνωση για το πως θα έχεις την κόπια σου!
    Ε δε νομίζω εσύ να ντρέπεσε....χεχε...Όσο για το chapter που λέει ο λόγος...Θα δείς ...σε κρατώ σε αγωνία!!!! audio
    dimitrapan
    27.12.2006, 09:22
    Δυστυχώς τα νυχτοπερπατήματα της Πέμπτης, που κατήντησαν νυχτο-ξημερορω-πρωινο-απογευματινό περπατήματα της Πεμπτο-Παρασκευής, με κράτησαν μακριά από τη συνάντηση και τώρα διαβάζω τι ωραία περάσατε και ζηλεύωωωωωωω!!!

    Υπόσχομαι όμως να ανταποδώσω σύντομα!

    Υ.Γ.: Μου έμεινε και το δωράκι σπίτι... Καμιά καλή ιδέα??? Σε ποιον από όλους να το δώσω???
    Emaki
    27.12.2006, 10:36
    Για άλλη μια φορά ,
    Γράφω τελευταία και καταϊδρωμένη!!!
    Η συνάντηση μας ήταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!
    Λυπήθηκα πολύ που έπρεπε να φύγω (μαζί με το lvickaki) μια και ήμασταν καλεσμένες σε ένα άλλο πάρτι…
    Χάρηκα πολύ που γνώρισα νέα μέλη αν και πέρα απ το ότι συστήθηκα με όλους , με τους περισσότερους δεν μίλησα παραπάνω… επιφυλάσσομαι για την επόμενη φορά!
    Ευχαριστώ πολύ τον Άγιο Βασίλη Σωτήρη που κρατούσε σε σωστό ύψος τον σάκο του για να πιάσω το υπέροχο δωράκι μου! Παύλο και Έλενα ευχαριστωωωωωωωωω!
    Τέλος ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και ένα ακόμα πιο τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ στον Χορχε που είναι ο υπεύθυνος για όλες αυτές τις όμορφες στιγμές που πέρασα και περνάω στις συναντήσεις του Music Heaven αλλά και για τους υπέροχους ανθρώπους που έχω γνωρίσει!


    Zefuros
    27.12.2006, 11:27
    Από την ΠΑρασκευή, μόλις τώρα απέκτησα πρόσβαση στο ιντερνετ, οπότε και εγώ με την σειρά μου να πω ένα ευχαριστώ για την όμορφη βραδιά και να απολογηθώ για το γοργόν της αποχώρησης, αλλά υπήρχαν υποχρεώσεις για μετά.

    beatlus, ο ρόλος του Αγιου Βασίλη σου πάει (το έχεις ρε παιδί μου), έχεις σκεφτεί να ασχοληθείς επαγγελματικά?


    ΚΑλές γιορτές να έχουμε!



    Εϊναι τα μάτια μου διαφανες αυλαίες
    Όταν τα ανοίγω βλέπω ότι να'ναι
    Όταν τα κλέινω βλέπω ότι ποθώ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Zefuros στις 27-12-2006 13:02 ]


    antreas_dr
    27.12.2006, 11:35
    Ωραία τα περάσαμε πάλι...


    audioslave
    27.12.2006, 13:57
    Ολοι οι φίλοι που παρεβρέθησαν στην Χριστουγενιάτικη συνάντηση του music heaven στο Αθηναικό καφενείο έχετε ακόμα ένα λόγο να είστε μαζί μας! Θα έχετε την ευκαιρία να κερδίσετε (ΟΛΟΙ) ενα DVD με τη νέα ταινία σταθμό. Ενα ντοκυμαντέρ που θα συγκλονίσει συνειδήσεις και θα σοκάρει! ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ!



    SPecIaL NeW YeAr's eVe show By AUdioSlavE and AnGeLa77 + guests!

    ΚΥΡΙΑΚΗ 31/12/2006 Τime 12.00 - 16.00

    Μαζί μας για πρώτη φορά στο ραδιόφωνο Capone69 και Unick!

    bE tHeRE!

    capone69
    27.12.2006, 15:00
    audio ελεος μην μας δινεις θα ντεπομαι να βγω στο μικροφωνω.
    (τι κανει αυτο το παιδι για την ακροαματικοτιτα)