ελληνική μουσική
    246 online   ·  210.899 μέλη

    Νέο σήμα σταθμού - Ευχαριστούμε Μιχάλη Κλεάνθη!

    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    seawind8
    05.05.2011, 01:17
    Εγώ προσωπικά προσπερνάω τις σελίδες του ποστ διότι απλά δεν θέλω να μπω σε αυτόν τον μη εποικοδομητικό κυκεώνα συζήτησης και να πω με την σειρά μου ενα ευχαριστώ στον Μιχάλη Κλεάνθη για τα νεα σποτακια που ομορφαίνουν το ράδιο μας :) Χρήστος
    ixthis
    05.05.2011, 05:26

    xaxaxaxa τι ομορφο το στρουμφάκι ελιωσα στο γέλιο.Που πάει παναγία μου??????


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    jorge
    05.05.2011, 15:02

    Όσο υπάρχουν άνθρωποι που λένε ευχαριστώ στον Μιχάλη, το θέμα δεν κλειδώνεται. Αν κάποιος διαφωνεί με αυτό, παρακαλώ να ξεκινήσει άλλο θέμα για να εκφράσει την διαφωνία του και να αφήσουμε εδώ να γίνει συζήτηση για το νέο σποτ.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 05-05-2011 15:03 ]


    sillia
    05.05.2011, 19:53

    {#emotions_dlg.oops}

    Στέγνωσε να πατήσω?{#emotions_dlg.rolleyes}

    Ενα μεγάλο μεγάλο ευχαριστώ στον Κλεό μας όχι μόνο για τα σποτάκια που εννοείται έδωσαν μιαν άλλη νότα στο radio μας ..μα και το γέλιο που μας χαρίζει κάθε φορά που θα είναι στην παρέα μας τόσο αυτόςSmile όσο και η ΣοφίαSmile

    Καθένας που προσφέρει αγάπη στον μουσικό μας παράδεισο... ΑΓΑΠΗ παίρνει{#emotions_dlg.inlove}


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    skordalis21
    06.05.2011, 12:58
    Το σποτακι του συνονοματου μου αλλα και Κλεανθη ειναι πολυ ωραιο. Ευχαριστουμε. Οπως επισης υπαρχουν πολλα ομορφα σποτακια τα οποια δεν παιζοντε συχνα. Μηπως να γινει μια εκπομπη αφιερωμενη μονο στα σποτακια?