ελληνική μουσική
    582 online   ·  210.848 μέλη

    Νέα συνάντηση στην Πάτρα (11 Μαϊου)

    blackdragon
    04.05.2008, 11:37

    Παράθεση:

    Το μέλος dionysia7 στις 03-05-2008 στις 22:49 έγραψε...

    Τι τι τι;;; επίτιμο προσκεκλημένο μελος εγω;;;;; ωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι ωραια που θα τανννννννννννννννν!!!! {#emotions_dlg.biggrin} {#emotions_dlg.inlove} {#emotions_dlg.lol} {#emotions_dlg.thumbup} (το ψωνιοοοοοοοοο ονειρα που κανει ε;; χαχαχαχα)

    αχ θα πατε και θεατρακι ε;;; τι ωραια............αντε μετα τις εξετασεις των σχολειων και τις εξεταστικες των πανεπιστημιων και των τει θα κανονισουμε νεα συναντηση για να συμμετασχουμε και μεις....



     

    Πρόσεχε μόνο μην σε ρίξει το καράβι το "Κεφαλονιά" πάνω στα βράχια, στο θεατράκι, κατά λάθος την ημέρα της συνάντησης...(Άκου επίτιμο μέλος η Διονυσία....{#emotions_dlg.tt2})


    gioreta
    04.05.2008, 11:55

    Παράθεση:

    Το μέλος blackdragon στις 04-05-2008 στις 11:37 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος dionysia7 στις 03-05-2008 στις 22:49 έγραψε...

    Τι τι τι;;; επίτιμο προσκεκλημένο μελος εγω;;;;; ωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι ωραια που θα τανννννννννννννννν!!!! {#emotions_dlg.biggrin} {#emotions_dlg.inlove} {#emotions_dlg.lol} {#emotions_dlg.thumbup} (το ψωνιοοοοοοοοο ονειρα που κανει ε;; χαχαχαχα)

    αχ θα πατε και θεατρακι ε;;; τι ωραια............αντε μετα τις εξετασεις των σχολειων και τις εξεταστικες των πανεπιστημιων και των τει θα κανονισουμε νεα συναντηση για να συμμετασχουμε και μεις....



     

    Πρόσεχε μόνο μην σε ρίξει το καράβι το "Κεφαλονιά" πάνω στα βράχια, στο θεατράκι, κατά λάθος την ημέρα της συνάντησης...(Άκου επίτιμο μέλος η Διονυσία....{#emotions_dlg.tt2})



    Και τι ειναι η ΔΙΟΝΥΣΙΑ για να την ριξει το καραβι πανω στα βραχια....!!!!Παρεπιπτοντως...ξεχασες να αναφερεις που ειναι το θεατρακι που θα γινει  η συναντηση σας...θα θελει το κοριτσι να ερθει..να μην ξερει που θα παει.....απαπα τι πραγματα ειναι αυτα...{#emotions_dlg.whistling}


    dionysia7
    04.05.2008, 13:23

    Παράθεση:

    Το μέλος blackdragon στις 04-05-2008 στις 11:37 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος dionysia7 στις 03-05-2008 στις 22:49 έγραψε...

    Τι τι τι;;; επίτιμο προσκεκλημένο μελος εγω;;;;; ωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι ωραια που θα τανννννννννννννννν!!!! {#emotions_dlg.biggrin} {#emotions_dlg.inlove} {#emotions_dlg.lol} {#emotions_dlg.thumbup} (το ψωνιοοοοοοοοο ονειρα που κανει ε;; χαχαχαχα)

    αχ θα πατε και θεατρακι ε;;; τι ωραια............αντε μετα τις εξετασεις των σχολειων και τις εξεταστικες των πανεπιστημιων και των τει θα κανονισουμε νεα συναντηση για να συμμετασχουμε και μεις....



     

    Πρόσεχε μόνο μην σε ρίξει το καράβι το "Κεφαλονιά" πάνω στα βράχια, στο θεατράκι, κατά λάθος την ημέρα της συνάντησης...(Άκου επίτιμο μέλος η Διονυσία....{#emotions_dlg.tt2})



    Με τη μαουνα σας δεν ερχομαι που να χτυπιεσαι κατω 10 χρονια!! Στριτζης και παλι Στριτζης! Σαμποταρουμε την εταιρια που δουλευει ο μαυρος δρακος!{#emotions_dlg.thumbup}! Αααα Γιορετα....Ξερω που ειναι το θετρακι μην ανησυχεις.....Δεν θα σου πουν ευκολα που ειναι, αλλα και να σου πουν που ειναι το θεατρακι θα καταλαβεις;; {#emotions_dlg.tt2} (εκτος αν το πει ο μαυρος δρακος, ετσι για να μας παει κοντρα!! {#emotions_dlg.whistling} )


    blackdragon
    04.05.2008, 14:29

    ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ ΚΥΜΑ ΝΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ. ΔΕΣ ΠΩΣ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΧΑΡΑΞΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΟΡΕΙΑ.

    Η υπογραφή της Διονυσίας.....{#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.rolleyes}


    Stroumfita456
    04.05.2008, 14:38

    Σημείωση:παίδες μην ξεχάσετε να βγάλετε πολλές φωτογραφίες και να τις ανεβασετε εδω!!!!{#emotions_dlg.yes}{#emotions_dlg.clap}


    blackdragon
    04.05.2008, 14:50

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 04-05-2008 στις 14:38 έγραψε...

    Σημείωση:παίδες μην ξεχάσετε να βγάλετε πολλές φωτογραφίες και να τις ανεβασετε εδω!!!!{#emotions_dlg.yes}{#emotions_dlg.clap}



     

    Ωραία...Stroumfita στείλε μου φωτογραφίες σου να τις βάλω....{#emotions_dlg.tt2}


    Stroumfita456
    04.05.2008, 15:03

    Παράθεση:

    Το μέλος blackdragon στις 04-05-2008 στις 14:50 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 04-05-2008 στις 14:38 έγραψε...

    Σημείωση:παίδες μην ξεχάσετε να βγάλετε πολλές φωτογραφίες και να τις ανεβασετε εδω!!!!{#emotions_dlg.yes}{#emotions_dlg.clap}

    Ωραία...Stroumfita στείλε μου φωτογραφίες σου να τις βάλω....{#emotions_dlg.tt2}

    {#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.blink}{#emotions_dlg.wacko}{#emotions_dlg.tt2}


    dionysia7
    04.05.2008, 15:57

    Γιατι δεν καταλαβα.....Τι εχει;;;{#emotions_dlg.tt2} κακεεεεε............{#emotions_dlg.tt2}


    gioreta
    04.05.2008, 18:19

    Πολυ γλωσσα παιζει ....για σεμνα.....για σεμνααααααααααααααα({#emotions_dlg.tt2})


    vero
    04.05.2008, 20:27

    στο θεατρακι παει λεωφορειο ? εαν παει ποιο?


    santourman
    04.05.2008, 20:59

    Κι αν δεν πάει, πάει αυτοκίνητο! {#emotions_dlg.biggrin}


    Stroumfita456
    04.05.2008, 21:37

    {#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}


    -----------------
    Άφησε έξω οτι δεν θες....Κράτα μόνο αυτά που σου αρέσουν...!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Stroumfita456 στις 04-05-2008 21:42 ]


    επισυναπτόμενα: moPhoto1105-patra.jpg 
    blackdragon
    05.05.2008, 07:43

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 04-05-2008 στις 21:37 έγραψε...

    {#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}


    -----------------
    Άφησε έξω οτι δεν θες....Κράτα μόνο αυτά που σου αρέσουν...!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Stroumfita456 στις 04-05-2008 21:42 ]



     

    Αυτή είναι από το δασύλλιο, αλλά κ από εκεί φαίνεται το θεατράκι...{#emotions_dlg.rolleyes}


    COUSTEAU
    05.05.2008, 10:20

    Παράθεση:

    Το μέλος vero στις 04-05-2008 στις 20:27 έγραψε...

    στο θεατρακι παει λεωφορειο ? εαν παει ποιο?



    kai kala twra!!!!!

    san na leei paidia emena poios tha me paei theatraki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    vre etsi tha se afisoume...........???????

    gia sena to kalytero leoforeio tha noikiasoume!!!!!!!

    san auto.....

    {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}

     


    rory166
    05.05.2008, 11:33

    αμα γινοταν το επομενο σαββατοκυριακο θα ερχομουν μιας και θα ειμαι ΠατραCool
    next time{#emotions_dlg.tt2}
    Καλα να περασετε!


    pasxalis17
    06.05.2008, 02:27

    Παιδια είμαι ουσιαστικά νέος στο site αν και εχω γραφτει εδω και 2 χρονια δεν ασχολουμουν καθόλου...

    Λοιπόν εγω μπορώ να έρθω πολύ άνετα αλλα για να πω την αλήθεια δεν έχω ιδέα τι γίνεται σε αυτές τις συναντήσεις.??????

    Τραγουδάμε,πρέπει να φέρουμε κάποιο μουσικό όργανο,είναι μόνο γνωστοί και φίλοι,πάμε να ακούσουμε κάπου μουσική????????? Τα μαγαζιά που λέτε είναι τα στέκια μου,οπότε ξέρω να έρθω.

    Θα έχει μπλουζάκια αλλιώς δεν έρχομαι γιατι μου εχουν τελειώσει και δεν έχω τι να βάλω??!!!

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pasxalis17 στις 06-05-2008 02:28 ]


    vero
    06.05.2008, 13:47

    Παράθεση:

    Το μέλος COUSTEAU στις 05-05-2008 στις 10:20 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος vero στις 04-05-2008 στις 20:27 έγραψε...

    στο θεατρακι παει λεωφορειο ? εαν παει ποιο?



    kai kala twra!!!!!

    san na leei paidia emena poios tha me paei theatraki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    vre etsi tha se afisoume...........???????

    gia sena to kalytero leoforeio tha noikiasoume!!!!!!!

    san auto.....

    {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}

     



    καλα θα τα πουμε απο κοντα εμεις οι δυο (φταιω εγω που δεν εχω παει ακομη στο θεατρακι ασε που νομιζα οτι ηταν απο την αλλη πλευρα της Πατρα αλλα ενημερωθηκα(αχ τι τραβαω μαζι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)) Innocent


    vero
    06.05.2008, 13:50

    Παράθεση:

    Το μέλος pasxalis17 στις 06-05-2008 στις 02:27 έγραψε...

    Παιδια είμαι ουσιαστικά νέος στο site αν και εχω γραφτει εδω και 2 χρονια δεν ασχολουμουν καθόλου...

    Λοιπόν εγω μπορώ να έρθω πολύ άνετα αλλα για να πω την αλήθεια δεν έχω ιδέα τι γίνεται σε αυτές τις συναντήσεις.??????

    Τραγουδάμε,πρέπει να φέρουμε κάποιο μουσικό όργανο,είναι μόνο γνωστοί και φίλοι,πάμε να ακούσουμε κάπου μουσική????????? Τα μαγαζιά που λέτε είναι τα στέκια μου,οπότε ξέρω να έρθω.

    Θα έχει μπλουζάκια αλλιώς δεν έρχομαι γιατι μου εχουν τελειώσει και δεν έχω τι να βάλω??!!!

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pasxalis17 στις 06-05-2008 02:28 ]



     

    χαλαρωσε παιδι! ελα οπως θες ελα.... απλα μια συναντηση κανουμε οπως κανουμε με φιλους..... μονο λεφτα φερε να πληρωσεις{#emotions_dlg.biggrin}λοοοοοοοοοοολ


    begas
    06.05.2008, 15:44

    ίσως έρθω κι εγώ αν δεν είναι πρωί η συνάντηση

    δεν ήξερα ότι γίνονται συναντήσεις

     


    santourman
    06.05.2008, 16:09

    Δεύτερη συνάντηση στην Πάτρα
    11 Μαϊου, ώρα 7 μ.μ. - Θεατράκι (στη μαρίνα)

    Blackdragon
    COUSTEAU
    vero
    santourman
    billaros

    venceremos ???
    Nafpaktos__ (με σκασμένη μύτη και φρύδι) ???
    Raindrop (λέμε....) ???
    pasxalis17 ???
    begas ???

    pasxalis17 το μόνο που χρειάζεται είναι να έχεις καλή διάθεση. Απλά βγαίνουμε για ένα καφέ για γνωριμία και για το χαβαλέ μας.
    begas σε περιμένουμε κι εσένα. Οπως βλέπεις, η συνάντηση θα γίνει απόγευμα! (και όσο κρατήσει!!)
    Για όσους ανησυχούν πώς θα μας γνωρίσουν, ας ρίξουν καμιά ματιά στις φωτογραφίες απο το προφίλ μας, ή σε αυτές της προηγούμενης συνάντησης.