ελληνική μουσική
    835 online   ·  210.851 μέλη

    2ος αγώνας ποδοσφαίρου MusicHeaven!

    MISangie
    16.03.2008, 13:54
    Ο audioslave τρέχει στην άλλη μεριά του γηπέδου
    Και ο Beatlus είναι σε ετοιμότητα






    επισυναπτόμενα: 012761.jpg 01116.jpg 
    sylviaki
    16.03.2008, 14:01
    οι φωτο ειναι απλα θεικες!μπραβο MISangie!βοηθησαν βεβαια και τα μοντελα
    MISangie
    16.03.2008, 14:41
    Και μερικές φάσεις απ'τον αγώνα..






    επισυναπτόμενα: 00211.jpg 01311.jpg 
    MISangie
    16.03.2008, 14:51
    Πέναλτι..






    επισυναπτόμενα: 01611.jpg 01711.jpg 
    audioslave
    16.03.2008, 15:25
    Τα πρωτοσέλιδα μιλάνε από μόνα τους!



    επισυναπτόμενα: goal_heaven_2008_03_16.JPG 
    audioslave
    16.03.2008, 15:27




    επισυναπτόμενα: sportday_heaven_2008_03_16.JPG 
    audioslave
    16.03.2008, 15:29




    επισυναπτόμενα: filathlos_heaven_2008_03_16.JPG 
    heartbreak-kid
    16.03.2008, 15:49
    καλα που δεν μας εγραψε η espresso να λεμε
    rory166
    16.03.2008, 15:57
    Kαταρχην να δωσω τα θερμα μου συγχαρητηρια στην αρχικη μου ομαδα (manblaz beatlus Κλπ) για το ουσιαστικο αλλα και θεαματικο ποδοσφαιρο!!
    Η μοιρα με εφερε με τους ηττημενους
    Στην αρχη οταν μπηκα στο 5-0 μπηκα με διαθεση να σπρωξω οσο μπορω την ομαδα μου για τη μεγαλη ανατροπη,αλλα μετα απο 2-3 λεπτα το μονο που σκεφτομουν ηταν το κυλικειο και ο καφες του
    uNick
    16.03.2008, 16:10
    Το μόνο που έχω να προσθέσω στα παραπάνω είναι ότι το "υγρό πυρ" που είχα μαζί μου δεν ήταν ουίσκυ αλλά μελορακή. Όχι ρακόμελο, μην μπερδευτείτε. Μελορακή, δηλαδή ρακή μέλους, και συγκεκριμένα του Κακόφωνου. Τελικά δεν βοήθησε όσο θα περίμενα. Στην ρεβάνς (τί γουρλώνετε τα μάτια? δεν θα παίξουμε ρεβάνς?) σκέφτομαι να θα πρέπει να πάρω από την άλλη ρακή, της Άννας(2405), ή να πάρω κανένα cutty sark για να κάνω τον mpriza να τρέχει σαν τον Carembeu...



    sylviaki
    16.03.2008, 16:34
    Κορυφαίοι!είστε όλοι ένας και ένας
    Peace18
    16.03.2008, 16:57
    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 16-03-2008 στις 16:34 έγραψε...

    Κορυφαίοι!είστε όλοι ένας και ένας



    Δύο και Δύο, μη σου πω.... Λοιπόν... Πρόταση... Ο 2ος αγώνας ποδοσφαίρου να γίνει ανάμεσα σε Ν.Κ και Β.Κ.! Έτσι για να δούμε ποιος ποτίζει το γήπεδο! ( )

    manblaz
    16.03.2008, 18:36
    Audioslave εισαι απλα καταπληκτικος....

    Και αυτη η μπαλα δεν ηξερε οτι δεν ειχε δικαιωμα συμμετοχης????????
    Kinezes_trexoun_gimnes
    16.03.2008, 20:51
    Παράθεση:





    Λοιπόν .... επειδή διαβάζω και βλέπω πολλά
    Καταρχήν να προσέξουμε ότι στη φωτογραφία που φαίνομαι είμαι ο μόνος που είμαι ιδρωμένος....
    Δεύτερον... επειδή ο Audio έχει λυσσάξει να σας πω ότι οι ομάδες είχαν ως εξής...
    1η ομάδα : Deos, Mprizas, Kid, Unick , και ο αφεντιά μου!
    2η ομάδα: Manblaz! Τέλος!
    Ο Manbalz ήταν παντού και οι υπόλοιπη ομάδα του ασχολούνταν με το να βρίσκει τρόπους να μη πλήττει...
    Ο Stasis έκανε τούμπες... ο Blacksad μονόζυγο... και ο Audio σχόλια...
    Ο Beatlus η αλήθεια είναι ότι κρατούσε ένα επίπεδο συμπεριφοράς....
    Θα μου πεις ήσασταν 5 και ήταν ένας .... και σας φόρτωσε με 13 γκολ? Σωστό αλλά αυτή είναι άλλη κουβέντα...
    όσο για τα υπόλοιπα... ο AnastasisK ήταν πολύ επαγγελματίας στη Videoσκόπηση και τα θηλυκά στην κερκίδα έκαναν ότι μπορούσαν...
    Επίσης δεν κατάλαβα γιατί ο deos άλλαξε κοστούμι στη μέση του αγώνα... θα μπορούσε να παίξει στο λαϊκό με τα ίδια ρούχα που βγήκε και στο πρώτο πρόγραμμα...
    για την ιστορία...μετά πήγαμε στον Pavel και πρηστήκαμε στο φαί...
    MISangie
    16.03.2008, 21:08
    Και μια τελευταία φωτογραφία..

    Οι ποδοσφαιριστές μας μετά τον μεγάλο αγώνα χαλαρώνουν με ένα τσιγαράκι...(πάντα μέσα στο πνεύμα του αθλητισμού.. )



    επισυναπτόμενα: 01872.jpg 
    mprizas
    16.03.2008, 21:37
    Σ' αυτή τη λαίλαπα των στημένων και εγκάθετων εφημερίδων (βλ. δηλώσεις audioslave), σ' αυτό το θράσος των δηλώσεων των προσωρινών νικητών οι οποίοι προσπαθούν να σκεπάσουν τα δικά τους προβλήματα στο παιχνίδι και την ασυνενοησία τους πετώντας τις ευθύνες στους αντιπάλους (βλ. δηλώσεις manblaz), εμείς θα αντιπαραθέσουμε το επίπεδο (βλ. δηλώσεις Kinezes_trexoun_gymnes), τη σωφροσύνη (βλ. δηλώσεις deos) και τη σεμνότητα (βλ. δηλώσεις u-nick) που ταιριάζει σ' αυτούς που ξέρουν ότι αξίζουν κι απλά ήταν μια κακιά μέρα.

    όσοι βρέθηκαν στο ματς θυμούνται που έβγαινα στην επίθεση τρέχοντας σαν puma, και ο blacksad με σώριασε κάτω με αντιαθλητικό χτύπημα!
    Θυμούνται το ψεύτικο πλάγιο που πήρε ο manblaz με δόλο, και το οποίο καθόρισε σε μεγάλο βαθμό το παιχνίδι!
    Θυμούνται όλα τα διαιτητικά όργια που έγιναν μέχρι να φτάσουμε σ' αυτό το τελικό σκορ! Τα τρία γκολ μας ήτανε τρία διαμάντια σε θέαμα και άνετα μπαίνανε στα top10 των γκολ του ελληνικού πρωταθλήματος, σε αντίθεση με τα άλλα των αντιπάλων που πραγματικά δε βλεπόντουσαν καθώς ήταν αποτέλεσμα άχαρων συνδυασμών!

    lvicky
    16.03.2008, 21:49
    Η οπτική γωνία των οπαδών:

    Αγώνας με θεαματικά γκόλ, πολύ ιδρώτα, τρέξιμο και σούπες!!!

    Τα εξέχοντα μέλη του ΜΗ αποζημίωσαν το κοινό τους!

    Έξαλλοι πανηγυρισμοί ακολουθούσαν το κάθε γκόλ και πιστέψτε με....ήταν πολλά!!!

    Η καλύτερη στιγμή του αγώνα κατα τη γνώμη μου

    η σαβουρδα της sunnybeach

    και εις άλλα με υγεία
    audioslave
    16.03.2008, 21:51

    Συνθέσεις των ομάδων - Κριτική παιχτών

    Ο Κώστας Φυλαρούχας μας αναλύει το παιχνίδι απο την πλευρά των Νικητων



    Manblaz
    Ηγέτης. Πέτυχε 7-8 γκολ (χάσαμε το μέτρημα). Ταλαιπωρούσε διαρκώς την αντίπαλη άμυνα(??!!! λέμε τώρα). Δημιουργούσε και εκτελούσε. Killer!

    Beatlus
    Αποκάλυψη! Αμφισβητήθηκε πολύ το καλοκαίρι κυρίως λόγω παλιών τραυματισμών του. Εδειξε όμως οτι οι μεγάλοι παίχτες δεν ξεχνούν την μπάλα. Για κάτι τέτοιους αγώνες αποκτήθηκε και το έδειξε. Ζει για μεγάλα ντέρμπυ!

    Stasis
    Σταθερή αξία. Ακούραστη μηχανή στο κένρο της ομάδας! Αριστη φυσική κατάσταση . Εξασφάλισε με βύσμα αδεια για τον αγώνα απο το στρατό. Ιδια προβλήματα αντιμετοπίζει και ο Τζίολης . Παρολαυτα η εμφανισή του ηταν οτι επρεπε για τους σκάουτερ μεγάλων ομάδων εξωτερικού.

    Blacksad
    Ογκόλιθος στην άμυνα. Ειχαμε να δούμε τέτοιο αμυντικό απο τον Δέλλα στο euro! Και στις λίγες επιθέσεις των αντιπάλων ηταν εκεί και φώναζε στόπ. ΣΤΑΣΗ BLACKSAD! Στο δευτερο ημίχρονο βρήκε ευκαιρίες και ανέβηκε απειλιτικά προς την αντίπαλη εστία.

    Audioslave
    Αμφισβητήθηκε και αυτός λόγο μιας κακής χρονιάς στην Καλαμάτα! Εδειξε όμως οτι είναι σε φόρμα και έχει βρεί τον καλό του εαυτό! Πετυχε 3 γκόλ (το είδαμε και αυτό) και θα πετύχαινε κι άλλα μιας και έχασε πολλές ευκαιρίες αλλα απο το 60 και μετά ήταν εμφανώς καταβεβλημένος! Κυριακή τετάρτη αγώνα είναι δύσκολο!



    Και τώρα ο Παναγής Δοκάρης θα μας αναλύσει το ρεπορτάζ των Ηττημένων.



    Mprizas
    Τραγικός.Μπήκε δυνατά στο παιχνίδι αλλά μετά το 5ο λεπτό περπάταγε στο γήπεδο. Αποδοκιμάστηκε έντονα από την κερκίδα μιας και είναι ο ποιο ακριβοπληρωμένος παίχτης της ομάδας. ήταν και μοιραίος παίχτης αφού είχαμε να δούμε να χάνονται τέτοιες ευκαιρίες απο τον Μπόρχα! Στο δεύτερο ημίχρονο έπεφτε με τον αέρα και ζητούσε φάουλ.Θέατρο μεγάλο! Οι φήμες για την λύση του συμβολαίου του με την ομάδα το καλοκαίρι είναι έντονες. Το κακό είναι οτι πλέον καμία ομάδα δεν ενδιαφέρετε γιατί δεν εχει ταυτότητα. Του την πήρε ο Black sad! Φήμες λένε οτι θα ασχοληθεί με τη σεναριογραφία! Ενώ δεν είναι λίγοι που τον αποδοκίμασαν κυρίως για τη σχέση του με γνωστή μοντέλα! Τον ξεζούμισε!

    Deos
    Ο Αρχηγός της ομάδας! Δεν διασωθεί απο το χτεσινό ναυάγιο αλλά τουλάχιστον πόνεσε τη φανέλα και ηταν ο μόνος που πάλεψε για την ανατροπή! Ειχε 3 καλές ευκαιρίες όπου με υψηλή τεχνική και χρησιμοποιώντας 2 φορές το καλάμι και μία το γόνατο σούταρε λίιιιγο έξω απο το ...γήπεδο! Ηταν ο μόνος που βρήκε το κουράγιο και σαν αρχηγός έκανε και δηλώσεις μετά το τέλος του αγώνα.

    Ηeartbreak Kid
    Ο μόνος διασωθείς κυρίως γα την αυταπάρνηση του μιας και έπαιζε τραυματίας με ένεση. Στο πρώτο ημίχρονο και όσο είχε δυνάμεις προσπάθησε αλλά ήταν απελπιστικά μόνος και δεν μπόρεσε να γίνει ουσιαστικός! Στο δεύτερο αντικαταστάθηκε απο τον προπονητή του. Φήμες λένε οτι έχει δώσει ήδη εντολή να του βρει νέα ομάδα!

    Kinezos
    ''ολες οι ομάδες ψωνίζουν απο την Λατινική Αμερική και εμείς απο τα καλάθια της Κίνας'' έλεγαν οι φίλαθλοι το καλοκαίρι. Αν εξαιρέσουμε το τριήμερο με τα χιόνα οπου ζέστανε τους συμπαίχτες του η μεταγραφή αποδείχτηκε μεγάλο ΠΑΛΤΟ! Αγαπημένο παιδί του προπονητή παίζει βρέξει χιονίσει( κυρίως οταν χιονίζει) αλλα σε καμία περίπτωση δεν δικαιολόγησε τα λεφτά του. 10 ολόκληρα ευρώ πεταμένα σε μία μεταγραφή που θα ξεχαστεί γρήγορα. Παρολαυτα σκόραρε!!! Αυτογκόλ!

    Unick
    Μοιραίος. Βεντέτα! Το μαύρο πρόβατο της ομάδας κυρίως λόγο της αστατης ζωής και των νυχτοπερπατημάτων δεν μπήκε σε κανένα σημείο στο κ΄λιμα της αναμέτρησης. Μετα και τα χτεσινά δύσκολα θα αποφύγει και αυτός την πόρτα της εξόδου. Την περισσότερη ώρα την έβγαλε στο τέρμα μετρώντας!
    Σαν να μην έφταναν όλα αυτά σε δείγμα ούρων μετα το τέλος του αγώνα βρέθηκε θετικός σε χρήση Ρακής. Περιμένει βαριά τιμωρία.

    Rory
    έπαιξε λίγο και δεν μπορεί να κριθεί ενώ τότε το παιχνίδι είχε ήδη κριθεί. Αντικατέστησε τον Kid.



    επισυναπτόμενα: sportday_heaven_2008_03_16.JPG 
    heartbreak-kid
    16.03.2008, 21:59
    έχω την άποψι ότι ο audioslave ήταν λίγο επιεικής μαζύ μου επειδή:
    α) είμαι παναθηναϊκός και
    β) το κινητό μου χτυπάει με το battle hymn των Manowar
    audioslave
    16.03.2008, 22:05
    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 16-03-2008 στις 21:59 έγραψε...

    έχω την άποψι ότι ο audioslave ήταν λίγο επιεικής μαζύ μου επειδή:
    α) είμαι παναθηναϊκός και
    β) το κινητό μου χτυπάει με το battle hymn των Manowar



    Μα που το βρήκες (την Ξάνθη μου μέσα!) xaxaxa

    Hail and Kill