ελληνική μουσική
    625 online   ·  210.876 μέλη

    Πως μπορώ να ρίξω κορίτσι ή γυναίκα;

    kostasGRfunny
    20.03.2012, 22:57
    για σας ειμαι 14 χρονων και θελω να της τα ζητησω σε μια που την ξερω 7 χρονια αλλα ντεπομαι ετσι ειναι ο χαρακτιρας μου εχεται καμια συμβουλη την χρειαζομαι
    john55
    24.03.2012, 20:43

    Καλησπέρα σε ολους.Είμαι 14 ετων και ειμαι ΤΡΕΛΑ ερωτευμένος με μια κοπελα. Δεν εχω το κινητο της αλλα σκοπευω να της το ζητησω..Κανει παρέα με ενα φιλο(βεβαια δεν εχουμε και τις καλυτερες σχεσεις) μου ,δεν ειναι ακομα σε σχεση αλλα αν συνεχισουν ετσι δεν θα αργησουν.Σκευτομαι ενα Σ/Κ να τι ςπω να παμε σινεμα.Πειτε μου καμοια ατακα , κανα οδηγο βημα, βημα η τπτ αλλο γτ σε λιγο δεν θα μπορω να κοιμηθω τα βραδια{#emotions_dlg.biggrin}

    Γ.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : john55 στις 24-03-2012 20:44 ]


    zazaza
    17.04.2012, 01:08

    Για σας ειμαι 15 χρονων και μου αρεσει μια κοπελα που ειναι 14 χρονων  ειναι γειτονησα μου.....ειμαι πολλη ερωτευμενος μαζι της{#emotions_dlg.inlove}......εχουμε μιλησει μερικες φορες απο Facebook και πολυ λιγο απο κοντα.....εχουμε καποια κοινα ενδιαφεροντα αλλα δεν ξερω τι να κανω για να την πλησιασω,να γνωριστουμε και σιγα σιγα να της το φερω οτι την αγαπαω.......σας παρακαλω δωστε μου καποιες συμβουλες.......{#emotions_dlg.helpsmilie}(αμα χρειαζεστε κι αλλες πληροφοριες για εμενα και για αυτην για νε με βοηθησετε πιο πολυ πειτε μου)........(συγνωμη αμα εχω κανει μερικα ορθογραφικαWink)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : zazaza στις 17-04-2012 01:11 ]


    Christina-
    17.04.2012, 23:41
    Την επόμενη φορά που θα μιλήσετε στο f/b ή θα την δεις (αφού είναι γειτόνισσά σου), πρότεινέ της να πάτε για καφέ. Εκεί ρώτα την για την ζωή της, τι της αρέσει, τι ονειρεύεται κλπ ακριβώς για να γνωριστήτε καλύτερα και το ένα θα φέρει το άλλο... Γενικά δείξε της το ενδιαφέρον σου μαθαίνοντας για εκείνη και δείξε της πως για σένα είναι σημαντική!:)
    Thomas5959
    20.04.2012, 23:34
    Γεια σας μου αρεσει ενα κοριτσι εχουμε περασει το πολλες ταξεις μαζι (δεν ειμαι μεγαλος γιαυτο μην πειτε τιποτα για καφε)ειμαι πολυ ντρομπαλος και δεν μπορω να της πω οτι την θελω αλλα μιλαμε (οχι μονοι ομως)λιγο και στο fb αμα την μιλαω με μιλαει θελω να με πειτε μερικους τροπους να ερθω πιο κοντα της και πως θα της τα ζητησω.Πλζ βοηθεια Παρακαλω μην με δωσετε σαν απαντηση να παρω θαρρος και να παω γτ καραντρεπομαι θα γινω ρεζιλη και φοβαμαι το Χ δωστε κανεναν τροπο!!
    Thomas5959
    21.04.2012, 09:44
    Ηθελα επισης να σας πω οτι την γουσταρω 2 (περιπου)χροννια και δεν τα εχω ξαναφτιαξε με καμια ουτε και αυτη με κανεναν...
    Foidel
    12.05.2012, 14:31

    Τότε πρέπει να προσπαθήσεις αν όντως σου αρέσει.


    -----------------
    Όπως και να παίξεις θα βρεις τρόπο κάτι να χαθεί.Όπως και να ζήσεις η ζωή θα μοιάζει με ζωή...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Foidel στις 12-05-2012 15:24 ]


    Master99
    13.05.2012, 14:43

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ 13 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ(ΕΧΟΥΜΕ  ΜΙΛΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕΕ{#emotions_dlg.biggrin}


    ElZer0
    17.05.2012, 15:48

    καλησπερα και απο εμενα

    παιδια εμενα μου αρεσει ενα κοριτσι (και οι δυο ειμαστε 13)

    ουτε εγω ειχα σχεση στο παρελθον ουτε αυτη.

    το προηγουμενο καλοκαιρι που φαναιρωσα τα συνεσθηματα μου στο ''αληθεια ή θαρρος'' αρχισε να με αποφευγει επειδη ενιωθε αβολα

    το πασχα που μας περασε εβαλα μια φιλη να την ψαρεψει και αυτη της ειπε οτι με βλεπει μονο σαν φιλο και τιποτα παραπανω{#emotions_dlg.crying}

    τι να κανω???{#emotions_dlg.helpsmilie}

    (σκεφτομαι το καλοκαιρι να την πιασω και να της μιλησω) HEELP

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ElZer0 στις 17-05-2012 16:31 ]


    factoras
    26.05.2012, 01:44

    file, gia na  bgaleis gkomena prepei na diatheteis mia omorfia, ena  style, kalogymnasmeno swma fragka polla kyriws  dolaria oxi  eyro, kai mia ferari.. an den ta xeis vres  alla ypokatastata px.. mal___ ia :))  hehehehe ...  

     plala se kamw!  katarxin ola einai tyxera.. prepei na gnwrizeis synexeia kosmo, antres gunekes. opote  o enas tha fernei ton allo sth  parea kai etsi tha apoktiseis pollous  gnwstous meta thn pefteis klasika se opoia gou aresei eygenika pantote kai meta apo 3 -4  meres otan thn exei  gnwriseis , otan perasei 1-2 week kai  den  deis kamia kinisi tote  asto  ginene  se  alli  melissoulla... ayta  gia  smr :)))


    stefanostorres1
    30.05.2012, 16:16
    Γεια σας παιδια ειμαι 14 χρονων. με αρεσει ενα κοριτσι 14χρονων. ειμαι και εγω λιγο ντροπαλος. εχω ξανακανει σχεση αλλα χωρισαμε λογω αποστασης. τιν εχω δει πολλες φορες να με κοιταει αλλα δν την εχω πλησιασει ποτε μου αλλα ουτε και αυτη. μιλαμε καμια φορα απο το facebook, θελω να την πλησιασω αλλα δν ξερω τι να της πω βοηθηστε μεε..
    factoras
    30.05.2012, 17:53
    file stefane.. katarxin xalarwse kai mim axriseis na kaneis senaria me to mialo sou ti tha kaneis pws tha thn plisiaseis ,kai ti tha tis peis.. eisai sth kaluteri ilikia pou mboreis na proseggiseis mia kopellia... einai thetiko oti se koitaei , k oti milate sto fb.. na erthei na sou milisei kai na kanei to 1 bima ayth diskolo kai xlomo! gi ayto xalarwse , na exei megali aytopepithisi kai kanonise na mbeis sth parea ths.. den thelw na eisai ntropaloulis.. min tis thn peseis kai apo thn 1 fora!! apla pe3e to game sou.. xamogelakia , astiakia kai kapou kapou kanena koitagma sta matia! (oxi parapanw apo 10 second) KAI PANW APOLA ANETOS COOL PWS NA TO POUME.. ANTE KALO KAMAKI KAI PERIMENW NEA SOU!!
    factoras
    31.05.2012, 02:01
    >
    paok19191
    31.05.2012, 19:08

    aplos  akolou8a   tin   kardia  soy


    stefanostorres1
    08.06.2012, 22:57
    Δν ξερω αχονομαι συνεχως.. βσκ δν μπορω δν υπαρχει αλλος τροπος.?
    NickoBreak
    04.07.2012, 13:04

    mprabo reee

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NickoBreak στις 12-07-2012 17:53 ]


    Sorter
    06.07.2012, 17:39

    Καλησπερα  ειμαι 16 ετων και θελω την βοηθεια σας σχετικα με ενα κοριτσι! 

    Την ξερω λιγους μηνες την γνωρισα στην σχολη πολεμικων τεχνων...και ειμαι ερωτευμενος μαζι τς χωρις αμφιβολια!
    ειναι 1 χρονο μεγαλητερη μου, απ'οτι εμαθα ειναι κοπελα που δεν ενθουσιαζεται με τιποτα..
    ειχε μια σοβαρη σχεση με εναν συνομηλικο της που χωρισε εδω και εναν μηνα...ρωτισα μια φιλη
    της τι γινεται και μου ειπε δεν θελει να κανει τιποτα με κανεναν.. ρωτισα τν λογο και μου λεει απλα δεν θελει
    πιθανoν να θελει ακομα τν πρωην! απο το facebook μιλαμε αλλα λεμε τα τυπικα "γεια τι κανεις" αυτο.. 
    και απο κοντα οταν την βλεπω ενα γεια τιποτα αλλο.. ! δεν ξερω πως να την πλησιασω τι να της πω... να με δει 
    λιγο με αλλο ματι... Βοηθειστε σας παρακαλω...!!! :/


    giorgaras312
    06.08.2012, 01:37
    ρε φιλε πες την να βγητε η καλεσε την καπου σε κανα παρτυ και τετοια
    stebariakos
    27.08.2012, 02:35

    ρε παιδια  θελω να με βοηθησετε {#emotions_dlg.helpsmilie} σε κατι κυριως τα  αγορια.Πως να την πεσω σε μια κοπελα που πριν καιρο της εριξα χιλοπιτα ε {#emotions_dlg.confused1} ?


    Angelina13
    30.08.2012, 19:07
    Αν δεν είσαι ωραίος ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ.....ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ....