ελληνική μουσική
    461 online   ·  210.892 μέλη

    Η πιο καταθλιπτική εικόνα που έχετε δεί τον εαυτό σας;

    sindy-windy
    03.07.2006, 19:08
    μια φορα ειδα τον εαυτο μου χαλια και δεν μπορουσα να με αναγνωρισω...ειχα γινει ετσι για ενα ατομο το οποιο δεν μου εχει κανει και λιγα!!
    atrixospi8ikos
    03.07.2006, 19:11
    Na min millaw se kanena gia 4 vdomades kai na eime oles tis meres klismenos mesa...blepontas fotografies....
    maroulaki_321
    03.07.2006, 19:14
    Μία περίοδο είχα πέσει σε ενα κικαιώνα απο ψέμματα και αδυνατούσα να βγώ. Κι ολο και πιο πολυ, και πιο πολύ, και ταλαιπωρούσα αφάνταστα τον εαυτό μου.
    Ευτυχώς γλύτωσα, οχι φτηνά, αλλα γλύτωσα.

    sindy-windy
    03.07.2006, 19:50
    σας καταλαβαινω και τους 2!!!
    alagi_katestimenou
    03.07.2006, 20:30
    είναι βέβαια δυσάρεστες αμπειρίες αλλά γι'αυτό έβαλα αυτό το θέμα γιατί αξίζει να τις μοιραστούμε με άλλους ανθρώπους...
    ευχαριστώ
    harullis
    03.07.2006, 22:52
    egw kleistika 5 mines ston eavto m! g mia gynaika
    grafw poihmata stous toixous m! (ean 8elete na sas tin anebasw)
    egra4a parapolla kata8liptika poihmata! k afta ean 8elete!
    exasa kamia 20ria kila
    assasinos
    04.07.2006, 03:32
    harullis pote mhn klais gia mia gynaika...eksallou auth den 8a se ekane na klapseis an aksize...ki egw eklapsa kapote...mono opoios me eide kai ekeinh to kseroume...kryfo mystiko pou kai na vgei sth fora 8a to arnh8w...alh8inh katantia.
    alagi_katestimenou
    04.07.2006, 04:03
    etsi haroulis...
    δεν κάνει να στεναχωριόμαστε για τις γυναίκες!!!!
    χαχα...
    πάντα αυτές μας πληγώνουν....
    χώρις αυτές θα ήμασταν καλύτερα.αλλά πάλι χωρίς αυτες δεν θα μπορουσαμε να κάνουμε οικογένια...ουτε παιδιά ούτε τίποτα...είδες που τελικά αυτές μας κάνουνε να έχουμε τις ποιο καταθληπτικές στιγμές στην ζωή μας...
    γι'αυτό ας το γλεντήσουμε

    harullis
    04.07.2006, 11:06
    Το μέλος assasinos στις 04-07-2006 στις 03:32 έγραψε...
    Παράθεση:

    harullis pote mhn klais gia mia gynaika...eksallou auth den 8a se ekane na klapseis an aksize...ki egw eklapsa kapote...mono opoios me eide kai ekeinh to kseroume...kryfo mystiko pou kai na vgei sth fora 8a to arnh8w...alh8inh katantia.



    na s pw kati? dn 8a arni8w pote! gt to na klaies dn einai ntropi, i ntropi paei se avton p s' ekane na kla4eis!
    poso mallon na se kanei na niw8eis nekros!
    harullis
    04.07.2006, 11:09
    Το μέλος alagi_katestimenou στις 04-07-2006 στις 04:03 έγραψε...
    Παράθεση:

    πάντα αυτές μας πληγώνουν....
    χώρις αυτές θα ήμασταν καλύτερα.αλλά πάλι χωρίς αυτες δεν θα μπορουσαμε να κάνουμε οικογένια...ουτε παιδιά ούτε τίποτα...είδες που τελικά αυτές μας κάνουνε να έχουμε τις ποιο καταθληπτικές στιγμές στην ζωή μας...
    γι'αυτό ας το γλεντήσουμε




    to "πάντα αυτές μας πληγώνουν...." exei logo gt monaxa gi' aftes stenaxwriwmaste alla ontws xwris aftes dn 8a ypirxe tpt!

     Η ζωή δεν είναι τίποτα μα τίποτα δεν αρχίζει σαν την ζωή

    to na glentas simenei na zeis, to na agapas simenei na eisai erwtevmenos me tin zwi!
    Thesis
    04.07.2006, 15:09
    Πριν λίγο καιρό έζησα τις χειρότερες στιγμές της ζωής μου.Κάθε βράδυ σχεδόν έκλαιγα ακούγοντας μουσική.Ενώ δεν μου είχε συμβεί κάτι μου έφταιγαν όλα.ένιωθα ότι έχανα τα πάντα,ότι γκρεμιζόταν κάατι μέσα μου και ότι κανένας δν μπορούσε να με καταλάβει.Έκλαιγα στα βουβά μέσα στο σκοτάδι του δωματίου μου και το άλλο πρωί ξυπνούσα και το έπαιζα χαλαρή μέχρι να ξαναρθει το βράδυ και να γίνω και πάλι κουρέλη...Ήταν σαν μια μορφή κατάθλιψης,ακόμα δεν το έχω ξεπεράσει...
    Το καλύτερο πιστεύω είναι να γράφουμε ότι νιώθουμε, εγώ το έκανα,την επόμενη μέρα τα διάβαζα και έλεγα "ε,όχι δεν θα μείνω μια ζωή έτσι".έγραψα και ένα γράμμα στη μητέρα μου με τις σκέψεις μου...και με βοήθησε πάρα πολύ...
    Μιλήστε για όσα νιώθετε...αυτό είναι η λύση...
    tzoy
    04.07.2006, 15:53
    δεν έχω έρθει σε μια τέτοια κατάσταση μονάχα μια φορά... τι να σας παραθέσω? θα γεμίσει μια σελίδα...
    είναι στιγμές βέβαια.. περνάνε ή ξανάρχονται..εξαρτάται πότε θα με θυμηθούν! :P
    μου έχουν κάνει καλό όμως.. έχω γράψει γι' αυτές τις στιγμές και "σαν να βγήκαν" με αυτό τον τρόπο από μέσα μου πολλά...
    όχι ότι βγήκαν όλα δηλαδή.. αλλά δεν είναι και όλα άσχημα
    assasinos
    04.07.2006, 18:19
    Κοίτα harullis ...το να κλαις για μια του δρόμου τι άλλο μπορεί να είναι από ντροπή?Διότι τέτοια αποδείχτηκε...
    ydrargyros
    04.07.2006, 18:45
    Το μέλος maroulaki_321 στις 03-07-2006 στις 19:14 έγραψε...
    Παράθεση:

    Μία περίοδο είχα πέσει σε ενα κικαιώνα απο ψέμματα και αδυνατούσα να βγώ. Κι ολο και πιο πολυ, και πιο πολύ, και ταλαιπωρούσα αφάνταστα τον εαυτό μου.
    Ευτυχώς γλύτωσα, οχι φτηνά, αλλα γλύτωσα.





    kai pou'sai akoma

    harullis
    04.07.2006, 19:14
    Το μέλος assasinos στις 04-07-2006 στις 18:19 έγραψε...
    Παράθεση:

    Κοίτα harullis ...το να κλαις για μια του δρόμου τι άλλο μπορεί να είναι από ντροπή?Διότι τέτοια αποδείχτηκε...



    Dn 3rw an to katalabeneis! Alla agapame k g mena dn itan tou "dromou" kati simantiko! to oti eklega itan g mena!

    Το μέλος Thesis στις 04-07-2006 στις 15:09 έγραψε...
    Παράθεση:

    Πριν λίγο καιρό έζησα τις χειρότερες στιγμές της ζωής μου.Κάθε βράδυ σχεδόν έκλαιγα ακούγοντας μουσική.Ενώ δεν μου είχε συμβεί κάτι μου έφταιγαν όλα.ένιωθα ότι έχανα τα πάντα,ότι γκρεμιζόταν κάατι μέσα μου και ότι κανένας δν μπορούσε να με καταλάβει.Έκλαιγα στα βουβά μέσα στο σκοτάδι του δωματίου μου και το άλλο πρωί ξυπνούσα και το έπαιζα χαλαρή μέχρι να ξαναρθει το βράδυ και να γίνω και πάλι κουρέλη...Ήταν σαν μια μορφή κατάθλιψης,ακόμα δεν το έχω ξεπεράσει...
    Το καλύτερο πιστεύω είναι να γράφουμε ότι νιώθουμε, εγώ το έκανα,την επόμενη μέρα τα διάβαζα και έλεγα "ε,όχι δεν θα μείνω μια ζωή έτσι".έγραψα και ένα γράμμα στη μητέρα μου με τις σκέψεις μου...και με βοήθησε πάρα πολύ...
    Μιλήστε για όσα νιώθετε...αυτό είναι η λύση...



    hmmmm emena pou dn blepoun polloi ta poihmata m? :p kyriws i oikogeneia??? MPAAAAAAAAAAAAAAAA :P k dn 8a to 3eperaseis apla 8a to apomonoseis! etsi paei alla kapoia stigmi 8a s 3anabgei!
    atrixospi8ikos
    04.07.2006, 19:15
    ...ews perisi otan i8ela isixia pigena sto nekrotafio kai ka8omou kai pragmatika eixe mia iperoxi isixia.....
    harullis
    04.07.2006, 19:28
    Το μέλος atrixospi8ikos στις 04-07-2006 στις 19:15 έγραψε...
    Παράθεση:

    ...ews perisi otan i8ela isixia pigena sto nekrotafio kai ka8omou kai pragmatika eixe mia iperoxi isixia.....



    και όντως ο σωστος συλλογισμός.... (μακάβριος για κάποιους)
    atrixospi8ikos
    04.07.2006, 19:32
    Το μέλος harullis στις 04-07-2006 στις 19:28 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος atrixospi8ikos στις 04-07-2006 στις 19:15 έγραψε...
    Παράθεση:

    ...ews perisi otan i8ela isixia pigena sto nekrotafio kai ka8omou kai pragmatika eixe mia iperoxi isixia.....



    και όντως ο σωστος συλλογισμός.... (μακάβριος για κάποιους)

    Makabrio...egw pantos den eida kati makabrio....den einai makabrio an den blepeis kati....
    harullis
    04.07.2006, 23:13
    ontws! yparxei i prokatali4i omws!

    Feggarenia261
    04.07.2006, 23:28
    Δεν φταίει το γυναικείο φύλο επειδή γίνεστε χάλια, μην τα κατηγοριοποιούμε όλα. Τόσα κορίτσια δλδ που χουν φτάσει στα όρια της αποπειρας γι αυτοκτονία εξ αιτίας αγοριών που τις εχουν κάνει χάλια, είναι αυτές του δρόμου.. Μη λέμε χαζομάρες. Και εσείς φταίτε και εμείς φταίμε που εχουμε καταντήσει έτσι. εν είμαστε πάντα εμείς οι κακές της υπόθεσης... Και αν δεν το θέλατε το μήλο ασ μην το πέρνατε.