ελληνική μουσική
    772 online   ·  210.851 μέλη
    Hastaroth
    09.01.2009, 10:46

    Μπράβο Vero! Ολοι πρέπει να διαβάσουν το παραπάνω κειμενάκι σου,γιά να αντιληφθούν το ποιόν μιάς κοπέλας που,κατά δήλωσίν της,θά γίνη δασκάλα σέ δυό χρόνια και θά τής εμπιστεύωνται οι γονείς τά παιδιά τους,γιά νά τους ενσταλάξη από την πιό τρυφερή τους ηλικία το ΜΙΣΟΣ καί τον ρατσισμό...

     

     


    vero
    09.01.2009, 16:03

    Με κανεναν δεν είμαι, κρατάω ουδετερότητα γιατί η κάθε πλευρα έχει και το δίκιο της, το θέμα που με καίει σε αυτην την ιστόρια είναι τα ΠΑΙΔΙΑ....

    οκ έκανα λάθος... παραφερθηκα λίγο, αλλά όταν βλέπεις να σκοτώνονται αθώα παιδιά μέσα στα σχολεία τι θές να λέω? γι αυτό έχω νεύρα, αν και φταίνε και οι Παλαιστινιοι που βάζουν τα ΟΠΛΑ τους μέσα στα ΣΧΟΛΕΙΑ τι να πω? 


    fireroc
    09.01.2009, 20:42

    η χρυση αυγη  δρα ελευθερη σκοτωνει προσφυγες  σκοτωνει καθε αντιθετο στην ιδεολογια της ( επαναλαμβανω οτι καταδικαζω τον φανατισμο σε  οτιδιποτε και ξερω τι γινοταν στην σοβιενικη ενοση και τι εκανε ο Σταλιν αλλα μην το αναλυσουμε γιατι και δεν κολαει στο συγκεκριμενο τοπικ και θελει πολη αναλυση)! το οτι ειναι νομιμη οργανωση ειναι αρκετα ανυσηχητικο νομιζω!  η συνεργασια της με την αστυνομια( το εχω διεστραβωσει αττο που λεω ) ειναι ανυσηχητικη επισεις!   θελω να μου πειτε εναν λογο που ειναι νομιμη οργανωση! μονο εναν! γιατι η κοινονια μας το ανεχετε! δεν ειναι λογος για προβληματισμο αυτο? αμα ηταν μια συμμορια δεν θα  ανοιγα τοπικ αλλα ειναι νομιμη οργανωση!  η νομιμη αυτη οργανωση πιστευει σε πραγματα που εφεραν τοσες κακουχιες στην κοινωνια !   κρινετε το σαν ανθρωποι το ξαναλεω πιστευω οτι σε μια υγιη κοινονια ολοι θα το κατακριναν χωρις δευτερη κουβεντα θα κατεκριναν οχι μονο το γεγονος οτι αυτες τις ιδεες  την ασπαζονται πολοι μεταξυ μας αλλα και τι γεγονος οτι ειναι νομιμη και κανεις μας δεν εχει κανει τιποτα!  


    -----------------
    Κρατάω το στόμα μου κλειστό τα χείλη μου ματώσανε κι αυτοί που μας προδώσανε ανέραστοι να μείνουν κουφάλες δεν ξοφλήσαμε αυτό έχω μόνο να τους πω τα όνειρα των εραστών δε σβήνουν

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fireroc στις 09-01-2009 20:43 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fireroc στις 09-01-2009 20:44 ]


    vero
    09.01.2009, 20:52

    Ποιος είπε οτι η αστυνομία είναι η οργάνση της χρυση αυγή???? Δεν πάμε καθόλου καλα.... πάμε παρακάτω... εγώ ενα ξέρω και την καλυτερη μου φίλη έχει τελειώσει αστυνομικός και είναι με το Συριζα.... τώρα ποιος τα βγάζει αυτα.... δεν καταλαβαίνω....


    fireroc
    09.01.2009, 21:41

    χρόνων από τα γεγονότα των Ιμίων οι νεοφασίστες της Χρυσής Αυγής καλούσαν στις 2/2 σε εθνικιστική συγκέντρωση "τιμής και μνήμης" και σε πορεία στις 7 το απόγευμα. Αντιφασιστικές οργανώσεις, συνδικαλιστικοί και πολιτικοί φορείς διοργάνωσαν αντισυγκέντρωση με προοπτική να διαδηλώσουν για την ισότητα των λαών κι ενάντια στο φασισμό της συμμορίας της Χρυσής Αυγής και των υπόλοιπων ανθρωποειδών που το τελευταίο διάστημα έχουν προβεί σε πλήθος επιθέσεων.

    Συγκεκριμένα:

      - 20 καταγεγραμμένες επιθέσεις το τελευταίο 6μηνο

      - 5 άτομα δέχτηκαν επίθεση με μαχαίρι το τελευταίο 4μηνο

      - Εισβολή 20 φασιστών σε σπίτια Σουδανών μεταναστών στον Κίσσαμο Χανίων

      - 5 ομαδικές δολοφονικές επιθέσεις σε σπίτια Πακιστανών μεταναστών στο Ρέντη και στο Αιγάλεω το τελευταίο 3μηνο

     

        Πρόθεση της αντισυγκέντρωσης ήταν να έχει ανοιχτό και δημοκρατικό χαρακτήρα, με ομιλίες και συναυλίες, να συμμετέχει και ανένταχτος κόσμος που αντιτάσσεται στη φασιστική βία ώστε να υπάρξει καθολική καταγγελία για τη φασιστική ιδεολογία και τις πρακτικές της. Μέλη των αντιφασιστικών οργανώσεων συγκεντρώθηκαν στις 10 το πρωί στα Προπύλαια με σκοπό να κατευθυνθούν προς την πλατεία Κολοκοτρώνη και να αποτρέψουν τη συγκέντρωση εκεί, όμως η πλατεία είχε ήδη καταληφθεί από τους φασίστες. Το μπλόκ της αντιφασιστικής πορείας κατέβηκε στη πλατεία Κλαυθμώνος όπου δέχτηκε επίθεση από τις δυνάμεις των ΜΑΤ και των φασιστών παράλληλα, με αποτέλεσμα να μαχαιρωθούν δύο άνθρωποι, οι οποίοι νοσηλεύονται στον Ευαγγελισμό, και να τραυματιστούν σοβαρά άλλοι τέσσερις από τη μανία των χρυσαυγιτών.

        Ερωτήματα προκαλεί η στάση της αστυνομίας η οποία δεν απέτρεψε εξ’ αρχής την παράνομη φασιστική εκδήλωση ενώ εξαπέλησε οργανωμένη επίθεση, σε συνεργασία με τους φασίστες, ενάντια σε ειρηνικούς διαδηλωτές. Άλλωστε η αστυνομία έχει αποδείξει και στο παρελθόν πως ‘‘δυσκολεύεται’’ να παρέμβει στις δολοφονικές επιθέσεις των μελών αυτών των φασιστικών οργανώσεων.

     

        Ως ΔΙΚΤΥΟ καταδικάζουμε την βάναυση και αιματηρή επίθεση της Χρυσής Αυγής, η οποία έγινε με τη συμβολή της αστυνομίας. Απαιτούμε την άμεση σύλληψη των ενόχων και το κλείσιμο όλων των φασιστικών οργανώσεων.

     

    ΕΓΚΕΛΑΔΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

     

     


    fireroc
    09.01.2009, 21:43

    μια πηγη ηταν αυτη! ειναι πολλες αλλα αναφερω λιγες


    -----------------
    Κρατάω το στόμα μου κλειστό τα χείλη μου ματώσανε κι αυτοί που μας προδώσανε ανέραστοι να μείνουν κουφάλες δεν ξοφλήσαμε αυτό έχω μόνο να τους πω τα όνειρα των εραστών δε σβήνουν

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fireroc στις 09-01-2009 21:46 ]


    fireroc
    09.01.2009, 21:44
    >
    fireroc
    09.01.2009, 21:49
    >
    fotis70
    09.01.2009, 22:32

    Επειδή αν κάνω τον συνήγορο του διαβόλου κινδυνεύω να μου προσάψουν ιδεολογική ταμπέλα και σίγουρα δεν θα ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα σε παραπέμπω σε ότι έγραψα πριν και σου λέω πάψε να είσαι μονόφθαλμος!

    Καλά κάνεις και καταδικάζεις ότι φέρνει ή πρεσβεύει δεινά για την ανθρωπότητα αλλά να το κάνεις για όλες τις περιπτώσεις. Αλλιώς μεροληπτείς  και στρουθοκαμηλίζεις. Αλλά για να καλύψεις όλες τις περιπτώσεις απαιτεί καλή ιστορική γνώση και μελέτη των γεγονότων λαμβάνοντας υπόψη την άποψη όλων των πλευρών, ακόμα και αυτών που καταδικάζεις!

    Δυστυχώς οι περισσότεροι παίρνουν από κάπου μια κατεύθυνση και δαιμονοποιούν όλα τα άλλα  παραβλέποντας σκοπίμως τα δικά τους λάθη ή και εγκλήματα!

    Το όπλο στην δίκαιη κρίση είναι η γνώση και μόνο η γνώση!

    Είσαι νέος και το μέλλον σου ανήκει! Καλά κάνεις και την ψάχνεις και μπράβο σου, αλλά πρώτα ψάξε πώς να την ψάχνεις!  


    fireroc
    09.01.2009, 22:54

    αγπητε foti  συμφωνω αν και νομιζω οτι σε παραπανω ποστ μου  μιλω για αυτα που μου λες !  εγραψα οτι κατηγορω  καθε ειδους φανατισμου σε οποιαδηποτε ιδεα !  ξερω επισεις τι εκανε ο σταλιν και τι γινοταν στη ρωσια! δεν κατηγορω τον ναζισμο υποστηριζοντας καποια ιδεα αλλα σαν ανθρωπος που μεγαλωνει σε μια κοινονια οπου   θεωρει νομιμη μια τετοια οργανωση! δεν ανοιγω το ποστ για να καλυψω τα σφαλματα καποιων αλλων αλλα επειδει ειλικρινα με προβληματιζει αυτο! δεν θα σου βαλω ταμπελα γιατι δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος αλλα σε παρακαλω και εσενα να  μη μου βαζεις πραγμα το οποιο επανελημενος κανεις! πιστεψε με δεν εχω κακκο σκοπο!  απλα θελω να θεσω μια απορεια γιατι ειναι νομιμη η χρυση αυγη? θα με βοηθουσες αν με τις γνωσεις σου( που απ οτι φαινετε σιγουρα εχεις και για αυτο δεν θα σου βαλω καποια ταμπελα επειδη καταλαβαινω οτι εισε ψαγμενος!)  δινοντας μου μια απαντιση σε αυτο μονο! ασε το αλλλα ακρο ακρο που επαναλαμβανω οτι καταδικαζω!

    φιλικα παντα!{#emotions_dlg.beer}


    -----------------
    Κρατάω το στόμα μου κλειστό τα χείλη μου ματώσανε κι αυτοί που μας προδώσανε ανέραστοι να μείνουν κουφάλες δεν ξοφλήσαμε αυτό έχω μόνο να τους πω τα όνειρα των εραστών δε σβήνουν

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fireroc στις 09-01-2009 22:56 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fireroc στις 09-01-2009 22:57 ]


    rWmS
    10.01.2009, 00:26

    Αστεία, αστεία αλλά ένας Χίτλερ είναι ότι πρέπει για την ευημερία του σύγχρονου κόσμου...

    Και την γενοκτονία των παλαιστινίων θα σταματούσε

    Και τον υπερπληθυσμό

    και συνεπώς την οικονομική κρίση

    και το πρόβλημα έλλειψης τροφής

    και νερού

     

    (μην το δέσουμε κόμπο, αστείο είναι)


    angel-0f-darkness
    10.01.2009, 01:46

    Ρε παιδια συγγνωμη αλλα αν και δεν μπορω ουτε να τους βλεπω γενικοτερα τους φασιστες παντα θα υπαρχουν. Εμεις δεν μπορουμε να κανουμε κατι απο την στιγμη που η γονεις που εχουν την "ιδεολογια" του ναζισμου ή του εθνικισμου την μεταφερουν και στα παιδια τους.

    Ειναι οντως πολυ επικινδυνοι αφου βγαζουν οπλα και σκοτωνουν κοσμο για τον κανενα λογο αλλα δεν ειναι οι μοναδικοι που το κανουν.. Καποιος στην συζητηση ανεφερε οτι και οι αναρχικοι το κανουν αλλα ουτε και εγω πιστευω οτι οι αυθεντικοι αναρχικοι το κανουν.. Ζουμε σε εναν κοσμο που ολα γινονται για συμφεροντα.. Δεν ηταν αναρχικοι αυτοι που σκοτωσαν τον αστυνομικο ουτε χρυσαυγητης αυτος που σκοτωσε τον αλεξη.. Αν η αναρχια προβαλει την βια και τον αλληλοσκοτωμο [τουλαχιστον ετσι την εχουν καταντησει] μαλλον εγω κατι λαθος εχω καταλαβει..


    angel-0f-darkness
    10.01.2009, 02:54

    Παράθεση:

    Το μέλος harmonizer στις 10-01-2009 στις 02:28 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος angel-0f-darkness στις 10-01-2009 στις 01:46 έγραψε...

    Ρε παιδια συγγνωμη αλλα αν και δεν μπορω ουτε να τους βλεπω γενικοτερα τους φασιστες παντα θα υπαρχουν. Εμεις δεν μπορουμε να κανουμε κατι απο την στιγμη που η γονεις που εχουν την "ιδεολογια" του ναζισμου ή του εθνικισμου την μεταφερουν και στα παιδια τους.

    Ειναι οντως πολυ επικινδυνοι αφου βγαζουν οπλα και σκοτωνουν κοσμο για τον κανενα λογο αλλα δεν ειναι οι μοναδικοι που το κανουν.. Καποιος στην συζητηση ανεφερε οτι και οι αναρχικοι το κανουν αλλα ουτε και εγω πιστευω οτι οι αυθεντικοι αναρχικοι το κανουν.. Ζουμε σε εναν κοσμο που ολα γινονται για συμφεροντα.. Δεν ηταν αναρχικοι αυτοι που σκοτωσαν τον αστυνομικο ουτε χρυσαυγητης αυτος που σκοτωσε τον αλεξη.. Αν η αναρχια προβαλει την βια και τον αλληλοσκοτωμο [τουλαχιστον ετσι την εχουν καταντησει] μαλλον εγω κατι λαθος εχω καταλαβει..



     

    Μπορεί να συμβαίνουν πολλά αλλά το να "κυκλοφορούν φασίστες και να βγάζουν όπλα και να σκοτώνουν κόσμο για τον κανένα λόγο" μάλλον σε κάποια ταινία το είδες και όχι στην πραγματικότητα.



     

    Εχει τυχει πολλες φορες να κυκλοφορουν νεοναζι στον δρομο με μαχερια και εχω πετυχει σκηνικα που μαχαιρωνουν αλοδαπους ετσι απλα για να χαρουν.. το οτι κυκλοφορουν με οπλα ισχυει.. μπορει να μην σκοτωνουν αλλα σιγουρα μαχαιρωνουν!

     


    angel-0f-darkness
    10.01.2009, 03:08

    Παράθεση:

    Το μέλος harmonizer στις 10-01-2009 στις 03:02 έγραψε...

    Καθημερινά βλέπω πολλούς ανθρώπους, αλλά μέχρι τώρα κανέναν νεοναζιστή, έστω και χωρίς μαχαίρι.



     

    Ενταξει, συγγνωμη! Μπορει μονο σε εμενα να εχει τυχει..Smile.. παντως οταν σε μια ομαδα ανθρωπων υπαρχει φανατισμος και βια τιποτα δεν ειναι απιθανο!


    fireroc
    10.01.2009, 11:25

    Παράθεση:

    Το μέλος NERGAL στις 10-01-2009 στις 01:59 έγραψε...

    to thema einai einai anthrwpoi autoi h einai tpt allo?


    -----------------
    ΕΜΠΡΟΣ ΒΕΗΕ ΔΙΚΕΦΑΛΕ!!ΧΑΧΑΧΧΑ:D

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NERGAL στις 10-01-2009 02:00 ]



                 ----------------------------------------------------------------------------------


    fireroc
    10.01.2009, 11:33

    Παράθεση:

    Το μέλος harmonizer στις 10-01-2009 στις 02:24 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος fireroc στις 09-01-2009 στις 20:42 έγραψε...

    η χρυση αυγη  δρα ελευθερη σκοτωνει προσφυγες  σκοτωνει καθε αντιθετο στην ιδεολογια της ( επαναλαμβανω οτι καταδικαζω τον φανατισμο σε  οτιδιποτε και ξερω τι γινοταν στην σοβιενικη ενοση και τι εκανε ο Σταλιν αλλα μην το αναλυσουμε γιατι και δεν κολαει στο συγκεκριμενο τοπικ και θελει πολη αναλυση)! το οτι ειναι νομιμη οργανωση ειναι αρκετα ανυσηχητικο νομιζω!  η συνεργασια της με την αστυνομια( το εχω διεστραβωσει αττο που λεω ) ειναι ανυσηχητικη επισεις!   θελω να μου πειτε εναν λογο που ειναι νομιμη οργανωση! μονο εναν! γιατι η κοινονια μας το ανεχετε! δεν ειναι λογος για προβληματισμο αυτο? αμα ηταν μια συμμορια δεν θα  ανοιγα τοπικ αλλα ειναι νομιμη οργανωση!  η νομιμη αυτη οργανωση πιστευει σε πραγματα που εφεραν τοσες κακουχιες στην κοινωνια !   κρινετε το σαν ανθρωποι το ξαναλεω πιστευω οτι σε μια υγιη κοινονια ολοι θα το κατακριναν χωρις δευτερη κουβεντα θα κατεκριναν οχι μονο το γεγονος οτι αυτες τις ιδεες  την ασπαζονται πολοι μεταξυ μας αλλα και τι γεγονος οτι ειναι νομιμη και κανεις μας δεν εχει κανει τιποτα!


    -----------------
    Κρατάω το στόμα μου κλειστό τα χείλη μου ματώσανε κι αυτοί που μας προδώσανε ανέραστοι να μείνουν κουφάλες δεν ξοφλήσαμε αυτό έχω μόνο να τους πω τα όνειρα των εραστών δε σβήνουν

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fireroc στις 09-01-2009 20:43 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fireroc στις 09-01-2009 20:44 ]



     

    Αν και δυσκολεύτηκα να διαβάσω αυτό το ιδιάζουσας ορθογραφίας κείμενο, ακόμα περισσότερο δυσκολεύομαι να θυμηθώ πότε είδα ή άκουσα να σκοτώνουν ελεύθερα πρόσφυγες, ίσως γιατί αυτό συμβαίνει μόνο στη φαντασία όσων έχουν κόλλημα με την κάθε χρυσή αυγή.



      συγγνωμη για την ορθογραφια!


    fireroc
    10.01.2009, 12:22

    ημαρτον! δηλαδη  τι αλλο να πω! το αμα προβληματιζομαι που μια τοσο ακραια οργανωση ειναι νομιμη σημαινει οτι ειμαι κολλημενος η εχω κολλημα  δεν ξερω! πεφτετε μερικοι απ τα συννεφα οταν λεω οτι οι χρυσαυγητες μαχαιρωνουν  λετε οτι ειναι στην φαντασια μου!   για αυτο δεν εχω  τι αλλο να πω ! οσοι πιστευουν ιτι η χρυση αυγη ειναι μια ειρηνικη οργανωση  μαλλον ζει σε ενα δικο του κοσμο!  αν παλι ξερετε την δραση της οργανωσης και δε σας προβληματιζει που ειναι νομιμη οργανωση   τοτε μαλλον υπαχει προβλημα! επανλαμβανω αν ηταν μια συμμορια δεν θα ανοιγα τοπικ αλλα ειναι ΝΟΜΙΜΗ!  αν η 17 νοεμβρη ηταν νομιμη θα το καταδικαζα επισεις!  οι χρυσαυγητες  ειναι ναζιστες και φασιστες εμεις ομως γιατι  τους καλυπτουμε?  γιατι οταν ανεχομαστε οτι ειναι ΝΟΜΙΜΟΙ( επανλαμβανω την λεξη για να καταλαβουν οσοι δεν καταλαβαν  ακομα τι με προβληματιζει) !

    στον τυπο που ειπε την παπαρια ( για να μην πω τιποτα χειροτερο) ειναι ανθρωποι η  τιποτα αλλο απαξιω να απαντησω σε  τετοιου ειδους ηλιθια ειρονικα σχολια  αν δεν ακταλαβε τι εννοω μαλλον κατι τρεχει και να το ψαξει!


    noizreduction
    10.01.2009, 15:22

    Παρεμβαινω μονο και μονο για να επισημανω κατι σημαντικο:

     

    Απο που κι ως που ειναι νομιμη η Χρυση Αυγη; Υπαρχει καπου το καταστατικο της στην Εφημεριδα της Κυβερνησεως; Γιατι μονο τοτε ειναι νομιμη μια οργανωση. Υπαρχει προεδρος, γραμματεας και λογος υπαρξης της οργανωσης;

    Μπορει να το λεμε οργανωση, ομως η νομιμοτητα της καθοριζεται συμφωνα με συγκεκριμενους νομους και καταστατικα! Εφοσον δεν υπαρχουν, η οργανωση δεν ειναι νομιμη!

     

    Εξαλλου και τη 17 Νοεμβρη οργανωση την ελεγαν..Δε φανταζομαι ομως να πιστεψες πως καποιοι πηγαν στη Βουλη και παρεδωσαν τα ονοματα τους για να γινουν νομιμοι {#emotions_dlg.biggrin} ( φερνω ενα παραδειγμα του αλλου ακρου απλως ).


    tsibitos
    10.01.2009, 17:54

    Παράθεση:

    Το μέλος noizreduction στις 10-01-2009 στις 15:22 έγραψε...

    Παρεμβαινω μονο και μονο για να επισημανω κατι σημαντικο:

    Απο που κι ως που ειναι νομιμη η Χρυση Αυγη; Υπαρχει καπου το καταστατικο της στην Εφημεριδα της Κυβερνησεως; Γιατι μονο τοτε ειναι νομιμη μια οργανωση. Υπαρχει προεδρος, γραμματεας και λογος υπαρξης της οργανωσης;

    Μπορει να το λεμε οργανωση, ομως η νομιμοτητα της καθοριζεται συμφωνα με συγκεκριμενους νομους και καταστατικα! Εφοσον δεν υπαρχουν, η οργανωση δεν ειναι νομιμη!


     

    Φίλε Noise σχεδόν κάθε φορα που θα πεις κατι σε οποιοδηποτε τοπικ συμφωνώ απόλυτα μαζι. Στο παραπάνω όμως θα εκφράσω μια απόρία (σ.σ το έψαξα την στιγμη που είδα την συγκεκριμένη απάντηση σου.) : Είναι δυνατόν μια οργάνωση να μην είναι νόμιμη και να κατεβαίνει ως κόμμα ζητώντας την ψήφο του Ελληνίκου Λαού στο Ευρωκοινοβούλιο;;; (και παλαιότερα στην Ελληνική Βουλή αν θυμάμαι καλα!)

    Δες στο Site τους δεξιά και λιγο κάτω το σχετικό banner...

    (Εγω παρεμβαίνω μόνο σε αυτό. Μακρία απο μένα καθε ακραία απόψη ειτε των μεν, είτε των δεν.)

     


    noizreduction
    10.01.2009, 18:13

    Αλλο η οργανωση που προκαλει τις καταστροφες και τα μαχαιρωματα ( νομιζω πως εχουν κι ενα πιθανο θανατο τα τελευταια χρονια, αλλα δε θυμαμαι με σιγουρια ) κι αλλο το πολιτικο της σκελος.

     

    Θα μου πεις..."τι λε ρε φιλε...γινεται αυτο;"..Ε, στην Ελλαδα ζουμε, ολα γινονται! Εξαλλου και στη Βουλη ο Βοριδης τι κανει;




    Νέες συζητήσεις
    στην ίδια κατηγορία