ελληνική μουσική
    465 online   ·  210.905 μέλη

    Αναφορά προβλημάτων (σοβαρών και μη)

    jorge
    15.06.2008, 17:48

    Θα πρέπει να μπεις και στην Αλλαγή Προσωπικών Στοιχείων και να επιλέξεις "Χρήση της κύριας φωτογραφίας αντί του εικονιδίου".

    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Your_Account&op=edituser


    F_ANGEL
    15.06.2008, 17:57

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 15-06-2008 στις 17:48 έγραψε...

    Θα πρέπει να μπεις και στην Αλλαγή Προσωπικών Στοιχείων και να επιλέξεις "Χρήση της κύριας φωτογραφίας αντί του εικονιδίου".

    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Your_Account&op=edituser



    euxaristwwwwwwww


    paperino
    16.06.2008, 12:09

    Σε ένα blog μόλις πατάω να δω τα σχόλια με βγάζει στην κεντρική σελίδα του Musicheaven!

    Και όταν πατάω Στείλε σχόλιο μου βγάζει το μύνημα : Unknown blog. Blog Home

    Αυτό σημβαίνει σε όλα εκτός από το τελευταίο του ποστ....


    jorge
    16.06.2008, 13:36

    paperino δεν καταφέρνω να δω το πρόβλημα. Στείλε μου κάποιο link προβληματικής σελίδας.


    paperino
    16.06.2008, 14:23

    Eδώ είναι:

    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Blog&file=page&blogger=konvoulis


    pastella
    17.06.2008, 10:59

    O editor του φορουμ φαίνεται να έχει κάποιο πρόβλημα με την στοίχιση των λέξεων. Χτες προσπαθούσα να στοιχίσω στο κέντρο μερικές προτάσεις και επιμένει να τις εμφανίζει με αριστερή στοίχιση όταν δημοσιεύεται το ποστ.

    Εκτός αν είναι θέμα περιηγητή οπότε πάω πάσο.

    Αν χρησιμοποιησω html όπως στον παλιό, θα βγάζει την στοίχιση στο κέντρο? (πχ < center> < /center>)


    fantasma
    18.06.2008, 11:42

    Όταν επιχειρώ να μπώ στο μπλογκ μου (μόνο από την περιπτωσ που παταω το home ή τη κεντρικη σελίδα), μου βγάζει μήνυμα για σύνδεση με κάποια άλλη σελίδα, αν πατήσω το άκυρο μπαινω κανονικά βεβαια...

    αλλά τί έγινε γιατί μου το βγάζει? Δεν έβαλα καμία συνδεση εγώ.... (αλλά ούτε και μου θυμίζει κάτι αυτή η ιστοσελίδα...), ωστόσο και χτες μου ήρθε email επιβεβαίωσης αλλαγής κωδικού που εγώ δεν ζητησα... Συμβαίνει κάτι; (ή απλή σύμπτωση;)

    Ευχαριστώ

     

     



     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fantasma στις 18-06-2008 12:05 ]


    επισυναπτόμενα: problem.jpg 
    jorge
    18.06.2008, 13:02

    Πάνω από το σημείο που αναφέρεσαι στον Μυλωνά, υπάρχει μια φωτογραφία που "τραβιέται" από κάποιο χώρο άλλου site, ο οποίος "κλειδώθηκε". Γι' αυτό και σου ζητάει passwords.

    Όσον αφορά το email επιβεβαίωσης, προφανώς κάποιος χρήστης που ξέχασε τον κωδικό του έβαλε στη φόρμα κατά λάθος το δικό σου nickname.


    fantasma
    18.06.2008, 13:27

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 18-06-2008 στις 13:02 έγραψε...

    Πάνω από το σημείο που αναφέρεσαι στον Μυλωνά, υπάρχει μια φωτογραφία που "τραβιέται" από κάποιο χώρο άλλου site, ο οποίος "κλειδώθηκε". Γι' αυτό και σου ζητάει passwords.

    Χίλια ευχαριστώ... (στην αρχή νόμιζα πως ήταν η photo του Μυλωνα... αλλα τελικά μου την έκανε  Αθηνα....Smile)Προσπάθησα μεσω ευρεσης με copy paste στο word να το βρω αλλα{#emotions_dlg.helpsmilie} δε μου το εβγαζε...  

    Παράθεση:

    Όσον αφορά το email επιβεβαίωσης, προφανώς κάποιος χρήστης που ξέχασε τον κωδικό του έβαλε στη φόρμα κατά λάθος το δικό σου nickname.

    Είπα κι εγώ.. μας κηνυγαν τα ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ;;;{#emotions_dlg.scared} {#emotions_dlg.biggrin}

     

     

    Ξανά ευχαριστώ....


    margot
    18.06.2008, 22:44

    Αν και δεν πρόκειται για κάποιο σπουδαίο πρόβλημα θα ήθελα να ρωτήσω γιατί στο "περισκόπιό" μου δεν εμφανίζονται πάντα όλα τα θέματα στα οποία έχω συμμετοχή, ακόμη κι αν υπάρχουν πρόσφατα σχόλια - ιδίως στα blog και στο e- περιοδικό. Ευχαριστώ


    alkyoni
    20.06.2008, 19:47

    Ηθελα να παρατηρησω οτι,
    μπαινοντας στο κεντρικο chat , αν και εχω απενεργοποιημενους τους ηχους,
    οταν με συνδεει ακουγεται ο χαρακτιριστικος ηχος της αρπας, τον οποιο  βρησκω ενοχλητικο οταν ειμαστε στο Radio.... {#emotions_dlg.excl} (διαφορετικα ειναι πολυ ωραιο εφε....)
    Πολλες ειναι οι φορες που μας "πεταει" το chat , και θα πρεπει να ξανασυνδεθουμε....αυτος ειναι ενας απο τους λογους που δεν επιστρεφω ξανα στο chat ενω με εχει "πεταξει" νωριτερα...
    Ο ηχος μπορει να απενεργοποιηθει εφ οσον το εχουμε επιλεξει??
    Ευχαριστω για τον χρονο σας! Καλη συνεχεια!!Smile


    -----------------
    Ακούστε τις "Αλκυονίδες Νότες" ξημερώματα Τετάρτης 01:00-02:00 & Παρασκευής 01:00-03:00 ~ Tune in Radio MusicHeaven! //BEACH PARTY ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ\

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : alkyoni στις 20-06-2008 19:48 ]


    kamelia8
    21.06.2008, 12:44

    Στην κορυφή της σελίδας δεν εμφανίζονται οι καρτέλες Home, e-περιοδικό, Forum, videos, Blogs κλπ κλπ...{#emotions_dlg.huh}


    Sokratis121974
    21.06.2008, 13:30

    Γιατι μεσα στα post του forum δεν εμφανιζονται τα μελη που εγραψαν αν ειναι online, και αυτο εμφανιζεται μονο οταν πας να γραψεις κατι;


    paperino
    24.06.2008, 01:10

    Δεν είναι ακριβώς πρόβλημα αλλά όταν επικολλώ τον Embed στα ποστ μου δε βγάζει υπογραμισμένα λινκς ! Και μετά το βίντεο φαίνεται κανονικά! Δε με πειράζει αλλά γιατί δεν εμφανίζονται τα λινκς;


    xristos_rock
    25.06.2008, 23:34

    E, ψίτ! Σας έχει ξεφύγει ενα Ψ !!Smile





    επισυναπτόμενα: mh.JPG 
    jorge
    26.06.2008, 00:20

    Πες το ψέμματα!

    ΥΓ. Διορθώθηκε


    kamelia8
    26.06.2008, 11:45

    Έχω εντοπίσει 2 μικρά λάθη...

     

    1.Στο e-mail για νέο μήνυμα σε forum γράφει:

    "Κάποιο μέλος του MusicHeaven απάντησε σε συζήτηση που έχει επιλέξει να παρακολουθείς"

    ενώ θα έπρεπε να γράφει: "...που έχεις επιλέξει..."

     

    2. Κατά την προσθήκη συναυλίας στην ατζέντα γράφει:

    "Αυτή τη στιγμή έχουμε x αιτήσεις που περιμένουμε έγκριση"

    ενώ θα έπρεπε να γράφει: "...που περιμένουν έγκριση..."

     

    Δεν είναι και τίποτα, αλλά είπα, αφού τα πρόσεξα, ας τα πω...Smile


    paperino
    26.06.2008, 11:57

    Παράθεση:

    Το μέλος kamelia8 στις 26-06-2008 στις 11:45 έγραψε...

    Έχω εντοπίσει 2 μικρά λάθη...

     

    1.Στο e-mail για νέο μήνυμα σε forum γράφει:

    "Κάποιο μέλος του MusicHeaven απάντησε σε συζήτηση που έχει επιλέξει να παρακολουθείς"

    ενώ θα έπρεπε να γράφει: "...που έχεις επιλέξει..."

     

     



    Συγγνώμη για το off-topic αλλά μόλις το διάβασα νόμιζα ότι τα άλλα μέλη επιλέγουν ποιές συζητήσει θα παρακολουθούμε...{#emotions_dlg.biggrin}


    mellia
    26.06.2008, 12:23

    kamelia: ανιχνεύουμε-εξολοθρεύουμε όλους τους τύπους δαιμόνων του τυπογραφείου!!! {#emotions_dlg.biggrin}{#emotions_dlg.thumbup} {#emotions_dlg.biggrin}

    (συγγνώμη επίσης για το off topic!)


    kamelia8
    26.06.2008, 14:17

    paperino {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}

    mellia Εγγύηση-ασφάλεια-σιγουριά {#emotions_dlg.clap}