ελληνική μουσική
    533 online   ·  210.874 μέλη

    Αναφορά προβλημάτων (σοβαρών και μη)

    jorge
    06.05.2008, 15:23

    Δεν έκανες καμιά ερώτηση. Ανέφερες απλά ένα πρόβλημα (και σ' ευχαριστούμε) το οποίο προσπαθούμε να λύσουμε από την πρώτη μέρα λειτουργίας του σταθμού. Διάβασε περισσότερα στη σχετική συζήτηση: http://www.musicheaven.gr/html/topic.php?id=14951


    Sokratis121974
    06.05.2008, 15:25

    Οκ ευχαριστω πολυ.


    kamelia8
    15.05.2008, 20:08

    Θα ήθελα να κάνω μια αναφορά πολύ "ψαγμένη".....

     

    Στο e-mail ενημέρωσης για νέο μήνυμα σε φόρουμ, γράφει: " Κάποιο μέλος του MusicHeaven απάντησε σε συζήτηση που έχει επιλέξει να παρακολουθείς."

    Ενώ το σωστό είναι έχεις...

     

    Λεπτομέρεια και ίσως ανούσια, αλλά αφού το είδα, είπα να το αναφέρω...{#emotions_dlg.smartass}


    Stroumfita456
    15.05.2008, 20:31

    Παράθεση:

    Το μέλος kamelia8 στις 15-05-2008 στις 20:08 έγραψε...

    Θα ήθελα να κάνω μια αναφορά πολύ "ψαγμένη".....

     

    Στο e-mail ενημέρωσης για νέο μήνυμα σε φόρουμ, γράφει: " Κάποιο μέλος του MusicHeaven απάντησε σε συζήτηση που έχει επιλέξει να παρακολουθείς."

    Ενώ το σωστό είναι έχεις...

     

    Λεπτομέρεια και ίσως ανούσια, αλλά αφού το είδα, είπα να το αναφέρω...{#emotions_dlg.smartass}



    παρατηριτικοτητα...μπραβοοο!!!καλα ε ουτε που το ειχα παρατηρησει...{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.clap}


    alkyoni
    16.05.2008, 19:16

    Δεν ξερω αν εχει αναφερθει και αλλου , για την ιστορια ομως , αναφερω οτι εχθες το βραδι 15 προς 16/5 παρουσιαστηκε και παλι προβλημα στον server του Radio MusicHeaven γι' αυτο δεν μπορεσα να πραγματοποιησω κανονικα την εκπομπη μου 01:00-03:00 .
    Μετα απο συνεχεις προσπαθειες συνδεσης αλλα και επανεκκινησης του server, απο πλευρας μου και απο αλλα μελη του Radio, καταφερα να συνδεθω κατα τις 03:00.
    Ευχαριστω πολυ τα μελη sillia, xristos-rock και madmad που με βοηθησαν σ' αυτες τις προσπαθειες!{#emotions_dlg.thumbup}

    Υπαρχει τροπος να αποφευγουμε αυτα τα "κολληματα" του server? {#emotions_dlg.excl}
    Ευχαριστω για τον χρονο σας και καλες ρυθμισεις!


    -Sadahzinia-
    17.05.2008, 16:29

    Παρατήρησα ότι όταν στο φόρουμ κάνεις παράθεση ένα ποστ το οποίο εμπεριέxει video  αυτά τα οποία γράφεις από κάτω δεν εμφανίζονται...


    Moonchild92
    19.05.2008, 00:59

    Έχει δίκιο η Sadahzinia, κι εγώ το παρατήρησα και πιανόταν το χέρι μου να τα ξαναπερνάω και να μην εμφανίζονται... {#emotions_dlg.crying} Μήπως έχει να κάνει με θέματα χώρου σε κάθε ποστ;


    thaliey
    19.05.2008, 14:39

    θα μου πει κανεις πλιιιιιιιιιζ γιατι οταν ειναι ανοιχτο το skype μου δεν τ δειχνει στο προφιλμου και με δειχνει off line????


    paperino
    19.05.2008, 16:29

    Παράθεση:

    Το μέλος kamelia8 στις 15-05-2008 στις 20:08 έγραψε...

    Θα ήθελα να κάνω μια αναφορά πολύ "ψαγμένη".....

     

    Στο e-mail ενημέρωσης για νέο μήνυμα σε φόρουμ, γράφει: " Κάποιο μέλος του MusicHeaven απάντησε σε συζήτηση που έχει επιλέξει να παρακολουθείς."

    Ενώ το σωστό είναι έχεις...

     

    Λεπτομέρεια και ίσως ανούσια, αλλά αφού το είδα, είπα να το αναφέρω...{#emotions_dlg.smartass}



    Ναι....Το είδα!


    xristos_rock
    26.05.2008, 14:32

    Όταν πηγαίνουμε το ποντίκι πάνω από την λέξη Extra στην αρχική σελίδα, η κυλιόμενη καρτέλα κρύβεται πίσω από τις "προτάσεις".

    Λίγο ασήμαντο αλλά...

    Smile





    επισυναπτόμενα: mh.JPG 
    jorge
    26.05.2008, 16:10

    Χρήστο σ' ευχαριστούμε, διορθώθηκε το πρόβλημα.

    ΥΓ. Σας ευχαριστούμε όλους για τις παρατηρήσεις. Όλες διαβάζονται και λαμβάνονται υπόψη.


    kithara-woman
    26.05.2008, 23:15

    Ερώτηση ψιλοάσχετη:Γιατί αργεί τόσο η προεπισκόπηση που κάνω πριν στείλω κάτι στο forum;Συχνά βγάζει σφάλμα.Να φταίει η σύνδεση μου;

     


    mellia
    27.05.2008, 03:56
    Τα εικονίδια πολλές φορές στα πμ δεν εμφανίζονται. Επίσης αρκετοί θα θέλαμε εικονίδια και στο radio MH!
    xristos_rock
    27.05.2008, 15:28

    Κάτι γίνεται μάλλον με την κατηγορία Videos...
    Όταν πατάω μου γράφει: "Fatal error: Cannot redeclare class lastrss in..."

    Smile


    esta
    27.05.2008, 15:51

    Υπάρχει πρόβλημα με τα βίντεο..βγάζει αυτό:

    Fatal error: Cannot redeclare class lastrss in /home/gegglezo/public_html/html/add-ons/lastRSS_youtube.php on line 34


    jorge
    27.05.2008, 17:36

    Διορθώθηκε, thank you :)


    Moonchild92
    28.05.2008, 13:56

    Πολλές φορές, όταν πάω να μπω σε μια σελίδα μου βγάζει αυτό το μήνυμα:


    Warning: main(themes/NightStar2/theme.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/gegglezo/public_html/html/header.php on line 30

    Warning: main(themes/NightStar2/theme.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/gegglezo/public_html/html/header.php on line 30

    Warning: main() [function.include]: Failed opening 'themes/NightStar2/theme.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/gegglezo/public_html/html/header.php on line 30

    Fatal error: Call to undefined function: themeheader() in /home/gegglezo/public_html/html/header.php on line 99

    Γιατί;


    jorge
    28.05.2008, 14:22

    Πέφτεις πάνω στη στιγμή που ανανεώνονται κάποια αρχεία. Απλά κάνε refresh μετά από 2-3 δευτερόλεπτα.


    pastella
    28.05.2008, 14:51

    Γιώργο υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα με την αναζήτηση, βγάζει μόνο αποτελέσματα για το e-περιοδικό κια μετα το παρακάτω μήνυμα:

    Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: lastrss in /home/gegglezo/public_html/html/modules/Search/index.php on line 398


    jorge
    28.05.2008, 15:03

    Ευχαριστώ Pastella, τώρα με τις αλλαγές θα έχουμε προβληματάκια σε κάποιες ενότητες.