ελληνική μουσική
    595 online   ·  210.868 μέλη

    2ος αγώνας ποδοσφαίρου MusicHeaven!

    sylviaki
    10.10.2008, 19:30

    Ας κανω μια παρενθεση: θα παει κανεις με τον ηλεκτρικο?Γιατι φοβαμαι οτι μπορει να χαθω και να βρεθω πουθενα αλλου(δεν θελω σχολια) {#emotions_dlg.whistling}


    sylviaki
    10.10.2008, 22:00

    πειτε αλλη μια την ωρα του ματσ...ειπαμε δεν θυμαμαι πολλα!


    mprizas
    10.10.2008, 22:38

    {#emotions_dlg.tt2}

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 10-10-2008 στις 19:30 έγραψε...

    Ας κανω μια παρενθεση: θα παει κανεις με τον ηλεκτρικο?Γιατι φοβαμαι οτι μπορει να χαθω και να βρεθω πουθενα αλλου(δεν θελω σχολια) {#emotions_dlg.whistling}



    Συλβιάκι, και για όσα παιδιά έρθουν και δε ξέρουν πού είναι, ραντεβού 18:15 στο σταθμό του Νέου Φαλήρου να πάω να τους πάρω. Όσοι είναι να πούνε, απλά για να τυς περιμένω αν χρειαστεί.

    Αυτό φυσικά ισχύει μόνο για τους παίχτες και τους φίλους της ομάδας μας{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}

    (χιούμορ κάνω, όλοι...)

    (πάλι χιούμορ κάνω, αφού οι άλλοι δεν έχουν κανέναν...{#emotions_dlg.lol})


    marylin
    10.10.2008, 23:07

    Να είμαι κι εγώ εκεί, ε? {#emotions_dlg.rolleyes}


    F_ANGEL
    10.10.2008, 23:54

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 10-10-2008 στις 22:38 έγραψε...

    {#emotions_dlg.tt2}

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 10-10-2008 στις 19:30 έγραψε...

    Ας κανω μια παρενθεση: θα παει κανεις με τον ηλεκτρικο?Γιατι φοβαμαι οτι μπορει να χαθω και να βρεθω πουθενα αλλου(δεν θελω σχολια) {#emotions_dlg.whistling}



    Συλβιάκι, και για όσα παιδιά έρθουν και δε ξέρουν πού είναι, ραντεβού 18:15 στο σταθμό του Νέου Φαλήρου να πάω να τους πάρω. Όσοι είναι να πούνε, απλά για να τυς περιμένω αν χρειαστεί.

    Αυτό φυσικά ισχύει μόνο για τους παίχτες και τους φίλους της ομάδας μας{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}

    (χιούμορ κάνω, όλοι...)

    (πάλι χιούμορ κάνω, αφού οι άλλοι δεν έχουν κανέναν...{#emotions_dlg.lol})



    Έχω κουραστεί να λέω και να ξαναλέω ότι οι άλλοι έχουν εμένα..Κι ας είμαι η μοναδική τους οπαδός..Πλησίασε το Σάββατο κι ακόμα να σας γίνει κατανοητό ότι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ όλοι μαζί σας..τς τς τς Innocent


    nowaveband
    11.10.2008, 00:13

    Αύριο αν δεν νικήσουμε θα φύγω Θεσσαλονίκη με τα πόδια..........{#emotions_dlg.biggrin}


    F_ANGEL
    11.10.2008, 00:43

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 11-10-2008 στις 00:13 έγραψε...

    Αύριο αν δεν νικήσουμε θα φύγω Θεσσαλονίκη με τα πόδια..........{#emotions_dlg.biggrin}



    Πως θα νικήσετε καλε?Που χθες πήγες να κάνεις 11 γύρους του πάρκου κι έκανες μόνο τους 6..Οι άλλοι 5 που μείνανε οεο?!?!?!?{#emotions_dlg.tt2}


    nowaveband
    11.10.2008, 00:52

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 11-10-2008 στις 00:43 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 11-10-2008 στις 00:13 έγραψε...

    Αύριο αν δεν νικήσουμε θα φύγω Θεσσαλονίκη με τα πόδια..........{#emotions_dlg.biggrin}



    Πως θα νικήσετε καλε?Που χθες πήγες να κάνεις 11 γύρους του πάρκου κι έκανες μόνο τους 6..Οι άλλοι 5 που μείνανε οεο?!?!?!?{#emotions_dlg.tt2}



     

    Άντρη....τους γύρους τους κρατώ για το γήπεδο.....και τις αντοχές μου για άλλες πτυχές της ζωής μου.........Αύριο πάντως θα τα δώσω όλα για όλα!{#emotions_dlg.happycrazy}


    F_ANGEL
    11.10.2008, 00:55

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 11-10-2008 στις 00:52 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 11-10-2008 στις 00:43 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 11-10-2008 στις 00:13 έγραψε...

    Αύριο αν δεν νικήσουμε θα φύγω Θεσσαλονίκη με τα πόδια..........{#emotions_dlg.biggrin}



    Πως θα νικήσετε καλε?Που χθες πήγες να κάνεις 11 γύρους του πάρκου κι έκανες μόνο τους 6..Οι άλλοι 5 που μείνανε οεο?!?!?!?{#emotions_dlg.tt2}



     

    Άντρη....τους γύρους τους κρατώ για το γήπεδο.....και τις αντοχές μου για άλλες πτυχές της ζωής μου.........Αύριο πάντως θα τα δώσω όλα για όλα!{#emotions_dlg.happycrazy}



    Α καλαααααααααααααααα{#emotions_dlg.wacko}


    mprizas
    11.10.2008, 00:59

    Κι οι ανακοινώσεις συνεχίζονται για την ομάδα των αστέρων!!! (μ' ακούς adreo?{#emotions_dlg.wacko})

    Λίγο πριν λήξει η συμφωνία ο PHILIPPOSSM μας επιφύλαξε δυο εκπλήξεις. Βάζοντας ακόμα μια φορά το χέρι στη τσέπη (δεν πρέπει να τον απογοητεύσουμε) και με πολλά χρήματα και βάζοντας σε υποθήκη το blog του, μας φέρνει τους...

    VASILISSALTAGIANNIS κ' GILGAMESH!

    Ο Βασίλης γνωστός στην οικογένεια του ΜΗ, σπουδαίος κιθαρίστας και φωνάρα! Δυστυχώς τα πλεονεκτήματά του και στο ποδόσφαιρο είναι ότι είναι καλός κιθαρίστας και φωνάρα...Χαρισματικός, ηγετική φυσιογνωμία και μούργος, ενδέχεται να δώσει αέρα νίκης στην ομάδα!

    Το μέλος gilgamesh, αν και άγνωστο φαινομενικά, θα ανακαλύψουν όσοι έρθουν ότι είναι πάρα πολύ γνωστό τοις πάσι! Θα θαυμάσουν το ταλέντο του, τις τρίπλες του, τις δίπλες του και τα συναφή, ελπίζοντας να μην έχει πάρει το ίδιο DNA από έναν γνωστό- άγνωστο...(όποιος κατάλαβε κατάλαβε...)

    ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, 18:15 ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ, ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ. ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ, Ο ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΤΟΥ Ν.Φ. ΕΝΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑ ΜΠΛΕ (δεν ειναι απ' τη μεριά του Καραισκάκη, από την άλλη πλευρά είναι) Η ΟΠΟΙΑ ΑΦΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ, ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟ ΣΕΦ. ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΕΤΕ, ΠΡΟΧΩΡΗΣΤΕ ΕΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑΚΙΑ.


    nowaveband
    11.10.2008, 01:07

    άντε ρε θα σκίσουμε γερά με τσαμπουκά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FORZA RE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπράβο πρόεδρε!


    uNick
    11.10.2008, 09:41

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 11-10-2008 στις 00:52 έγραψε...

    ...τους γύρους τους κρατώ για το γήπεδο....

    Στους δικούς μου μην βάλεις κρεμύδι, δεν μπορώ να το χωνέψω...

    {#emotions_dlg.whistling}

     


    manblaz
    11.10.2008, 10:09
    οχι και αλλος παπαδοπουλος στην ομαδα σας....χαχαχαχα ΕΛΔΕΟΣ....
    MagicaDeSpell
    11.10.2008, 10:13

    Οι θεοι των Μαγισσων {#emotions_dlg.thumbup}ενεργησαν εναντια στα κακοβουλα και ζηλοφθονα βουντου{#emotions_dlg.mad} των αντιπαλων και τελικα δουλευω στις 9 {#emotions_dlg.clap}οποτε θα μπορεσω να ειμαι εκει μεχρι τις 8:30...θα χασω βεβαια το τσιμπουσι αλλα  Unick και ο μπριζας θα μου φερουν πακετακι παιδακια μετα στο μαγαζι αλλιως....{#emotions_dlg.whistling}

    (Δεν λεω τι θα γινει να εχουν τον φοβο μου)

     



    Οποτε μπριζονι εγω θα ειμαι στον σταθμο στις 6:15 γιατι αλλιως θα χασω ολη την ωρα μου να ψαχνω. Ασε που κυκλοφορουν κακοποια στοιχεια {#emotions_dlg.whistling}(οι γαυροι ειναι αυτοι) στην συγκεκριμενη περιοχη.

     

    LET THE GAME BEGIN!!!!!!!!!!!!!!!!!


    jorge
    11.10.2008, 10:25

    Ήρθε η ώρα να μιλήσω κι εγώ.

    Στις 19.00 λοιπόν!

     

    ΥΓ. Πριν το ντέρμπι, να έρθει να με βρει ο διαιτητής για το γνωστό θέμα.


    kwstasagas
    11.10.2008, 11:16

    Καλή διασκέδαση παιδιά !!! Αναμένουμε σχόλια, πρωτοσέλιδα [audioslave, έγραψες !!!!], απολαυστικές ατάκες και πειράγματα, φωτογραφίες και .... ό,τι άλλο προκύψει !!! Και ... υπόψιν : ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΠΙΣΩ ΓΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΥΣ !!!! Συνεχίζοντας το ποστ που έγραψε η PashalinaMakia, συμπληρώνω ότι είμαστε σε μια ηλικία που, όποτε ασχολούμαστε με τον αθλητισμό, πρέπει να προσέχουμε και, προπαντός, να μην υπερεκτιμούμε τις δυνάμεις μας ..... Και πάλι ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ και ... ας νικήσει ο καλύτερος {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}.......... 


    manblaz
    11.10.2008, 11:18
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 11-10-2008 στις 10:25 έγραψε...

    Ήρθε η ώρα να μιλήσω κι εγώ.

    Στις 19.00 λοιπόν!

     

    ΥΓ. Πριν το ντέρμπι, να έρθει να με βρει ο διαιτητής για το γνωστό θέμα.



    ο διαιτητης μας τελειωσε αφεντικο, παιζει με την αντιπαλη ομαδα ...
    mprizas
    11.10.2008, 11:47

    Ξέχασα να γράψω πως εκτός από τη γέφυρα, μπορεί να πάτε και υπογείως (έχει στοα πάλι που ξεκινάει από το σταθμό) και που βγάζει στο ίδιο σημείο με τη γέφυρα. Δυο λεπτά ποδαρόδρομος κι είστε στα γηπεδάκια.

    Ας παίξουμε λοιπόν, κι ας νικήσουμε ο καλύτερος!!!

    Magicούλα θα σε περιμένω.

    Κανονίστηκε πιθανότατα και βιντεοσκόπηση του ματς, ενώ δε θα λείψουν κι οι φωτογραφίες από τους πανηγυρισμούς μας και σε μια γωνιά τον manblaz να κλαίει, τον kinezes να του χαιδεύει τα μαλλάκια, και τον jorge να τους παρηγορεί ότι στο επόμενο φεγγάρι ότι θα κάνει premium τον manblaz και θα βγάλει τον Κινέζα...

    Δεν πειράζει λεβέντες μου, έχετε ποτέ ακουστά για τη γοητεία των ηττημένων???

    Θα γίνετε και ταινία βρε!

    Αυτά! Saludos! Τα λέμε στο γήπεδο! Εις αύριον τα σπουδαία!!!

     


    Deos
    11.10.2008, 12:00
    Ναι, κανόνισε εσύ να έρθεις "εις αύριον" να παίζουμε σήμερα λειψοί (το νησί).
    sylviaki
    11.10.2008, 12:10

    πολυ πιθανον 6:15 να ειμαστε με την kit kat εκει!