ελληνική μουσική
    579 online   ·  210.900 μέλη

    Τι σας εκνευρίζει στο MusicHeaven;

    sea_like_eyes
    08.10.2007, 13:59
    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 08-10-2007 στις 13:41 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 08-10-2007 στις 12:43 έγραψε...

    τα ''εκτος μουσικης'' θεματα . . . πλεον εχουν καταντησει κουραστικα(στην πλειοψηφια τους)



    Μπα εγω δεν τα βλεπω κουραστικα!!!!Και επειδη το θεμα ειναι "Τι σας εκνευριζει στο ΜΗ?" τοτε ο καθενας εχει το δικαιωμα να πει οτι θελει με θεματα εντος και εκτος μουσικης!



    1oν . . . στην πλειοψηφια τους ειπα
    2ον . . . οπως ο καθενας εχει δικαιωμα να πει οτι θελει με θεματα εντος και εκτος μουσικης ,ετσι κι ο καθενας εχει δικαιωμα να διαφωνει ή να συμφωνει , να του αρεσουν ή οχι . . .
    3ον. . . ειπα απλα την γνωμη μου
    Astron
    08.10.2007, 14:51
    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 08-10-2007 στις 12:43 έγραψε...
    τα ''εκτος μουσικης'' θεματα . . . πλεον εχουν καταντησει κουραστικα(στην πλειοψηφια τους)



    Γιώργο, τί εννοείς έχουν καταντήσει κουραστικά; Και αφού σε κουράζουν γιατί τα διαβάζεις;
    Άσε που πλέον δεν προβάλλονται παρά ελάχιστα, και κάτω κάτω. Με την τωρινή μορφή της σελίδας δεν καταλαβαίνω πώς ακριβώς μπορεί να σε ενοχλούν.

    sea_like_eyes
    08.10.2007, 15:06
    Παράθεση:

    Το μέλος Astron στις 08-10-2007 στις 14:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 08-10-2007 στις 12:43 έγραψε...
    τα ''εκτος μουσικης'' θεματα . . . πλεον εχουν καταντησει κουραστικα(στην πλειοψηφια τους)



    Γιώργο, τί εννοείς έχουν καταντήσει κουραστικά; Και αφού σε κουράζουν γιατί τα διαβάζεις;
    Άσε που πλέον δεν προβάλλονται παρά ελάχιστα, και κάτω κάτω. Με την τωρινή μορφή της σελίδας δεν καταλαβαίνω πώς ακριβώς μπορεί να σε ενοχλούν.





    μα αυτο ειναι το θεμα. . . δεν τα διαβαζω!(υπαρχουν κι εξαιρεσεις φυσικα)
    επισης μπορει να φταιει και οτι υπαρχουν ΠΑΝΤΑ κατω κατω(πλεον) . . .ετσι θελω δεν θελω το ματι μου παει και προς τα εκει!Και μονο που βλεπω καποιους απο τους τιτλους . . . απορω!
    Χαλαρα ομως,την αποψη μου λεω!Απο την στιγμη που καποια μελη βρισκουν ενδιαφερον καποια απο τα θεματα αυτα . . . o.k!


    vero
    08.10.2007, 16:39
    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 08-10-2007 στις 15:06 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Astron στις 08-10-2007 στις 14:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 08-10-2007 στις 12:43 έγραψε...
    τα ''εκτος μουσικης'' θεματα . . . πλεον εχουν καταντησει κουραστικα(στην πλειοψηφια τους)



    Γιώργο, τί εννοείς έχουν καταντήσει κουραστικά; Και αφού σε κουράζουν γιατί τα διαβάζεις;
    Άσε που πλέον δεν προβάλλονται παρά ελάχιστα, και κάτω κάτω. Με την τωρινή μορφή της σελίδας δεν καταλαβαίνω πώς ακριβώς μπορεί να σε ενοχλούν.





    μα αυτο ειναι το θεμα. . . δεν τα διαβαζω!(υπαρχουν κι εξαιρεσεις φυσικα)
    επισης μπορει να φταιει και οτι υπαρχουν ΠΑΝΤΑ κατω κατω(πλεον) . . .ετσι θελω δεν θελω το ματι μου παει και προς τα εκει!Και μονο που βλεπω καποιους απο τους τιτλους . . . απορω!
    Χαλαρα ομως,την αποψη μου λεω!Απο την στιγμη που καποια μελη βρισκουν ενδιαφερον καποια απο τα θεματα αυτα . . . o.k!





    συμφωνω με τον σεα τα πλειστον εχουν καταντησει κουραστικα...
    Astron
    08.10.2007, 20:32
    Παράθεση:

    Το μέλος vero στις 08-10-2007 στις 16:39 έγραψε...
    συμφωνω με τον σεα τα πλειστον εχουν καταντησει κουραστικα...



    (Τα ποια;;;;)

    Βρε Βερόνικα, αμα βρίσκεις το επίπεδο χαμηλό μπορείς κάλλιστα να συμμετάσχεις για να το ανεβάσεις...
    Άσε που απ' ότι βλέπω γράφεις πάρα πολύ συχνά σε αυτά τα topics. Μήπως είναι λίγο αντιφατικό να λες ότι σε κουράζουν;

    Υ.Γ. Γενικά ένα forum είναι τόσο καλό όσο είναι οι γράφοντες σε αυτό. Όλοι είναι ελεύθεροι να φτιάξουν ένα τόπικ ή να γράψουν θέματα που θεωρούν εκείνοι ενδιαφέροντα.

    Υ.Γ.2. Topics όπως το "τί σας εκνευρίζει στο MusicHeaven" υπάρχουν για να βοηθάμε τον Jorge και τους συντονιστές να βελτιώσουν το site. Επομένως θα ήταν χρήσιμο να μας λέτε λίγο πιο συγκεκριμένα πράγματα. (Τί σας εκνευρίζει και γιατί, τί μπορεί να γίνει για να διορθωθεί, κλπ)
    sea_like_eyes
    19.10.2007, 14:13
    Δεν θα πω ότι με εκνευρίζουν…απλά προβληματίζομαι βλέποντας τώρα τελευταία κάποια Posts σε κάποια blogs . . . να περιέχουν βρισιές κτλ..κτλ..το θέμα είναι πως και τα σχόλια (ελάχιστα από αυτά)είναι ανάλογου περιεχομένου . . . όπως είπα δεν εκνευρίζομαι (χιούμορ, σάτιρα κτλ.κτλ..o.k...καταλαβαίνω)απλά μου φαίνονται . . .χμμ . . κάπως!

    Υ.Γ δεν μιλαω για μενα προσωπικά . .δεν μου αρεσουν-δεν τα διαβαζω. .απλά πιστεύω πως δεν συμβαδίζουν με την οοοολη αισθητική του site !
    Y.Γ σε παρόμοιες περιπτώσεις στο forum…οι admins έπαιρναν θέση…

    jorge
    19.10.2007, 14:21
    Το blog θεωρείται προσωπικός χώρος με όποιες συνέπειες μπορεί να έχει αυτό για τον συγγραφέα του σε περίπτωση που θίγει κάποιους, επομένως οι admins - πέρα από τους όρους χρήσης - δεν υπαρχει λόγος να προειδοποιούν συνεχώς ή να τιμωρούν. Όταν κάποια όρια ξεπεραστούν, θα το δούμε πάντως.

    Σε ποια blogs αναφέρεσαι;
    sea_like_eyes
    19.10.2007, 14:51
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 19-10-2007 στις 14:21 έγραψε...

    Το blog θεωρείται προσωπικός χώρος με όποιες συνέπειες μπορεί να έχει αυτό για τον συγγραφέα του σε περίπτωση που θίγει κάποιους, επομένως οι admins - πέρα από τους όρους χρήσης - δεν υπαρχει λόγος να προειδοποιούν συνεχώς ή να τιμωρούν. Όταν κάποια όρια ξεπεραστούν, θα το δούμε πάντως.

    Σε ποια blogs αναφέρεσαι;



    πιστευω πως ειναι ευκολο να καταλαβεις σε ποια blogs αναφερομαι...Δεν ειναι και πολλοι-ες αυτοι-ες που χρησιμοποιούν ''περιεργο''λεξιλογιο!Αργοτερα αν θεωρησω απαραιτητο θα παραθέσω και ονοματα.Αν πιστευεις παντως πως δεν υπαρχει λογος για...προβληματισμο...ο.k!Δεν ειμαι παντως ο μοναδικος που...''διαμαρτύρεται''...απλα πηρα το θάρρος και εξέφρασα ανοιχτα την άποψη μου!

    Υ.Γ σε καμια περίπτωση δεν μιλαω για ban ή για ‘’ κλείδωμα ’’κάποιου blog…απλα καλο θα ηταν κάποιοι(από δω και περα) να είναι λιιιιιγο ποιο προσεκτικοί στον τρόπο με τον οποιο γράφουν!

    jorge
    19.10.2007, 15:02
    Εννοείται πως κάποιοι πρέπει να είναι πιο προσεκτικοί, δεν το συζητώ αυτό. Απάντησα μόνο στο σκέλος περί "admins". Στα υπόλοιπα συμφωνούμε.

    Πάντως όσοι χρησιμοποιούν χυδαίο λεξιλόγιο επαναλαμβανόμενα, σιγά σιγά θα αποχαιρετήσουν τα Premium, το λέω για να μην παρεξηγηθώ αργότερα...
    Rouvi
    19.10.2007, 17:31
    Καλησπέρα σας! Δεν με εκνευρίζει, απλώς θα πω κάποιες προσωπικές σκέψεις -απορίες!) σχετικά με τη νέο σχεδιασμό της σελίδας των blogs, που βέβαια ίσως και να μη μείνει έτσι μια που είναι τόσο πρόσφατη η αλλαγή. Είχα αναφέρει πως θα ήταν μια καθαρά πρακτική ιδέα να υπήρχαν άνω των 20 blogs, στα πρόσφατα, ώστε να προλαβαίνουμε να ενημερωνόμαστε και να μη χάνουμε επαφή, διαφορετικά σε λιγότερο από μισή ημέρα σχεδόν όλα τα blogs της σελίδας έχουν αντικατασταθεί. Πάντα σκεφτόμουν 2-3 στήλες με τουλάχιστον τα 2πλάσια posts για να διαβάζονται τα πάντα από όσους θα ήθελαν να κρατούν κάποια επαφή.
    Τις πρόσφατες αλλαγές δεν τις καταλαβαίνω (και πάλι, προσωπική μου γνώμη!) για τους εξής λόγους:
    1)Για ποιό λόγο όταν μπαίνουμε να βλέπουμε τα δημοφιλέστερα της ημέρας, στη θέση των οποίων θα μπορούσαν για παράδειγμα να υπάρχουν πολλά παραπάνω από τα πιο πρόσφατα blogs;!?
    2)Τα πρόσφατα posts λοιπόν (με τον ίδιο αριθμό), που τώρα έχουν έρθει σε δεύτερη μοίρα, υπάρχουν πλέον στριμωγμένα στα αριστερά. Βέβαια, με τον τρόπο αυτό, άνετα η κάθε στενή στήλη θα μπορούσε να υπάρχει π.χ. 3 φορές, ώστε έτσι να παρουσιάζονται επιτέλους τα πολλά παραπάνω posts.
    3)Στη μέση-μέση λοιπόν υπάρχει η στήλη των premium (και των φωτογραφιών;;.. με τις οποίες η σελίδα ανοίγει πλέον στον 2πλάσιο χρόνο) και δεξιά σε μια πολύ μεγάλη στήλη οι διαφημίσεις. Γενικότερα η διαρρύθμιση αυτή και τακτοποίηση των στηλών δεν αναδεικνύει τα posts, τουλάχιστο όπως πριν.. Αυτά ήθελα σε γενικές γραμμές να πω!
    jorge
    19.10.2007, 17:47
    Καταρχήν τα πρόσφατα posts έγιναν 30 (από 20), ενώ θα μπει και σελιδοποίηση.

    Προς το παρόν είναι στριμωγμένα αριστερά, αλλά μάλλον θα μπουν σε 2 στήλες, ώστε να μην χρειάζεται τόσο scroll για να δούμε τα τελευταία. Ίσως και σε 3.


    ΥΓ. Για ποιό λόγο δεν ανοίγετε ένα νέο topic όταν έχετε να προτείνετε αλλαγές; Εδώ τώρα δεν μπορούμε να συζητήσουμε για το συγκεκριμένο θέμα, μια και θα υπάρξουν άλλοι αναγνώστες που θα γράψουν άλλα πράγματα που τους εκνευρίζουν. Μη φοβάστε να ανοίγετε νέα τοπικς, τσάμπα είναι.
    jacamar
    19.10.2007, 18:12
    νομίζω ότι η σελίδα των blog εχει βελτιωθει πάρα πολυ.... αλλά διαβάζοντας παραπάνω το post του Sea δεν έχω παρα να συμφωνίσω.....βλέπω premioum blokakia με συνεχή καθοδική πορεία....ξεπερνάνε τα όρια της σάτιρας δεν ξέρω λίγο σε περιοδικά τύπου free παραπέμπουν..... και δεν δέχομαι τα περι μην τα διαβάζεις όταν φιγουράρουν στην αρχικη σελίδα......
    Tren
    19.10.2007, 20:39


    Αγαπητε Jorje δεν ειχα σκοπο ποτε να εκφερω την αντιθετη μου γνωμη περι αξιολογησης των blogs ,αλλα βλεποντας τις προσφατες αλλαγες μου ειναι αδυνατον να συγκρατησω την ενοχληση μου.

    Ενας απο τους λογους που διεγραψα το προηγουμενο blog μου ηταν και αυτος .

    Θεωρω αδικο τον τροπο με τον οποιο προβαλλονται καποιοι blogers ,πολυ περισσοτερο δε επειδη γινονται premium env δεν τηρουν κανενα απο τα βασικα στοιχεια τα οποια θετεις ως βασικα.

    Ερχομαι λοιπον κανοντας την κακια της παρεας και ρωταω.

    Αφου δεν πρεπει να αντιγραφει κανεις στιχους γιατι υπαρχουν premium blogs που κανουν αποκλειστικα και μονο αυτο με τραγουδια καλημερας,καληνυχτας κτλ?

    Θεωρειται προσωπικη αποψη η αντιγραφη διαφορων e-mail ,ποιηματων κτλ?

    Ειναι δικαιο να προβαλλονται στην πρωτη σελιδα τα blogs και στην ακριβως πισω να τα βλεπουμε παντου?

    Το απλο λογικο μυαλο μου,μου λεει οτι δημοφιλεστερα posts θα ειναι τα posts των blogers της πρωτης σελιδας.Με απλα μαθηματικα ετσι παει.

    Συγνωμη αλλα το στραβο πρεπει να λεγεται και θα το πω εγω που στο κατω κατω δεν εχω να χασω και τιποτα πλεον.

    Επισης το σημερα εχει 24 ωρες.Δεν νομιζω οτι περασαν ακομη για να κρινουν τα δημοφιλεστερα της ημερας.Καλυτερα να γινει ο τιτλος "Τα δημοφιλεστερα της στιγμης"

    Ουφ ..πολυ εκνευριστικα...

    Συγνωμη αλλα μου χτυπησε η αδικια το ματι

    Ευχαριστω για την ακροαση και τα φιλια μου στην ονειρικη Ροδο

    Παω να γινω δημοφιλεστερη τωρα...


    asxetos
    19.10.2007, 21:59
    Θα συμφωνησω με την tren. Και θα συμπληρωσω το εξης. Θεωρω οτι με τα 40τοσες χιλιαδες μελη που υπαρχουν στο ΜΗ και που αυξανονται καθημερινα, ΔΙΑΚΡΙΣΗ να υπαρχουν τα λεγομενα premium blogs. Για εμενα προσωπικα ολα τα blogs του ΜΗ θα επρεπε να εχουν ισοτιμη παρουσιαση.
    Επισης αλλο ενα σημειο που θεωρω οτι ειναι αστοχο και ασκοπο ειναι τα λεγομενα φιλικα blogs και οι (νοτες, μου ειχε κανει μεγαλη εντυπωση στην αρχη αυτο, γιατι μου δημιουργησε την αισθηση αυτου που λεμε παλιοσειρα δηλ. κατι που παραπεμπει στο αρρωστο συστημα του ελληνικου στρατου) αφου ισως να υπαρχουν καποια μελη που χρησιμοποιουν τις νοτες τους στο στυλ του "εγω ειμαι παλιος, αρα εχω δικιο(επιδειξης δηλ.κ.λ.π.))ή να δινουν αυτην την εντυπωση στα πιο νεα μελη. Δηλαδη, "να πω την αποψη μου εδω, η θα με παρουν με τις λεμονοκουπες ως νεο μελος οι πιο παλιοι που μπορει να γνωριζονται ηδη.
    Σε αυτο το σημειο να τονισω οτι το username του καθε μελους, παραπεμπει ισως πιο ευκολα στην προσεγγιση του απο αλλο μελος, παρα οι νοτες της συμμετοχης του συγκεκριμενου μελους.
    Τα premium blogs λοιπον, και τα λεγομενα φιλικα blogs απο μονα τους δημιουργουν μια εικονα ανταγωνιστικοτητας και κλικας χωρις να σημαινει οτι πραγματικα μπορει να υφισταται κατι τετοιο. Τι σημαινει η λεξη φιλικο;
    Οτι καποιοι ειναι φιλοι και καποιοι αλλοι ειναι εχθροι; ή αδιαφοροι; ή απλα δεν ειναι στη "παλιοπαρεα" να το πω, δεν ξερω ετσι; ωστε να γινουν και αυτοι "δικοι" μας. Απο τη στιγμη που υπαρχουν τα links σε καθε blog, θεωρω αστοχο τη λεξη φιλικο.
    Ουσιαστικα λοιπον υπαρχει μια εικονα ΔΙΑΚΡΙΣΗΣ χωρις αυτο να σημαινει οτι ετσι ειναι, αλλα μονο και μονο που ετσι φαινεται, να δημιουργει εντυπωσεις και στα νεα μελη που θα μπουν ακομα και στο μελλον, και που για εμενα ειναι το ιδιο ΗΔΗ ισοτιμα και με τα πιο παλια μελη. Και ολα αυτα τα αναφερω χωρις καμια ταση προσβολης καποιου μελους(παλαιοτατου, παλαιοτερου ή και νεου), αλλα καθαρα με το σκεπτικο της καλυτερης και πιο αποδοτικοτερης εικονας του MusicHeaven.
    Φιλικα
    jacamar
    19.10.2007, 22:05
    και να προσθέσω στα όσα είπε ο ασχετος οτι υπάρχουν τουλάχιστο 2 blog που διαβαζω που πληρουν τις προυποθέσεις των premium και δεν είναι και τουλάχιστο ένα που όχι μόνο είναι premium αλλα και ακαλαίσθητο και πολλαπλά άσχετο με την έννοια.....
    rory166
    20.10.2007, 08:49
    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 19-10-2007 στις 14:13 έγραψε...

    Δεν θα πω ότι με εκνευρίζουν…απλά προβληματίζομαι βλέποντας τώρα τελευταία κάποια Posts σε κάποια blogs . . . να περιέχουν βρισιές κτλ..κτλ..το θέμα είναι πως και τα σχόλια (ελάχιστα από αυτά)είναι ανάλογου περιεχομένου . . . όπως είπα δεν εκνευρίζομαι (χιούμορ, σάτιρα κτλ.κτλ..o.k...καταλαβαίνω)απλά μου φαίνονται . . .χμμ . . κάπως!

    Υ.Γ δεν μιλαω για μενα προσωπικά . .δεν μου αρεσουν-δεν τα διαβαζω. .απλά πιστεύω πως δεν συμβαδίζουν με την οοοολη αισθητική του site !
    Y.Γ σε παρόμοιες περιπτώσεις στο forum…οι admins έπαιρναν θέση…




    Εμενα με εκνευριζουν μελη του Musicheaven που τα βαζουν με ανυπερασπιστες υπαλληλους στα Everest
    Panos72
    20.10.2007, 12:10
    Ξεκινώ ξεκαθαρίζοντας ότι ΔΕΝ με ενοχλεί με την έννοια της λέξης...
    Λοιπόν, το βήμα που έγινε σχετικά με τα blogs, το βρίσκω αρκετά καλό. Ωστόσο, θα συμφωνήσω με προηγούμενα μέλη σχετικά με την προβολή. Τι εννοώ...
    Ενα blog μπορεί να είναι πρόσφατο, δημοφιλέστερο και premium... τότε, θα πρέπει (πάντα κατά τη γνώμη μου) να εμφανίζεται σε ένα πεδίο μόνο... δίνοντας χώρο σε άλλα που είναι απλά πρόσφατα ή δημοφιλέστερα ή premium. Σε γενικές γραμμές πάντως είμαι ικανοποιημένος και περιμένω νέες βελτιώσεις... το είχα κάνει παράπονο και παλαιότερα. Έχουμε ένα βίτσιο βρε αδελφέ... μ' αρέσει να μπαίνω και να χαζεύω blogs. Λόγω δουλειάς όμως... έχανα πολλά, καθώς εξαφανίζονταν γρήγορα από τη σχετική λίστα.

    jorge
    20.10.2007, 12:36
    Παράθεση:

    Το μέλος Tren στις 19-10-2007 στις 20:39 έγραψε...



    Αγαπητε Jorje δεν ειχα σκοπο ποτε να εκφερω την αντιθετη μου γνωμη περι αξιολογησης των blogs ,αλλα βλεποντας τις προσφατες αλλαγες μου ειναι αδυνατον να συγκρατησω την ενοχληση μου.

    Ενας απο τους λογους που διεγραψα το προηγουμενο blog μου ηταν και αυτος .

    Θεωρω αδικο τον τροπο με τον οποιο προβαλλονται καποιοι blogers ,πολυ περισσοτερο δε επειδη γινονται premium env δεν τηρουν κανενα απο τα βασικα στοιχεια τα οποια θετεις ως βασικα.

    Ερχομαι λοιπον κανοντας την κακια της παρεας και ρωταω.

    Αφου δεν πρεπει να αντιγραφει κανεις στιχους γιατι υπαρχουν premium blogs που κανουν αποκλειστικα και μονο αυτο με τραγουδια καλημερας,καληνυχτας κτλ?

    Θεωρειται προσωπικη αποψη η αντιγραφη διαφορων e-mail ,ποιηματων κτλ?

    Ειναι δικαιο να προβαλλονται στην πρωτη σελιδα τα blogs και στην ακριβως πισω να τα βλεπουμε παντου?

    Το απλο λογικο μυαλο μου,μου λεει οτι δημοφιλεστερα posts θα ειναι τα posts των blogers της πρωτης σελιδας.Με απλα μαθηματικα ετσι παει.

    Συγνωμη αλλα το στραβο πρεπει να λεγεται και θα το πω εγω που στο κατω κατω δεν εχω να χασω και τιποτα πλεον.

    Επισης το σημερα εχει 24 ωρες.Δεν νομιζω οτι περασαν ακομη για να κρινουν τα δημοφιλεστερα της ημερας.Καλυτερα να γινει ο τιτλος "Τα δημοφιλεστερα της στιγμης"

    Ουφ ..πολυ εκνευριστικα...

    Συγνωμη αλλα μου χτυπησε η αδικια το ματι

    Ευχαριστω για την ακροαση και τα φιλια μου στην ονειρικη Ροδο

    Παω να γινω δημοφιλεστερη τωρα...





    Συμφωνώ σε όλα. Απλά όσο καιρό είμαι στρατό δεν μπορώ να ελέγχω blogs και είτε να τα βάζω, είτε να τα βγάζω από τα Premium. Κάντε λίγο υπομονή και μην πέφτετε να με φάτε χωρίς πρώτα να κάνουμε μια κουβέντα. Από χόμπυ το κάνω, μη με ξενερώνετε...
    fantasma
    20.10.2007, 13:55
    άντε τυχερέ αυριο εχει και μπυρα και μπριζολα.... αντε γεια μας...

    (αυτό για να μη ξενερώνεις)...
    tago
    27.10.2007, 23:08
    Δυστυχώς δεν είχα τον χρόνο να διαβάσω τις τοποθετήσεις όλων όσον έγραψαν στο post, με έπιασε και μια ψηλοζαλάδα εδώ που τα λέμε μεταξύ μας, και έτσι δεν γνωρίζω αν το έχει αναφέρει και άλλος. Ωστόσο αυτό που με ενοχλεί αφάνταστα είναι το γεγονός πως κάποια από τα «μέλη» του Μ.Η. χωρίς να έχουν αναγράψει κανένα προσωπικό στοιχείο τους στο προφίλ και κρυβόμενοι πίσω από την ανωνυμία τους, επιτίθενται κακοπροαίρετα σε κάποιους άλλους με μόνο κριτήριο τη διαφωνία τους στις απόψεις που ανεβαίνουν στα post. Βέβαια καταλαβαίνω πως είναι δύσκολο να ελεγχθούν. Πιστεύω όμως πως καλό θα ήταν τουλάχιστον, να επιβάλλεται η αναγραφή των προσωπικών στοιχείων κατά την εγγραφή κάθε μέλους για να αποφεύγονται οι εν λόγο επιθέσεις.