ελληνική μουσική
    259 online   ·  210.899 μέλη

    Αναφορά προβλημάτων (σοβαρών και μη)

    jorge
    29.05.2014, 18:40
    Μπορείτε να κάνετε κάποιο copy-paste να το δω;
    PetrosTser
    29.05.2014, 19:00

    Βουαλά:

    Πρόκειται για 4 διαφορετικά likes, σε 4 διαφορετικά posts. Αυτό που φαίνεται όμως είναι 4 likes και το τελευταίο μόνο post.


    -----------------

    "LIVE TO ROCK!": Rock-metal εκπομπή κάθε Δευτέρα 18:00 - 20:00 εδώ στο Radio MusicHeaven! (http://radio.musicheaven.gr/

    [ τροποποιήθηκε από τον/την PetrosTser, 29-05-2014 19:02 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την PetrosTser, 29-05-2014 19:04 ]


    jorge
    29.05.2014, 19:24
    Σ' ευχαριστώ Πέτρο, θα το κοιτάξω.
    PetrosTser
    29.05.2014, 19:42

    Να 'σαι καλά Χόρχε {#emotions_dlg.beer}


    trelakias
    29.05.2014, 19:50

    Μάλλον αυτό που λέω παραπάνω εξηγείται με την παρατήρηση του Πέτρου.  Άκυρο Smile


    JohnDok
    23.06.2014, 23:22

    Έχω ένα ερώτημα να αναφέρω στο forum,πως μπορούμε να ακούμε το σταθμό μέσω Android(κινητό,tablet) γιατί μετά την αναβάθμιση που έγινε τέλος του χρόνου,σταμάτησε το streaming στις Ραδιοφωνικές Πλατφόρμες(Greek Radios,Live Radios) που μπορούσαμε να ακούμε χωρίς να πρέπει να είμαστε συνέχεια πάνω από το PC,μπορούμε να βρούμε μιά λύση σε αυτό το θέμα που σίγουρα θα απασχολεί και άλλους παραγωγούς και ακροατές ή αν υπάρχει ήδη τρόπος να ακούμε να γίνει μιά ανάρτηση γιά να λυθούν οι απορίες,ευχαριστώ.


    freddieKrueger
    08.07.2014, 17:35
    Γιατί ποστάρω στο θέμα ''γίνε για λίγο στιχουργός μπορείς'' και αυτό δεν φαίνεται στα επί πιεστηρίου θέματα?
    trelakias
    08.07.2014, 17:49

    Τα "ανάλαφρα, αστεία, ανέκδοτα" δεν εμφανίζονται στην αρχική πλέον.

    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Splatt_Forums&file=viewtopic&topic=31361&gotolast=1


    freddieKrueger
    08.07.2014, 17:50
    Σ ευχαριστώ φίλε trelakias
    STEFANOS604
    13.09.2014, 22:26

    Εδώ και αρκετό καιρό όταν κάνω Insert/Edit Image απαιτούνται 2 προσπάθειες (τελευταία έχω ανεβάσει πολλές και συμβαίνει το ίδιο).

    Δηλαδή στην 1η προσπάθεια μόλις βάλω το link εμφανίζεται ένα πράσινο κουτάκι αντί της φωτογραφίας. Το διαγράφω ξαναθέτω το link και τότε εμφανίζεται η εικόνα.


    STEFANOS604
    24.09.2014, 16:01

    Στο ‘’Συζητήσεις στο Forum’’  φαίνεται το :

    Καρτες ηχου Apogee (γνωμες) (3)

    STEFANOS604, πριν 2 ώρες 

    Ενώ το σχόλιο είναι από 10.06.2014, 16:52

    Στο  ‘’Επί του πιεστηρίου’’ δεν φαίνεται ότι έκανα σχόλιο.

     

    Στο ‘’Επί του πιεστηρίου’’ φαίνεται ότι έκανε σχόλιο ο goutakos 

    Καρτες ηχου Apogee (γνωμες)
    Το μέλος goutakos έγραψε στο topic

    ενώ στις ‘’Συζητήσεις στο Forum’’ δεν φαίνεται ότι έκανε σχόλιο .


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    24.10.2014, 16:18

    Καλησπέρα. Το πρόβλημα που αναφέρω είναι ότι δεν μπορώ να ακούσω τα μουσικά βίντεο, τα οποία ανεβάζουν άλλα μέλη του ΜΗ, είτε τα βίντεο είναι νέα είτε παλιά. Με το F5 ή το κυκλάκι της ανανέωση με βγάζει στην σελίδα του ραδιοφώνου. Αυτά, Ε.Σ.


    STEFANOS604
    08.11.2014, 20:46

    Κάποιο πρόβλημα με το : ''Φωτογραφία της ημέρας'' 

    Δεν δέχεται ούτε paste από link ούτε attachment αν και το αρχείο είναι μόλις 90 ΚΒ.

    Αρχικά δέχτηκε το attachment αλλά με το ΟΚ δεν δημοσιοποιήθηκε

    ΟΚ ήθελε και κείμενο
    -----------------

    ''Οταν η ψυχή χάσει την αρμονία της τότε η μελωδία και ο ρυθμός βοηθούν να επανέλθει στην τάξη'' Πλάτωνας

    [ τροποποιήθηκε από τον/την STEFANOS604, 08-11-2014 20:51 ]


    PetrosTser
    03.01.2015, 18:36

    Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά!!! {#emotions_dlg.biggrin}

    Στο τρέχον Μουσικό Quiz [Rock Quiz (Τραγούδια με... νόημα!)] έχω την αίσθηση ότι υπάρχει κάποιο λάθος...

    8 - Στην ερώτηση "Γιατί οι Boomtown Rats έγραψαν το τραγούδι “I Don’t Like Mondays”;", απαντήσατε "Για τη 16χρονη Brenda Ann Spencer που πυροβολώντας στην αυλή του σχολείου της, τραυμάτισε 8 παιδιά, έναν αστυνομικό και σκότωσε δύο ενήλικους με τη δικαιολογία ότι “δεν της αρέσουν οι Δευτέρες”." . Η σωστή απάντηση είναι "Για την απόρριψή που είχαν στην πρώτη τους audition και ήταν Δευτέρα."

    ... Είμαστε σίγουροι ότι ήταν για την πρώτη τους ωντισιόν...;

    Ελπίζω να μην έχω ποστάρει σε λάθος topic... χαχα! Εάν ναι, ζητώ συγγνώμη! {#emotions_dlg.rolleyes}

    Καλή χρονιά και πάλι, με υγεία και αγάπη!!! {#emotions_dlg.inlove}

    {#emotions_dlg.beer}


    konnaG
    05.01.2015, 12:12
    Ευχαριστούμε πολύ Πέτρο για το σχόλιο! Καλή Χρονιά με υγεία!
    marita-q
    20.03.2015, 21:58
    Μπήκα στο chat ως παραγωγός, μετά βγήκα και όταν πήγα να μπω ξανά δεν με άφηνε! Γράφει "άλλος χρήστης είναι συνδεδεμένος με αυτό το όνομα". Δεν μπορώ να κάνω εκπομπή!!
    despinakontogianni
    25.03.2015, 09:12
    Δεν είναι πρόβλημα, αλλά πού πήγε το twitter από την "κοινοποίηση" στις δημοσιεύσεις του περιοδικού;
    alkyoni
    13.04.2015, 02:17

    Καλησπερες και χρονια πολλα !

    Μπηκα στα ΠΜ μου για να γραψω μηνυμα,   αλλα δε βλεπω στο κατω μερος του πεδιου που γραφουμε το μηνυμα μας, την μορφοποιηση κειμενου  {#emotions_dlg.helpsmilie},   οπως υπαρχει κανονικα εδω ( εννοω το χωρο με τα εικονιδια και τα τις υπολοιπες μορφοποιησεις που μπορουμε να κανουμε)

    Ειμαι με firefox 37.0.1  αν βοηθαει,  και win xp.


    alkyoni
    13.04.2015, 03:29

    Βρε jorge μου, ριξε λιγο νωριτερα μια ενημερωση οτι γινονται αλλαγες στα ΠΜ....  μπηκα με 2 διαφορετικους browser και αλλα ειδα με το firefox πριν που εγραψα το μηνυμα,   κι αλλα με το  chrome τωρα..... κι επαθα πλακα!!!!{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.helpsmilie}

    Εφυγαν τα PM και τα κινουμενα εικονιδιακια και οι μορφοποιησεις οπως τα ξεραμε.....{#emotions_dlg.crying}

    Επισης δε μπορω να τροποποιησω το προηγουμενο μου μηνυμα εδω παραπανω... κι ετσι γραφω αυτο τωρα.


    jorge
    13.04.2015, 03:47
    Γι αυτό γίνονται ξημερώματα Κυριακής του Πάσχα 😉