ελληνική μουσική
    814 online   ·  210.853 μέλη

    Πείτε έναν καλό λόγο για τον προηγούμενο !!

    elenigeladari
    07.03.2005, 15:33
    η christ25 είναι ένας υπέροχος άνθρωπος... μια γλυκιά ύπαρξη, που ποτέ δεν λέει όχι για μια μπυρίτσα στο αίνιγμα...(χιχι)..
    rivera
    07.03.2005, 15:44
    η elenigeladari ειναι μεσα σε ολα νομιζω,την βλεπω πολυ δραστηρια.
    thanasis1987
    10.03.2005, 00:38
    Αγαπητε σε ολους μας rivera...μην ανησυχεις που κανεις δεν εστειλε για σενα ως τωρα.....ου γαρ οιδασι τι ποιουσι!!!(σωστα το εγραψα?{εσυ που ξερεις απο καθαρευουσα}πλακα κανω δεν εισαι τοσο μεγαλος!!!!!) Ο rivera ή αλλιως river-a και στα ελληνικα ποταμιας (δηλαδη απ'οσα καταλαβα το ονομα σου ειναι Ποταμίας)[και οχι ιππο-Ποταμίας φυσικα] ειναι ενας αντρας πληθωρικος εξυπνος και of course ετοιμος για ολα (εννοω ραφτινγκ-κλαιμπινγκ-τρογινγκ-κοιμησεινγκ μην με παρεξηγησετε)οποτε αυτο τα λεει ολα [κι αν ειναι τιποτα απο αυτα αληθεια σφυρα μου Ποταμίας!!!!ΕΕΕΕ συγγνωμη rivera ηθελα να πω]! Καληνυχτα παω για σλαφεν=υπνο!!!!





    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: thanasis1987 on 10-03-2005 00:42 ]
    για αρρεν τον κοβω (τον/την rivera)!


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: thanasis1987 on 10-03-2005 00:44 ]


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: thanasis1987 on 10-03-2005 01:02 ]
    elzaatar
    10.03.2005, 02:24
    Ο Θανάσης είναι ένας αξιόλογος και πολλά υποσχόμενος νέος άνθρωπος.
    Κοσμεί το Μ/Η με την παρουσία του. Είναι χαρά και τιμή για μας που είναι μαζί μας. Το πολύπλευρο ταλέντο του (σε τι ;) είμαι σίγουρος ότι θα τον αναδείξει σε έναν από τους μεγαλύτερους εκφραστές της γενιάς του.
    Αναμένω με ενδιαφέρον την νέα εικαστική δουλειά του(μετά τη φωτογραφία του).
    Τι γράφω ο άνθρωπος ;

    Να είσαι καλά Θανάση. Ελπίζω κάποια στιγμή να γνωριστούμε
    Soulessome
    10.03.2005, 09:42
    O Elzaatar είναι ένας πολύ ευαίσθητος αλλά και πολύ rock τύπος με πάντα πολύ ενδιαφέρον απόψεις... Μου αρέσει πολύ το ψευδόνυμό του...και ελπίζω να τον βλέπουμε πολύ συχνά στο ΜΗ!!!
    MariannaP
    10.03.2005, 10:01
    Αψυχούύύύύλαααααααααααααααααα
    Αυτό το κορίτσι έχει ένα χάρισμα... Βλέπει τα πάντα θετικά!
    Μαύρο της λές, όχι σου λέει άσπρο είναι αλλά είναι σκοτεινά και δεν το βλέπεις
    Πάρε μια μπυρίτσα κοριτσάκι να μην ξεχνιόμαστε
    Sofia
    10.03.2005, 10:48
    H Aggelina, απ'ό,τι φαίνεται, είναι ένας πολύ ευχάριστος άνθρωπος, με πολύ χιούμορ, που γεμίζει πάντα θετική ενέργεια το ΜΗ! Και μόνο τη φατσούλα να δει κανείς κάτω από το όνομά της, του έφτιαξε τη διάθεση!
    Να 'σαι καλά Aggelina μου, και πάντα έτσι!
    Nausika
    10.03.2005, 11:38
    Η ΣΟΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΕΚΤΙΜΑ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΤΙΣ ΖΩΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΥΡΩ ΤΗΣ.
    ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΙς ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΤΩΝ ΓΥΡΩ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ.
    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΟΛΩΝ ΜΑΣ.
    ΠΟΛΛΑ ΜΙΚΡΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΣΟΦΙΑ


    MariannaP
    10.03.2005, 18:38
    Quote:

    Το μέλος Sofia στις 10-03-2005 στις 10:48 έγραψε:

    Και μόνο τη φατσούλα να δει κανείς κάτω από το όνομά της, του έφτιαξε τη διάθεση!




    Σ' ευχαριστώ πολύ Σοφάκι μου! Σε ποιό λογαριασμό να καταθέσω την επιταγή;

    Την παράθεση κάνω μόνο και μόνο για να πω έναν καλό λόγο για την συγκεκριμένη φατσούλα (δικαιούνται και τα gif καλά λόγια)!
    Λοιπόν, κι εγώ όποτε τη βλέπω μου φτιάχνει τη διάθεση, την έχω συμπαθήσει πάρα πολύ!!!
    Είναι το ηλεκτρονικό μου κατοικίδιο

    Αυτά για την "φάτσα", this was only a quote...

    Tώρα πείτε έναν καλό λόγο για την Nausika μας...
    Orfeus
    11.03.2005, 11:31
    Τι καλό κορίτσι που είναι η Ναυσικά....


    vouliakis
    11.03.2005, 11:46
    Ο Orfeus είναι πολύ καλό παιδί και άξιο παλικάρι.

    Σήμερα ανακάλυψα ότι πίνει και καφέδες !!! (το πρωί).

    KIT_KAT
    11.03.2005, 11:57
    Ο vouliakis είναι ο καλύτερος moderator που έχουμε (επ μη φωνάζετε οι άλλοι!!) πάντα ετοιμόλογος, και όσο για τον καλό λόγο για τον Orfeus... είναι από μόνος του ένας καλός λόγος για να αγαπήσουμε το βρετανικό ροκ!



    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: KIT_KAT on 11-03-2005 11:58 ]
    Jasmine
    11.03.2005, 11:58
    Χμμμ... Παναγιώτης ε? Αν και δεν τον έχω γνωρίσει πολύ καλά φαίνεται ότι είναι διαβασμένος άνθρωπος που γνωρίζει πολλά... και πάντα πρόθυμος να βοηθήσει... αν είχε την ευγενή καλοσύνη να μου εξηγήσει κι όλας τί εννοει με το line in - line out στο topic "Πέρασμα στο pc τραγουδιών από κασετόφωνο" μια κι εγώ έχω πλήρη μεσάνυχτα απ' αυτά θα μ' εξυπηρετούσε πολύ!
    Jasmine
    11.03.2005, 12:00
    Φτου!! Χεχε κίνηση, πάλι δε προλαβά!! Πάντα δεύτερη και καταιδρωμένη!! Κατερίνα μου να σαι καλα!!
    Haroulinda
    11.03.2005, 12:03
    Το Γιασεμί... είναι μια υπέροχη γυναίκα, πολύ καλη μανούλα και πολύ καλή νοικοκυράαααααα... πέτρα αγγίζει, χρυσάφι γίνετε!
    Jasmine
    11.03.2005, 12:06
    Quote:

    Το μέλος Haroulinda στις 11-03-2005 στις 12:03 έγραψε:

    Το Γιασεμί... είναι μια υπέροχη γυναίκα, πολύ καλη μανούλα και πολύ καλή νοικοκυράαααααα... πέτρα αγγίζει, χρυσάφι γίνετε!





    Χαχαχα να σαι καλά Χαρουλίντα μου, κι εσύ είσαι πολύ αξιόλογος άνθρωπος!! Τα παιχνίδια τα χω εγκαταλείψει ολίγον αλλά θα επανέλθω δριμμύτερη!!
    elenigeladari
    11.03.2005, 12:10
    γιασεμί μου ξακουσμένο
    και στον κόσμο παινεμένο...
    όλο ευωδιά χαρίζει,
    και τον κόσμο τον ζαλίζει..



    vouliakis
    11.03.2005, 12:12
    Τώρα εγώ για ποιά να πρωτογράψω?
    Jasmine, KitKat, Haroulinda, elenigeladari: Και οι 4 είναι υπέροχες...
    Haroulinda
    11.03.2005, 12:24
    Εεεε μα σαν τον vouliakis... κανείς!!!

    elenigeladari
    11.03.2005, 13:35
    η χαρούλα είναι η πιο γλυκια πατουσίτσα στον κόσμο...