ελληνική μουσική
    589 online   ·  210.865 μέλη

    2ος αγώνας ποδοσφαίρου MusicHeaven!

    sylviaki
    08.10.2008, 21:38

    mpriza κανω οτι μπορω...εχω στο προγραμμα να φτιαξω κατι μπισκοτα μπας και τον δελεασω...σκεφτομαι παραλληλα και αλλες μεθοδους. {#emotions_dlg.oops}


    mprizas
    08.10.2008, 21:45

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 08-10-2008 στις 21:38 έγραψε...

    mpriza κανω οτι μπορω...εχω στο προγραμμα να φτιαξω κατι μπισκοτα μπας και τον δελεασω...σκεφτομαι παραλληλα και αλλες μεθοδους. {#emotions_dlg.oops}



    Καταρχάς να του εξηγήσεις ότι τα γκολ δεν είναι συλλεκτικά και δεν κάνει να φάμε πολλά...


    manblaz
    08.10.2008, 22:05

    θα φατε, θα φατε...


    mprizas
    08.10.2008, 22:16

    Παράθεση:

    Το μέλος manblaz στις 08-10-2008 στις 22:05 έγραψε...

    θα φατε, θα φατε...



    για σας πάντως γλαρόσουπα...


    marylin
    08.10.2008, 22:25

    Εδώ είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα... {#emotions_dlg.whistling}


    Kinezes_trexoun_gimnes
    08.10.2008, 22:30

    Δε μου φτάνει το ψ***κρυο εδω πάνω, βλέπω το τοpic και η ομαδα του μπρίζα την κάνει με ελαφρα.... το περίμενα αλλά όχι τόσο γρήγορα...

    λείπω δύο μέρες και τα κάνατε π....να...

    μπριζάκο ... για όμαδα με 3 πάικτες μεγάλο στόμα έχεις,,,,....


    -----------------
    Κάνω ό,τι με αφήνουν...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 08-10-2008 23:09 ]


    rouli726
    09.10.2008, 06:03

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 08-10-2008 στις 21:19 έγραψε...

    Έχω πληροφορίες ότι και τη μια οπαδό που χουν οι αντίπαλοι, ώσονουπω θα τη χάσουνε! Ούτε ο άνεμος δε θα ναι μαζί τους!!!

    να σε πληροφορησω οτι οι προβοκατορικες και δηθεν πληροφορημενες δηλωσεις σας μονο πιο ευτελεις σας κανουν!!ακομα να ερμηνευσεις τους οιωνους??μονος σου θα παιζεις στο τελος!!!

    manblaz,kinezes,jorge,audioslave,panta vrexei  ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
    σε λιγο θα ζητησουν ακυρωση αγωνα οι αλλοι!!!χαχαχαχαχαχα


    Aiolos_m
    09.10.2008, 11:25

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 08-10-2008 στις 22:30 έγραψε...

    μπριζάκο ... για όμαδα με 3 πάικτες μεγάλο στόμα έχεις,,,,....

    Αναμένουμε άμεση συμπληρωματική δήλωση.


    PHILIPPOSSM
    09.10.2008, 13:18

    Παράθεση:

    Το μέλος Termite στις 08-10-2008 στις 21:25 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 08-10-2008 στις 21:19 έγραψε...

    Phillipe αφού για κακή μας τύχη δεν μπορείς να συμμετέχεις στην ομάδα, σε ανάγουμε σε ΜΕΓΑΛΟΜΕΤΟΧΟ της ομάδας! Πλέον μπορείς να μιλάς εξ ονόματός της! (θα χουμε και θέσεις για επισήμους...)



    XAXAXAXAXA

    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ!!!! {#emotions_dlg.biggrin}



    Λοιπόν μίλησα με Σωκράτη και :

    Για κάθε γκολ που ΘΑ βάζετε ο σκόρερ θα παίρνει 1000€
    και για κάθε γκολ που ΔΕΝ θα τρώτε ο τερματοφύλακας θα παίρνει 2000€.

    ΑΝ νικήσετε δεν θα πάρετε Πριμ 50.000€ και για την ισοπαλία 20.000€

    Εαν χάσετε θα μου πληρώσετε τα έξοδα το βράδυ σε ποτά και φαγητό.

    (Γυναίκες δεν περιλαμβάνονται στην τιμή)

    Θα τους σκίσουμε!!!!!!!!!!!


    -----------------
    ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΑΛΕΙΔΟΣΚΟΠΙΟ κάθε Κυριακή 19.00-21.00. στο radio musicheaven. philippossm@blogspot.com

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PHILIPPOSSM στις 09-10-2008 17:24 ]


    Termite
    09.10.2008, 15:49
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    mprizas
    09.10.2008, 18:26

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 08-10-2008 στις 22:30 έγραψε...

    Δε μου φτάνει το ψ***κρυο εδω πάνω, βλέπω το τοpic και η ομαδα του μπρίζα την κάνει με ελαφρα.... το περίμενα αλλά όχι τόσο γρήγορα...

    λείπω δύο μέρες και τα κάνατε π....να...

    μπριζάκο ... για όμαδα με 3 πάικτες μεγάλο στόμα έχεις,,,,....


    -----------------
    Κάνω ό,τι με αφήνουν...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 08-10-2008 23:09 ]



    Kineze βλέπεις τι πάθανε οι συμπαίχτες μου ε? Γι' αυτό πρόσεξε βρε παιδί μου εκεί στα κρύα που βρίσκεσαι να κουμπώνεσαι βρε, μη φύγεις κι εσύ, θα ναι για μας τρίτη απώλεια!!!


    -----------------
    Όταν οι ελπίδες χάνονται στη μετακόμιση...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mprizas στις 09-10-2008 18:27 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mprizas στις 09-10-2008 18:28 ]


    mprizas
    09.10.2008, 18:38

    Magicoula δεν κατάλαβα αυτό που γραψες...Μπορείς να με βοηθήσεις??? (δεν πιστεύω να αλλαξοπίστησες?){#emotions_dlg.confused1}

    Όσο για τους παίχτες που θα αντικαταστήσουν εκείνους που δε μπορούν να συμμετέχουν δηλώνω:

    MEΓΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ! ΛΙΓΑ 24ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΕΚΠΝΕΥΣΕΙ Η ΔΙΟΡΙΑ, Ο PHILLIPOSSM ΤΑ ΣΚΑΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ (2.500.000 ευρώ και κερασμένο ένα φραπόγαλο στη fontana στο Πασαλιμάνι-πασαρέλα-για 1+1 χρόνο με option αγοράς για άλλα 4)...

    Από Θεσσαλονίκη ορμώμενος, μέγας παίχτης, βλέπει γήπεδο (χωρίς γυαλιά), καλό του σημείο οι πάσ(τ)ες, ενώ βάζει γκολ με τα χέρια στις τσέπες...είναι ο...

    NOWEVABAND! (παιχταρά μου σκισ' τους!!!)

    Όσο για την επόμενη μεταγραφή, λίγες ώρες απομένουν για την πραγματοποίησή της. Μένουν μόνο οι υπογραφές. Kineze βλέπεις, αυξάνεσθαι και πληθυνεσθαι η φάση, και φαντάσου ακόμα δεν άρχισε το κανονικό...(γκουχ γκουχ) Το νου σου!


    nowaveband
    09.10.2008, 18:56

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 09-10-2008 στις 18:38 έγραψε...

    Magicoula δεν κατάλαβα αυτό που γραψες...Μπορείς να με βοηθήσεις??? (δεν πιστεύω να αλλαξοπίστησες?){#emotions_dlg.confused1}

    Όσο για τους παίχτες που θα αντικαταστήσουν εκείνους που δε μπορούν να συμμετέχουν δηλώνω:

    MEΓΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ! ΛΙΓΑ 24ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΕΚΠΝΕΥΣΕΙ Η ΔΙΟΡΙΑ, Ο PHILLIPOSSM ΤΑ ΣΚΑΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ (2.500.000 ευρώ και κερασμένο ένα φραπόγαλο στη fontana στο Πασαλιμάνι-πασαρέλα-για 1+1 χρόνο με option αγοράς για άλλα 4)...

    Από Θεσσαλονίκη ορμώμενος, μέγας παίχτης, βλέπει γήπεδο (χωρίς γυαλιά), καλό του σημείο οι πάσ(τ)ες, ενώ βάζει γκολ με τα χέρια στις τσέπες...είναι ο...

    NOWEVABAND! (παιχταρά μου σκισ' τους!!!)

    Όσο για την επόμενη μεταγραφή, λίγες ώρες απομένουν για την πραγματοποίησή της. Μένουν μόνο οι υπογραφές. Kineze βλέπεις, αυξάνεσθαι και πληθυνεσθαι η φάση, και φαντάσου ακόμα δεν άρχισε το κανονικό...(γκουχ γκουχ) Το νου σου!



     

    Είναι μεγάλη μου τιμή που ήρθα σε αυτή την μεγάλη ομάδα.......Πρόκληση για μένα,η μεταγραφή σε ομάδα της Αθήνας.Χαίρομαι που θα συνεργαστώ με παίκτες όπως o Mprizas,o Deos,Unic,Aiolos,Termites.Γνωρίζω την κρισιμότητα του παιχνιδιού,και την κόντρα που υπάρχει,αλλά θα βάλω τα δυνατά μου ώστε να αλλάξει η αρνητική παράδοση των τελευταίων αναμετρήσεων και να γυρίσει υπέρ μας!Kαι να ευχαριστήσω τον πρόεδρο...


    F_ANGEL
    09.10.2008, 19:00

    Πουλημένε nowaveband {#emotions_dlg.thumbdown}


    seras
    09.10.2008, 19:05

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 09-10-2008 στις 18:56 έγραψε...

    Είναι μεγάλη μου τιμή που ήρθα σε αυτή την μεγάλη ομάδα.......Πρόκληση για μένα,η μεταγραφή σε ομάδα της Αθήνας.

     

    Και μετά λέμε στην Σαλονίκη γιατί δεν κρατάμε τα ταλέντα μας και τα πουλάμε στην Αθήνα...το χειρότερο παράδειγμα έδωσες!!! (θα σε πάρουν στο κυνήγι τπτ Μπαοκτζήδες όταν γυρίσεις :p)

    Κοίτα τουλάχιστον να μας βγάλεις whiteface :ppppp (έχεις και ένα Α βιογραφικό ως ποδοσφαιριστής..)


    nowaveband
    09.10.2008, 19:12

    Παράθεση:

    Το μέλος seras στις 09-10-2008 στις 19:05 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 09-10-2008 στις 18:56 έγραψε...

    Είναι μεγάλη μου τιμή που ήρθα σε αυτή την μεγάλη ομάδα.......Πρόκληση για μένα,η μεταγραφή σε ομάδα της Αθήνας.

     

    Και μετά λέμε στην Σαλονίκη γιατί δεν κρατάμε τα ταλέντα μας και τα πουλάμε στην Αθήνα...το χειρότερο παράδειγμα έδωσες!!! (θα σε πάρουν στο κυνήγι τπτ Μπαοκτζήδες όταν γυρίσεις :p)

    Κοίτα τουλάχιστον να μας βγάλεις whiteface :ppppp (έχεις και ένα Α βιογραφικό ως ποδοσφαιριστής..)

     

     

     

    λυπάμαι που στεναχώρεσα τους φιλάθλους της Θεσσαλονίκης.Θα τους έχω πάντα στην καρδιά μου.....Ο Philliposm τα έσκασε χοντρά,,,...




    nowaveband
    09.10.2008, 19:18

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 09-10-2008 στις 19:00 έγραψε...

    Πουλημένε nowaveband {#emotions_dlg.thumbdown}



     

     

    Άντρη τα λεφτά πολλοί μίσησαν.Την δόξα κανείς!{#emotions_dlg.tt2}

    VAMOS!ΠΑΜΕ ΝΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    pastella
    09.10.2008, 19:32

    Εμεις θα τρώμε πάστες κι εσύ θα δίνεις πάσες το Σάββατο ε; {#emotions_dlg.tt2}

    Έχω να δηλώσω το εξής:

    ΟΧΙ ΣΤΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

    ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΩΡΑ!

    ΖΗΤΩ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΔΙΑ! {#emotions_dlg.clap}


    sitzoune81
    09.10.2008, 19:43

    Ζητείται drummer αλάνι απο Θεσ/νίκη για να αναπληρώσει το κενό του απολυμένου nowaveband στους electro-punk "The Wardours".

    Απαραίτητα στοιχεία: μεράκι για δουλειά, άγαμος, σχετικά μικρή πείρα σε συναυλίες.

    Λοιποί κομπλεξικοί, ξενέρωτοι, με υφάκι, poserάδες και μουσικά παρελθοντολάγνοι να μην ενοχλήσουν.

    Ευχαριστώ!

    (τρόποι επικοινωνίας, με ΠΜ στα μέλη sitzoune81 ή sea_like_eyes)


    marylin
    09.10.2008, 20:16

    Σιτζουνάκι μην είσαι κακιασμένο.... {#emotions_dlg.nono}

    Άντε παιχταράδες να σας καμαρώσωωωωωωω!!!!!!!!!! {#emotions_dlg.clap}