ελληνική μουσική
    673 online   ·  210.857 μέλη

    Συμπληρώστε τη φράση!!!

    Hastaroth
    24.01.2006, 15:17
    .....ανοίγει η πόρτα κι'εμφανίζεται η Mariah Carey εμφανώς ενοχλημένη που τής διέκοψαν την πρόβα..
    ageras
    24.01.2006, 15:20
    -Mariah:Καλά βρε άνθρωπε...δεν βλέπεις πως έχω πρόβα??
    -Νικόδημος(?):Εμ..συγγνώμη....δδεενν...
    -Mariah:Σε παρακαλώ μπορείς να φύγεις τώρα???
    -Νικόδημος:Ναι απλά....
    Και του κλείνει την πόρτα στην μούρη.....
    pastella
    24.01.2006, 16:18
    Γεμάτος απορία και με τα πρώτα σημάδια απογοήτευσης στο πρόσωπο περπατά με σκυφτό κεφάλοι στο διάδρομο του ξενοδοχείου, ώσπου βλέπει την Νικόλ που επιστρέφει από το γύρισμα στο δωμάτιό της αγκαζέ με τον Daniel Craig, τον νέο Τζεημς Μποντ.

    (Το 'Νικοδημος' πως σουρθε βρε Μανο?)
    alexia-vicky
    24.01.2006, 16:50
    ωχχχχ!!!τι ειναι αυτο παλι???τι ειναι αυτα που μου συμβαινουν???
    Desmar
    24.01.2006, 20:02
    και προσπαθώντας να βγάλει άκρη σε όλα αυτά που της συμβαίνουν αποφάσισε να πιεί ένα ζεστό καφεδάκι σε ένα πανέμορφο μπιστρό... εκεί


    alexia-vicky
    25.01.2006, 12:07
    προσπαθουσε να καταλαβει, να βγαλει μια λογικη εξηγηση για ο,τι συνεβαινε, αλλα ματαια!ξαφνικα....
    neerie
    25.01.2006, 14:03
    ξαφνικά πέφτει στα πόδια του ένα πορτοφόλι από μια καλλονή που προσπαθούσε να πληρώσει το λογαριασμό στο δίπλα τραπέζι!!

    (χιχιχι)
    ageras
    25.01.2006, 14:42
    Το βλέπει ο Νικόδημος και σκύβει να το πάρει,αλλά το ξανασκέφτεται και τελικά το μετανιώνει!!!!(δεν θα τραβήξω πάλι τα ίδια...)σκέφτηκε,και συνέχισε να πίνει..ωσπου μια στιγμή....
    Brokenchord
    25.01.2006, 14:47
    Τελικά όμως σήκωσε μηχανικά το πορτοφόλι χαμογελώντας γλυκόπικρα στον εαυτό του και το άφησε πάνω στο τραπέζι. Αυτό το είχε ξαναζήσει και έτσι ούτε που κοίταξε την κοπέλα αλλά το βλέμμα του παρέμεινε χαμηλωμένο. Ήταν φανερό ότι δεν ήταν και στα κέφια του και ότι ήταν βυθισμένος στις σκέψεις του. Η κοπέλα-καλλονή αφού πλήρωσε τον λογαριασμό τον ευχαρίστησε και του ζήτησε αν μπορούσε να κάτσει για λίγο μαζί του ................ !!!!
    Ο Νικόδημος τότε της είπε φανερά άκεφος όχι !!!! Και να φύγεις σε παρακαλώ

    Η ζωή είναι ένα τραγούδι. Γι΄αυτό τραγούδησε το όσο ποιο δυνατά μπορείς. Γιατί λίγα πράγματα χρειάζεται κάποιος για να είναι ευτυχισμένος. Μια ψυχή να τον αγαπάει, μια καλοκαρδισμένη κιθάρα και όνειρα, πολλά όνειρα, όσα είναι τα αστερία στους γαλαξίες


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Brokenchord στις 25-01-2006 14:52 ]
    Kali
    25.01.2006, 14:51
    ...της είπε να κάτσει μαζί του (καθαρά από βαρεμάρα) χωρίς να υποψιάζεται ότι σε λίγο θα...
    gazakas
    25.01.2006, 14:57
    ...έμπλεκε στη μεγαλύτερη περιπέτεια της μονότονης ζωής του. Μετά από μερικά λεπτά θορυβώδους σιωπής, η γυναίκα, κοιτάζοντας λίγο πάνω από τον αριστερό του ώμο, αποφάσισε να μιλήσει:
    ageras
    25.01.2006, 15:02
    Έλενα:Γεια σου.Είμαι η Έλενα..
    Νικόδημος:Γεια σου Έλενα...Νικόδημος
    Έλενα:Ελπίζω να μην γίνομαι αδιάκριτη,αλλά..δεν μου φαίνεσαι και πολύ καλά..
    Νικόδημος:Που να σου εξηγώ τώρα.....
    Έλενα:Πες μου..είμαι καλός ακροατής!!!
    Υψωσε το ποτήρι της και..
    Έλενα:Στην υγειά σου!!!!
    gazakas
    25.01.2006, 15:06
    Νικ: Αυτό ίσως είναι και το μοναδικό που μου απόμεινε...
    Ελ: Θα 'θελες να αποκτήσεις τότε και κάτι άλλο;
    Νικ: Όπως;
    Ελ: Χρήματα.
    Νικ: Τα χρήματα φέρνουν την ευτυχία, λένε...
    Ελ: Έτσι δεν είναι;
    Νικ: Εγώ λέω ότι όντως τη φέρνουν -σ' αυτούς που δεν τα έχουν...
    Ελ: Χρειάζομαι βοήθεια...
    VaNiTy
    25.01.2006, 15:13
    Νικ: Τι βοήθεια?
    Ελ: Να....μπορεί να σου φανεί απίστευτο αλλά ...η Νικόλ και η Μαράια μου την έχουν στημένη..........όλα ξεκίνησαν όταν.....
    ageras
    25.01.2006, 15:13
    Νικ:Βοήθεια?Τι είδους βοήθεια?Χρειάζεσαι χρήματα?
    Ελ:Να ήταν μόνο αυτό καλά θα ήταν..
    Νικ:Τι εννοείς?
    Ελ:Ημουν παντρεμένη με έναν μ...κα και....
    Και έτσι πέρασαν αρεκετές ώρες πίνοντας καθώς ξετύλιγαν τις ζωές τους....
    gazakas
    25.01.2006, 15:22
    Η Έλενα αποδείχθηκε ότι καταγόταν από μια επαρχιακή κωμόπολη. Στα 18 της είχε κατέβει στην πρωτεύουσα για να βρει την τύχη της. Πολύ σύντομα την βρήκε εκείνη -ή τουλάχιστον έτσι νόμισε στην αρχή. Είχε γνωρίσει τον Χριστόφορο τελείως συμπτωματικά, όταν ένα πρωινό έτρεξε από πίσω του για να του δώσει το πορτοφόλι που μόλις είχε πέσει από την κωλότσεπή του. Πήγαν για έναν σύντομο ευχαριστήριο καφέ, το ένα έφερε το άλλο και...
    ageras
    25.01.2006, 15:26
    Έτσι λοιπόν σαν να επαναλαμβάνεται η ιστορία,μόλις βγήκαν από το μπιστρό,πήγαν στο σπίτι του Νικόδημου..Φυσικά φαντάζεστε τι ακολούθησε....
    Το πρωϊ όμως όταν ξύπνησε δεν την είδε πουθενά!!!!!!
    -Που πήγε?????....(πάλι όνειρο έβλεπά????)....
    neerie
    25.01.2006, 15:34
    Μπερδεμένος παίρνει το σακάκι του και ξεκινά να πάει στο φίλο του τον Έλισσαίο... Έπρεπε κάπου να τα πει, όλα αυτά τα απίστευτα...

    Φτάνει στο σπίτι του κολλητού του, κτυπάει το κουδούνι, του ανοίγει μια κοπελιά, τά χάνει!

    Η Έλενα!
    XeniaRodo
    25.01.2006, 15:35
    Πάνω στο κομοδίνο του είχε αφήσει ένα χαρτάκι που έγραφε....
    Brokenchord
    25.01.2006, 15:36
    Μπορεί να μην την βρήκε πουθενά αλλά βρήκε πάνω στο τραπέζι της κουζίνας ένα τηλέφωνο με το όνομα της << Έλενα τηλ 6944561771……..>> και έτσι…………κατάλαβε ότι όλα αυτά δεν ήταν ένα όνειρο αλλά η σκληρή πραγματικότητα