ελληνική μουσική
    1008 online   ·  210.856 μέλη

    Πως μπορώ να ρίξω κορίτσι ή γυναίκα;

    g30rge
    13.06.2009, 23:30

    να ρωτησω κατι και εγω ??

     

    λοιπον ειμαι 14 και μου αρεσει ενα κοριτσι (ειμαι τρελα ερωτευμενος:))αλλα οι φιλοι μου την θεορουν πουτ... γιατι κανει παρεα με ενα κοριτσι που ειναι καινουργιο και το θεορουν και αυτο πουτα.. για τον τροπο που ντυνετε 

    αλλα αλο ειναι το θεμα με αυτο το κοριτσι μιλαμε και ειμαστε κατα καποιο τροπο φιλοι και σε μια εκδρομη μου εδοσε το κινητο της και τωρα της στελνω υνηματα και μιλαμε και νομιζω εχει καταλαβει πως μου αρεσει αλλα τι να κανω? πως να της τα ζητησω και αν πρεπει να της τα ζητησω /?σε σχεση με τους φιλους μου (εγω ξερω πως δεν ειναι πουτ.. γιατι εχω μιλησει μαζι της αλλα ντρομε να το πω στους φιλους μου )


    kwstasagas
    14.06.2009, 00:00

    1/ Την άποψη των φίλων σου .... αγνόησέ την !!! Από τη στιγμή που αρέσει σε σένα ... πάει, έληξε το ζήτημα !!! Απόκτησε εμπιστοσύνη στο γούστο σου, στο αισθητήριό σου και στα αισθήματά σου. Κι αν κάνεις λάθος .... έχεις μπροστά σου όοοοολο τον καιρό να το διορθώσεις και να αναθεωρήσεις την άποψή σου !!! Μην ξεχνάς ότι είσαι μόλις 14 ετών .... Αν κάθε φορά που μάς αρέσει μια κοπέλα, την οποία σκοπεύουμε να φλερτάρουμε, ακούμε τους γύρω μας που λένε "τι της βρήκες, είναι π.....α", "τι της βρήκες, είναι άσχημη", "τι της βρήκες, είναι χαζή" ή κι εγώ δεν ξέρω τι .... τότε ... μπάκουροι θα μείνουμε !!!

    2/ "νομιζω εχει καταλαβει πως μου αρεσει αλλα τι να κανω? πως να της τα ζητησω και αν πρεπει να της τα ζητησω /?"

    Πολύ απλά ... μην αγχώνεσαι !!! Απλώς θα κάνετε παρέα κι από κει ... άφησε τα πράγματα να έρθουν μόνα τους [αν, φυσικά, είναι να έρθουν]. Δεν έχεις παρά να είσαι ο εαυτός σου και, φυσικά, ήρεμος και ψύχραιμος ...

     


    g30rge
    15.06.2009, 21:27

    το θεμα ειναι πως κανουμε παρεα και πως μιλαμε και με μυνηματα αλλα δεν ξερω τι να της πω ρωταω συνεχια τι κανεις  και αυτη απανταει  καλα αλλα νομιζω βαριετε με τον καιρο ..τι αλλο να της πω και πως να τησ φερω το θεμα οτι μου αρεσει???


    lambr0s
    06.08.2009, 23:29

    Οπως λεει και ενα παιδι παραπανω ειναι ενα  παλιο τοπικ που ανακυκλωνεται...το ερωτημα παραμενει τα προσωπα που το θετουν μονο αλλαζουν...Η αποψη μου ειναι πως τα ποστ αφτα τα κανουν ατομα π εχουν αληθηνα προβλημα στο να "ριξουν μια γκομενα" διοτι δυσκολευονται να εκφραστουν αγχωνονται μπλα μπλα μπλα..και σε συνδυασμο με τν πιεση που δεχονται απο φιλουσ κλπ..Κατα τν αποψη μου ο πραγματικος λογος π συμβαινει αφτο ειναι επειδη δν εχουν αγαπησει ακομα πραγματικα, ομως νιωθουν επειτακτικη τν αναγκη να βρουν μια γκομενα...κυριως για να ανακουφιστουν απο τους γυρω τους η να καθησυχασουν τν εαυτο τους.. και να υσυχασουν.Ετσι εξηγω ενα τετοιο ποστ.Τωρα οι συμβουλεσ περι λατρειας κ αγαπης δν βοηθαν σε καμοια περιπτωση στο ποστ αλλα μ'αρεσουν πολυ!:D.Οπως καταλαβαμε παντος ολοι μας το κλειδη ειναι να εισαι ο εαυτος σου βεβαια συμπεραναμε παραπανω με τισ "πορνες" πως αμα εχεισ λεφτα εισαι και παλι επιτυχημενος με τισ γκομενες ισως ομως οχι ευτυχισμενος.Το θεμα ομως ειναι... πως?.. να εισαι ο εαυτος σου και αν μπορεις να εισαι καθε στιγμη με καθε ατομο ο εαυτος σου πολλοι αργουν να ανοιχτουν η πολλοι λογο αγχους δν εχουν επνευση τωρα οσο και να νομιζουμε με τα ποστ μας οτι βοηθαμε νομιζω πως δν τ κανουμε του λαχιστον σε ικανοποιητικο βαθμο διοτι ειναι θεμα χαρακτηρα...η μονη λυση ειναι να ερθει η γκομενα σ εσενα ωστε να σ δωθει η δυνατοτηα να εισαι ο εαυτος..Τωρα οσο αναφορα ενα παναρχαιο ποστ..ετσι για να σπασω τον μυθο..ρε φιλε επαιξα κιθαρα σε γκομενες μπροστα αλλα δν γαμησα!;pZZzzz.Τ εφταιξε¨?;p.Τελος οσο αναφορα το μικρο μασ φιλο..δεν ιξερα οτι η πουτ.. εχουν ενδιαφερον σαν ατομα... αν ειναι τλκα...!Χεσε τουσ φιλε και προχωρα και πουτανα και ενδιαφερουσα τ αλλο θες!!

     


    Conspiratus
    21.09.2009, 19:55

    Παράθεση:

    Το μέλος g30rge στις 15-06-2009 στις 21:27 έγραψε...

    το θεμα ειναι πως κανουμε παρεα και πως μιλαμε και με μυνηματα αλλα δεν ξερω τι να της πω ρωταω συνεχια τι κανεις  και αυτη απανταει  καλα αλλα νομιζω βαριετε με τον καιρο ..τι αλλο να της πω και πως να τησ φερω το θεμα οτι μου αρεσει???



     

    ζητα της να πατε πουθενα τα δυο σας... κατι σαν ραντεβου!!

    και εφοσον κανετε παρεα θα εχεις ψιλιαστει τι της αρεσει κ τι οχι κ ετσι θα σ ειναι καπως πιο ευκολο να την εντυπωσιασεις...

    το οτι μιλατε ειναι πολυ καλο σημαδι... αλλα μην το κρατησεις στο κινητο γιατι γιντετε απροσωπο... κ οντως "βαρετο"!... κανε απλα κατι καινουργιο!{#emotions_dlg.biggrin}


    librasoul
    11.10.2009, 21:23

    Λοιπόν άκου τη γνώμη μιας μεγαλύτερης (έχω και ανιψιό στην ηλικία σου!)

    1. τι πάει να πει "πρέπει να της τα ζητήσω?" ή τη θες ή όχι! δεν υπάρχει πρέπει στον έρωτα!

    2. ότι και να ακούς δεν θα τα πιστεύεις χωρίς αποδείξεις...ότι και να είναι η κοπέλα, εσένα σου αρέσει!

    3. μην το κουράζεις το θέμα με τα μην. στο κινητό....πέιτε τα κάπου μόνοι σας 1-2 φορές εκτός σχολείου και ότι είναι να γίνει θα γίνει!!
    4. μην αχγώνεσαι για τίποτα.....έχεις να γνωρίσεις γυναίκες στη ζωή σουυυυυυυ.....{#emotions_dlg.biggrin}

    5. ΑΠΛΑ μεγαλώνοντας θυμήσου να κρατάς και καμιά "πισινή" με μας τις γυναίκες, γιατι κάποιες από μας είμαστε λίγο περίεργα πλάσματα!!

    Καλή επιτυχία!!!


    notis58
    17.11.2009, 23:42

    Αν και δέν θα το καταλάβεις τώρα, αγνόησέ τη.! Όπως λέει και η προηγούμενη φίλη, είναι περίεργα
    πλάσματα οι γυναίκες. Νά είσαι σίγουρος γιά το αποτέλεσμα, είναι δοκιμασμένο με 4/4!!!!!

    Κράτα μας ενήμερους.

     





    επισυναπτόμενα: girl color.jpg 
    margatsif
    20.11.2009, 10:42
    Με την αδιαφορία που θα δείξεις προς κάποια γυναίκα, είναι σίγουρο πως θα της ξυπνήσεις το ενδιαφέρον για σένα και θα θελήσει να μάθει το γιατί αδιαφορείς. Αυτό συμβαίνει γιατί κάθε γυναίκα θέλει να ενδιαφέρονται γι' αυτήν.
    rollinngstone
    08.12.2009, 20:15

    Λοιπον άκου μάγκα τι κάνεις. Πλησιάζεις σαν τσίφτης κοντά της και της κλείνεις το μάτι. Πλινκ! {#emotions_dlg.inlove}Έπειτα την ροτάς μια ότιναναι ερώτηση και αρχίζεις το καλαμπούρι{#emotions_dlg.biggrin}. Αλλά κοίτα να είναι εκλεπτυσμένο. Ταυτόχρονα πρέπει να είσαι και ευγενικός, αλλά προσεξε!!!{#emotions_dlg.excl} Μη δίνεις την εικόνα του φλορούμπα.{#emotions_dlg.smartass} Την πάτησες φιλαράκο! Έπειτα τη ρωτάς κανά προσωπικό στοιχείο ( όχι πολύ προσωπικό όμως ) και αρχίζεις να λες διάφορα για τον εαυτό σου κλπ. Τώρα όμως είναι το πολύ σημαντικό!!! Πρέπει οπωοπωοπωοπωσδήποτε να κανονήσεις να την ξαναδείς εκτώς κι αν τις ρίχνεις τις γκόμενες άνετα με την πρώτη. Αλλιώς πρέπει να την ξαναδείς σωποδήποτε! Τη δεύτερη φορά το παίζεις στο ίδιο κλίμα αλλά πιο άνεταSmile. Καν' την να νιώσει άνετα. Να σε δει σα φίλο. Και έπειτα αρχίζει ο αυτοσχεδιασμός! Φιλικές κουβεντούλες οι οποίες κρύβουν μυστικά μυνήματα. Αν το καταφέρεις αυτό κατά 90% την έχεις κατακτήσει. Μ' άλλα λόγια είσαι ΜΑΓΚΑΣ. Έπειτα μένουν οι μικρολεπτομέρειες. Τη  πλησιάζεις όλο και πιο κόντα λέγοντας ατάκουλες και να το το φιλί!! Ύστερα από αυτό δεν νομίζω ότι χρειάζεσαι καθοδήγηση. Έχεις αποκτήσει ένα κορίτσι!! {#emotions_dlg.happycrazy}Ε, τώρα μπορείς να την κάνεις ότι θες. Αυτά. Good Luck{#emotions_dlg.rockon}

     

    ( Σημ.) Αν σου περισσεύει καμιά πες με, ε? {#emotions_dlg.beer}


    Giorgosasl
    05.01.2010, 22:48
    παιδια έλεος... Νομίζω όλοι καταλάβαμε τι θέλει να πεί το παιδί με την ατάκα ''να ρίξω τη κοπέλα''... μην κάνουμε τους καθωπρεππιστες χωρίς λόγο... Λοιπόν την ίδια απορία την έχω και εγώ φίλε μου...Όσες κοπέλες και αν έχεις η είχες καταφέρει να βάλεις μες τη ζωή σου με τον τρόπο σου...πάντα αναρωτιέσαι το πως!! Απλούστατα κάλεσε την για ένα δείπνο για αρχή...Μη μιλάς πολυ...κράτα ένα μυστήριο...και ταυτόχρονα μην πετάς υποτιθέμενα αστεία που μπορεί να ξενερώσουν την κοπέλα ή να την κάνουν καλό φιλαράκι σου... Το δείπνο φυσικά μη γίνει στο τελευταίο μέρος της πόλης σου. Θέλει και λίγο να της δείξεις πως την έχεις για τα όμορφα για τα καλά...οι περισσότερες κοπέλες γοητεύονται και εντυπωσιάζονται με κατι χλιδάτο... Δείξε πως κάνεις κάτι στη ζωή σου...πως είσαι αντρας που μπορει να στηριχτεί... Μην μιλήσεις ποτε για προηγούμενες σχέσεις...και σίγουρα μην της την πέσεις απο το πρώτο καιρό. ΠΑΛΕΨΕ ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕ ΤΟ!
    reteos
    09.02.2010, 22:59
    Που να τη ρίξεις, κάτω; -Με τρικλοποδιά . Σίγουρος τρόπος . Χαχαχα. Πλακίστα κάνω
    reteos
    10.02.2010, 18:15

    Παράθεση:

    Το μέλος reteos στις 09-02-2010 στις 22:59 έγραψε...

    Που να τη ρίξεις, κάτω; -Με τρικλοποδιά . Σίγουρος τρόπος . Χαχαχα. Πλακίστα κάνω

    Α ναί ! . Μπορεί να γίνει και με σπρώξιμο.

    {#emotions_dlg.biggrin}


    idontknow
    04.03.2010, 16:45
    παιδια και εγω 14 ειμε σαν τον φιλο μασ τον g3orge και εχω μια απορια.οταν περασεις το 1ο σταδιο και τα φτιαξεισ με την γκομενα που σου αρεσει,πωσ της μιλας?δηλαδη ενοω π.χ την περνεισ τηλεφωνο να μιλισετε η την συναντασ στο σχολειο η κανονιζετε να πατε καπου για βολτα...πωσ τησ απεφθηνεισ το λογο?ποιες λεξεις οι φρασεις χρησιμοποιεισ κτλ(ε ειμε λιγο απειροσ τι να κανουμε αν και 14 εχω να κανω σχεση απο το δημοτικο):P
    idontknow
    04.03.2010, 16:55
    για να καταλαβετε τι 8ελω να πω επειδη τα λεω λιγο μπερδεμενα.λοιπον πριν 2 βδομαδες περιπου ημουν τρελα ερωτευμενος με μια κοπελα απο την ταξη μου(δεν παιζετε,φοβερη γκομενα)ηξερα πως της αρεσα,εβαλε την κολλητη τησ να μου μιλισει και να με ρωτησει πωσ την βρισκω.ε της ειπα πωσ μου αρεσει αρκετα κτλ.μετα απο κανα 2 μερες ηρ8ε και μου τα ζητησε!ε εγω σαν μλκας τησ ειπα οχι.ο λογος?αμα τα εφτιαχνα μαζι της φοβαμε μιν γινομουν ρεζιλι....στην περιπτωση που τησ ελεγα ναι πωσ τησ μιλαω μολισ τα φταξουμε?με τι λεξεισ ι φρασεισ τιν κολακευω?(ισως δεν ειναι αργα να κανω τιν κινηση εγω...ε β
    idontknow
    04.03.2010, 16:55
    για να καταλαβετε τι 8ελω να πω επειδη τα λεω λιγο μπερδεμενα.λοιπον πριν 2 βδομαδες περιπου ημουν τρελα ερωτευμενος με μια κοπελα απο την ταξη μου(δεν παιζετε,φοβερη γκομενα)ηξερα πως της αρεσα,εβαλε την κολλητη τησ να μου μιλισει και να με ρωτησει πωσ την βρισκω.ε της ειπα πωσ μου αρεσει αρκετα κτλ.μετα απο κανα 2 μερες ηρ8ε και μου τα ζητησε!ε εγω σαν μλκας τησ ειπα οχι.ο λογος?αμα τα εφτιαχνα μαζι της φοβαμε μιν γινομουν ρεζιλι....στην περιπτωση που τησ ελεγα ναι πωσ τησ μιλαω μολισ τα φταξουμε?με τι λεξεισ ι φρασεισ τιν κολακευω?(ισως δεν ειναι αργα να κανω τιν κινηση εγω...ε β
    Cenio
    28.03.2010, 01:02

    Βασικές αρχές:

    1η αρχή: Οι γυναίκες όσο πνευματώδεις κι αν το παίζουν είναι κατά βάση πολύ υλίστριες. Πούλα όσο πνεύμα θες, αλλά μη ξεχνάς να επιδεικνύεις (διακριτικά) αμάξι, εξοχικό και πορτοφόλι. Αν δεν τα ΄χεις, κοίτα να «δανειστείς»...

    2η αρχή: Η ρευστότητα. Στην αρχή κερνάς 2 προς 1, μετά 4/1, 8/1 κι αυξάνεις με γεωμετρική πρόοδο... (εννοείται και μετά το ποθούμενο)

    3η αρχή: Για να ρίξεις τη ΓΚΟΜΕΝΑ, πρέπει να μετρήσεις τα κυβικά σου. (θα άξιζες το βλέμμα της στην παραλία για 5 sec;)

    4η αρχή: Εξασκήσου στο περιγραφικό κοπλιμέντο για μάτια, μαλλιά και ντύσιμο. Εκ των ων ουκ άνευ...

    5η αρχή: Μην ξεχνάς ποτέ την 1η αρχή και ΠΕΤΥΧΕΣ κατά 98,5 %!!!

    Ευτυχώς υπάρχει και η ΕΞΑΙΡΕΣΗ του 1,5%. Αλλιώς θα τις βαριόμασταν απ' τη 2η εβδομάδα (όχι της κύησης βρε, της γνωριμίας...)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Cenio στις 28-03-2010 01:04 ]


    MixaLhc
    19.06.2010, 18:35

    file k ego tn idia erotisi exo . .  . . . :)

    t kano g proti kinisi? p.x. ise evgenikos mazi tis ., tin boi9as ktl . . .

     

    tetia!!!

     

    EIMAI POLI KALOS KAI EVGENIKOS XARAKTIRAS ALLA DEN 3ERO TI NA KANO.. :'({#emotions_dlg.sad}


    musichell
    19.06.2010, 18:57

    Παράθεση:

    Το μέλος Cenio στις 28-03-2010 στις 01:02 έγραψε...

    Βασικές αρχές:

    1η αρχή: Οι γυναίκες όσο πνευματώδεις κι αν το παίζουν είναι κατά βάση πολύ υλίστριες. Πούλα όσο πνεύμα θες, αλλά μη ξεχνάς να επιδεικνύεις (διακριτικά) αμάξι, εξοχικό και πορτοφόλι. Αν δεν τα ΄χεις, κοίτα να «δανειστείς»...

    2η αρχή: Η ρευστότητα. Στην αρχή κερνάς 2 προς 1, μετά 4/1, 8/1 κι αυξάνεις με γεωμετρική πρόοδο... (εννοείται και μετά το ποθούμενο)

    3η αρχή: Για να ρίξεις τη ΓΚΟΜΕΝΑ, πρέπει να μετρήσεις τα κυβικά σου. (θα άξιζες το βλέμμα της στην παραλία για 5 sec;)

    4η αρχή: Εξασκήσου στο περιγραφικό κοπλιμέντο για μάτια, μαλλιά και ντύσιμο. Εκ των ων ουκ άνευ...

    5η αρχή: Μην ξεχνάς ποτέ την 1η αρχή και ΠΕΤΥΧΕΣ κατά 98,5 %!!!

    Ευτυχώς υπάρχει και η ΕΞΑΙΡΕΣΗ του 1,5%. Αλλιώς θα τις βαριόμασταν απ' τη 2η εβδομάδα (όχι της κύησης βρε, της γνωριμίας...)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Cenio στις 28-03-2010 01:04 ]



    αν είναι να ρίξεις μια γυναίκα με λεφτά,αμάξια κτλ καλύτερα να πας σε οίκο ανοχής,,,,πιο ντόμπρες είναι αυτές οι πόρνες σε σύγκριση με αυτές που θέλουν τα παραπάνω.,,,


    giorth
    20.06.2010, 01:32

    Παράθεση:

    Το μέλος Cenio στις 28-03-2010 στις 01:02 έγραψε...

    Βασικές αρχές:

     

    2η αρχή: Η ρευστότητα. Στην αρχή κερνάς 2 προς 1, μετά 4/1, 8/1 κι αυξάνεις με γεωμετρική πρόοδο... (εννοείται και μετά το ποθούμενο)

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Cenio στις 28-03-2010 01:04 ]



     

    Γαμώτο....

    Πρέπει να έχουμε και μπλοκάκι μαζί μας δηλαδή;;; *****νες γυναίκες...!!! :Ρ


    jOHNARAS123
    27.06.2010, 20:09

    παιδια καλησπερα,θα ηθελα βοηθεια σε ενα θεμα.Σε λιγο καιρο(κατι μερες) θα βγω με ενα κοριτσι,δεν το ξερω καλα,μονο μεσο Internet.Με αφηνει αγκαλιες φιλια κτλ. αλλα δεν ξερω πως να φερομαι...θελω να με βοηθησετε.Ειναι αναγκη σας παρακαλω.