ελληνική μουσική
    772 online   ·  210.851 μέλη

    Φίλιππος Πλιάτσικας: Η γνώμη σας

    pclos
    10.11.2005, 02:40
    ela admin! den evrisa egw ektos an to vlakas einai vrisia! lol kakies kuventes
    gia na sovareutoyme ligo! mhn me exomoiwneis kai an theleis kapoio allo mhnhma
    eprepe na eixe svystei pro polloy! thymasai?kai vevaia....

    Cenio
    10.11.2005, 02:41
    Κοίταξε, μου λείπουν πολλά κρεμαστάρια από την ντουλάπα μου... Σε παρακαλώ, σαν καλός άνθρωπος που είσαι και φρουρός της ηθικής τάξης, στείλε μου μερικά... φαντάζομαι θα έχεις πλούσια συλλογή...


    -----------
    ΥΓ.: "Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια", jorge



    Suddenly, I knew that you'd have to go.
    Your world was not mine, your eyes told me so.
    Yet it was there I felt the crossroads of time
    and I wondered why.
    Loreena McKennitt - "The Old Ways"


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Cenio στις 10-11-2005 02:43 ]
    katsaou
    10.11.2005, 02:47
    λοιπόν επειδή πολλά μας τα είπες...


    πρέπει να καταλάβεις ότι αυτός ο χώρος δεν είναι δικαίωμα αλλά προνόμιο.
    και έχει κάποιους κανόνες.
    σου αρέσει, κάτσε και συνέχισε πάνω στους κανόνες.
    δεν σου αρέσει τον μπούλο αρμ...

    τα λέγαμε




    sorry για τη συνέχεια αλλά όλα πρέπει να έχουν και ένα όριο....
    Cenio
    10.11.2005, 02:54
    Quote:

    Το μέλος TomTraubert στις 10-11-2005 στις 02:32 έγραψε:

    Ρε Cenio, έχεις μεγάλη πλάκα ρε φιλαράκι. Το διαδίκτυο σου δίνει απεριόριστη ελευθερία να εκφραστείς και να το κάνεις ανώνυμα και συ... δεν μπορείς να ξεφύγεις από το κλασικό μοτίβο "είμαι ο πιο μάγκας, είμαι ο μαμάω και θα το πω και στους φίλους μου αύριο στον καφέ πώς σας έκλεισα το στόμα". Έχω μπουχτίσει τόσα χρόνια από κάποιους σαν και σένα στο δίκτυο. Αν δεν μπορείς να δεχτείς ότι υπάρχουν fora με κανονισμούς, τράβα εκεί που μπορείς να γράφεις χωρίς περιορισμούς και ό,τι θες (υπάρχουν αυτοί οι τόποι στο δίκτυο, ψάξε τους). Κοινώς, μας κούρασες...
    Δεν είναι τυχαίο, ίσως, για την κατάντια της πόλης ότι είσαι -αφού δηλώνεις- Θεσσαλονικιός (και πριν προλάβεις να σχολιάσεις ο,τιδήποτε, αυτά στα γράφει βέρος Θεσσαλονικιός, κάποιων δεκαετιών...)
    ΥΓ Αν άνοιγα διάλογο με όσους Cenio συναντούσα στο δίκτυο, δε θα είχα τόσο μικρή συμμετοχή στο Forum του MusicHeaven...





    TomTraubert... δεν πρόσεξα το σχόλιό σου... σε τιμά πάντως, αναλόγως του ειδικού βάρους σου...

    Τη βρίσκω στα βαθιά νερά, φιλαράκι (κάποιων δεκαετιών)... και προπαντός κόντρα στο ρεύμα... και τι ρεύμα ε; Μιλιούνια... τα θύματα

    ΥΓ.: Ευτυχώς φίλε που στη Θεσσαλονίκη δεν πιάνει ούτε η σκουριά ούτε η καφρίλα των Αθηνών... Φυσάει και Βαρδάρης ρε, γι' αυτό έχουμε καθαρό μυαλό εμείς εδώ πάνω... Οι άλλοι εκεί κάτω.... κλάψτα!
    mirrors
    10.11.2005, 03:02
    Πρώτα απ'όλα θα συμφωνήσω με το φίλο Χρήστο! Έχω απλά να προσθέσω ότι Σένιο έχεις μια σύγχιση γύρω από τις έννοιες δημοκρατία και λογοκρισία! Ψάξε τα λήμματα σε κανά λεξικό και μετά χρησιμοποίησε τες! Όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά να...μη γίνεσαι ρεζίλι βρε αδερφέ!!!!! Η ελευθερία σου σταματά εκεί που ξεκινά η ελευθερία του άλλου = θεμελιώδης κανόνας της δημοκρατίας στην καταπάτηση της οποίας είσαι τόσο ευαίσθητος! Σου λέει κάτι?
    Συγνώμη που ξέφυγα παιδιά!!!!!
    jorge
    10.11.2005, 03:04
    Quote:

    Το μέλος pclos στις 10-11-2005 στις 02:40 έγραψε:

    ela admin! den evrisa egw ektos an to vlakas einai vrisia! lol kakies kuventes
    gia na sovareutoyme ligo! mhn me exomoiwneis kai an theleis kapoio allo mhnhma
    eprepe na eixe svystei pro polloy! thymasai?kai vevaia....






    (από τις Συχνές Ερωτήσεις - Κανονισμού Φόρουμ)
    ...
    7. ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η αποστολή μηνυμάτων σε μέλος που θίγουν κατ΄ οιοδήποτε τρόπο την προσωπικότητα και την υπόσταση του μέλους αυτού. Κάθε γνώμη, όσο ακραία και αν είναι, πρέπει να ακουστεί, αλλά χωρίς τη χρήση προσβλητικών εκφράσεων και ανήθικου λεξιλογίου.
    ...


    Αν δεν έχω σβήσει κάποιο παρόμοιο μήνυμα, δεν έχει γίνει επίτηδες, γιατί - πίστεψέ με - δεν κερδίζω τίποτα με το να είμαι αυστηρός με τους μισούς. Απλά λειτουργώ με βάση όσα πέφτουν στην αντίληψή μου. Και στην τελική δεν είμαι υποχρεωμένος να κάθομαι μπροστά στο MusicHeaven όλη μέρα να ελέγχω ότι post δημοσιεύεται. Από τη στιγμή που είδες ένα τέτοιο post, γιατί δε με ειδοποίησες όπως κάνουν άλλοι;

    Και, ρε παιδιά, μην μεγαλοποιείτε τόσο ένα φόρουμ, γιατί είναι απλά ένας χώρος συζητήσεων. Δεν υπάρχουν εδώ συμφέροντα ή λόγοι που θα με κάνουν να πάρω το μέρος κάποιου και να κουκουλώσω κάποιον άλλον. Απομακρύνετε λίγο τα μάτια σας από την οθόνη και σκεφτείτε... Έναν μικρόκοσμο πάμε να φτιάξουμε εδώ μέσα, με όσα λείπουν στην κοινωνία εκεί έξω. Τι λογοκρισίες και πράσιν' άλογα... Όρεξη έχω να το παίζω νταής;

    Βαρέθηκα, ειλικρινά...
    Cenio
    10.11.2005, 03:05
    Quote:

    Το μέλος katsaou στις 10-11-2005 στις 02:47 έγραψε:

    λοιπόν επειδή πολλά μας τα είπες...


    πρέπει να καταλάβεις ότι αυτός ο χώρος δεν είναι δικαίωμα αλλά προνόμιο.
    και έχει κάποιους κανόνες.
    σου αρέσει, κάτσε και συνέχισε πάνω στους κανόνες.
    δεν σου αρέσει τον μπούλο αρμ...

    τα λέγαμε




    sorry για τη συνέχεια αλλά όλα πρέπει να έχουν και ένα όριο....







    Να τα μας... πλάκωσαν κι υπαξιωματικοί των Es-Es. Heil Hitler re Katsaou(νη)!

    Ρε σεις τόσοι πολλοί με έναν; Όχι τίποτα άλλο ρε... αλλά θα με κυριέψει το ηρωικό σύνδρομο, και θ' αποκτήσω παραπάνω... αυτοεκτίμηση απ' ότι χρειάζεται και δεν κάνει... χριστιανός άνθρωπος είμαι!!!

    Coolάρετε, σεμνά... αλλωστε τους σεμνούς παριστάνετε!!!

    Έλα, πάρτε και λίγα καύσιμα, ρε... να ξεθολώσετε...
    katsaou
    10.11.2005, 03:09
    καλά, άντε για ύπνο τώρα πέρασε και η ώρα, είπες και πολλά και μας κούρασες αφάνταστα.

    και είναι κατσαούνος, όχι κατσαούνης
    τρομοκράτη του πληκτρολογίου

    εμπρος μαρς στο καβούκι σου
    pclos
    10.11.2005, 03:11
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 10-11-2005 στις 03:04 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος pclos στις 10-11-2005 στις 02:40 έγραψε:
    [i]
    ela admin! den evrisa egw ektos an to vlakas einai vrisia! lol kakies kuventes
    gia na sovareutoyme ligo! mhn me exomoiwneis kai an theleis kapoio allo mhnhma
    eprepe na eixe svystei pro polloy! thymasai?kai vevaia....






    (από τις Συχνές Ερωτήσεις - Κανονισμού Φόρουμ)
    ...
    7. ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η αποστολή μηνυμάτων σε μέλος που θίγουν κατ΄ οιοδήποτε τρόπο την προσωπικότητα και την υπόσταση του μέλους αυτού. Κάθε γνώμη, όσο ακραία και αν είναι, πρέπει να ακουστεί, αλλά χωρίς τη χρήση προσβλητικών εκφράσεων και ανήθικου λεξιλογίου.
    ...


    Αν δεν έχω σβήσει κάποιο παρόμοιο μήνυμα, δεν έχει γίνει επίτηδες, γιατί - πίστεψέ με - δεν κερδίζω τίποτα με το να είμαι αυστηρός με τους μισούς. Απλά λειτουργώ με βάση όσα πέφτουν στην αντίληψή μου. Και στην τελική δεν είμαι υποχρεωμένος να κάθομαι μπροστά στο MusicHeaven όλη μέρα να ελέγχω ότι post δημοσιεύεται. Από τη στιγμή που είδες ένα τέτοιο post, γιατί δε με ειδοποίησες όπως κάνουν άλλοι;

    Και, ρε παιδιά, μην μεγαλοποιείτε τόσο ένα φόρουμ, γιατί είναι απλά ένας χώρος συζητήσεων. Δεν υπάρχουν εδώ συμφέροντα ή λόγοι που θα με κάνουν να πάρω το μέρος κάποιου και να κουκουλώσω κάποιον άλλον. Απομακρύνετε λίγο τα μάτια σας από την οθόνη και σκεφτείτε... Έναν μικρόκοσμο πάμε να φτιάξουμε εδώ μέσα, με όσα λείπουν στην κοινωνία εκεί έξω. Τι λογοκρισίες και πράσιν' άλογα... Όρεξη έχω να το παίζω νταής;

    Βαρέθηκα, ειλικρινά...

    [/I]


    loipon ti na pw twra! ta vlepeis? loipon,aku kai alla kai esy kai egw kai alloi kai oloi !!!
    pantws exei plaka h katastash! lol
    jorge
    10.11.2005, 03:13
    Δεν σε κατάλαβα, τι εννοείς;
    pclos
    10.11.2005, 03:15
    enow oti to atomaki exei kefia trella! tha akusume polla!!! ayto enow
    Cenio
    10.11.2005, 03:16


    Με φέρατε σε υπερένταση ρε κότες... τόσοι πολλοί μαζί... ποιον να προλάβω ν' αποκρούσω. Θέλετε να την πέσω και για ύπνο τώρα, ε; Άντε καλά σας... μεσάνυχτα ρε... προοδευτικοί της οπισθοδρόμισης!!!


    ------
    ΥΓ.: Προς τα καλοπροαίρετα μέλη του MusicHeaven: Τα διεγραμμένα μηνύματα με το "αμαρτωλό" περιεχόμενο βρίσκονται στα συνημμένα παρακάτω... Απλά, κάντε κλικ στο αρχείο "Φίλιππος Πλιάτσικας_Διεγραμμένα Σχόλια.htm"... Για να βγάλετε τα δικά σας συμπεράσματα...


    Suddenly, I knew that you'd have to go.
    Your world was not mine, your eyes told me so.
    Yet it was there I felt the crossroads of time
    and I wondered why.
    Loreena McKennitt - "The Old Ways"


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Cenio στις 10-11-2005 03:31 ]
    επισυναπτόμενα: Φίλιππος Πλιάτσικας_Διεγραμμένα Σχόλια.htm 
    semplice
    10.11.2005, 03:39
    Cenio ,εγώ που είμουν ειλικρινά μαζί σου όπως είμαι και με τις αδύνατες ομάδες στα sport με απογοήτευσες με το τελευταίο σου μύνημα που αποκαλείς όλον τον κόσμο "κότες".Δικαιώνεις απόλυτα τον Χόρχε ακόμα και αν αποφασίσει να σε διαγράψει τελείως.
    Είσαι βέβαια τελείως out κατά την άποψη μου και πιο πριν για την πρώτη αντίδραση σου όταν άκουσες αρνητικά σχόλια για τον Πλιάτσικα και για τις εκφράσεις σου και τέλος για το ότι απάντησες στον φίλο που μπήκε ατυχώς και δυστυχώς στη διαδικασία να θέσει θέμα "κατάντιας" Θεσσαλονίκης. (ανάλογη αηδία με το χ****κα μου προκαλούν και τέτοιες κουβέντες περί υποτιθέμενης κόντρας Αθ-Θεσ)

    Κρίμα γιατί είδα ότι είχες εκδηλώσει ενδιαφέρον και σε ένα topic για το Γιανναρά.

    Δεν έχω τίποτα μαζί σου, απλά αποσύρομαι απο την "υπεράσπιση σου".
    Τώρα αν νομίζεις πως΄και αυτά που γράφω είναι χιτλερικά και κομπλεξικά
    τότε τι να πω "περαστικά" απλά!

    Cenio
    10.11.2005, 03:46
    Quote:

    Το μέλος mirrors στις 10-11-2005 στις 03:02 έγραψε:

    Πρώτα απ'όλα θα συμφωνήσω με το φίλο Χρήστο! Έχω απλά να προσθέσω ότι Σένιο έχεις μια σύγχιση γύρω από τις έννοιες δημοκρατία και λογοκρισία! Ψάξε τα λήμματα σε κανά λεξικό και μετά χρησιμοποίησε τες! Όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά να...μη γίνεσαι ρεζίλι βρε αδερφέ!!!!! Η ελευθερία σου σταματά εκεί που ξεκινά η ελευθερία του άλλου = θεμελιώδης κανόνας της δημοκρατίας στην καταπάτηση της οποίας είσαι τόσο ευαίσθητος! Σου λέει κάτι?
    Συγνώμη που ξέφυγα παιδιά!!!!!





    Καλώς την κι ανησύχησα... που χάθηκες ρε mirrors... λείπει ο Μάρτης...

    Αυτά που μου λες, πες τα και στον Ψαριανό, να "χαρεί" ο άνθρωπος... ή μάλλον στο ΕΣΡ που περνάει δύσκολες στιγμές το καημένο... θα χαρεί να βρει έναν άξιο σύμμαχο στο πρόσωπό σου mirrors...

    -------------
    ΥΓ.: Λοιπόν, γιατί νομίζω πως... "το Τρίτο σου Μάτι με κατασκοπεύει", mirrors;

    W4TT4N4B3
    10.11.2005, 04:01
    δε διαβασα τι ακριβως γραφτηκε αλλα υβριστικες εκφρασεις που εμπιπτουν στα ορια της αξιοποινης εξυβρισης ή της δυσφημησης μπορει να δημιουργησουν προβλημα οχι μονο σε αυτους που τα γραφουν αλλα και στο φορουμ, για αυτο να σκεφτεστε καλα πριν γραψετε οτιδηποτε.

    Περι ΕΣΡ επειδη καποιοι μπορει να ασκουν υπερβολικα ή αστοχα μια εξουσια δε σημαινει οτι ενιοτε δε λαμβανουν και σωστες αποφασεις. Εχτες το MEga ανακοινωσε το θανατο του Αλεξανδρακη αρκετες ωρες προτου πεθανει ο ανθρωπος. σε αυτην την περιπτωση δε νομιζετε οτι θα επρεπε να επιβληθει προστιμο? το ΕΣΡ εχει επιβαλλει αρκετα προστιμα πολυ καλως, δεν επιβαλλει παντοτε αδικες ποινες και τιμωριες.

    υπαρχει ενα site το οποιο εχει φτιαχτει για να βριζουν live οσοι θελουν να εκτονωθουν. συνεπως ας χρησιμοποιουμε το καταλληλο site για την καταλληλη δουλεια.

    επισης να υπενθυμισω οτι ο Χιτλερ δεν ειχε στο κεφαλι κερατα, ουτε ηταν ο 666

    Cenio
    10.11.2005, 04:05
    Quote:

    Το μέλος semplice στις 10-11-2005 στις 03:39 έγραψε:

    Cenio ,εγώ που είμουν ειλικρινά μαζί σου όπως είμαι και με τις αδύνατες ομάδες στα sport με απογοήτευσες με το τελευταίο σου μύνημα που αποκαλείς όλον τον κόσμο "κότες".Δικαιώνεις απόλυτα τον Χόρχε ακόμα και αν αποφασίσει να σε διαγράψει τελείως.
    Είσαι βέβαια τελείως out κατά την άποψη μου και πιο πριν για την πρώτη αντίδραση σου όταν άκουσες αρνητικά σχόλια για τον Πλιάτσικα και για τις εκφράσεις σου και τέλος για το ότι απάντησες στον φίλο που μπήκε ατυχώς και δυστυχώς στη διαδικασία να θέσει θέμα "κατάντιας" Θεσσαλονίκης. (ανάλογη αηδία με το χ****κα μου προκαλούν και τέτοιες κουβέντες περί υποτιθέμενης κόντρας Αθ-Θεσ)

    Κρίμα γιατί είδα ότι είχες εκδηλώσει ενδιαφέρον και σε ένα topic για το Γιανναρά.

    Δεν έχω τίποτα μαζί σου, απλά αποσύρομαι απο την "υπεράσπιση σου".
    Τώρα αν νομίζεις πως΄και αυτά που γράφω είναι χιτλερικά και κομπλεξικά
    τότε τι να πω "περαστικά" απλά!






    Άσε semplice... έχεις ήδη χάσει πολλά επεισόδια... χώρια που με απογοήτευσε η υποτιθέμενη "ευθυκρισία" σου... πού είδες ρε φίλε ν' αποκαλώ όπως όλο τον κόσμο "κότες". Σ' αυτούς εδώ σ' αυτό το topic που μου την πέσανε άνανδρα όλοι μαζί απευθύνθηκα... όχι σε "όλο τον κόσμο" όπως γράφεις...

    Κι απ' ότι κατάλαβα αδερφάκι δεν μπορείς να σταθείς μόνο σου στα πόδια σου... ψάχνεις στηρίγματα...και αρχηγούς... ξεχνάς ότι Ένας είναι ο Αρχηγός... και δε μασάμε τίποτα... καλά σου τα είπε ο yiannisyiannis το πρωί... Μάθε λοιπόν ότι κι εγώ δεν προσκυνάω ούτε νεορθόδοξα ούτε νεοπαγανιστικά είδωλα... ούτε και γίνομαι πιονάνθρωπος κανενός, όπως μερικοί εδώ μέσα... Χαίρομαι την ελευθερία μου και την ανυπότακτη γνώμη μου.

    Σου εύχομαι τα καλύτερα, πάντως... αν φυσικά το λέει η καρδιά σου και την "ψάχνεις"...

    Έρρωσσο

    Anthos
    10.11.2005, 08:13
    Φίλε Cenio, μία φιλική κουβέντα...Μην παρασύρεσαι διότι πετάς το δίκαιο σου...Μέσα στα forums υπάρχουν πάντα αυτοί που τους αρέσει να προκαλούν, να βγάζουν εκτός πλαισίων τους άλλους και μετά να τους δαχτυλοδείχνουν...Γενικό σχόλιο αυτό...

    ΔΙΟΤΙ κάποιοι άλλοι/άλλες το κάνουν με γαντάκι. ΟΠΩς η φίλη Vaia. Διαβάστε φίλοι μου...

    >>>"Οι πιο ωραίες του δουλειές είναι είτε μελοποιημένοι στίχοι άλλων ποιητών,είτε διασκευές άλλων τραγουδιών.Πού έγκειται λοιπόν η "μεγαλοσύνη"του?"

    Και όταν την ρωτάω σε ποια τραγούδια αναφέρεται για να μην ανοίγουμε ένα post και να πετάμε ότι θέλουμε , αυτή το περνάει στο τούκου!! Δηλαδή ΑΝΟΙΞΕ Η ΙΔΙΑ ένα thread για να πει τι??? Ανακρίβειες? Για ποιο λόγο το έκανε αυτό?? Αν δεν κατέχεις κοριτσάκι μου κάποιο θέμα μην ασχοληθείς...Άποψη σου, δικαίωμα σου αλλά μην ρίχνεις και ανακρίβειες διότι ΚΑΠΟΥ ΚΑΤΙ άκουσες...Και είναι αγένεια να σε ρωτάνε κάτι ευθέως και να αγνοείς! Μήπως μέσα στους κανονισμούς έπρεπε να υπάρχουν και κανόνες ευγένειας? Αλλά τι θα μου απαντούσε? 'Οτι "δεν έχω ιδέα"???!!!

    Πόσες φορές έχουμε δει ένα άτομο να ανοίγει ένα thread και μετά να τσακονόμαστε οι υπόλοιποι ενώ αυτό το άτομο παρακολουθεί??? Πριν λίγο καιρό πάλι κάποια άνοιξε thread, έριξε μία κουβεντούλα και μετά έγινε του Λιβάνου και με άτομα με σοβαρή μουσική άποψη να φεύγουν από το φόρουμ...

    ΑΥΤΟ είναι πιο σοβαρό κατά την ταπεινή μου άποψη παρά το θάρρος και η ευθιξία του Cenio. Κάπου μπορεί να ξέφυγε αλλά εμένα μου την βίδωσε η "Vaia με το γάντι" περισσότερο...Και από τους δύο ξέρω σε ποιον θα γύριζα την πλάτη χωρίς φόβο...Εσείς??

    Και από περιέργεια θα ήθελα να ξέρω και τι μουσική ακούει η "Vaia με το γάντι"...

    Τα σέβη μου...

    "Η επανάσταση αποδείχτηκε ένα όνειρο,
    Διατηρούμε την αισχρότερη μιζέρια μας,
    Μ’ επαναστατική φρασεολογία…"



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Anthos στις 10-11-2005 08:16 ]
    Cenio
    10.11.2005, 21:54
    Anthos, έχω κάτι να σου πω...

    Σε λίγο... ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


    Cenio
    10.11.2005, 22:08
    Anthos, αν διάβασες την απάντηση που σου "σένιαρε" -εξαιτίας μου φυσικά- ο vag_lp, αντιλαμβάνεσαι τώρα και μόνος σου την "ορθοφροσύνη" αυτών των ατόμων... Πλήρης ασυνέπεια και της κοινής λογικής...με φασιστική αντιμετώπιση και νοοτροπία...

    Ορίστε μερικές από τις μάσκες που φορούν τα άτομα αυτά (συν καιρώ θα δούμε κι άλλες):
    * τη μάσκα της σεμνοτυφίας που επαναστατεί στις "κακιές" λέξεις όπως πχ. "χέστηκ@", "κότες", αλλά όχι στην κακεντρέχεια και την επιθετικότητα των φίλα προσκείμενων σ' αυτούς σχολίων...
    * τη μάσκα της υποτιθέμενης νομιμοφροσύνης που θέλει να φαίνεται πως συστοιχίζεται με τους κανονισμούς του site, αλλά αδιαφορεί για τη λογοκρισία και ειδικά όταν αυτή είναι επιλεκτική, εις βάρος της αντίθετης με τη δική τους άποψη... και το γελοίον της υπόθεσης είναι η συμμετοχή μερικών απ' αυτών στο topic με το ΕΣΡ και τον BEST 92,6 υπέρ της δικαίωσης του...ΣΤΑΘΜΟΥ, κι όχι υπέρ του ΕΣΡ, δηλαδή πλήρης συνέπεια... σκέτο αλλαλούμ!!! LOLLOOLLOL... :))

    Φαντάσου, λέω τώρα, να είχαμε προσυνεννοηθεί μερικοί από μας για ένα test δημοκρατικότητας και ειλικρίνειας της δημοκρατικής ευαισθησίας αυτών των ατόμων... και να χρησιμοποιούσαμε 4-5 από εμάς τη φρασεολογία του Ψαριανού σ' αυτό εδώ το topic!!!

    Δεν συνέβη αυτό (για τη δυσκολία της μεθόδευσης... καθότι ακόμα απροσάρμοστος και χωρίς πολλές γνωριμίες και φιλίες), αλλά ανέλαβα μόνος μου το ρίσκο... δες εδώ πως ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ την πρόθεσή μου να φανώ αγενής. Σύγκρινε την ώρα δημοσίευσης των δύο σχολίων και θα διαπιστώσεις τη διαφορά των 10 λεπτών.

    Αποτέλεσμα;
    Σπάσανε τα δίχτυα μου από τα ΛΑΥΡΑΚΙΑ που έπιασα ή μάλλον από τα μασκοφόρα ΦΑΣΙΣΤΟΕΙΔΗ ΚΟΡΟΪΔΑ!!!...
    (by the way, pclos, αν ενδιαφέρεσαι για μαθήματα αλιείας, θα σου κάνω ειδική τιμή-προσφορά... να φας και κανένα ψάρι της προκοπής βρε αδερφάκι...)

    ΛΑΜΠΡΗ ΕΞΑΙΡΕΣΗ στο test; ΕΣΥ φιλαράκι Anthos, ο ....... με τα PM και 1-2 απλώς αποστασιοποιημένοι...
    Εντάξει, και μόνος μου δεν κωλώνω... αλλά αλλιώς είναι να σου συμπαρασταθεί κι ένας φιλότιμος...αν μη τι άλλο, βρε αδερφέ, δε νιώθεις και τη μοναξιά του σχοινοβάτη...
    Thanks, man, a lot!


    =================
    ΥΓ.: Αυτό είναι το τελευταίο μου post σ' αυτό το topic.
    Ανακοίνωση συμπερασμάτων: ΡΕ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ & ΦΑΣΙΣΤΟΕΙΔΗ, θεμελιώστε τη δημοκρατία πρώτα στο σπίτι σας, και μετά βγείτε στα e-μπαλκόνια του site να την κηρύξετε και στους άλλους...


    -------------
    ΜΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ...
    Θα ΜΕΙΝΩ εδώ και θα ΥΠΑΡΧΩ όπως ΜΠΟΡΩ,
    και για το πείσμα σας ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ θα ΑΝΤΕΧΩ,
    θα περίμενω ΑΛΛΕΣ μέρες...

    Χάρης & Πάνος: "Η μοναξιά του σχοινοβάτη"


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Cenio στις 10-11-2005 22:15 ]
    επισυναπτόμενα: Φίλιππος Πλιάτσικας_Διεγραμμένα Σχόλια.htm 
    pclos
    11.11.2005, 00:56
    gorge su eipa oti tha akusume polla kai ekanes to pagwni:
    den se katalava ,ti enoeis? etsi eipes...lollol
    o mr cenio,o opoios ta xerei ola,px apopsh peri kalifwnias
    gnwsh dhmokratikwn thesmwn,nazistika idewdh,diaforopoihsh
    athinaiwn-thesalonikewn,iatrikes gnwseis peri toy ta exw parei shmera
    me lexotanil erxomai?,katines =tatianes (me apodeiktika stoixeia),symperifora pros kyries,diaxeirish-organwsh kotetsiu,anandrh symperifora kai h filosofia ths,
    peri thrhskeias,ews kai pws pianontai ta lavrakia!!!! lollol aytos o kyrios
    loipon sto forum me thema filippos pliatsikas aytosxediase me ton
    xeirotero tropo oson afora to thema kai to forum to idio!
    esy twra ,ws diaxeirisths apofasises na diagrapseis tis apanthseis
    tou prwtoy meloys poy antitaxthike sthis anousies kai aprepeis kata genikh
    omologia andidraseis toy cenio! mas exomoiwses kai diegrapses
    thn apanthsh mu pros ton kyrio cenio ws apreph h den xerw ti allo! ti arage??lol
    ton apekalesa apla ANWNYMO VLAKA SPORO!den ton prosevala perissotero ap`oti aytos!!! meta loipon apo osa diavases sto antistoixo forum pes mu an theleis, exw adiko? pes to mu an theleis kai se proswpiko mail! ti mporeis na peis dld?
    aloy omws thelw na katalhksw! xilies fores o cenio para esy!
    aytos einai synarpastikos mesa sto pathos toy gia otidhpote!
    esy ti ekanes?adeiases ta tasakia kai petakses ta skupidia?
    BRAVO !!! !!!!!!! !!!!!!
    diegrapse oti thes!karpuzia ,maxairia ksereis...lol
    paraklhsh :pws mporw na diagrafw apo melos?
    latreyw to site kai to vriskw monadiko,alla den antexw thn exomoiwsh me kanenan
    kai malista eks apalwn onyxwn! ola ladi dld? mpa......oxi eyxaristw!
    den me peirazei an svystei! apla thelw na to diavaseis estw mia fora ok?
    tha to estelna se mail ,alla afora to forum filippos pliatsikas! lol kamia sxesh omws....e?btw mhn svyseis ton cenio apo melos ,einai anangaios oso ena xypnhthri! skepsu ti lew!