ελληνική μουσική
    412 online   ·  210.893 μέλη

    Ψηφοφορία 4ου Διαγωνισμού Τραγουδιού

    mary_omikron
    06.05.2015, 23:47

    Ελπίζω να μην την πήρατε στο λαιμό σας την Μινγκρέλια και δεν μπορεί να συνδεθεί τώρα {#emotions_dlg.biggrin}

    Καλό το χιούμορ μαζί με τις οδηγίες... διώχνει τις τοξίνες


    mary_omikron
    07.05.2015, 00:07

    Mάρθα όποιος δεν είναι μέλος του ΜΗ και μπει στη σελίδα του διαγωνισμού που λέει "ψήφισε" επάνω επάνω βλέπει να γράφει αυτό, και δεν υπάρχει περίπτωση να μην το δείχνει σε σενα. Αποκλείεται. Γι αυτό κοίταξε προσεκτικά επάνω, με την προϋπόθεση οτι ΔΕΝ είσαι συνδεδεμένη. Το ίδιο ακριβώς θα βλέπει και ο ανεψιός σου που λες οτι δεν είναι μέλος του ΜΗ άρα δεν θα είναι και συνδεδεμένος στη σελίδα. Θα δει αυτό και θα πατήσει πάνω στη λέξη F Σύνδεση

    Για να ψηφίσεις, συνδέσου στο MusicHeaven από εδώ ή πάτησε το μπλε κουμπί δεξιά για να ψηφίσεις μέσω Facebook: 

    -----------------

    Η ανάγκη να έχεις πάντα δίκιο, σφραγίδα ενός χυδαίου πνεύματος.. (Αlbert Camus)

    [ τροποποιήθηκε από τον/την mary_omikron, 07-05-2015 00:24 ]


    cotton
    07.05.2015, 00:18


    Παράθεση:

    Σ' ευχαριστώ, πάρα πολύ, Cοtton, για τον κόπο σου!!Εμένα, δέν μου βγάζει κανένα μπλέ κουτάκι σύνδεσης-αποσύνδεσης, μάλλον, επειδή είμαι μέλος, φαντάζομαι!Ελπίζω, να το βγάλει, σ' αυτόν!Θα του κάνω copy&pasteτις οδηγίες σου κι ο...θεός, βοηθός!!Αλλα θα έπρεπε, να είναι πιό...απλά, τα πράγματα!Δέν μπορεί, ο καθένας, να τα ξέρει, όλ' αυτά!!



    {#emotions_dlg.clap}οοοοhhhh γοητευμενος απο την σωστη σου επιλογη να διαλεξεις και να κανεις copy paste τις δικες μου καταπληκτικες και μοναδικες οδηγιες!!!{#emotions_dlg.blush}χαχαχα{#emotions_dlg.beer}

    νομιζω και ελπιζω ολα τα πανε καλα...let us know please!!{#emotions_dlg.thumbup}


    cotton
    07.05.2015, 00:19

    Παράθεση:

    Το μέλος mingrelia στις 07.05.2015, 00:06 έγραψε...

    Καλέ...ΠΡΙΤΣ, που θα αποσυνδεθώ!!!!!!!

    [ τροποποιήθηκε από τον/την mingrelia, 07-05-2015 00:08 ]



    χαχαχαχαχαχ!!!


    alosdiatontes
    07.05.2015, 00:29
    Ενας διαγωνισμος για κλαματα και καταστροφης της μουσικης
    mary_omikron
    07.05.2015, 00:45

    Παράθεση:

    Το μέλος alosdiatontes στις 07.05.2015, 00:29 έγραψε...

    Ενας διαγωνισμος για κλαματα και καταστροφης της μουσικης

    Μπορείτε να γίνετε λίγο αναλυτικότερος κ. Φωτεινάκη αιτιολογώντας την άποψή σας?


    cotton
    07.05.2015, 01:36

    οριστε?

    [ τροποποιήθηκε από τον/την cotton, 07-05-2015 01:36 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την cotton, 07-05-2015 01:37 ]


    antaraaa
    07.05.2015, 02:24
    Εγω γενικά διαφωνώ με τη λογική του 70-30. Δεν έχω πολλούς φίλους στο fb, αλλά θεωρώ οτί οι ψήφοι του fb θα έπρεπε να έχουν ίση αξία. Στο φινάλε Εκεί υπάρχει ο κύκλος του κάθε νεου καλλιτεχνη, που δεν κινείται τόσο στη σείδα, που θα τον ψηφίσει και θα τον στηρίξει. Με το να κάουμε ουσιαστικά ανούσιες τις ψήφους από fb, το μόνο πο επιτυγχάνεται είναι να προωθούνται τα παλιότερα και καλύτερα δικτυωμένα μέλη στο musicheaven, χωρίς να έχει ελπίδα κάποιος νέος στη σελίδα. νώμη μου πάντα.
    mary_omikron
    07.05.2015, 08:04

    Παράθεση:

    Το μέλος mingrelia στις 07.05.2015, 01:45 έγραψε...

    Σε ποιά σελίδα, ακριβώς, υπάρχει, αυτή η φράση, Μαίρη??Πώς, δέν την βλέπω?Είμαι στην κεντρική.

    Mingrelia διάβασε προσεκτικά :

    1) Στην αρχική σελίδα (σου βάζω λινκ σε παρένθεση) επάνω ψηλά μέσα σε πορτοκαλλί πλαίσιο γράφει 4ος Διαγωνισμός ( http://www.musicheaven.gr/html/ )


    2) Πατάς επάνω στο πορτοκαλλί και σε πηγαίνει στην σελίδα διαγωνισμού. Εκεί θα δεις μέσα σε μπορντώ πλαίσιο να γράφει ΨΗΦΙΣΕ

    ( http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=MusicContest&file=view&cid=5)>


    3) Πατάς πάνω στο ΨΗΦΙΣΕ και αν ΔΕΝ είσαι μέλος συνδεδεμένο σου εμφανίζει με μικρά γράμματα ακριβώς κάτω από το μεγάλο μαύρο μπανερ :
    Για να ψηφίσεις, συνδέσου στο MusicHeaven από εδώ ή πάτησε το μπλε κουμπί δεξιά για να ψηφίσεις μέσω Facebook: F Συνδεση


    Εντάξει μέχρι εδώ? Πάμε παρακάτω τώρα...

    Αν ο ενδιαφερόμενος ΕΙΝΑΙ μέλος πατάει τα μπλε υπογραμμισμένα γράμματα συνδέσου στο MusicHeaven από εδώ συνδέεται και ψηφίζει.

    Αν ο ενδιαφερόμενος ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ μέλος πατάει επάνω στο μπλέ F Σύνδεση και του ζητά να συνδεθεί στο fb για να ψηφίσει.

    ------------------------

    Η ανάγκη να έχεις πάντα δίκιο, σφραγίδα ενός χυδαίου πνεύματος.. (Αlbert Camus)


    [ τροποποιήθηκε από τον/την mary_omikron, 07-05-2015 08:10 ]


    Chrysanna
    07.05.2015, 12:01

    http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20121105205236/glee/images/3/37/83701_Oh_my_God_Thank_God.gif


    jorge
    08.05.2015, 12:26
    Οι επιμέρους βαθμολογήσεις ανανεώνονται ανά τακτά χρονικά διαστήματα.
    Chrysanna
    08.05.2015, 12:31

    Παράθεση:

    Το μέλος mingrelia στις 08.05.2015, 11:54 έγραψε...

    Έτσι, είναι ακριβέστατη, η οδηγία, εφόσον δέν αφήνει την επιλογή, στο χέρι του εκάστοτε ψηφοφόρου!!


    Είδες τι συμβαίνει στον κόσμο; Άκου ν' αφήνεις την επιλογή στον ψηφοφόρο...

    Εναλλακτικά μπορείς να τους δέσεις στο καλοριφέρ (φρόντισε μόνο να είναι σβηστό), μέχρι να ολοκληρώσουν την  ψηφοφορία με τον σωστό τρόπο!


    mary_omikron
    08.05.2015, 12:44

    Παράθεση:

    Το μέλος mingrelia στις 08.05.2015, 11:54 έγραψε...

    "Για να ψηφίσεις, συνδέσου στο MusicHeaven από εδώ ή πάτησε το μπλε κουμπί δεξιά για να ψηφίσεις μέσω Facebook: F Συνδεση".Aυτή η οδηγία, όπως έχει διατυπωθεί, είναι ΑΣΑΦΗΣ, διότι, αφήνει, στον ψηφοφόρο, την επιλογή, σε ποιό, απ' τα δύο, να πατήσει!!Σου λέει, ο άλλος, σε όποιο απ' τα δύο και να πατήσω, το ίδιο, κάνει.Αρκετοί, που δέν είναι ενεργά μέλη, έχουν, ήδη, μπερδευτεί!Πατάνε, την πρώτη, μπερδεύονται, στα...μονοπάτια των σελίδων του ΜΗ, πελαγώνουν και τα παρατάνε (συνέβη, σε φίλη μου, νέο μέλος!).Παρακαλώ, να διατυπωθεί, με πιό σαφή τρόπο, π.χ., "Για να ψηφίσεις, συνδέσου στο ΜΗ απο εδώ, μόνο, εάν είσαι ενεργό μέλος.Εάν δέν είσαι, πάτησε το μπλέ κουμπί δεξιά, για να ψηφίσεις μέσω Facebook : F Σύνδεση".Έτσι, είναι ακριβέστατη, η οδηγία, εφόσον δέν αφήνειτην επιλογή, στο χέρι του εκάστοτε ψηφοφόρου!!

    [ τροποποιήθηκε από τον/την mingrelia, 08-05-2015 12:03 ]



    Αν αθροίσεις το σύνολο όσων ψήφισαν μέχρι τώρα στα προηγούμενα γκρουπ του 4ου Διαγωνισμού κι αν προσθέσεις και τις χιλιάδες που ψήφισαν στους προηγούμενους διαγωνισμούς χωρίς να αντιμετωπίσουν πρόβλημα και χωρίς να ζητήσουν επι πλέον οδηγίες... αναρωτήσου τι είναι αυτό που δεν πάει καλά και σε ποιον. Και για να σε βοηθήσω, ψάξτο αλλού κι όχι στην ιστοσελίδα.

    Νήπια ψηφίζουν? πόσο πιο αναλυτικά δηλαδή?


    -----------------

    Η ανάγκη να έχεις πάντα δίκιο, σφραγίδα ενός χυδαίου πνεύματος.. (Αlbert Camus)

    [ τροποποιήθηκε από τον/την mary_omikron, 08-05-2015 12:47 ]


    jorge
    08.05.2015, 13:02
    5 ημέρες, 10 ώρες, 58 λεπτά και 29 δευτερόλεπτα μέχρι τα τελικά αποτελέσματα του 6ου group!
    jorge
    08.05.2015, 13:55
    Είσαι μαζί μας; Διαβάζεις τις απαντήσεις μας; Ξαναείδες τη βαθμολογία;
    Grecos85d
    08.05.2015, 13:56

    Άλλαξε κατι στον τρόπο ψηφοφορίας; ΡΩταω γιατι βλεπω μια τεραστια αλλαγη σχεδον σε ολες τις βαθμολογιες. οχι μονο στις ψηφους απο το facebook, αλλα και απο το musicheaven. Α και για να μην παρεξηγηθω απο καποιους, μιλαω για αφαιρεση ψηφων απο παρα πολλα τραγουδια. Ευχαριστω!


    sillia
    08.05.2015, 14:08

    Mήπως βλέπετε αλλαγές στις θέσεις κάποιων τραγουδιών και αυτό το λέτε αφαίρεση?Εδω και κάποιες ώρες μόνο πρόσθεση βλέπω !


    Grecos85d
    08.05.2015, 15:02

    Με συγχωρειτε αλλα ξερω τι βλεπω. Αν μπορειτε να δειτε τις βαθμολογιες εχθες 11 ωρα το βραδυ και σημερα 7 μιση ωρα το πρωι θα καταλαβετε οτι υπηρξαν μειωσεις σε παρα πολλα κομματια. Δεν λεω οτι αδικηθηκε καποιο κομματι μιλαω για γενικη μειωση! Παρακαλω μην τα παιρνετε ολα σαν να γραφουμε προς ιδιων οφελος, υπαρχουν και εξαιρεσεις. 


    Chrysanna
    08.05.2015, 15:10

    Το συγκεκριμένο ερώτημα έχει ερωτηθεί και απαντηθεί πολλάκις στις 18 σελίδες του συγκεκριμένου θέματος.

    Dig in!


    Grecos85d
    08.05.2015, 15:37
    Οκ βρε παιδια δεν το ρωτησα με κακή προθεση, εχω ξαναδει τετοιες αυξομειωσεις την πρωτη ημερα ψηφοφοριας σε καθε γκρουπ. Δεν το ειχα δει και στα μισα του και ειπα μηπως αλλαξε κατι, το κλείνω εδω απλα μου έκανε εντύπωση. Ευχαριστω.