ελληνική μουσική
    175 online   ·  210.893 μέλη

    Ψηφοφορία 4ου Διαγωνισμού Τραγουδιού

    BandofBounty
    08.05.2015, 16:38

    Φίλε Grecos85d, αυτός ο αλγόριθμος είναι σαν τον οργασμό...έρχεται μόνο αν τον προκαλέσεις. Και το αγαπημένο του σημείο, δεν είναι το G...το F είναι!


    Chrysanna
    08.05.2015, 16:56

    Παράθεση:

    Το μέλος BandofBounty στις 08.05.2015, 16:38 έγραψε...

    Φίλε Grecos85d, αυτός ο αλγόριθμος είναι σαν τον οργασμό...έρχεται μόνο αν τον προκαλέσεις και ελάχιστοι κατανοούν την λειτουργία του.




    BandofBounty
    08.05.2015, 17:03

    ΟΥΑΟΥ...

    Εν προκειμένω...μόνο ένας!


    Chrysanna
    08.05.2015, 17:22

    Κάπως έτσι γεμίζει το Inbox σου, γίνεσαι εξώφυλλο στο Vanity Fair ως ο πιο Περιζήτητος Εργένης και αναγκαζόμαστε να κλείσουμε το ΟΑΚΑ για το επόμενο Live.

    Παρακαλούμε Χόρχε!

    http://i881.photobucket.com/albums/ac14/girlee_girl/emotions/cdwink.gif


    -----------------

    Shattered Glimpses...

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Chrysanna, 08-05-2015 17:23 ]


    jorge
    09.05.2015, 00:43
    Είναι φίλος... κολλητός.
    jorge
    09.05.2015, 00:50

    Παράθεση:

    Το μέλος mingrelia στις 09.05.2015, 00:30 έγραψε...

    Δέν έχω, τόσο χρόνο, στη διάθεσή μου, ούτε  την πολυτέλεια, να περνάω όλη μέρα, στον υπολογιστή.Ανέφερα, απλά, σ' αυτό, που παρατήρησα, στις 12:15μμ. σήμερα, πρίν φύγω.Τώρα, που γύρισα σπίτι και ξαναμπήκα, φαίνονται, όλα ΟΚ.Πάντως, μου έκανε εντύπωση, πώς, ο υπολογιστής, μπορεί να κάνει λάθος...11 μονάδων, σε μιά απλούστατη πράξη πρόσθεσης!

    Αν θέλεις κάποιος να σέβεται το χρόνο σου, πρέπει να σέβεσαι κι εσύ το δικό του. Και δεν είμαστε πάνω από τον υπολογιστή λόγω "πολυτέλειας". Από τη δουλειά μας χάνουμε ώρες για να απαντάμε εδώ μέσα. Σου απάντησα και συνέχισες να ρωτάς ακριβώς το ίδιο. Και τώρα ξαναλες οτι σου κάνει εντύπωση, αυτό για το οποιο σου έχω απαντήσει. Χρόνος άλλος δικός μου για απορίες δικές σου, τέλος λοιπον.


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    mary_omikron
    09.05.2015, 22:11

    Παράθεση:

    Το μέλος mingrelia στις 09.05.2015, 05:45 έγραψε...

    Προς το παρόν, τα 149 IQ, του δικού μου εγκεφάλου, λειτουργούν, περίφημα!

    -----------------

    mingreliaSmile

    Τι να πει τώρα μια φόρεστ γκαμπ -like me-  με μονοψήφιο δείκτη στα εκατόν σαράντα εννιά σου?

    άντε με το καλό και στα χίλια {#emotions_dlg.thumbup}


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    mary_omikron
    10.05.2015, 19:43

    @ Mingrelia

    Επειδή το τερμάτισες, μείνε σε παρακαλώ κι εσύ και όλοι στην ουσία του θέματος που είναι απορίες/ερωτήσεις/διαπιστώσεις πάνω στην ψηφοφορία.

    Για τις γνώσεις, τη γραμματική και το IQ  του Αϊνστάιν μπορείς να ανοίξεις -αν θέλεις- θέμα στα "ανάλαφρα, αστεία, ανέκδοτα" ή στα "περί ανέμων και υδάτων" της σελίδας και να το συζητήσουμε εκτενέστερα. 


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Orfeus
    10.05.2015, 20:41

    Μία, ζωή, βγαίνουμε, off, topic, και, μυαλό, δεν, βάζουμε,!  


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    mary_omikron
    10.05.2015, 22:40

    Είναι υπόδειξη συντονιστή Μάρθα και δεν αυτοαναιρείται. Υπάρχουν κανόνες στα fora, μην έχεις άσχετες απαιτήσεις όταν δεν γνωρίζεις.

    ΥΓ. Για τις παραμέτρους που ξεκίνησες και αναλωθήκατε στο θέμα ψηφοφορίας κατάλληλος χώρος ειναι στα "αναλαφρα αστεια ανεκδοτα" ή στο "περί ανέμων και υδάτων" που υπάρχουν στο forum και μπορείς να δημιουργήσεις τοπικ εκεί, δεν είναι ειρωνία. Εκει συζητάμε ποικίλα θέματα που δεν έχουν σχέση με μουσική και προπαντός τον διαγωνισμό. 


    Chrysanna
    10.05.2015, 23:22

    Παράθεση:

    Το μέλος mingrelia στις 10.05.2015, 23:14 έγραψε...

    Μπορώ, να μάθω, ΤΙ, στην ευχή, συμβαίνει, ????

    Ντελίριο

    Αναστρέψιμη, σε γενικές γραμμές.

    Με αγάπη, σεβασμό και συμπαράσταση, όλα μπορούν να ξεπεραστούν!


    -----------------

    Shattered Glimpses...

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Chrysanna, 10-05-2015 23:24 ]


    mary_omikron
    10.05.2015, 23:23

    Επειδη απευθύνεσαι ονομαστικά σε μένα σου απαντώ :

    1ον. Δεν είμαι αρμόδια να σου απαντήσω για τον αλγόριθμο που πιθανόν λειτουργεί και γιατί λειτουργεί.

    2ον. ΟΛΟΙ καταλάβαμε οτι το τραγούδι σου που διαγωνίζεται είναι το δεύτερο, μπορείς να χαλαρώσεις, το εμπεδώσαμε.


    Marilena
    10.05.2015, 23:55
    Το πεθαινω ξαναζω ειναι της mingkrelia; Τωρα εξηγουνται ολα.
    jorge
    10.05.2015, 23:59
    Πραγματικά πόσο χαίρομαι που ο αλγόριθμος μπορεί και ανακαλύπτει τις καθοδηγούμενες ψήφους, όπως αυτές που περιγράφεις Mingrelia. Αυτό που άθελά σου αποκαλύπτεις, είναι καθοδήγηση. Ο ορισμός της συγκεκριμένα.