ελληνική μουσική
    283 online   ·  210.899 μέλη

    Νέο σήμα σταθμού - Ευχαριστούμε Μιχάλη Κλεάνθη!

    jorge
    03.05.2011, 16:00
    Κάποιοι το ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ το εκφράζουν με ένα post. Εσύ με τη διακριτική σιωπή σου. Αν σ' αρέσει, καλά κάνεις. Μάθε όμως να μην επικρίνεις όσους έχουν συνηθίσει να λένε ευχαριστώ φωνάζοντας. ΟΚ; Άιντε πια με την αχαριστία ορισμένων....
    PHILIPPOSSM
    03.05.2011, 16:01

    Εγώ ένα πράγμα έχω να πω.

    Όποιος προσφέρει το παραμικρό στο ΜΗ και ιδιαίτερα στο R/MH όλοι εμείς τον ευχαριστούμε είτε με το να παίζουμε τα σποτάκια ή την διαφήμιση του ή με το να τον ευχαριστούμε δημόσια και όπως ο καθένας κρίνει κατά το δοκούν.


    Extremio
    03.05.2011, 16:01

    Παράθεση:

    Το μέλος astarth_18 στις 03-05-2011 στις 15:55 έγραψε...

    το να γινονται τετοιες συζητησεις ειναι καλο κατα την αποψη του. καπου ειδα, οχι εδω στο φορουμ, αναφερθηκε σε κλικες και σε τετοια: ποσο πιο φυσιολογικο ειναι το να εχει ο καθενας τη παρεα του; και ας μην αλληλεπιδρα καθολου με τις αλλες. Δεν μπορουμε να κανουμε παρεα με τον καθενα εδω μεσα. Αλλα επειδη ειμαι off topic να πω το αλλο:

    ευχαριστω αυτό, ευχαριστώ εκείνο, ευχαριστώ το άλλο. 
    Το να ευχαριστουμε καποιον ειναι το μονο ευκολο και μας κανει να δειχνουμε ενα ραδιοφωνο με συναισθημα και ευγνωμοσυνη. Το να πεσουμε να φαμε ομως καποιον που διαφωνει εστω με τον τροπο δεν μας κανει τιποτα παραπανω απο μικοαστικα πλασματακια που διψαμε για ιντριγκες και ολα αυτα. Δεν βγαζω την ουρα μου απ'εξω, απλα λεω και γω τη βλακεια μου.

    Κανεις δεν ειπε οτι δεν του αρεσαν τα σποτακια, κανεις δεν ειπε κακο λογο για κανενα. Τουλαχιστον στην αρχη της ολης παρανοιας.

    Αυτα απο μενα.



    Δηλαδη, αν ερθει εσενα καποιος και απο την καλη του την καρδια σου προσφερει κατι, επειδη σε εκτιμα, επειδη πιστευει σε αυτο που κανεις, δεν θα πεις ευχαριστω;;;;  Ρε παιδια, σοβαρολογειτε τωρα;  Σας πειραξε το ευχαριστω σε καποιον που προσφερει;  Οσο για τα μικροαστικα πλασματακια, ο αγνωμων και φθονερος ειναι μικρος.  Οχι αυτος που προσφερει.  Ουτε κι εκεινος που ξερει να ευγνωμωνει.


    mary_omikron
    03.05.2011, 16:04

    Ευχαριστούμε Μιχάλη {#emotions_dlg.thumbup} πολύ όμορφα σποτάκια, και η διάθεση σου να τα φτιάξεις, ακόμα ομορφότερη !!!

    Στην υγειά {#emotions_dlg.beer} της ταλαντούχας οικογένειας που χαίρομαι πάρα πολύ που γνωρισα μέσω του σταθμού Smile

    Συνεχίστε να μας "δίνετε" όλοι, είναι δική μου προσωπική παράκληση και απόλαυση....

     

    [[ άσχετο ΥΓ.  @Μουστάκα είααι "φαινόμενο" να το απολαμβάνεις και να το χαίρεσαι με λιγότερη μετριοπάθεια {#emotions_dlg.thumbup}]


    -----------------
    αυτός ο κόσμος μπορεί ν΄αλλάξει Κεμάλ..μέσα στις καρδιές, στις πλατείες, σε γραφεία οβάλ..θέλει σωστοί χιλιάδες να΄ναι στους τροχούς, να΄ναι η ψυχή η νύφη και γαμπρός ο νους...(ετεροχρονισμένη απάντηση του Ρασούλη στο αριστούργημα του Γκάτσου)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 03-05-2011 16:07 ]


    AlfaWolf
    03.05.2011, 16:09

    Όπως λέει κι ο λαός.... αυτό είναι το ευχαριστώ.

    Αλλά και όπως είπε και ο Χάρης (Αr On) μαζί με το ευχαριστώ μας δέξου και την  Συγγνώμη μας Μιχάλη Κλεάνθη !!!


    Extremio
    03.05.2011, 16:20

    ΑΥΘΟΡΜΗΤΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ;;;;;;;;;;; Οι ευθειες βολες στο jorge; Η γεματη φθονο αντιμετωπιση του Μιχαλη; ΑΥΘΟΡΜΗΤΗ;

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Extremio στις 03-05-2011 16:20 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Extremio στις 03-05-2011 16:21 ]


    antwnispatra
    03.05.2011, 16:22
    Ναι ρε μάγκα δεν είναι αυτό το τόπικ η αιτία.Είναι που σε κάθε τόπικ συναντάμε τα ίδια και ίδια αρνητικά και κουραστικά σχόλια.Τελικά θα ανοίξεις θέμα που είπες ή θα συνεχίσεις να "λερώνεις" αυτό?
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    jorge
    03.05.2011, 16:48
    Τα προσωπικά σας αλλού. Εδώ μιλάμε για τα σποτάκια.
    aviectus
    03.05.2011, 16:58

    Εγω παιδια ειναι η τελευταια φορα που γραφω σε αυτο το thread.

    μπορω να εκφρασω τη διαφωνία μου για κατι,και εσεις τη διαφωνία σας για αυτο που εγραψα,αυτο δείχνει πολυφωνια,και ειναι υγειες. το δεχομαι.

    Ενώ εγώ σας λέω,οτι τα Σποτάκια είναι όμορφα ( και καλύτερα,απο του Φοίβου  ) εσεις με θάβετε.

    να συζητήσουμε μια αλλη, πιθανότητα?  έστω οτι δεν μου άρεσαν, ούτε αυτά ούτε η μουσική του. δεν μπορούσα να το δηλώσω?

    πολοι απο εσας εχετε "θαψει" κομμάτια και συζητήσεις σε κομμάτια που δεν σας άρεσαν.Να σας θυμίσω την Πριγκιπέσα του Καρρα,που έκανε διασκευή...

    πιστεύω οτι ολοι έχουμε το δικαίωμα να πούμε τι μας αρέσει,και τι όχι. και χωρις να ζηταμε συγνωμη,οι καλλιτέχνες με το να εκθέτουν τα εργα τους σε εμας ειναι και ανοιχτοί προς Κρίση..δεν θα έχουν και πάντα θετικά σχόλια,πρεπει να το ξερετε αυτο.

    καλό ειναι να αφήνουμε ελεύθερα τα σχόλια, γιατί τους κάνει καλό.


    ixthis
    03.05.2011, 16:58

    Φάση έχουμε χαχαχαχα ρε παιδιά να χαλαρώσουμε βρε λιγάκι.Μεγάλο θέμα για ένα '' ευχαριστώ.''

    Μάλλον δεν είναι αυτό η αιτία μάλλον υπάρχουν μαζεμένα και απωθημένα που δεν λέγονται και δεν λύνονται προφανώς και ψάχνουν κάποια αφορμή να βγουν με το παραμικρό και στο άσχετο.

    Οπότε δεν εχω να πω κατι για όλο αυτό το ΄΄δήθεν θέμα ΄΄αλλα ούτε και νοιώθω πως μπορώ να δημιουργήσω διαφορές με το γιώργο αβιεκτους και την παρέα των παιδιών αυτων .

    Είναι λίγο εριστικοί και ειρωνικοί φορές .....είναι αλήθεια αλλα έτσι είναι τωρά γιατί να  κάνουμε θέμα αφου λιγο ως πολύ έχουμε μάθει τους κωδικές και το στύλ ο ένας του άλλου. Και στις καλύτερες οικογένειες υπάρχουν προβλήματα .

    Αβιέκτους θα σου πω ειλικρινά οτι σε πιστευω πως δεν εχεις θέμα με τα σποτάκια και τον μιχάλη κλεάνθη

    αλλά οι μπιχτές στο πρόσωπο του χόρχε ειναι επίσης εμφανείς και δε βοηθούν

    αντίθετα δημιουργούν κι αλλα προβλήματα και ένα άσχημο κλίμα που δέν νομίζω οτι είναι ο στόχος σου.

    Και καταλήγουμε στο΄΄ νάχαμε να λέγαμε....΄΄

    Τι σ ενοχλεί πραγματικά ? Είμαι σίγουρη οτι ξέρεις ... Πές το ρε παιδί μου να τελειώνουμε...


    tas0s19
    03.05.2011, 17:02
    Γιωργο θα πρωτεινα να κλειδωθει το θεμα εχει παρει τροπη μεγαλη που δεν ειναι του θεματος...
    Extremio
    03.05.2011, 17:03
    Aviectus, δεν εκρινες κανενα κομματι. Εκρινες το "ευχαριστω" σε καποιον που τολμησε να ευχαριστησει για το κομματι. Και μαλιστα με ειρωνεια περισση.
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    jorge
    03.05.2011, 17:47

    Παράθεση:

    Το μέλος aviectus στις 03-05-2011 στις 16:58 έγραψε...

    Εγω παιδια ειναι η τελευταια φορα που γραφω σε αυτο το thread.

    μπορω να εκφρασω τη διαφωνία μου για κατι,και εσεις τη διαφωνία σας για αυτο που εγραψα,αυτο δείχνει πολυφωνια,και ειναι υγειες. το δεχομαι.

    Ενώ εγώ σας λέω,οτι τα Σποτάκια είναι όμορφα ( και καλύτερα,απο του Φοίβου  ) εσεις με θάβετε.

    να συζητήσουμε μια αλλη, πιθανότητα?  έστω οτι δεν μου άρεσαν, ούτε αυτά ούτε η μουσική του. δεν μπορούσα να το δηλώσω?

    πολοι απο εσας εχετε "θαψει" κομμάτια και συζητήσεις σε κομμάτια που δεν σας άρεσαν.Να σας θυμίσω την Πριγκιπέσα του Καρρα,που έκανε διασκευή...

    πιστεύω οτι ολοι έχουμε το δικαίωμα να πούμε τι μας αρέσει,και τι όχι. και χωρις να ζηταμε συγνωμη,οι καλλιτέχνες με το να εκθέτουν τα εργα τους σε εμας ειναι και ανοιχτοί προς Κρίση..δεν θα έχουν και πάντα θετικά σχόλια,πρεπει να το ξερετε αυτο.

    καλό ειναι να αφήνουμε ελεύθερα τα σχόλια, γιατί τους κάνει καλό.

    Aviectus, γιατί πας να δημιουργήσεις λανθασμένες εντυπώσεις στους αναγνώστες; Κανείς δεν ασχολήθηκε με την άποψή σου για τα σποτάκια. Διότι ούτε κι εσύ ο ίδιος ασχολήθηκες. Κανείς λοιπόν δεν σε "θάβει" για τις μουσικές σου απόψεις, όπως πας να "περάσεις" με το παραπάνω post.

    Aν θες να ασχοληθείς με την ουσία, τότε εξήγησέ μας γιατί είναι κακό να ανοίγεις ένα topic που να ευχαριστεί κάποιον. Διότι αυτό ήταν που προκάλεσε την ένταση.


    pastella
    03.05.2011, 18:07

    Τα σποτάκια τα παίζω ήδη από την προηγούμενη εκπομπή. Μιχάλη είσαι ωραίος και σε ευχαριστώ κι εγώ προσωπικά.

    Δημιουργήθηκε ένα θέμα για να ανακοινωθεί κάτι που αφορά νέα σποτάκια και αρχίσαμε τις γνωστές αηδίες για κλίκες, ξύλινες γλώσσες και δήθεν ποστς. Αν ήταν κάθε φορά να ευχαριστούμε κάποιον για ότι προσφέρει εδώ μέσα, δεν θα είχαμε άλλα ποστς στο φόρουμ, μόνο ευχαριστίες.

    Τόσα χρόνια στο ΜΗ, τόσα χρόνια στην ομάδα ανάπτυξης και συνεχίζω να διαβάζω τις ίδιες αηδίες. Μου τη δίνει όταν μερικοί προσπαθούν να βγάλουν "βρώμα" για μερικούς ανθρώπους εδώ μέσα. ΕΛΕΟΣ!!!!{#emotions_dlg.mad}

     

    Ντροπή να διαβάζει νέο μέλος ή επισκέπτης τέτοια πράγματα.{#emotions_dlg.thumbdown}

     


    laice
    03.05.2011, 18:08

    γιατι το ευχαριστω το λες κατ ιδιαν και φάνηκες σα κραχτης που το δημοσιοποίησες.....
    καταλαβες τώρα???


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης