ελληνική μουσική
    490 online   ·  210.865 μέλη

    2ος αγώνας ποδοσφαίρου MusicHeaven!

    Deos
    09.10.2008, 21:04

    Μάγισσες (και όχι μόνο) φέρτε βότανα!

    Δυο 24ωρα πριν το μεγάλο ντέρμπυ με χτύπησε αιφνίδια ο ιός του γραφείου.

    Απο το πρωί φέρομαι με 38.5 πυρετό, γεγονός που είχε επαναληφθεί λίγες μέρες πριν τον πρώτο αγώνα τον Απρίλη. Τυχαίο? ΟΧΙ. Όπως βλέπετε, παίκτες της αντίπαλης ομάδας δεν ποστάρουν. Έχουν πάει παρέα με τον Κινέζα στη Λετονία προκειμένου να συναντήσουν έναν καταξιωμένο στον ποδοσφαιρικό χώρο, μάγο βουντού. Τα αποτελέσματα τα καταλαβαίνω τώρα που ψήνομαι.

    Ευελπιστώ το Σάββατο να είμαι alive & kicking και να πάρω το αίμα μου πίσω και τον ιδρώτα που χύθηκε εις μάτην στο πρώτο ματς (μουτς).

    Αλλιώς με βλέπω να κάνω εμφανίσεις cameo, ή να βαράω κανένα corner, πέναλτυ ή τον γρουσούζη manblaz.

     

    Υ.Γ. Μπρίζα μη δίνεις αφορμές κακεντρεχή σχολίων από τους αντιπάλους περί νοημοσύνης.
    Δεν αλλαξοπίστησε η Magica.
    Διάβασες την απάντηση που έγραψε η rouli726, η οποία έχει ίδιο avatar με τη
    magixadegospel.


    Kinezes_trexoun_gimnes
    09.10.2008, 21:36

    ¨Ηρθα! παρόλα τα βουντού και τις προσευχές σας είμαι εδω!

    Βλέπω όμως ότι έναν βρίσκει ο μπρίζας ...δύο του φεύγουνε...

    ρε δέοντα μήπως τελικά ο πυρετός που έχεις πριν από καθε αγώνα είναι από το φόβο σου?


    mprizas
    09.10.2008, 21:57

    Ρε Δέοντα πλάκα μας κάνεις τώρα??? Τι σκ... γίνεται πια, ο kinezas κι ο manblaz που ματιάσανε την αφάν-γκατέ της ομάδας!!!

    Εντολές προς την (εναπομείνασα) ομάδα...

    Aiolos: Μένεις σε νησί. Φόρα πουλοβεράκι σε παρακαλώ. Και προσοχή στην τραμουντάνα και στις αμμοθύελλες.

    Unick: Το πρωί σε παρακαλώ γαλατάκι. Κόψε τους καφέδες τρυπάνε το στομάχι. Μη σηκώνεις βάρη και να σαι σπίτι-δουλεια δουλειά-σπίτι.

    Nowevaband: Σε παρακαλώ και σένα, μη γυρνάς γύρω γύρω την αθήνα, τρέχουν σαν τρελλοί. Να φοράς φωσφοριζέ μπλούζα να φαίνεσαι το βραδυ οταν περνάς απέναντι τους δρόμους, και να μην περάσεις έξω από το κλαμπ των παοκτζήδων των Αθηνών. Γιατί μπορεί να είναι λίγοι, αλλά για να σε κάνουνε αφισα σε δέντρο φτάνουν και περισσεύουν.

    Κινέζα, η ομάδα περνά από χίλια κύματα, αλλά θα βγει ασπροπρόσωπη. Σαν τη φάτσα του δέοντα όταν είδε το θερμόμετρο να πηγαίνει 38.

    Αλλά συνέχιζε να κάνεις δηλώσεις, δυο μέρες έμειναν μέχρι να το γυρίσεις στο καλαματιανό!


    F_ANGEL
    09.10.2008, 22:00

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 09-10-2008 στις 19:43 έγραψε...

    Ζητείται drummer αλάνι απο Θεσ/νίκη για να αναπληρώσει το κενό του απολυμένου nowaveband στους electro-punk "The Wardours".

     



    Λατρεμένε sitzoune81..Κάθε μέρα σε συμπαθώ όλο και περισσότερο..Έτσι έτσι απολύστε τον τον προδότηηηηηηηηη{#emotions_dlg.beer}


    Deos
    09.10.2008, 22:01

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 09-10-2008 στις 21:36 έγραψε...

    ¨Ηρθα! παρόλα τα βουντού και τις προσευχές σας είμαι εδω!

    Βλέπω όμως ότι έναν βρίσκει ο μπρίζας ...δύο του φεύγουνε...

    ρε δέοντα μήπως τελικά ο πυρετός που έχεις πριν από καθε αγώνα είναι από το φόβο σου?



    Κινέζα, μήπως έχω κίτρινο πυρετό και φταις εσύ για όλα?


    nowaveband
    09.10.2008, 22:03

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 09-10-2008 στις 22:00 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 09-10-2008 στις 19:43 έγραψε...

    Ζητείται drummer αλάνι απο Θεσ/νίκη για να αναπληρώσει το κενό του απολυμένου nowaveband στους electro-punk "The Wardours".

     



    Λατρεμένε sitzoune81..Κάθε μέρα σε συμπαθώ όλο και περισσότερο..Έτσι έτσι απολύστε τον τον προδότηηηηηηηηη{#emotions_dlg.beer}



     

     

     

    sitzoune.....meta apo ayti tin aggelia apoxwreis apo tous wardours!mporeis na grafeis sonates me ton briton kai na pinete tsagaki....oso gia sena andri......prodotria!!!!!!!!!!!!!!tha milisw sto gipedo!!!!!!!!!!!!!!!!!terma oi ekswgipedikes epitheseis!!!!!!!!!!!!!!!!!1


    mprizas
    09.10.2008, 22:09

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 09-10-2008 στις 22:03 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 09-10-2008 στις 22:00 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 09-10-2008 στις 19:43 έγραψε...

    Ζητείται drummer αλάνι απο Θεσ/νίκη για να αναπληρώσει το κενό του απολυμένου nowaveband στους electro-punk "The Wardours".

     



    Λατρεμένε sitzoune81..Κάθε μέρα σε συμπαθώ όλο και περισσότερο..Έτσι έτσι απολύστε τον τον προδότηηηηηηηηη{#emotions_dlg.beer}



     

     

     

    sitzoune.....meta apo ayti tin aggelia apoxwreis apo tous wardours!mporeis na grafeis sonates me ton briton kai na pinete tsagaki....oso gia sena andri......prodotria!!!!!!!!!!!!!!tha milisw sto gipedo!!!!!!!!!!!!!!!!!terma oi ekswgipedikes epitheseis!!!!!!!!!!!!!!!!!1



    Λεβέντης! Έτσι, και στα δυσκολα να μην κάνεις πίσω!

    F_angel, δες την αλήθεια, μη σε παραμυθιάζουν kinezoi αγνώστης προελεύσεως! (και με ημερομηνία λήξης)

    Και συ sitzoune μην είσαι τόσο κάθετος, ρίξε λίγο ρακή στο κρασί σου!


    Kinezes_trexoun_gimnes
    09.10.2008, 22:09

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 09-10-2008 στις 22:01 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 09-10-2008 στις 21:36 έγραψε...

    ¨Ηρθα! παρόλα τα βουντού και τις προσευχές σας είμαι εδω!

    Βλέπω όμως ότι έναν βρίσκει ο μπρίζας ...δύο του φεύγουνε...

    ρε δέοντα μήπως τελικά ο πυρετός που έχεις πριν από καθε αγώνα είναι από το φόβο σου?



    Κινέζα, μήπως έχω κίτρινο πυρετό και φταις εσύ για όλα?



    Ναι πες μου οτι φταιω που εισαι βουτυρόκωλος....


    F_ANGEL
    09.10.2008, 22:10

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 09-10-2008 στις 22:03 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 09-10-2008 στις 22:00 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 09-10-2008 στις 19:43 έγραψε...

    Ζητείται drummer αλάνι απο Θεσ/νίκη για να αναπληρώσει το κενό του απολυμένου nowaveband στους electro-punk "The Wardours".

     



    Λατρεμένε sitzoune81..Κάθε μέρα σε συμπαθώ όλο και περισσότερο..Έτσι έτσι απολύστε τον τον προδότηηηηηηηηη{#emotions_dlg.beer}



     

     

     

    sitzoune.....meta apo ayti tin aggelia apoxwreis apo tous wardours!mporeis na grafeis sonates me ton briton kai na pinete tsagaki....oso gia sena andri......prodotria!!!!!!!!!!!!!!tha milisw sto gipedo!!!!!!!!!!!!!!!!!terma oi ekswgipedikes epitheseis!!!!!!!!!!!!!!!!!1



    Σταμάτα να μας απειλείς..ΔΕΝ ΜΑΣΑΜΕ ΡΕ..Προδώτρια γιατί???Συνεχίζω να είμαι πιστή στην ομάδα που δήλωσα ότι υποστηρίζω και καμιά αλλαγή στις συνθέσεις δεν με ταρακουνάει..{#emotions_dlg.tt2}


    nowaveband
    09.10.2008, 22:13

    tha ta poume sto gipedo....stamatw edw tis dilwseis........tha milisei to scor apla

     


    Kinezes_trexoun_gimnes
    09.10.2008, 22:16

    Βλέπω όλοι θα μιλήσουν στο γήπεδο.... αν έρθουν και αν καταφέρουν να είναι πέντε...

    παιδια μονο να μή μιλάτε όλοι μαζι στο γήπεδο... ένας - ένας για να σας ακουμε ....


    F_ANGEL
    09.10.2008, 22:17

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 09-10-2008 στις 22:16 έγραψε...

    Βλέπω όλοι θα μιλήσουν στο γήπεδο.... αν έρθουν και αν καταφέρουν να είναι πέντε...

    παιδια μονο να μή μιλάτε όλοι μαζι στο γήπεδο... ένας - ένας για να σας ακουμε ....



    xaxaxaxaxa..Πες τα ρε μεγάλε{#emotions_dlg.lol}


    -----------------

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : F_ANGEL στις 09-10-2008 22:17 ]


    Deos
    09.10.2008, 22:23

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 09-10-2008 στις 22:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 09-10-2008 στις 22:01 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 09-10-2008 στις 21:36 έγραψε...

    ¨Ηρθα! παρόλα τα βουντού και τις προσευχές σας είμαι εδω!

    Βλέπω όμως ότι έναν βρίσκει ο μπρίζας ...δύο του φεύγουνε...

    ρε δέοντα μήπως τελικά ο πυρετός που έχεις πριν από καθε αγώνα είναι από το φόβο σου?



    Κινέζα, μήπως έχω κίτρινο πυρετό και φταις εσύ για όλα?



    Ναι πες μου οτι φταιω που εισαι βουτυρόκωλος....



     

    Ήδη ο πυρετός έπεσε από τις κρυάδες σου.

    38.4

    Κάνε την προσευχή σου ή κανένα χαρακίρι να γλυτώσεις τον διασυρμό.


    mprizas
    09.10.2008, 22:24

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 09-10-2008 στις 22:16 έγραψε...

    Βλέπω όλοι θα μιλήσουν στο γήπεδο.... αν έρθουν και αν καταφέρουν να είναι πέντε...

    παιδια μονο να μή μιλάτε όλοι μαζι στο γήπεδο... ένας - ένας για να σας ακουμε ....



     {#emotions_dlg.clap}(ο κινέζας πριν το ματς..)

    {#emotions_dlg.eek}(ο κινέζας κατά τη διάρκεια του ματς)

    {#emotions_dlg.helpsmilie}(ο κινέζας after...)

     


    Kinezes_trexoun_gimnes
    09.10.2008, 22:33

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 09-10-2008 στις 22:24 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 09-10-2008 στις 22:16 έγραψε...

    Βλέπω όλοι θα μιλήσουν στο γήπεδο.... αν έρθουν και αν καταφέρουν να είναι πέντε...

    παιδια μονο να μή μιλάτε όλοι μαζι στο γήπεδο... ένας - ένας για να σας ακουμε ....



     {#emotions_dlg.clap}(ο κινέζας πριν το ματς..)

    {#emotions_dlg.eek}(ο κινέζας κατά τη διάρκεια του ματς)

    {#emotions_dlg.helpsmilie}(ο κινέζας after...)

     



    εγώ πάλι ψάχνω να βρω ενα emoticon που να είναι κόκκινο και έτοιμο να πεθάνει από το λαχάνιασμα αλλα δεν βρήσκω ρε γαμώτο....


    manblaz
    09.10.2008, 22:40

    ε βεβαια, πως θα κερδισει ο μπριζας????

    εμαθε τοσα χρονια απο τον Προεδρο σωκρατη και μαλιστα πολυ καλα πηρε με το μερος του τη διαιτησια....(τουλαχιστον ειναι τιμιος τον εβαλε στην ομαδα και θα παιζουμε ισα, οχι σαν το σωκρατη που παιζει με +1 χρονια τωρα χαχαχα)

    Δεοντα αστα αυτα περι πυρετου....απο το φόβο σου ειναι...

    Νικολα μην ασχολεισε ... 2 μερες μεινανε

    ααααααααααα να φερετε μεγαλο σακι να βαλετε τα γκολ που θα φατε....
    -----------------
    Συνέχισε να προσπαθείς, χάνει μόνο όποιος σταματάει...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : manblaz στις 09-10-2008 22:40 ]


    mprizas
    09.10.2008, 22:47

    Παράθεση:

    Το μέλος manblaz στις 09-10-2008 στις 22:40 έγραψε...

    ε βεβαια, πως θα κερδισει ο μπριζας????

    εμαθε τοσα χρονια απο τον Προεδρο σωκρατη και μαλιστα πολυ καλα πηρε με το μερος του τη διαιτησια....(τουλαχιστον ειναι τιμιος τον εβαλε στην ομαδα και θα παιζουμε ισα, οχι σαν το σωκρατη που παιζει με +1 χρονια τωρα χαχαχα)

    Δεοντα αστα αυτα περι πυρετου....απο το φόβο σου ειναι...

    Νικολα μην ασχολεισε ... 2 μερες μεινανε

    ααααααααααα να φερετε μεγαλο σακι να βαλετε τα γκολ που θα φατε....
    -----------------
    Συνέχισε να προσπαθείς, χάνει μόνο όποιος σταματάει...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : manblaz στις 09-10-2008 22:40 ]



    Ρε Πατσαβουρόπουλε δεν έχεις καταλάβει τι σε περιμένει???

    Ο διαιτητής πάνω απ' όλα ήταν αντικειμενικός, και γι' αυτό βουτηγμενος στην αντικειμενικότητά του πάει με τους καλύτερους!

    Όσο για σένα Κινέζα, κι ας πήγες στη Λετονία να κάνεις την προπόνηση του Ρόκυ όταν έπαιζε με το Σοβιετικό, σε βλέπω στο ματς να σέρνεσαι σαν τον Ρόκυ, το σκυλί του διπλανού...

     


    Eliza21
    09.10.2008, 22:57

    ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..................τι'στε σεις ρε.....εναν αγωνα ποδοσφαιρου θα παιξετε και το κανατε μεσανατολικό........Ψυχραιμια παιδάκια, μηδεν απρο του τελους κακαριζε......{#emotions_dlg.nono}


    nowaveband
    09.10.2008, 23:00

    ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!ΜΗΝ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟ!ΑΣ ΝΙΚΗΣΕΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ!{#emotions_dlg.yes}


    mprizas
    09.10.2008, 23:00

    Παράθεση:

    Το μέλος Eliza21 στις 09-10-2008 στις 22:57 έγραψε...

    ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..................τι'στε σεις ρε.....εναν αγωνα ποδοσφαιρου θα παιξετε και το κανατε μεσανατολικό........Ψυχραιμια παιδάκια, μηδεν απρο του τελους κακαριζε......{#emotions_dlg.nono}



    Αυτό τους λέω κι εγώ τόσες μέρες! Έχουν κατρακυλήσει, αλλά τι περιμένεις από άμπαλους...

    Δίδαξε ήθος Ελίζα σε παρακαλώ!       {#emotions_dlg.smartass}(εγώ πρώτο θρανίο!)