ελληνική μουσική
    607 online   ·  210.870 μέλη

    Νέο σήμα σταθμού - Ευχαριστούμε Μιχάλη Κλεάνθη!

    jorge
    03.05.2011, 11:40

    Όσοι ακούτε Κουκουβάγγο, θα έχετε ακούσει κάθε μισάωρο το νέο σποτάκι του Radio MusicHeaven. Πρόκειται για παραγωγή του Μιχάλη Κλεάνθη, ο οποίος το χάρισε σεμνά και διακριτικά στο Radio MusicHeaven, σε συνολικά 3 versions.

    Προσωπικά, οτι και να πω για αυτή την απίστευτη έκπληξη, είναι λίγο. Ο σταθμός ξαφνικά σαν να "ομόρφυνε", δεν ξερω πως αλλιώς να το περιγράψω.

    Μιχάλη ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.


    ΥΓ. Οι παραγωγοί θα λάβουν τα σποτάκια μέσω του διευθυντή του σταθμού, του Deos.


    AlfaWolf
    03.05.2011, 12:08

    Πραγματικά πολύ καλή διασκευή από τον Μιχάλη Κλεάνθη και τον ευχαριστούμε για αυτή την προσφορά του {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.thumbup}

    όπως ευχαριστούμε πρώτα απ όλους τον Φοίβο Δεληβοριά (που το έγραψε) τον Orfeous (για την αυθεντική πρώτη ερμηνεία του) τον jorge ( που έπαιξε κιθάρα) γιατί χωρίς αυτούς δεν θα είχε τίποτα να διασκευάσει ο Μιχάλης :))))

     

     


    jorge
    03.05.2011, 12:50
    Εμένα μη με βάζεις, όλα ήταν ιδέες του Orfeus :)
    rouli726
    03.05.2011, 12:53

    Πράγματι πολύ ευχάριστη νότα και πολύ ενδιαφέρουσα "διασκευή" του σποτ του σταθμού μας.

    Πολυτάλαντε Μιχάλη μας,να σαι καλά!!!{#emotions_dlg.clap}


    ilio
    03.05.2011, 13:05

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 03-05-2011 στις 11:40 έγραψε...

    Όσοι ακούτε Κουκουβάγγο, θα έχετε ακούσει κάθε μισάωρο το νέο σποτάκι του Radio MusicHeaven. Πρόκειται για παραγωγή του Μιχάλη Κλεάνθη, ο οποίος το χάρισε σεμνά και διακριτικά στο Radio MusicHeaven, σε συνολικά 3 versions.

    Προσωπικά, οτι και να πω για αυτή την απίστευτη έκπληξη, είναι λίγο. Ο σταθμός ξαφνικά σαν να "ομόρφυνε", δεν ξερω πως αλλιώς να το περιγράψω.

    Μιχάλη ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.


    ΥΓ. Οι παραγωγοί θα λάβουν τα σποτάκια μέσω του διευθυντή του σταθμού, του Deos.



    Μα καλά στο μυαλό μου είσαι;;!!{#emotions_dlg.eek}Σήμερα το πρωί τα άκουγα φτιάχνοντας εκπομπή

    και ήθελα πραγματικά να στείλω προσωπικό μήνυμα στον Μιχάλη πως μου άρεσαν πάρα

    πολύ!!!Σούπερ!!!Ακόμα καλύτερα τώρα να τον ευχαριστήσω και δημοσίως μέσω αυτού του τόπικ!!

    Μιχάλη έγραψες!!!{#emotions_dlg.thumbup}Ορφέα συνεχίζεις να γράφεις αποτελώντας την αφορμή,την μαγιά!!!{#emotions_dlg.thumbup}

    Υ.γ Ο καπετάν Deos-Γιάννης έχει στείλει τα σποτάκια ήδη!Smile


    -----------------
    Κάθε Τρίτη βράδυ 23.00-01.00 μαζί σας με "μια ανάσα"!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ilio στις 03-05-2011 13:06 ]


    aviectus
    03.05.2011, 13:35

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 03-05-2011 στις 11:40 έγραψε...

    Όσοι ακούτε Κουκουβάγγο, θα έχετε ακούσει κάθε μισάωρο το νέο σποτάκι του Radio MusicHeaven. Πρόκειται για παραγωγή του Μιχάλη Κλεάνθη, ο οποίος το χάρισε σεμνά και διακριτικά στο Radio MusicHeaven, σε συνολικά 3 versions.

    Προσωπικά, οτι και να πω για αυτή την απίστευτη έκπληξη, είναι λίγο. Ο σταθμός ξαφνικά σαν να "ομόρφυνε", δεν ξερω πως αλλιώς να το περιγράψω.

    Μιχάλη ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.


    ΥΓ. Οι παραγωγοί θα λάβουν τα σποτάκια μέσω του διευθυντή του σταθμού, του Deos.



    διακριτικά?{#emotions_dlg.confused1}


    astarth_18
    03.05.2011, 14:00

    Παράθεση:

    Aviectus wrote:

     

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 03-05-2011 στις 11:40 έγραψε...

     

    Όσοι ακούτε Κουκουβάγγο, θα έχετε ακούσει κάθε μισάωρο το νέο σποτάκι του Radio MusicHeaven. Πρόκειται για παραγωγή του Μιχάλη Κλεάνθη, ο οποίος το χάρισε σεμνά και διακριτικά στο Radio MusicHeaven, σε συνολικά 3 versions.

    Προσωπικά, οτι και να πω για αυτή την απίστευτη έκπληξη, είναι λίγο. Ο σταθμός ξαφνικά σαν να "ομόρφυνε", δεν ξερω πως αλλιώς να το περιγράψω.

    Μιχάλη ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.


    ΥΓ. Οι παραγωγοί θα λάβουν τα σποτάκια μέσω του διευθυντή του σταθμού, του Deos.



     

    διακριτικά?{#emotions_dlg.confused1}

     

    διακριτικά....

     


    AlfaWolf
    03.05.2011, 14:12

    Παράθεση:

    Το μέλος aviectus στις 03-05-2011 στις 13:35 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 03-05-2011 στις 11:40 έγραψε...

    Όσοι ακούτε Κουκουβάγγο, θα έχετε ακούσει κάθε μισάωρο το νέο σποτάκι του Radio MusicHeaven. Πρόκειται για παραγωγή του Μιχάλη Κλεάνθη, ο οποίος το χάρισε σεμνά και διακριτικά στο Radio MusicHeaven, σε συνολικά 3 versions.

    Προσωπικά, οτι και να πω για αυτή την απίστευτη έκπληξη, είναι λίγο. Ο σταθμός ξαφνικά σαν να "ομόρφυνε", δεν ξερω πως αλλιώς να το περιγράψω.

    Μιχάλη ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.


    ΥΓ. Οι παραγωγοί θα λάβουν τα σποτάκια μέσω του διευθυντή του σταθμού, του Deos.



    διακριτικά?{#emotions_dlg.confused1}



    Τι ειναι αυτό που καθόλου διακριτικα σε παραξενέυει Γιώργο ? :)


    antwnispatra
    03.05.2011, 14:13

    Μια καλημέρα είναι αυτή,πέστη και ας πέσει χάμω...

    Διακριτικά ή όχι,σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ για το ευχάριστο και ρυθμικό δωράκι.

    Τα μισθά σου εξαργυρώνονται ανά ημίωρο...


    laice
    03.05.2011, 14:28

    Θαρρω πως το παρακανατε ολοι... οι μεν κάνοντας τα παντα ωστε να φανειτε αδιακριτοι, και αφου ηταν διακριτικη κινηση απλως να μη το αναφερετε. οι δε, λειτουργωντας ως αντιποδας??
    απλως ..μην ΥπερΒαλετε...

    {#emotions_dlg.walkman}


    antwnispatra
    03.05.2011, 14:29

    Μήπως να ακούσετε το σποτάκι?Μήπως να ασχοληθείτε με το σποτάκι?

    Μήπως,μήπως,μήπως???

    Νισάφι πια,πάτε γήπεδο ρε παιδιά...


    laice
    03.05.2011, 14:32

    προσωπικα το ακουσα.δε μιλησα οπως ειδες για το σποτακι! απλως δε χρειαζομαστε αλλους κραχτες!!! Μας φτάνει η τηλεόραση. για αυτο διαλεγουμε ραδιοφωνο πλεον.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : laice στις 03-05-2011 14:33 ]


    rouli726
    03.05.2011, 14:48

    Τί να πω...ειλικρινά...απορώ μαζί σου Γιώργο που δημιούργησες θέμα,εκ του μή όντως!

    Απορώ και με τους φίλους του Γιώργου...

    ΑΠΟΡΩ!!!

    Ποιό είναι το πρόβλημά σας?

    Πείτε μας,έτσι να μη μας μείνει κ η απορία μετά...

    Υ.Γ.Κατά τα άλλα φταίω εγώ και η παρέα μου από την Πάτρα,ε,Νίκο.....?Κρίμα...Να θυμάσαι καμμιά φορά κι αυτά που υποστηρίζεις ακόμη κι αν δε τα πιστεύεις....

    Υ.Γ2.Ζητώ συγγνώμη από τους υπόλοιπους και ειδικά από όσους με αγάπη ασχολούνται με το σταθμό μας όλα αυτά τα χρόνια...έκανα μεγάλη προσπάθεια να είμαι κόσμια!


    AlfaWolf
    03.05.2011, 14:49

    Eνα ευχαριστώ σε κάποιον που προσφέρει και το αξίζει δεν κοστίζει...

    αν δεν νιώθετε ότι το οφείλετε απλά και διακριτικά μην το πράξετε.

    η γνωστή και βαρετή (κατά την γνώμη μου) ειρωνομιζέρια  δεν έχει θέση εδώ

     

     

     


    antwnispatra
    03.05.2011, 15:06

    Άνοιξε άλλο θέμα και μαζί του οποιαδήποτε συζήτηση θέλεις.Μη μας βγάλετε για πολλοστή φορά εκτός θέματος.


    -----------------
    ΤΑ ΜΥΑΛΑ,ΤΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ,ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : antwnispatra στις 03-05-2011 15:07 ]


    aviectus
    03.05.2011, 15:08

    Καλησπερα σας.

    Μιση μιζερια δικη μου και μιση δικη σας.

    νομιζα,οτι σε ενα δημοκρατικο φορουμ,μπορω να πω οτι θελω,αλλα και οπως θελω.

    και χωρις να εχω επικρίσεις.

    για να μην εχουμε παρεγησεις,τα σποτακια τα εχω ακουσει και μου αρεσουν.

    αλλα δεν θελω τυμπανοκρουσιες,ενω εχουν γινει διακριτικα.( κανε το καλο και ριχτο στο γιαλο,που λεει και η παροιμία

    αυτο.


    antwnispatra
    03.05.2011, 15:11
    Σποτ για την εκπομπή σου έχεις?Αν ναι,δεν ευχαρίστησες ποτέ από μικροφώνου κάποιον που βοήθησε για αυτό?Αν έχει βοηθήσει.
    CROSS
    03.05.2011, 15:12

    Πολύ ωραία τα καινούρια σποτάκια {#emotions_dlg.walkman}και περιέχουν και μια νότα χαράς,σε αντίθεση με τον Δεληβοριά που ήταν σαν να του είχε βάλει κάποιος το πιστόλι στον κρόταφο και να του είπε ''τραγούδα τώρα!''{#emotions_dlg.lol}Ίσως το έβρισκα πολύ χάλια γιατί γενικά δεν μου αρέσει ο συγκεκριμένος τραγουδοποιός αλλά υπήραν και άλλες μαρτυρίες,ειδικά αν γινόταν κάποια μικροδιακοπή κατα τη διάρκεια εκπομπής!

    Ευχαριστούμε τον Μιχάλη Κλεάνθη που μπήκε στην διαδικασία να τα ετοιμάσειSmile


    ChristosMoustakas
    03.05.2011, 15:14
    παιδιά, προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός??? τα πράγματα ειναι απλά. ένας άνθρωπος, εκει που θα μπορούσε να κάθεται στο σπίτι του και να ασχολείται με το αιδοίο του, κάθισε με χαρά και ασχολήθηκε μαζί μας και έφτιαξε ένα καλαίσθητο σποτ για το ραδιόφωνο, το οποίο είναι και κατά πολύ καλύτερο από το προηγούμενο. Γιατί πρέπει να κάνουμε τόσο πολύ θέμα γι' αυτό και να είμαστε αγνώμονες αντί να πούμε ενα απλό ευχαριστώ και να τελειώνει το θέμα εκεί? Νομίζω πραγματικά ότι ψάχνουμε αφορμή για να τονίζουμε μία επίπλαστη διαφορετικότητα η οποία εξυπηρετει απλά και μόνο το Εγώ μας. Με πραγματική εκτίμηση και αγάπη, η γνώμη μου...!
    AlfaWolf
    03.05.2011, 15:15

     

    ""Μιση μιζερια δικη μου και μιση δικη σας.""

    Όχι αδελφέ χάρισμα σου όλη... την κέρδισες επάξια!!!