ελληνική μουσική
    424 online   ·  210.876 μέλη
    rompa
    04.05.2008, 21:13

    Συγγνώμη αλλά εγώ δεν το λέω άσχημο αυτό 











    επισυναπτόμενα: 000rz6gf.jpg 003esykk.jpg profile3.jpg 
    purplebutterfly
    08.05.2008, 00:43

    πέστα βρε rompa μου!

    ότι να'ναι θα πουν μερικοί για να τον ισοπεδώσουν...{#emotions_dlg.clap}

    απλώς μεγάλωσε ο άνθρωπος,τι να κανουμε?ελεος δηλαδή!

     

    freakhood μη χάσεις και δεν σχολιάσεις οτιδήποτε ΑΡΝΗΤΙΚΟ πει κάποιος για τον Ville!Aλλά από οτι καταλαβαίνω,εσύ δεν έχεις κόλλημα με τους ΗΙΜ αλλά με τον Ville ως άτομο...!!

     

    alexantono σε παραδέχομαι!:)

    πες τα γιατί όλοι μας κοροιδεύουν ότι είμαστε χαζές κοπελίτσες κάτω των 16-17 που ακούμε ΗΙΜ!


    twr
    08.05.2008, 01:17

    Χαιρετώ τους ροκάδες/μεταλάδες του φόρουμ που ακούνε him!!xaxaxaxaxa Έεεεεετσι!!!!!!!

     

    Παρακαλώ να μας κρατάτε ενήμερους εμάς τους φαν, κι αν βγάλει η σουπερ κατερίνα κανα αφιέρωμα να μας ενημερώνετε έτσι?

     

    ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ ΡΕ!!! Ο άνθρωπος έχει τόση σχέση με τη μουσική, όσο και η πάνια με τη δημοσιογραφία!!! Αλλά απ ό,τι φαίνεται κι εσείς έχετε τρελή σχέση με τη μουσική που κάθεστε και ακούτε τον καραγκιοζάκο... χαχαχαχαχαχαχαχαχα έλεος!!!

     

    Υ.Γ. Περισσότερες φοτό plzzzzzzzz!!!


    freakhood
    08.05.2008, 13:38

    Πέστα αρχηγέ!


    sea_like_eyes
    08.05.2008, 13:46

     

    Το κόλλημα σε όλο του μεγαλείο  . . . και από τους Fans αλλά και από αυτους που τον κατηγορούν . . .

    {#emotions_dlg.thumbdown}


    MIrrOr
    08.05.2008, 20:49

     

    ΕΛΕΟΣ ρε ξεκολλάτε!!!Κ η fun του κ αυτή που δεν τον πάνε ,το έχετε κουράσει  το θέμα…διάβασα  αυτά που γράψατε κ διέκρινα μια υπερβολή…Καταρχάς η fun του θα πρέπει να καταλάβουν ότι η εμφάνιση  δεν είναι το παν στην ροκ σκηνή..κ σίγουρα άμα δεν ήταν ωραίος η περισσότερες εδώ δεν θα τον ακούγατε καν..Κ εκείνη που δεν τον πάνε το γαμήσατε το θέμα..κ φωνή έχει κ ταλέντο στο να γραφεί ..απλά σας ενοχλεί το ότι όλες η γκόμενες τον λένε ωραίο, κούκλο κ όλα αυτά!!Η άποψη μου που τους έχω δει live όπως κ πολλά άλλα συγκροτήματα όπως placebo k.a. είναι ότι h him είναι από τα καλύτερα ευρωπαϊκά συγκροτήματα ..όπως κ με τους Tokyo hotel!!Τα παιδιά αυτά είναι πολύ ταλαντούχα!!Κ είναι κάτι νέο στο μουσικό στερεομα!Κ το σίγουρο είναι ότι το μέλλον τους ανήκει …{#emotions_dlg.rolleyes}


    angel-0f-darkness
    08.05.2008, 23:28

    mou aresei para pl t style tou kai h fwnh tou..na shmeiwsw oti exei matares..

    dn mou aresei ka9olou omws h mousikh twn HIM genika.xwris pare3ighsh alla dn borw n tous akouw....pa9ainw kati!!


    thaliey
    09.05.2008, 09:53

    εμενα παντως δεν με τρελαινει κιολας.αν και ενταξει μια χαρα φωνη εχει!!!!!!!!!!!!!!!!!{#emotions_dlg.rockon}


    xrysa231
    09.05.2008, 11:20

    Παράθεση:

    Το μέλος MIrrOr στις 08-05-2008 στις 20:49 έγραψε...

     

    ΕΛΕΟΣ ρε ξεκολλάτε!!!Κ η fun του κ αυτή που δεν τον πάνε ,το έχετε κουράσει  το θέμα…διάβασα  αυτά που γράψατε κ διέκρινα μια υπερβολή…Καταρχάς η fun του θα πρέπει να καταλάβουν ότι η εμφάνιση  δεν είναι το παν στην ροκ σκηνή..κ σίγουρα άμα δεν ήταν ωραίος η περισσότερες εδώ δεν θα τον ακούγατε καν..Κ εκείνη που δεν τον πάνε το γαμήσατε το θέμα..κ φωνή έχει κ ταλέντο στο να γραφεί ..απλά σας ενοχλεί το ότι όλες η γκόμενες τον λένε ωραίο, κούκλο κ όλα αυτά!!Η άποψη μου που τους έχω δει live όπως κ πολλά άλλα συγκροτήματα όπως placebo k.a. είναι ότι h him είναι από τα καλύτερα ευρωπαϊκά συγκροτήματα ..όπως κ με τους Tokyo hotel!!Τα παιδιά αυτά είναι πολύ ταλαντούχα!!Κ είναι κάτι νέο στο μουσικό στερεομα!Κ το σίγουρο είναι ότι το μέλλον τους ανήκει …{#emotions_dlg.rolleyes}

     

     


                                                  παει...το ξεφτυλισαμε το θεμα.......αφου φτασαμε στο σημειο να λεμε οτι οι tokio hotel ειναι ταλαντουχοι......τι να πω ρε παιδια....???αφτο ειναι ξεφτυλα.....οι tokio hotel ειναι απλα μια παρωδια.......τιποτα το ιδιαιτερο.......παιδακια που απο νωρισ μπηκαν στη λεγομενη showbiz απλα και μονο για να φανουν........ουτε ταλεντο εχουν ουτε τιποτα......το μονο που εχουν ειναι ξελιγωμενους fan  που τρεχουν απο πισω τους.........βεβαια γνωριζω οτι αυτο το topic δεν αφορα τουσ tokio hotel.....αλλα δεν μπορουσα να αφησω ασχολιαστο το οτι θεωρουνται ταλαντουχοι......ελεος δηλαδη...... 


    sea_like_eyes
    09.05.2008, 11:51

     

    Έτος Βραβείο 2005 Comet: Καλύτερος Πρωτοεμφανιζόμενος 2005, Supercomet 2005 Bambi-Verleihung: Pop-Εθνικό 2005 1live-Krone: Καλύτερος Πρωτοεμφανιζόμενος 2006 Echo: Καλύτερος Πρωτοεμφανιζόμενος 2006 Goldener Pinguin: Καλύτερος Πρωτοεμφανιζόμενος 2006 Radio Regenbogen Awards: Pop-Εθνικό 2006 Steiger Award: Πρωτοεμφανιζόμενος Ιαν 2007 European Border Breakers Award (για το άλμπουμ "Schrei") Ιαν 2007 BZ-Kulturpreis: (Ροk) Μάρ 2007 Echo: Καλύτερο Video Απρ 2007 Bravo - Goldener Otto: σούπεροκσυγκρότημα Μάιος 2007 Viva Comet: Supercomet Μάιος 2007 Viva Comet: Καλύτερο Συγκρότημα Μάιος 2007 Viva Comet: Καλύτερο Video Ιούλ 2007 Jabra Music: Die Beste Band (Καλύτερο Συγκρότημα) Σεπ 2007 Festivalbar Premio Digital Σεπ 2007 Goldene Stimmgabel: Καλύτερο Rock Διεθνώς Οκτ 2007 Belgian TMF awards: Καλύτερο Video Οκτ 2007 Belgian TMF awards: Καλύτερο Άλμπουμ Οκτ 2007 Belgian TMF awards: Καλυτερο Pop Οκτ 2007 Belgian TMF awards : Καλύτερος Νέος Καλλιτέχνης Νοέ 2007 MTV Europe Music Awards (Munich): Inter Act Noέ 2007

    Nickelodeon Kid's Choice Awards (Milγo) - Καλύτερο Συγκρότημα

     

     

    Πηγη - http://el.wikipedia.org/wiki/Tokio_Hotel>

     

    Y.Γ Το εψαξα λιγο το θεμα Hotel ! ταλεντο ? ? ? Οι Hotel ? ? ? Οχι ρε . . . καθε μερα ''παιδακια'' χτυπουν τετοιους τιτλους !

    Αμα δεν σας αρεσουν , μην ακουτε ! Καλα ΡΕ , δεν καταλαβαινετε πως με τον να βγαζετε κακια για groups (βλεπε Him,Hotel etc.) βγαινετε καρτα ΕΣΕΙΣ ?

    Υ.Γ Το κόλλημα σε όλο του μεγαλείο  . . . γενικοτερα εδω μεσα ! ! !


    thaliey
    09.05.2008, 12:10

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 09-05-2008 στις 11:51 έγραψε...

     

    Έτος Βραβείο 2005 Comet: Καλύτερος Πρωτοεμφανιζόμενος 2005, Supercomet 2005 Bambi-Verleihung: Pop-Εθνικό 2005 1live-Krone: Καλύτερος Πρωτοεμφανιζόμενος 2006 Echo: Καλύτερος Πρωτοεμφανιζόμενος 2006 Goldener Pinguin: Καλύτερος Πρωτοεμφανιζόμενος 2006 Radio Regenbogen Awards: Pop-Εθνικό 2006 Steiger Award: Πρωτοεμφανιζόμενος Ιαν 2007 European Border Breakers Award (για το άλμπουμ "Schrei") Ιαν 2007 BZ-Kulturpreis: (Ροk) Μάρ 2007 Echo: Καλύτερο Video Απρ 2007 Bravo - Goldener Otto: σούπεροκσυγκρότημα Μάιος 2007 Viva Comet: Supercomet Μάιος 2007 Viva Comet: Καλύτερο Συγκρότημα Μάιος 2007 Viva Comet: Καλύτερο Video Ιούλ 2007 Jabra Music: Die Beste Band (Καλύτερο Συγκρότημα) Σεπ 2007 Festivalbar Premio Digital Σεπ 2007 Goldene Stimmgabel: Καλύτερο Rock Διεθνώς Οκτ 2007 Belgian TMF awards: Καλύτερο Video Οκτ 2007 Belgian TMF awards: Καλύτερο Άλμπουμ Οκτ 2007 Belgian TMF awards: Καλυτερο Pop Οκτ 2007 Belgian TMF awards : Καλύτερος Νέος Καλλιτέχνης Νοέ 2007 MTV Europe Music Awards (Munich): Inter Act Noέ 2007

    Nickelodeon Kid's Choice Awards (Milγo) - Καλύτερο Συγκρότημα

     

     

    Πηγη - http://el.wikipedia.org/wiki/Tokio_Hotel>

     

    Y.Γ Το εψαξα λιγο το θεμα Hotel ! ταλεντο ? ? ? Οι Hotel ? ? ? Οχι ρε . . . καθε μερα ''παιδακια'' χτυπουν τετοιους τιτλους !

    Αμα δεν σας αρεσουν , μην ακουτε ! Καλα ΡΕ , δεν καταλαβαινετε πως με τον να βγαζετε κακια για groups (βλεπε Him,Hotel etc.) βγαινετε καρτα ΕΣΕΙΣ ?

    Υ.Γ Το κόλλημα σε όλο του μεγαλείο  . . . γενικοτερα εδω μεσα ! ! !



    ρε σεα  αμα δεν σ αρεσει ομως κατι τι να κανεις?


    sea_like_eyes
    09.05.2008, 12:18

    ''...ρε σεα  αμα δεν σ αρεσει ομως κατι τι να κανεις...''

    . . . ΔΕΝ ακους ( σοβαρα ? ? ) !

    . . . ΔΕΝ μιλας ασχημα  !

    . . . ΔΕΝ απαντας στα topic , μονο και μονο για να προκαλεσεις !

     

    Υ.Γ εγω λεω πως οι Hotel εχουν ταλεντο (αν και δεν τους ακουω) . . . και οι Him(τους οποιους ακουω) . . . και πεταω κι ενα link με την παγκοσμια αναγνωριση των πρωτων . . . απο κει και περα τι να μου πει η Χρυσα , ο twr και καποια αλλα μελη εδω μεσα ! Πες ''δεν μου αρεσει . . . τελος'' . . . απο κει και περα ''δεν εχουν ταλεντο'' , ''δεν αξιζουν'' , ''καραγκιοζακος'' Κτλ . . . ΕΛΕΟΣ !

     

     


    freakhood
    09.05.2008, 13:37

    Με τα βραβεία κρίνεις κάποιον? Δεν γνωρίζεις πως οι φελλοί βασιλεύουν? Να σε χαίρεσαι...


    sea_like_eyes
    09.05.2008, 14:04

    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 09-05-2008 στις 13:37 έγραψε...

    Με τα βραβεία κρίνεις κάποιον? Δεν γνωρίζεις πως οι φελλοί βασιλεύουν? Να σε χαίρεσαι...



     

     

    '' . . . Σε περίπτωση που η κατάποση και το χασμουρητό δεν φέρουν αποτέλεσμα, θα πρέπει να επιχειρηθεί ο χειρισμός Valsava, ο οποίος συνίσταται στη δυνατή εκπνοή με το στόμα και τη μύτη κλειστή, ούτως ώστε ο αέρας να κατευθυνθεί προς το πίσω μέρος της μύτης και το αυτί και ο οποίος συνοδεύεται από το χαρακτηριστικό 'κλικ' και το ξεβούλωμα των αυτιών . . . ''

    Υ.Γ φιλε hood το παραπανω πηγαινει γενικοτερα . . . σε καποιους-ες εδω μεσα ! Γμωριζω πως κατεχεις το αντικειμενο μουσικη ! Αυτο το κολλημα με τους Him , δεν μπορω να το εξηγησω !

    Εγω μιλησα ΚΑΙ με αριθμους . . . δεν ειπα . . . ''μου αρεσουν . . .τελος'' !(οι Him)

    Με τα βραβεια δεν θα κρινω αν μου αρεσει καποιο group . . . αλλα θα παραδεχτω πως εχει ταλεντο ! ! !

     


    xrysa231
    09.05.2008, 14:45

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 09-05-2008 στις 11:51 έγραψε...

     

    Έτος Βραβείο 2005 Comet: Καλύτερος Πρωτοεμφανιζόμενος 2005, Supercomet 2005 Bambi-Verleihung: Pop-Εθνικό 2005 1live-Krone: Καλύτερος Πρωτοεμφανιζόμενος 2006 Echo: Καλύτερος Πρωτοεμφανιζόμενος 2006 Goldener Pinguin: Καλύτερος Πρωτοεμφανιζόμενος 2006 Radio Regenbogen Awards: Pop-Εθνικό 2006 Steiger Award: Πρωτοεμφανιζόμενος Ιαν 2007 European Border Breakers Award (για το άλμπουμ "Schrei") Ιαν 2007 BZ-Kulturpreis: (Ροk) Μάρ 2007 Echo: Καλύτερο Video Απρ 2007 Bravo - Goldener Otto: σούπεροκσυγκρότημα Μάιος 2007 Viva Comet: Supercomet Μάιος 2007 Viva Comet: Καλύτερο Συγκρότημα Μάιος 2007 Viva Comet: Καλύτερο Video Ιούλ 2007 Jabra Music: Die Beste Band (Καλύτερο Συγκρότημα) Σεπ 2007 Festivalbar Premio Digital Σεπ 2007 Goldene Stimmgabel: Καλύτερο Rock Διεθνώς Οκτ 2007 Belgian TMF awards: Καλύτερο Video Οκτ 2007 Belgian TMF awards: Καλύτερο Άλμπουμ Οκτ 2007 Belgian TMF awards: Καλυτερο Pop Οκτ 2007 Belgian TMF awards : Καλύτερος Νέος Καλλιτέχνης Νοέ 2007 MTV Europe Music Awards (Munich): Inter Act Noέ 2007

    Nickelodeon Kid's Choice Awards (Milγo) - Καλύτερο Συγκρότημα

     

     

    Πηγη - http://el.wikipedia.org/wiki/Tokio_Hotel>

     

    Y.Γ Το εψαξα λιγο το θεμα Hotel ! ταλεντο ? ? ? Οι Hotel ? ? ? Οχι ρε . . . καθε μερα ''παιδακια'' χτυπουν τετοιους τιτλους !

    Αμα δεν σας αρεσουν , μην ακουτε ! Καλα ΡΕ , δεν καταλαβαινετε πως με τον να βγαζετε κακια για groups (βλεπε Him,Hotel etc.) βγαινετε καρτα ΕΣΕΙΣ ?

    Υ.Γ Το κόλλημα σε όλο του μεγαλείο  . . . γενικοτερα εδω μεσα ! ! !



     

               βραβεια ''εμπορικοτητας'' παιρνουν πολλοι......το θεμα ειναι οτι καποιον δεν τον θεωρουμε αξιολογο απο τα βραβεια......αλλο εινα αυτο που τον κανει αξιολογο.....!οσο για το οτι ''πεταμε κακιες'' για τα groups...απο ποτε φιλε μου  η αποψη καποιου,οσο ''σκληρη'' και να ειναι,θεωρειται κακια....??απο τι στιγμη που κατι γραφεται εδω μεσα δε σημαινει οτι θα μεινει και ασχολιαστο.....αν εσενα σε βολευει να θεωρεις τις αποψεις των αλλων κακιες...ε τοτε τι να πω....??χαρακτηρισε τες κακιες....


    MIrrOr
    09.05.2008, 15:37

     

    xrysa231 κ όλοι η άλλη που μου την είπαν..Ανέφερα τους Tokyo hotel ως ένα παράδειγμα συγκροτήματος που οι καλλιτέχνες του θεωρούντο εμφανίσιμη  κ γ’αυτον  τον  λόγο δέχονται το κράξιμο όσον δεν τους πάνε … Τώρα το ότι είναι ταλαντούχοι oi Tokyo hotel αυτό είναι δική μου προσωπική γνώμη (κ δεν είμαι κανένας  χαζοχαρούμενος Fun του οποιοδήποτε συγκροτήματος αντιθέτως πολύ αντικειμενικός!)  Κ συγγνώμη όσοι τους θεωρείτε ατάλαντους  από πού το διακρίνετε αυτό?Κ φωνή εχει το παιδι η οποια θα ωριμάσει ποιο πολύ (μην ξεχνάμε την ηλικία του) κ εχει γραψη ωραία τραγούδια όπως το Monsoon to οποιο οποιοσδήποτε  καλλιτέχνης κ να το ερμήνευε θα γινόταν επιτυχία …Τεσπα ο χρόνος θα δείξει…κ ξεκολλήστε λίγο !Νεα παιδια είναι που κάνουν μια προσπάθεια!Κ πανε πολύ καλα!{#emotions_dlg.blush}


    rompa
    09.05.2008, 17:26

    freakhood, δε βαρέθηκες να μασάς την ίδια καραμέλα ???? Όλο για φελλούς μιλάς και επιμένεις να μειώνεις και το κοινό αυτών που εσύ λες φελλούς . Αν με τέτοιες εκφράσεις επιβεβαιώνεις το γόητρό σου και τις γνώσεις σου στη μουσική, συνέχισε ...


    SUMMERWINE26
    10.05.2008, 13:09

    hello paidakia!giati einai toso duskolo na dexteite oti mas aresei ena sygkrotima k i filosofia tou tragoudisti tou?logiko den einai?sigoura yparxoun k pio kaloi..alla emas oi HIM mas ekfrazoun..opws k kapoious allous alla sygkrotimata antistoixa.kai den einai aparaitito na eimaste 15xrona.twra kati asxeto...kserete an exei kukloforisei to digital versatile doom edw kai an nai, pou pwleitai?


    rompa
    10.05.2008, 18:35

    Υποτίθεται ότι έχει κυκλοφορήσει αλλά εγώ που κοίταξα στη Fnac δεν το έχουν φέρει ακόμα . Μου είπαν ότι το έχουν παραγγείλει ...


    alexantono
    14.05.2008, 14:16

    με μερικους απο δω μεσα καθομαι και γελαω εγω προσωπικα δν ακουω tokio hotel δν μπορω ν τσ κρινω αντικειμενικα κ ετσι δν το κανω καθολου..................

    τ χετε κουρασει παρα πλ τ θεμα με τν ville κ τς ΗΙΜ κ μερικουσ δν τς καταλαβαινω.....

    δλδ πως γαμω τν τρελα που κουβαλατε οταν καποιος εχει σπουδασει,ειναι χρονια ΤΟΡ κ γραφει στιχους στα 12 του θεωρειται καραγκιοζης?κ ειναι παρα πολυ λογικο ν μν αρεσουν σε πολλυς αλλα τετοια αντιμετωπιση.........εγςω ακους μουσικη η οποια με εκφραζει,δν με νοιαζει ποσο ωραιος ειναι ο ville δν ειμαι κοριτσακι που τς ακουει για αυτο δν μ νοιαζει καν αν ειναι gay, by, whatever απλα μ εκφραζουν οι στιχοι τς......αλλα για ν εχουμε καλο ρωτημα,ποιος απο τς κραχτες ειναι καλυτερος του κ επισης τι μουσικη ακουτε εσεις???ο freakhood θελω ν μ απαντησει.................