ελληνική μουσική
    621 online   ·  210.830 μέλη

    Ποια είναι η γνώμη σας για το Emo style;

    Conspiratus
    29.09.2007, 12:55
    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 29-09-2007 στις 12:42 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 29-09-2007 στις 12:12 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 27-09-2007 στις 14:24 έγραψε...

    Χμμμ....δυσκολη η αποφαση.......

    Τη δισκογραφια...ευχαριστω, δεν θα την παρω! Τα αυτακια μου τα θελω και τυπακος των tokio hotel στριγγλιζει λιγουλακι.....

    www.myspace.com/xamenakormiaxk

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : punkster στις 27-09-2007 14:25 ]





    ....................δυστυχως ειναι τυπισσα ο τυπας..............να δεις σοκ οταν το εμαθα!!!

    ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ...μουχαχαχαχαχαχαχα!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 29-09-2007 12:13 ]







    Κανεις λαθος συντροφισσα!!! Δεν εισαι ομως η μονη που μπερδευτικε απ την αμφιλεγομενη εμφανιση του!!! Εδω ο Ηλιας αρχισε να μου λεει τι υπεροχη σεξοβομβα και θεογκομενα ειναι και τι υπεροχη φωνη εχει και τι κουκλαρα και υπεροχη και διαφορα αλλα ωραια!!! Πριν του αποκαλυψω βεβαια οτι.....η σεξοβομβα και η θεογκομενα ειναι.......... ΤΥΠΑΣ και στο ονομα και στην χαρη!!!

    Εγω για πολυ καιρο δεν ηξερα τι ειναι!! Μεχρι που μια φιλη μου που ειναι "ερωτευμενη" με αυτον μου αποκαλυψε οτι ειναι...ανηρ!!! Εχει και εναν διδυμο αδερφο, τον τυπα που παιζει κιθαρα νομιζω, αυτον με τα ραστα μαλλια!!!! Bill και Tom Kaulitz!!!!!




    Εγω που το ειχα συζητησει μια μερα με τα παιδια στο φροντιστηριο μου ειχαν πει οτι ειναι κοπελα....
    2ο σοκ!!!
    Τι να πω....?!?!?!μονο οτι γυναικοφερνει επικινδυνα!!!!!!
    το καιμενο το παλικαρι....και φαινεται σαν γυναικα και ακουγετε σαν γυναικα!!
    punkster
    29.09.2007, 13:23
    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 29-09-2007 στις 12:42 έγραψε...


    Κανεις λαθος συντροφισσα!!! Δεν εισαι ομως η μονη που μπερδευτικε απ την αμφιλεγομενη εμφανιση του!!! Εδω ο Ηλιας αρχισε να μου λεει τι υπεροχη σεξοβομβα και θεογκομενα ειναι και τι υπεροχη φωνη εχει και τι κουκλαρα και υπεροχη και διαφορα αλλα ωραια!!! Πριν του αποκαλυψω βεβαια οτι.....η σεξοβομβα και η θεογκομενα ειναι.......... ΤΥΠΑΣ και στο ονομα και στην χαρη!!!

    Εγω για πολυ καιρο δεν ηξερα τι ειναι!! Μεχρι που μια φιλη μου που ειναι "ερωτευμενη" με αυτον μου αποκαλυψε οτι ειναι...ανηρ!!! Εχει και εναν διδυμο αδερφο, τον τυπα που παιζει κιθαρα νομιζω, αυτον με τα ραστα μαλλια!!!! Bill και Tom Kaulitz!!!!!



    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 29-09-2007 στις 12:42 έγραψε...

    Εγω που το ειχα συζητησει μια μερα με τα παιδια στο φροντιστηριο μου ειχαν πει οτι ειναι κοπελα....
    2ο σοκ!!!
    Τι να πω....?!?!?!μονο οτι γυναικοφερνει επικινδυνα!!!!!!
    το καιμενο το παλικαρι....και φαινεται σαν γυναικα και ακουγετε σαν γυναικα!!





    Πες το στα παιδια του φροντιστηριου σου για να τους βγαλεις απ την τραγικη πλανη στην οποια βρισκονται!!!!!! Ε, δεν λεει τωρα παλικαρια δυο μετρα να φαντασιωνονται τον Bill......

    Παντως το οτι ειναι καραφλωρος, ειναι!!! Αλλα βιολογικα και ανατομικα.....ειναι αντρας!!!!!

    www.myspace.com/xamenakormiaxk

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : punkster στις 29-09-2007 13:24 ]


    Efklidis
    29.09.2007, 14:22
    Παίδές κ εγλω έπεσα σε αυτήν την παγίδα και συζητούσα με την ξαδερφη μ και οπως το φέρνει η κουβέντα της λέώ " Ρε Αυτή απο τους TOKIO EINAI TELIO γκομενάκι" Και μ λέει αυτη οτί ειναι ανδρας και όχι γυναίκα" Εγώ δεν την πίστευα και εβάλα στοιχημα 5ΕΥΡΟ οτι ήταν γυναίκα. Πάω λοιπον στο Ιντερνετ κ λέιε ότι ήταν ανδρας έχασα τα 5ευρο και έπαθα και σοκ. Που καταντίσαμε.........
    .. Και ξέρετε πιο ειναι το πιο γελίο ότι αυτον τον ερωτεύονται κοριτσάκια ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ
    punkster
    29.09.2007, 14:50
    Παράθεση:

    Το μέλος Efklidis στις 29-09-2007 στις 14:22 έγραψε...

    Και ξέρετε πιο ειναι το πιο γελίο ότι αυτον τον ερωτεύονται κοριτσάκια ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ



    Και μετα λενε οτι ολοι οι αντρες εχουν γινει γκει....
    Για τις γυναικες που εχουν γινει ολες λεσβιες δεν λεει κανεις......
    Κοινωνικος ρατσισμος.........
    Conspiratus
    29.09.2007, 16:24
    Kαλα να το ερωτευονται κοριτσακια(εχει αυτο που λεμε γυναικεια γλυκα...αν και γλυκα το συγκεκριμανο ατομο δεν ξερω κατα ποσο ισχυει, αν τον δουμε και αβαφτο κιολας)...φανταζεσαι να τον ερωτευονταν και αγορακια!!??!!??!!Παντως μην νομιζετε οτι τον ερωτευονατι επειδη ειναι κουκλος ή κατι τετοιο...λογω "αξιωματος"(ο rock τραγουδιστης και ετσι)τον ερωτευονται!!!

    Μου θυμιζει παντως ερμαφροδιτο!!!

    Αυτα ειναι!!!!!
    punkster
    29.09.2007, 16:58
    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 29-09-2007 στις 16:24 έγραψε...

    Μου θυμιζει παντως ερμαφροδιτο!!!

    Αυτα ειναι!!!!!




    SOPHIA-MX-4EVER
    29.09.2007, 17:27
    Παράθεση:

    Το μέλος Efklidis στις 29-09-2007 στις 14:22 έγραψε...

    Παίδές κ εγλω έπεσα σε αυτήν την παγίδα και συζητούσα με την ξαδερφη μ και οπως το φέρνει η κουβέντα της λέώ " Ρε Αυτή απο τους TOKIO EINAI TELIO γκομενάκι" Και μ λέει αυτη οτί ειναι ανδρας και όχι γυναίκα" Εγώ δεν την πίστευα και εβάλα στοιχημα 5ΕΥΡΟ οτι ήταν γυναίκα. Πάω λοιπον στο Ιντερνετ κ λέιε ότι ήταν ανδρας έχασα τα 5ευρο και έπαθα και σοκ. Που καταντίσαμε.........
    .. Και ξέρετε πιο ειναι το πιο γελίο ότι αυτον τον ερωτεύονται κοριτσάκια ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ



    τα κοριτσακια το ερωτευονται επειδη ειναι μικρα και χαζοemo
    και επειδη αυτος ειναι ο ΑΝΤΡΑΣ -ετσι το βλεπουν- τους αντιπροσωπευει
    αυτα τα κοριτσακια δικαιολογουνται
    ειναι χειροτερο - πολυ χειροτερο- να το ερωτευονται αγορακια
    οπως εκανες εσυ...
    γιατι αν το γυναικειο προτυπο που εχεις ειναι ετσι (ερμαφροδιτο) γαμησε τα φιλε...
    punkster
    29.09.2007, 18:47
    Παράθεση:

    Το μέλος SOPHIA-MX-4EVER στις 29-09-2007 στις 17:27 έγραψε...


    τα κοριτσακια το ερωτευονται επειδη ειναι μικρα και χαζοemo
    και επειδη αυτος ειναι ο ΑΝΤΡΑΣ -ετσι το βλεπουν- τους αντιπροσωπευει
    αυτα τα κοριτσακια δικαιολογουνται
    ειναι χειροτερο - πολυ χειροτερο- να το ερωτευονται αγορακια
    οπως εκανες εσυ...
    γιατι αν το γυναικειο προτυπο που εχεις ειναι ετσι (ερμαφροδιτο) γαμησε τα φιλε...



    Κοιτα....να σου πω την μαυρη μου αληθεια, πιστευω οτι ο Bill θα ηταν πολυ ωραια γυναικα! Αν βεβαια εβγαζε λιγο το φρυδακι και φουσκωνε λιγακι το στηθος του....
    Conspiratus
    29.09.2007, 19:11
    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 29-09-2007 στις 18:47 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος SOPHIA-MX-4EVER στις 29-09-2007 στις 17:27 έγραψε...


    τα κοριτσακια το ερωτευονται επειδη ειναι μικρα και χαζοemo
    και επειδη αυτος ειναι ο ΑΝΤΡΑΣ -ετσι το βλεπουν- τους αντιπροσωπευει
    αυτα τα κοριτσακια δικαιολογουνται
    ειναι χειροτερο - πολυ χειροτερο- να το ερωτευονται αγορακια
    οπως εκανες εσυ...
    γιατι αν το γυναικειο προτυπο που εχεις ειναι ετσι (ερμαφροδιτο) γαμησε τα φιλε...



    Κοιτα....να σου πω την μαυρη μου αληθεια, πιστευω οτι ο Bill θα ηταν πολυ ωραια γυναικα! Αν βεβαια εβγαζε λιγο το φρυδακι και φουσκωνε λιγακι το στηθος του....


    Συμφωνω...η αληθεια ειναι οτι χωρις το φριδι στυλ "ακαταλληλο για κτιση" θα ηταν μια ομορφη κοπελα...
    Μηπως θα πρεπει να σκεφτει την προοπτικη του να αλλαξει φυλο???
    Δεν θα χρειαστει να κανει και πολλα...προσθηκη στηθους...το φρυδακι λιγο οπως προειπαμε...ε,και την εγχειρηση αλλαγης φυλου στο καυαλληλο σημειο!



    ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ...μουχαχαχαχαχαχαχα!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 29-09-2007 19:12 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 29-09-2007 19:13 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 29-09-2007 19:14 ]


    renabill
    29.09.2007, 20:36
    Τι είναι το ΕΜΟ? Ιδέα δεν έχω...Μπορεί να μου εξηγήσει κανείς?
    punkster
    29.09.2007, 20:51
    Παράθεση:

    Το μέλος renabill στις 29-09-2007 στις 20:36 έγραψε...

    Τι είναι το ΕΜΟ? Ιδέα δεν έχω...Μπορεί να μου εξηγήσει κανείς?



    Πηγαινε μια βολτα απ την Κιφησια και θα μαθεις!!!

    Οι εμο ειναι μια νεα αποκλειστικα μαυρομαλλουσα φυλη!

    Καλα, σιγουρα θα εχεις δει emo-παιδα, απλως δεν το εχεις καταλαβει ακομα! Οσοι δεν ειναι εξοικιωμενοι, συχνα μπερδευουν το εμο με το πανκ, καποιοι με το μεταλ, αλλοι με το γκοθικ.....
    Ειναι λεπτες οι ισορροπιες σε καποιες περιπτωσεις ειναι οι αληθεια (γι αυτους που δεν εχουν αποφασισει ακομα τι ακριβως ειναι...), αλλα τις περισσοτερες φορες το εμπειρο ματι τους αναγνωριζει αμεσως!

    Υπαρχουν καποια must στο εμο στιλ! Δες τα προηγουμενα ποστ και θα λυθουν ολες οι αποριες σου!

    www.myspace.com/xamenakormiaxk

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : punkster στις 29-09-2007 20:52 ]


    Efklidis
    29.09.2007, 23:40
    Παράθεση:

    Το μέλος SOPHIA-MX-4EVER στις 29-09-2007 στις 17:27 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Efklidis στις 29-09-2007 στις 14:22 έγραψε...

    Παίδές κ εγλω έπεσα σε αυτήν την παγίδα και συζητούσα με την ξαδερφη μ και οπως το φέρνει η κουβέντα της λέώ " Ρε Αυτή απο τους TOKIO EINAI TELIO γκομενάκι" Και μ λέει αυτη οτί ειναι ανδρας και όχι γυναίκα" Εγώ δεν την πίστευα και εβάλα στοιχημα 5ΕΥΡΟ οτι ήταν γυναίκα. Πάω λοιπον στο Ιντερνετ κ λέιε ότι ήταν ανδρας έχασα τα 5ευρο και έπαθα και σοκ. Που καταντίσαμε.........
    .. Και ξέρετε πιο ειναι το πιο γελίο ότι αυτον τον ερωτεύονται κοριτσάκια ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ



    τα κοριτσακια το ερωτευονται επειδη ειναι μικρα και χαζοemo
    και επειδη αυτος ειναι ο ΑΝΤΡΑΣ -ετσι το βλεπουν- τους αντιπροσωπευει
    αυτα τα κοριτσακια δικαιολογουνται
    ειναι χειροτερο - πολυ χειροτερο- να το ερωτευονται αγορακια
    οπως εκανες εσυ...
    γιατι αν το γυναικειο προτυπο που εχεις ειναι ετσι (ερμαφροδιτο) γαμησε τα φιλε...



    Με παρεξιζίσατεεεεεεεεεε δεν είπα ότι την ερωτέυτικα ΕΛΕΟΣ απλα είπα ότι είναι ομορφούλα Ουτος η άλλως δεν είχε καλό βυ@@@ακι.......
    bet4myemo
    30.09.2007, 01:15
    Sorry ρε παιδιά... Τι σας ενοχλούν αυτοί που είναι στην πραγματικότητα emo η αυτοι που το παίζουν?(emo εννοώ). Όπως αυτοί δεν ασχολούνται μαζί σας, έτσι μην ασχολείστε κι εσείς μαζί τους... Η γνώμη σας ειναι σεβαστή. Αλλά ακούω κάποιους που τους βρίζουνε και θέλουν να τους δείρουν κιόλας. Και γιατι αυτο? Δεν σου αρέσει το στυλάκι τους? Πρόβλημά σου. Εσύ ακολούθα το στυλ το δικό σου. Δικαίωμά σου... Άκουσα ενα συμβάν στην Πλατεία Συντάγματος τις προάλλες. Αν περάσετε απο κει θα δείτε τα σκαλιά δίπλα στο μετρό γεμάτα απο ένα μπούγιο παιδιών στα μαύρα. Οι λεγόμενοι emo. Και λίγο πιο δίπλα οι skateάδες να τριγυρνούν στην πλατεία με τις σανίδες τους. Να μην τα πολυλογώ, μαζεύονται όλα τα σκειτόνια μια μερα και αρχίζουν να ρίχνουν αυγά στους emo που κάθονταν στα σκαλιά. Έλεος δηλαδή... Ενοχλούν κανέναν αυτοί οι νέοι (emo και δήθεν emo)? Στην τελική και οι skateάδες έχουν το δικό τους στυλ. Γιατί αυτοί δεν κατακρίνονται? Επειδή δεν φοράνε μαυρα και δεν βάφουν τα μάτια τους? Με όλα αυτά, κλείνοντας, θέλω να σας πω ότι άσχετα αν σας αρέσει το στυλάκι τους ή όχι, είναι κι αυτοί άνθρωποι σαν κι εμάς. Μπορεί, βέβαια, να έχουν διαφορετικές ιδέες και αντιλήψεις απο πολλούς αλλά θα πρέπει να γίνονται σεβαστές (όχι απαραίτητα αποδεκτές)... Κρίνε τους όπως θέλεις. Αλλά μέχρι ένα σημείο. Μην φτάνουμε σε βιαιότητες και ξυλοδαρμούς...

    bet4myemo
    30.09.2007, 01:20
    Sorry ρε παιδιά... Τι σας ενοχλούν αυτοί που είναι στην πραγματικότητα emo η αυτοι που το παίζουν?(emo εννοώ). Όπως αυτοί δεν ασχολούνται μαζί σας, έτσι μην ασχολείστε κι εσείς μαζί τους... Η γνώμη σας ειναι σεβαστή. Αλλά ακούω κάποιους που τους βρίζουνε και θέλουν να τους δείρουν κιόλας. Και γιατι αυτο? Δεν σου αρέσει το στυλάκι τους? Πρόβλημά σου. Εσύ ακολούθα το στυλ το δικό σου. Δικαίωμά σου... Άκουσα ενα συμβάν στην Πλατεία Συντάγματος τις προάλλες. Αν περάσετε απο κει θα δείτε τα σκαλιά δίπλα στο μετρό γεμάτα απο ένα μπούγιο παιδιών στα μαύρα. Οι λεγόμενοι emo. Και λίγο πιο δίπλα οι skateάδες να τριγυρνούν στην πλατεία με τις σανίδες τους. Να μην τα πολυλογώ, μαζεύονται όλα τα σκειτόνια μια μερα και αρχίζουν να ρίχνουν αυγά στους emo που κάθονταν στα σκαλιά. Έλεος δηλαδή... Ενοχλούν κανέναν αυτοί οι νέοι (emo και δήθεν emo)? Στην τελική και οι skateάδες έχουν το δικό τους στυλ. Γιατί αυτοί δεν κατακρίνονται? Επειδή δεν φοράνε μαυρα και δεν βάφουν τα μάτια τους? Με όλα αυτά, κλείνοντας, θέλω να σας πω ότι άσχετα αν σας αρέσει το στυλάκι τους ή όχι, είναι κι αυτοί άνθρωποι σαν κι εμάς. Μπορεί, βέβαια, να έχουν διαφορετικές ιδέες και αντιλήψεις απο πολλούς αλλά θα πρέπει να γίνονται σεβαστές (όχι απαραίτητα αποδεκτές)... Κρίνε τους όπως θέλεις. Αλλά μέχρι ένα σημείο. Μην φτάνουμε σε βιαιότητες και ξυλοδαρμούς...

    zw
    30.09.2007, 02:35
    vasika ego exo emo stil alla dn paei na pei oti eimai emo........gia mena oi emo dn exou prosopikotita theloun na einai panta distixismenoi m fenete eleino........
    punkster
    30.09.2007, 12:17
    Παράθεση:

    Το μέλος bet4myemo στις 30-09-2007 στις 01:15 έγραψε...

    Στην τελική και οι skateάδες έχουν το δικό τους στυλ. Γιατί αυτοί δεν κατακρίνονται? Επειδή δεν φοράνε μαυρα και δεν βάφουν τα μάτια τους? Με όλα αυτά, κλείνοντας, θέλω να σας πω ότι άσχετα αν σας αρέσει το στυλάκι τους ή όχι, είναι κι αυτοί άνθρωποι σαν κι εμάς. Μπορεί, βέβαια, να έχουν διαφορετικές ιδέες και αντιλήψεις απο πολλούς αλλά θα πρέπει να γίνονται σεβαστές (όχι απαραίτητα αποδεκτές)... Κρίνε τους όπως θέλεις. Αλλά μέχρι ένα σημείο. Μην φτάνουμε σε βιαιότητες και ξυλοδαρμούς...




    Ποιος ειπε οτι οι σκειταδες δεν κατακρινονται??
    Απλως εδω ειναι τοπικ θαψιματος των εμο!
    Και αν αρχιζαμε να θαβουμε τους σκειταδες τοτε θα βγαιναμε τρομερα οφ τοπικ!
    Γι αυτο περιοριζομαστε μονο στους εμο!

    Anyway, δεν νομιζω οτι κανενας απο μας εγκρινει τετοιες ενεργειες (ξυλοδαρμους και τα ρεστα), ουτε νομιζω οτι κανενας θα ηθελε να ψοφισουν οι εμο! Η "μπογια" του Χιτλερ ειναι ντεμοντε εδω και πολυ καιρο!
    Το περισσοτερο βαρος το δινουμε στο δηθεν-εμο και στο οτι εχει καταντησει μια απαισια μοδα, οπου in ειναι να εχεις καταθλιψη και να σου φταινε ολα! Γιατι οι περισσοτεροι αρχισαν να εχουν καταθλιψη αφου ακουσαν για το εμο-κινημα, οχι οτι ηταν ετσι ανεκαθεν!
    Μου φαινεται εντελως ηλιθιο να προσπαθεις και να κανεις τα παντα για να εισαι θλιμμενος!!!

    StavmanR
    30.09.2007, 14:46
    Παράθεση:

    Το μέλος renabill στις 29-09-2007 στις 20:36 έγραψε...

    Τι είναι το ΕΜΟ? Ιδέα δεν έχω...Μπορεί να μου εξηγήσει κανείς?



    Ρένα, κι εγώ αισθάνομαι λίγο παππούλης πλέον, μιας και αυτά μου ακούγονται κινέζικα... Κι εγώ ήξερα κάτι στυλ "μεταλλάς", "ροκάς", "ράπερ", "σκυλάς", "έντεχνος". Σήμερα, έχω χαθεί με όλα αυτά και αδυνατώ να τα ξεχωρίσω. Αλήθεια παιδιά, τί είναι έμο;

    Επίσης διάβασα κάτι για σκεϊτάς. Προφανώς πρόκειται για αναφορά σε αυτούς που χρησιμοποιούν σκέιτς. Υποθέτω ότι αντίστοιχα στυλ θα είναι και βολλειμπολάς ή ποδηλατάς ή και πατινάς...

    Ειλικρινά, δηλώνω πλέον ηττημένος από τη μόδα.


    "Ονειρεύομαι τη ζωή σαν ένα γαλάζιο ουρανό, αεράκι αγνό και καθάριο η ζωή μου να πνέει, πουλί λευκό η ελπίδα μου θε πάντα να πετά ψηλά..."

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : StavmanR στις 30-09-2007 14:50 ]


    Conspiratus
    30.09.2007, 16:10
    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 30-09-2007 στις 12:17 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος bet4myemo στις 30-09-2007 στις 01:15 έγραψε...

    Στην τελική και οι skateάδες έχουν το δικό τους στυλ. Γιατί αυτοί δεν κατακρίνονται? Επειδή δεν φοράνε μαυρα και δεν βάφουν τα μάτια τους? Με όλα αυτά, κλείνοντας, θέλω να σας πω ότι άσχετα αν σας αρέσει το στυλάκι τους ή όχι, είναι κι αυτοί άνθρωποι σαν κι εμάς. Μπορεί, βέβαια, να έχουν διαφορετικές ιδέες και αντιλήψεις απο πολλούς αλλά θα πρέπει να γίνονται σεβαστές (όχι απαραίτητα αποδεκτές)... Κρίνε τους όπως θέλεις. Αλλά μέχρι ένα σημείο. Μην φτάνουμε σε βιαιότητες και ξυλοδαρμούς...




    Ποιος ειπε οτι οι σκειταδες δεν κατακρινονται??
    Απλως εδω ειναι τοπικ θαψιματος των εμο!
    Και αν αρχιζαμε να θαβουμε τους σκειταδες τοτε θα βγαιναμε τρομερα οφ τοπικ!
    Γι αυτο περιοριζομαστε μονο στους εμο!

    Anyway, δεν νομιζω οτι κανενας απο μας εγκρινει τετοιες ενεργειες (ξυλοδαρμους και τα ρεστα), ουτε νομιζω οτι κανενας θα ηθελε να ψοφισουν οι εμο! Η "μπογια" του Χιτλερ ειναι ντεμοντε εδω και πολυ καιρο!
    Το περισσοτερο βαρος το δινουμε στο δηθεν-εμο και στο οτι εχει καταντησει μια απαισια μοδα, οπου in ειναι να εχεις καταθλιψη και να σου φταινε ολα! Γιατι οι περισσοτεροι αρχισαν να εχουν καταθλιψη αφου ακουσαν για το εμο-κινημα, οχι οτι ηταν ετσι ανεκαθεν!
    Μου φαινεται εντελως ηλιθιο να προσπαθεις και να κανεις τα παντα για να εισαι θλιμμενος!!!




    Συμφωνω...δεν εχουμε κατι με τους ΕΜΟ αν οντως εισαι...λογικο ειναι...ολοι εχουν προβληματα...δεν γινετε αλλιως!Αυτο που ενοχλει εμενα και πιστευω και τον περισσοτερο κοσμο απο εδω μεσα ειναι το οτι μερικοι νεοι για να ειναι μεσα σε ολα πανε και κοβουν τις φλεβες τους για να γινουν ΕΜΟ....ε,οχι ρε φιλε,δεν το δεχομαι,να κανεις κατι μονο και μονο για διξεις οτι και εσυ ανηκεις σε καποια "κοινωνια" ή να διξεις οτι εισαι διαφορετικος(κατι το οποιο αποτελει και αντιφαση)!!Το να βαψεις το μαλλι ή το να χαρακονεσαι μονο κ μονο επειδη το επιβαλλει η μοδα ειναι καπως κουλο...
    Και για να το γενικευσουμε...δεν μιλαω μονο για το ΕΜΟ...και οι μεταλλαδες και οι σκειταδες και ο οποιοσδηποτε θα με ενοχλουσε αν εκανε αυτο που εκανε μονο για να ενταχθει καπου ενω στην πραγματικοτητα δεν το αισθανοταν!Αλλα οι ΕΜΟ ειναι αυτοι που προβαλλονται το τελευταιο καιρο και ξεπηδανε απο παντου σαν τα μανιταρια!Οι σκειταδες εχουν εναν σταθερο αριθμο υπαρξης που σημαινει οτι δεν το κανουν για την μοδα αλλα μονο επειδη τους αρεσει!!
    punkster
    30.09.2007, 17:19
    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 30-09-2007 στις 16:10 έγραψε...

    Οι σκειταδες εχουν εναν σταθερο αριθμο υπαρξης που σημαινει οτι δεν το κανουν για την μοδα αλλα μονο επειδη τους αρεσει!!



    Mην το λες καθολου........Πλεον και το σκειτ ειναι μοδα!!!
    Νομιζεις οτι ολα αυτα τα τρεντονια που κουβαλανε τα σκειτ στο χερι ξερουν να κανουν???????? Για μοστρα το κουβαλανε........................
    Γιατι το να κανεις σκειτ και να αλητευεις ειναι ΤΡΕΝΤΥ!

    punkster
    30.09.2007, 17:38
    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 30-09-2007 στις 16:10 έγραψε...

    Οι σκειταδες εχουν εναν σταθερο αριθμο υπαρξης που σημαινει οτι δεν το κανουν για την μοδα αλλα μονο επειδη τους αρεσει!!




    Μην το λες καθολου.....!!! Πλεον και το σκειτινγκ ειναι στη μοδα!!
    Νομιζεις οτι ολα αυτα τα τρεντονια που τριγυρνανε στους δρομους με το σκειτ στο χερι, ξερουν κιολας να κανουν????????? Για μοστρα το κουβαλανε................Κατι σαν αξεσουαρ......
    Γιατι το να εισαι σκειτας ειναι και πολυ ΤΡΕΝΤΥ!