ελληνική μουσική
    749 online   ·  210.869 μέλη
    twr
    12.04.2008, 00:07
    Παράθεση:

    Το μέλος holygrail στις 17-03-2008 στις 17:12 έγραψε...

    θαυμαζω τον vili valo για τη φωνη, συνθεση, προσωπικοτητα-στυλ, θα μπορουσα ανετα να τον χαρακτηρισω τον σημερινο ozzy


    Ρε έλεος με τις μαλακίες που ακούμε εδώ μέσα...!!!


    xrysa231
    12.04.2008, 16:22
    κοιτα...το να συγκρινεις τον ville valo με τον ozzy....ειναι οντως κουλο.....!!!ενταξει ειπαμε ειναι καλος.....αλλα οχι ρε παιδια οτι ειναι και ο σημερινος οzzy..... μην τρελαθουμε κιολας......να προσεχουμε τι λεμε......!!!ειναι καλος ,εχει στυλακι και τα συναφη.....αλλα οzzy.....δυστυχως δεν ειναι...!!!
    freakhood
    16.04.2008, 11:18
    To οτι o Οζζυ εχει ξεφτιλιστεί μεχρι εκει που δεν παει αλλο, δεν ειναι λογος να γινονται τετοιες συγκρισεις.
    Μετά, κάποιοι απορούσαν γιατι δεν πηγα στους sabbath εφόσον είχα δωρεαν εισιτηριο..χαχα! Τι να δω? την παρωδια? τον ανυπαρκτο?Ας θυμομαστε καλύτερα τον Ozzy οπως ηταν κάποτε...

    Όσον αφορά τον love-metal hero, έτσι κι αλλιως, οι him, ξεφτιλισμένοι ήταν, σχεδόν απο τη αρχή. Αντε να εξαιρεσουμε το πρωτο.
    Καλά κανει ο vile ομως, αφου υπαρχουν τετραποδα που τον γουσταρουν. Οι φελοί βασιλευουν εξάλλου.
    rompa
    16.04.2008, 11:53
    Μπορείς να σταματήσεις να υποβιβάζεις συνέχεια τους θαυμαστές του Ville??? Δεν είμαστε ούτε ανόητοι , ούτε τετράποδα . Αν με το να μειώνεις τους άλλους νιώθεις ανώτερος και καλύτερος ... τότε τι να πω ... Είμαστε ευτυχείς που σου προσφέρουμε τέτοια ευχαρίστηση
    rompa
    26.04.2008, 10:36

    New photos





    επισυναπτόμενα: Love_this_one--large-msg-1191854423.jpg 
    rompa
    26.04.2008, 10:38

    Από περιοδικό





    επισυναπτόμενα: 177.jpg 
    rompa
    26.04.2008, 10:39

    :)





    επισυναπτόμενα: 2008kerrang11207.jpg 
    Stroumfita456
    27.04.2008, 14:21

    έχει στυλ το ατομο...ωραιες οι φωτο..!


    Stroumfita456
    27.04.2008, 14:24

    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 16-04-2008 στις 11:18 έγραψε...

    To οτι o Οζζυ εχει ξεφτιλιστεί μεχρι εκει που δεν παει αλλο, δεν ειναι λογος να γινονται τετοιες συγκρισεις.
    Μετά, κάποιοι απορούσαν γιατι δεν πηγα στους sabbath εφόσον είχα δωρεαν εισιτηριο..χαχα! Τι να δω? την παρωδια? τον ανυπαρκτο?Ας θυμομαστε καλύτερα τον Ozzy οπως ηταν κάποτε...

    Όσον αφορά τον love-metal hero, έτσι κι αλλιως, οι him, ξεφτιλισμένοι ήταν, σχεδόν απο τη αρχή. Αντε να εξαιρεσουμε το πρωτο.
    Καλά κανει ο vile ομως, αφου υπαρχουν τετραποδα που τον γουσταρουν. Οι φελοί βασιλευουν εξάλλου.

    Πάντως ενα μικρό πολυ μικρο κολληματακι το χεις με τους ΗΙΜ ε?!!!Μήπως αυτή η αρνητικοτητα οδηγει στο οτι σου αρεσει και το στυλ και τα τραγουδια τους αλλα δεν το παραδεχεσαι??{#emotions_dlg.rolleyes}Δεν ειναι κακό να σου αρεσουν οι ΗΙΜ!!!και ο Ville!


    rompa
    01.05.2008, 13:37

    Photos!!





    επισυναπτόμενα: 2008Kissue1208byMartinPhilbey12.jpg 
    rompa
    01.05.2008, 13:38

    more ...








    επισυναπτόμενα: fdsgbh.jpg gsds.jpg 
    sea_like_eyes
    01.05.2008, 13:40

    ''. . . In the midnight hour I WANT "more, more, more" . . . ''


    rompa
    01.05.2008, 14:02

    {#emotions_dlg.rockon}Rebel Yell


    rompa
    01.05.2008, 18:37

    Ααααα να πω ότι τελικά οι φήμες που ήθελαν τον Valo να γράφει το soundtrack για τη νέα ταινία του James Bond δεν αληθεύουν . Το διάβασα σε μία πρόσφατη συνέντευξη του Ville.


    katurunen
    01.05.2008, 19:03

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 01-05-2008 στις 13:40 έγραψε...

    ''. . . In the midnight hour I WANT "more, more, more" . . . ''



    {#emotions_dlg.laugh}{#emotions_dlg.laugh}{#emotions_dlg.laugh}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.thumbup}


    holygrail
    01.05.2008, 22:55

    εν τω μεταξυ ο villie πρεπει να χει κανει ΤΡΕΛΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ, εβλεπα τη φωτο στο cd razorblade romance, και τις φωτο που ποσταρατε εδω ...και μιλαμε το ατομο εχει κανει 0ΛΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΡΟΣΩΠΟΥ!!!....


    freakhood
    02.05.2008, 11:31

    άρα μιλάμε για πολύ αυθεντικό άτομο...η ξεφτίλα σε όλο της το μεγαλείο...


    alexantono
    04.05.2008, 20:13

    λοιπον εγω παιδια ειχα πατησει villle valo στ google κ ειδα τις μακακιες μερικων ετσι απλα εγινα μελος για ν απαντησω κ ν βγω αφηστε που δν εχς συνηθησει ν γραφω ελληνικα.για τν φιλο μ π λεει οτι ο ville εχει κανει πλαστικες στ προσωπο ειχε ιδεα οταν κοιτουσε τ razorblade romance οτι ο δισκος αυτος ειναι 8(!) χρονια πριν, τ 2000 κ οτι η συγεκριμενη φοτο φαινεται καθαρα οτι εχει φαει απιστευτο photoshop???αφηστε π ολοι μα ολοι κανουν εκατονταδες επεμβασεις ασχετα π ο ville αν ενδιαφεροταν τοσο για τν εικονα τ θα ειχε φτιαξει τ δοντια τ.....εγω προσωπικα ειμαι ενας 15χρονος οπαδος τν ΗΙΜ ειχα παει κ στν συναυλια κ οσο για τν αλλο φιλο μ καλο θα ηταν ν εβλεπε λιγο τ εχει κανει αυτη η μπαντα,απο τσ κορυφαιες στ ΕΙΔΟΣ τς κ μετα αν θεωρει οτι η μουσικη π ακουει ο ιδιος ειναι τοσο καλυτερη ας σχολιαζει,λιγοτερο απαξιωτικα παντα κ τ αλλους.....

     

    Υ.Φ.(εγραψε στ 12 τ το the funeral of hearts οποιος θελει παταει κ βλεπει στιχο κ μπορει αλλες μπαντες ν εμειναν στν ιστορια beatles,nirvana.gueen,rolling stones αλλα ποιοι ειχαν τοσο ταλεντο στα 12???κλεινα επαναλαμβανοντας οτι ξερς οτι υπαρχουν πολλα μεγαλυτερα συγκροτηματα απο τς ΗΙΜ κ οτι ειναι λογικο ν μην αρεσουν σε πολλους αλλα καποιοι δν μπορουν να τα ισοπεδωνουν ολα....)


    rompa
    04.05.2008, 20:53

    Φίλε μου έχεις απόλυτο δίκιο ... Πώς είναι δυνατόν κάποιος να συγκρίνει την εικόνα κάποιου με ένα εξώφυλλο που έχει υποστεί τρομερές αλλαγές (εκτός του ότι είναι παμπάλαιο). Και εμένα μου φάνηκε αστείο . Όπως πολύ σωστά είπες αν είχε διορθώσει κάτι αυτό θα ήταν τα δόντια του ...που και να το χε κάνει , δικαίωμά του ..


    holygrail
    04.05.2008, 21:04

    συνηθως το φωτοσοπ το κανουν για να ομορφηνουν καποιον...εε νταξη πως να το κανουμε ρε παιδακια ο villie ηταν τοτε ασχημουλης...(λιγο τερατακι δηλαδη) ...και εγινε ομορφουλης (johny depp) σα κι εμενα δηλαδη. κατα τ'αλλα ειμαι fan των him, TO XOYN ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ!...