ελληνική μουσική
    1040 online   ·  210.853 μέλη

    2ος αγώνας ποδοσφαίρου MusicHeaven!

    Aiolos_m
    01.10.2008, 09:27

    Εξάλλου Κίφα η μεγάλη ομαδάρα μας χρειάζεται κάποιον λήντερ στα συνθήματα.


    Kinezes_trexoun_gimnes
    01.10.2008, 09:45

    Παράθεση:

    Το μέλος kifa στις 01-10-2008 στις 01:37 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος manblaz στις 30-09-2008 στις 17:43 έγραψε...

    Φιλε kifa σορι αλλα δεν εχεις δικιο....τι να καναμε να ρωτουσαμε 55000 μελη ποιος θελει να ερθει για μπαλα. Το εχω κανει και αυτο, οπως πολυ καλα θυμασαι, και ακομα ψαχνω να βρω παιχτες...

    τεσπα, οποιος θελει να παιξει ας το πει εδω και βλεπουμε (και οι δυο ομαδες θα χρειαστουν αλλαγες)


    Smile

    Ένα δίκιο το έχεις .... όπως ρωτάμε 55.000 μέλη που να παμε για μαμ ... ποιο ονομα θα δώσουμε στο ραδιόφωνου του ΜΗ ... ποιο ονομα θα δωσουμε στη θεατρική ομάδα του ΜΗ ... σε ποιο μέρος να κανουμε το Beach Party ... 

    Μανώλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Αλόχααααααααααααααααααααααααααααααααααα

    {#emotions_dlg.clap}

    Υ,Γ : Αυτό το "και βλέπουμε" δεν ακουγεται ωραια ... μπορεί να παρερμηνευτεί ..." αντε .. ας κανουμε μια μικρη υποχώρηση " ... και λλλλλλιγο " ελα μωρέ τωρα ... ώχου "....

    Ζητώ συγνωμη για τη παρέμβαση Μανώλο :)

    {#emotions_dlg.clap} 



    Μου κάνει εντύπωση πως τα βάζουμε όλα σε ένα τσουβάλι... αυτόν τον αγώνα δηλαδή και το beach party...

    άντε και βγάλαμε ανακοίνωση...."ποιός θέλει να παίξει 5χ5" .... αν μαζευτούν 40 άτομα αναλλαμβάνεις εσύ την ευθύνη να πεις ποιός θα παίξει και ποιος όχι? Εκεί να δεις φασαρίες...

    άλλο να ζητάς 1.000 γνώμες και άλλο να καλείς 1.000 άτομα!

    Εντελώς φιλικά και καλή αρχή στο μαγαζί σου.... {#emotions_dlg.biggrin}

     


    Termite
    01.10.2008, 10:57

    1 μερα ελλειψα, 4 σελίδες με πόστς.

    Αυτά ειναι...νιώθω οτι με τετοια κερκίδα θα παίξω στο μαρακανά...εναντίον του πελέ (manblaz) και συμπαίχτης του μαραντόνα (beatlus)

    Και φυσικά όλοι θυμόμαστε την γνωστή ατάκα των δύο μεγαθηρίων...

    Μanblaz - o θεός με έστειλε στη γή να παίζω ποδόσφαιρο

    Beatlus - Δεν έστειλα κανέναν manblaz!!!!

     

    {#emotions_dlg.biggrin}


    manblaz
    01.10.2008, 17:07

    Κωστη δεν ειναι τι ιδιο και το ξερεις...Αλλο να κανονιζουμε μπιτς παρτυ ή μαμ ή ποτο, που στο κατω κατω και να μην ερθει καποιος που εχει δηλωσει δεν τρεχει τιποτα (και συμβαινει συχνα αυτο) και αλλο ν ακλεισω ενα γηπεδο και να παω μετα μονος μου....μη τα βαζουμε  στην ιδια κατηγορια

     

    αν νομιζεις οτι δεν θελαμε να το πουμε σε σενα ή σε καποιον αλλον ευχαριστως να ερθει και του δινω τη θεση μου

     

    αλλη μην αφηνεις υπονοουμενα γιατι δε μου αρεσουν


    manblaz
    01.10.2008, 17:13

    Παράθεση:

    Το μέλος Termite στις 01-10-2008 στις 10:57 έγραψε...

    1 μερα ελλειψα, 4 σελίδες με πόστς.

    Αυτά ειναι...νιώθω οτι με τετοια κερκίδα θα παίξω στο μαρακανά...εναντίον του πελέ (manblaz) και συμπαίχτης του μαραντόνα (beatlus)

    Και φυσικά όλοι θυμόμαστε την γνωστή ατάκα των δύο μεγαθηρίων...

    Μanblaz - o θεός με έστειλε στη γή να παίζω ποδόσφαιρο

    Beatlus - Δεν έστειλα κανέναν manblaz!!!!

     

    {#emotions_dlg.biggrin}



     

    Βασιλακη μονο μη κανεις το λαθος και ερθεις φορωντας τη φανελα...φτου ουτε το ονομα δεν μπορω να πω...η τιμωρια σου θα ειναι παραδειγματικη....


    F_ANGEL
    01.10.2008, 17:16

    Παράθεση:

    Το μέλος manblaz στις 01-10-2008 στις 17:07 έγραψε...

    Κωστη δεν ειναι τι ιδιο και το ξερεις...Αλλο να κανονιζουμε μπιτς παρτυ ή μαμ ή ποτο, που στο κατω κατω και να μην ερθει καποιος που εχει δηλωσει δεν τρεχει τιποτα (και συμβαινει συχνα αυτο) και αλλο ν ακλεισω ενα γηπεδο και να παω μετα μονος μου....μη τα βαζουμε στην ιδια κατηγορια

     

    αν νομιζεις οτι δεν θελαμε να το πουμε σε σενα ή σε καποιον αλλον ευχαριστως να ερθει και του δινω τη θεση μου

     

    αλλη μην αφηνεις υπονοουμενα γιατι δε μου αρεσουν



    Ε μην μαλλώσετε τώρα..Πλάκα έκανε καλέ{#emotions_dlg.tt2}


    manblaz
    01.10.2008, 17:27

    δεν μαλωνουμε καλε κοπελια, απλα διαφωνουμε...

     

    Οσο για εσενα κυριε μπριζα αυτα που ξερεις να τα ξεχασεις. Μετα τον αγωνα εχει κοψιδια, μπυρες και κρασια, λαβε τα μετρα σου, BATCITY θα παμε τις πρωτες πρωινες ωρες

    Οι παιχτες να εχουν μαζι τους τα απαραιτητα για να κανουν ντους στα αποδυτηρια...(μπριζα προσεχε το σαπουνι...{#emotions_dlg.tt2})


    beatlus
    01.10.2008, 18:11

    Αγαπητέ manblaz διέπραξε λάθος μέγα! Ναι, θα έρθουμε φορώντας την... τιμημένη και θα σας σκίσουμε! Τόσο απλά Smile{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.thumbup}


    KIT_KAT
    01.10.2008, 19:13

    Εγώ θα είμαι με τη sunnybeach που θα είναι με τη melkat06, η οποία θα είναι με τη maria456 που θα είναι με τη soula56 που θα είναι με την afroksylanthi987 που θα είναι με τους χαμένους...

    Έτσι οι ομάδες θα έχουν να επιλέξουν μεταξύ επίγειας ποδοσφαιρικής δόξας και υπέργειας κερκιδικής αποδοχής {#emotions_dlg.rolleyes}

     


    sylviaki
    01.10.2008, 19:17

    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 01-10-2008 στις 19:13 έγραψε...

    Εγώ θα είμαι με τη sunnybeach που θα είναι με τη melkat06, η οποία θα είναι με τη maria456 που θα είναι με τη soula56 που θα είναι με την afroksylanthi987 που θα είναι με τους χαμένους...

    Έτσι οι ομάδες θα έχουν να επιλέξουν μεταξύ επίγειας ποδοσφαιρικής δόξας και υπέργειας κερκιδικής αποδοχής {#emotions_dlg.rolleyes}

     



     

    Εμενα με ξεχασατε {#emotions_dlg.confused1}


    melkat06
    01.10.2008, 19:26

    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 01-10-2008 στις 19:13 έγραψε...

    Έτσι οι ομάδες θα έχουν να επιλέξουν μεταξύ επίγειας ποδοσφαιρικής δόξας και υπέργειας κερκιδικής αποδοχής {#emotions_dlg.rolleyes} 

     Πιο σωστή, δεν γίνεται!!!!!!   {#emotions_dlg.lol}

    Και ρωτώ.... Alena, πού είσαι??????????????


    Kinezes_trexoun_gimnes
    01.10.2008, 19:41

    Βλέπω ότι τα θηλυκά παρατάσσονται για να κρυφτεί από πίσω η τραγική αθλητική καρικατούρα Mprizas!

    άκου κινούμενε ζυμαρούλη της Πιλτσμπουρι... αυτές οι τακτικές μου θυμίζουν Λαλιώτη και δεν πίστευα ότι θα φτάναμε εκεί....


    melkat06
    01.10.2008, 19:52

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 01-10-2008 στις 19:41 έγραψε...

    άκου κινούμενε ζυμαρούλη της Πιλτσμπουρι... 

    χαχαχαχαχαχαχα {#emotions_dlg.happycrazy} {#emotions_dlg.happycrazy} {#emotions_dlg.happycrazy} {#emotions_dlg.happycrazy} {#emotions_dlg.happycrazy}


    KIT_KAT
    01.10.2008, 19:55

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 01-10-2008 στις 19:17 έγραψε...

    Εμενα με ξεχασατε {#emotions_dlg.confused1}

    Συλβιάκι μου δε σε ξέχασα αλλά έχεις ήδη παραταχθεί! Ή θες να πεις πως οι 6 είναι a priori χαμένοι; Εγώ δεν (θέλησα να) υπονόησα(ω) κάτι τέτοιο Wink


    mprizas
    01.10.2008, 20:03

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 01-10-2008 στις 19:41 έγραψε...

    Βλέπω ότι τα θηλυκά παρατάσσονται για να κρυφτεί από πίσω η τραγική αθλητική καρικατούρα Mprizas!

    άκου κινούμενε ζυμαρούλη της Πιλτσμπουρι... αυτές οι τακτικές μου θυμίζουν Λαλιώτη και δεν πίστευα ότι θα φτάναμε εκεί....



    Οι κοπέλες απλά έχουν την έκτη αίσθηση, ποδοσφαιρικό μάτι και ένστικτο αγαπητέ Κινέζε! Αλλά πού να ξέρεις τι θα πει έκτη αίσθηση απόγονε του Βαμβακούλα και των λοιπών ποδοσφαιρικών μυρικαστικών!

    Σας στέλνουν ένα μήνυμα, να κάνετε τούμπεκί ψιλοκομμένο, αλλά πού να το πιάστε? Βαυκαλιστείτε με τα επιστημονικής φαντασίας σενάρια σας στα όνειρά σας! Αλλά προσέξτε γιατί το όνειρο μπορεί να εξελιχτεί σε εφιάλτη, κι ενώ θα κερδίζετε, την τελευταία στιγμή θα βλέπετε ως άλλοι Μητσοτάκηδες να έρχεται πάντα ένας Λαλιώτης να σας παίρνει τη μπουκιά από το στόμα! Δεν καταπίνεται, ομολογουμένως, το καταλαβαίνω, αλλά είναι μόνο η αρχή των εκπλήξεων...

    Και δεν είναι η πρώτη έκπληξη, θα ακολουθήσουν κι άλλες μέχρι να έρθετε από μόνοι σας με βλέμμα σαν της αγελαδίτσας της ΦΑΓΕ, να παραδεχτείτε όλοι δημόσια εδώ πόσο μπατσινίλες είστε!

     

     


    mprizas
    01.10.2008, 20:13

    Παράθεση:

    Το μέλος manblaz στις 01-10-2008 στις 17:27 έγραψε...

    Οι παιχτες να εχουν μαζι τους τα απαραιτητα για να κανουν ντους στα αποδυτηρια...(μπριζα προσεχε το σαπουνι...{#emotions_dlg.tt2})



    Δε νομίζω ότι θα έχω πρόβλημα αγαπητέ...

    Εξάλλου μετά το σεξ που θα χεις υποστεί την ώρα του ματς, πιο πιθανό είναι να ξεκινήσεις το τσιγάρο, παρά να προσέχω το σαπούνι!

    Υ.Γ. Πόσο μπατσινίλες είστε...

     


    Kinezes_trexoun_gimnes
    01.10.2008, 20:18

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 01-10-2008 στις 20:03 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 01-10-2008 στις 19:41 έγραψε...

    Βλέπω ότι τα θηλυκά παρατάσσονται για να κρυφτεί από πίσω η τραγική αθλητική καρικατούρα Mprizas!

    άκου κινούμενε ζυμαρούλη της Πιλτσμπουρι... αυτές οι τακτικές μου θυμίζουν Λαλιώτη και δεν πίστευα ότι θα φτάναμε εκεί....



    Οι κοπέλες απλά έχουν την έκτη αίσθηση, ποδοσφαιρικό μάτι και ένστικτο αγαπητέ Κινέζε! Αλλά πού να ξέρεις τι θα πει έκτη αίσθηση απόγονε του Βαμβακούλα και των λοιπών ποδοσφαιρικών μυρικαστικών!

    Σας στέλνουν ένα μήνυμα, να κάνετε τούμπεκί ψιλοκομμένο, αλλά πού να το πιάστε? Βαυκαλιστείτε με τα επιστημονικής φαντασίας σενάρια σας στα όνειρά σας! Αλλά προσέξτε γιατί το όνειρο μπορεί να εξελιχτεί σε εφιάλτη, κι ενώ θα κερδίζετε, την τελευταία στιγμή θα βλέπετε ως άλλοι Μητσοτάκηδες να έρχεται πάντα ένας Λαλιώτης να σας παίρνει τη μπουκιά από το στόμα! Δεν καταπίνεται, ομολογουμένως, το καταλαβαίνω, αλλά είναι μόνο η αρχή των εκπλήξεων...

    Και δεν είναι η πρώτη έκπληξη, θα ακολουθήσουν κι άλλες μέχρι να έρθετε από μόνοι σας με βλέμμα σαν της αγελαδίτσας της ΦΑΓΕ, να παραδεχτείτε όλοι δημόσια εδώ πόσο μπατσινίλες είστε!

     

     



    Περάσαν χρονια από τότε που είδαμε τον Αυριανισμό να ξεκινά πόλεμο λάσπης! Είναι λοιπόν ακόμα ζωντανός και κλείνει αυτή τη φορά  με οδοφράγματα τους δρόμου προς τη χαρά του αθλητισμού...

    Σημερα δεν υπάρχουν κούτες από Πάμπερς αλλά τα συμφέροντα βρίσκουν τροφή μέσα από topic που καταντουν πιο κίτρινα και από την πενα του Κουρή...

    οπως  τότε η Ελλάδα έτσι και τώρα το αθλητικό πνέυμα θα πετάξει απο πάνω του τις λειχήνες και τα βρύα του των οχετων που πνίγουν στη δυσοσμία την αγαθή αυτή προσπάθεια...

     


    mprizas
    01.10.2008, 20:27

    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 01-10-2008 στις 19:13 έγραψε...

    Εγώ θα είμαι με τη sunnybeach που θα είναι με τη melkat06, η οποία θα είναι με τη maria456 που θα είναι με τη soula56 που θα είναι με την afroksylanthi987 που θα είναι με τους χαμένους...

    Έτσι οι ομάδες θα έχουν να επιλέξουν μεταξύ επίγειας ποδοσφαιρικής δόξας και υπέργειας κερκιδικής αποδοχής {#emotions_dlg.rolleyes}

     



    Μας αρέσει αυτό ΚΙΤ-ΚΑΤ! Αλλά το πα και στην Melkat, προσέξτε λίγο τη διατύπωση βρε...(δεν υπάρχουν χαμένοι, αλλά πρόσκαιρα ατυχούληδες...)

    Κινέζε σήμερα δεν υπάρχουνε πάμπερς ούτε Κουρήδες, αλλά ρασοφόροι εκπρόσωποι τύπου και ΜΜΕ, που κάτω από το ράσο trexoun_gymnoi!


    Kinezes_trexoun_gimnes
    01.10.2008, 20:48

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 01-10-2008 στις 20:27 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 01-10-2008 στις 19:13 έγραψε...

    Εγώ θα είμαι με τη sunnybeach που θα είναι με τη melkat06, η οποία θα είναι με τη maria456 που θα είναι με τη soula56 που θα είναι με την afroksylanthi987 που θα είναι με τους χαμένους...

    Έτσι οι ομάδες θα έχουν να επιλέξουν μεταξύ επίγειας ποδοσφαιρικής δόξας και υπέργειας κερκιδικής αποδοχής {#emotions_dlg.rolleyes}

     



    Μας αρέσει αυτό ΚΙΤ-ΚΑΤ! Αλλά το πα και στην Melkat, προσέξτε λίγο τη διατύπωση βρε...(δεν υπάρχουν χαμένοι, αλλά πρόσκαιρα ατυχούληδες...)

    Κινέζε σήμερα δεν υπάρχουνε πάμπερς ούτε Κουρήδες, αλλά ρασοφόροι εκπρόσωποι τύπου και ΜΜΕ, που κάτω από το ράσο trexoun_gymnoi!



    Ο Γκέμπελς του ΜΗ χτυπά με χαρακτηρισμούς και ταμπέλες που θλιβερά μας θυμίζουν Καρατζαφέρη...

    βγάλε τη μάσκα σου ( που έλεγε και ο kafetzopoulos) να δει όλος ο κόσμος ποιος πολεμάει μια απλή αθλητική συνάντηση οδηγωντας την αργά και σταθερά στο μόνο δρόμο που ξέρει... κατευθείαν στο γκρεμό! 


    Eliza21
    01.10.2008, 23:38

    Καλά ολα αυτά με τις προεκλογικές σας δηλώσεις......Δεν επαναλαμβάνετε που και ποτε θα παιχτει το ματς???? Μην αναγκάζουμε τους καινουργιους να ανατρέχουν στις προηγουμενες σελιδες...............{#emotions_dlg.clap}